Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 5 sty 2013

    Znalazła się nasza Łezka-dobrzy ludzie w Bęczarce dali jej schronienie-pomogły nasze plakaty!!!!Dziękujemy za pomoc, życzymy wszystkiego co najlepsze. A pilnujcie swoich czworonogów.....

    1 1 Cytuj
  • 5 sty 2013

    oby znalazl sie jeszcze wlascieciel tej znalezionej w sułkowicach,fajnie ze łezka sie znalazła

    1 1 Cytuj
  • 5 sty 2013

    widziałam dziś tą suczkę-biegała puszczona luzem obok głównej drogi (obok składu budowlanego na zakręcie w Biertowicach)-niezbyt dobrze to wróży!!!!....

    1 1 Cytuj
  • 6 sty 2013

    Znaleziono młodego, zadbanego biszkoptowego pieska !! Niestety nie wiem co to za rasa. Piesek bardzo tęskni za właścicielem. Gdyby ktos go szukał proszę o tel (12) 2731533

    1 1 Cytuj
  • 6 sty 2013

    Witam. I proszę o pomoc. Dnia 5 stycznia 2013 r. przed południem został znaleziony pies. Jest to suczka drobnych rozmiarów o krótkiej ciemnej sierści. Jest przyjacielska. Posiada czarną, wąską obrożę z srebrno podobnymi kropkami. PODOBNA DO PIXI, ale to chyba nie ona :( !!! Więcej zdjęć: http://myslenice.lento.pl/szukam-wlasciciela_,754058.html

    1 Cytuj
  • 6 sty 2013

    Chcę wierzyć, że nikt jej nie porzucił, że komuś się zgubiła i ktoś za nią tęskni tak jak ona !
    A może ktoś potrzebuje właśnie takiego radosnego psiaka. Może ktoś mógłby się nią zająć- gwarantuje, że odpłaci się miłością stokrotnie! tel. 788058276 http://ogloszenia.miasto-info.pl/inne/7595,znaleziono-psa.html

    1 1 Cytuj
  • 7 sty 2013

    Wszystko dobrze się skończyło. Znalazł się właściciel i wszystko poszło po mojej myśli z czego wszyscy bardzo się cieszą :) Pozdrawiam i życzę wszystkim takich samych szczęśliwych zakończeń spraw.

    4 1 Cytuj
  • 14 sty 2013

    W Niedziele (13.01.2013) w Myślenicach około godziny 20:00, w czasie "Światełka do nieba" uciekł pies.
    Wabi się Hera. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje, lub widział gdzieś zgubę proszę o kontakt telefoniczny pod numer: 794 766 013
    lub drogą wiadomości prywatnej.
    Właścicielowi zależy na odnalezieniu psa, gdyż jest do niego bardzo przywiązany.
    Poniżej zamieszam zdjęcie psa. BARDZO PROSZE O INFORMACJE!

    zdjecie
    zdjecie

    3 2 Cytuj
  • 14 sty 2013

    Nieaktualne, znalazła się w nocy :)

    4 2 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Podniosę wątek bo uciekł. Czy ktoś wie co z Pixi?

    2 4 Cytuj
  • 25 sty 2013

    dzisaj okolo godz. 17-18 na zajezdni busow (obok dworca i tesco) krecil sie czarny pies,chyba labrador(nie znam sie dokladnie na rasie)przyjazny ludziom,caly czas do kogos podbiegal jakby kogos szukal albo na kogos czekal,mial obroze,wygladal na dobrze odzywionego i raczej mlodego

    Cytuj
  • 25 sty 2013

    Hmmmm wędrowniczek :) wszyscy go już znają :/

    Cytuj
  • 25 sty 2013

    hmmm ciekawe ;) wędrowniczek akurat siedzi i grzeje swój tyłeczek przy grzejniczku. To krzywienie chyba wynika z krzywego zgryzu.

    1 Cytuj
  • 25 sty 2013

    a,to ten wedrowniczek,moze na te chlodne dni znajdzie gdzies schronienie,dzieki za informacje

    2 1 Cytuj
  • 25 sty 2013

    Pewnie jest jeszcze jeden wedrowniś :) pozdrawiam!

    1 Cytuj
  • 26 sty 2013

    ponawiam pytanie czy ktoś widział pixi? w zeszłym tygodniu były od nas dziewczyny znowu szukać małej ale nikt ostatnio nic nie wie.

    1 1 Cytuj
  • 27 sty 2013

    Nasz pani wet widywała ją w pierwszym tygodniu stycznia jeszcze codziennie, ostatnio zniknęła :( ale w czwartek kolega który tam mieszka mówił że widział ją na tej górce nad blokami , jak się idzie pod Lipkę .
    Byłam tam kilka razy ale jej nie spotkałam :(

    Cytuj
  • 28 sty 2013

    Ja dziś przeszłam górą od basenu i obeszłam z dziećmi całe stare i nowe bloki aż do nas ale nigdzie jej nie widzieliśmy .:( Jutro spróbuję znowu .

    1 Cytuj
  • 3 lut 2013

    UWAGA!
    Dziś rano około godziny 9-10 3 lutego widziano koło bloku nr.28 psa ,czarnego labladora miał na sobie czerwoną obrożę z breloczkiem.Pies był dość duży. Piesio prawdopodobnie teraz biega po osiedlu między kościołem, a blokami.

    1 Cytuj
  • 3 lut 2013

    Dzieci próbowały go zatrzymać w mieszkaniu ,niestety piesio szalał po mieszkaniu i drapał do wyjścia .Naprawdę moglibyśmy nawet zaprowadzić do domu psiaka ale gdyby tam był adres na breloczku , ale niestety nie było takiego . Proszę zapisujcie na breloczkach przynajmniej numer telefonu ,będzie nam łatwiej a piesek szybciej znajdzie się w domu

    1 Cytuj
  • 3 lut 2013

    Ten czarny lablador z czerwoną obrożą to strasznie długo się juz kreci po myślenicach :(. sam sie mnie "uczepił" i odprowadził pod same drzwi domu ale poszedł za chwile dalej. a było to około 11 stycznia

    Cytuj
  • 11 lut 2013

    podnoszę bo wątek upadł, zero wieści co z małą Pixi

    3 Cytuj
  • 12 lut 2013

    Strasznie mi szkoda psiaka na ulicy Brzezińskiego, przy nowych blokach. Biszkoptowy, przemiły, młody psiak zamknięty na pustej działce, spragniony kontaktu z człowiekiem.
    Na cholerę temu włascicielowi taki pies??? Pies potrzebuje kontaktu z człwoiekiem a nie pustej działki i budy!

    4 Cytuj
  • 12 lut 2013

    Witam, od dwóch tygodni "plątał" się przy blokach - ul. Dunin-Brzezińskiego mały czary-podpalany piesek. Jest to suczka, mieszaniec teriera, ma około roku. Spała pod balkonem bloku nr 6, została odprowadzona do gabinetu Dobrego Weterynarza na osiedlu. Obecnie tam przebywa po sterylizacji i czeka na adopcję. Jest bardzo miła i ufna. Jej zdjęcia są na facebooku na profilu Dobry Weterynarz w czekających na adopcję. A może znajdzie się jej właściciel. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 15 lut 2013

    W okolicach poczty,ul. Niepodległości, ronda śródmieście biega zagubiony i lekko wystraszony piękny na czarno podpalany huski z czerwoną obrożą, spotkałam go parę minut temu, może ktoś go szuka????

    1 1 Cytuj

Odpowiedz