Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 30 paź 2013

    Dziś około 19:20 po osiedlu w okolicach bloku nr 3 i 4 biegał zadbany york bez obroży. Szedł za mną i za moim psem do póki go nie zaczepiły jakieś dziewczyny. Komuś uciekł?

    1 1 Cytuj
  • 6 lis 2013

    Witam! wczoraj okolo godziny 15 znalazłem labradora przy carefourze

    kontakt 530-615-972

    1 1 Cytuj
  • 6 lis 2013

    W okolicach starej cegielni błąka się starszy (chyba) labrador z niebieską obrożą. Pies

    1 1 Cytuj
  • 6 lis 2013

    Witam, kilka dni temu uciekł nam pies, wyżeł krótkowłosy , 4-ro letni o wdzięcznym imieniu - podkreślającym przyjaźń góralsko - pomorską :) - CEPER :) . Gdyby ktokolwiek widział,słyszał proszę o kontakt : 880 328 799.

    1 1 Cytuj
  • 8 lis 2013

    Dzisiaj rano ok. 7.00 po ulicy Daszyńskiego (cmentarz-studzienki-kamieniołom) biegał bardzo wystraszony zaniedbany pies chyba golden retriver. Strasznie spłoszony i zagubiony, zaniedbany, od spodu miał dosłownie dredy na ogonie. Ma co prawda obroże, więc przypuszczam że się zgubił i to dość dawno. Nie da sie podejść ani złapać. Bardzo proszę udostępniać!!!
    Mam bardzo niewyraźne zdjęcie, wrzucę wieczorem.

    4 1 Cytuj
  • 8 lis 2013
    resania napisał/a:

    Witam, kilka dni temu uciekł nam pies, wyżeł krótkowłosy , 4-ro letni o wdzięcznym imieniu - podkreślającym przyjaźń góralsko - pomorską :) - CEPER :) . Gdyby ktokolwiek widział,słyszał proszę o kontakt : 880 328 799.

    Resenia na fb jest informacja że w Radziszowie znaleziono wyżla wprawdzie wiek podany jest 1- 2 lata ale wiadomo jak z określaniem wieku u psów bywa . Pies przebywa w
    SKAWIŃSKIE STOWARZYSZENIE POMOCY DLA ZWIERZĄT
    32-050 Skawina, ul. Żwirki i Wigury 1
    Tel: 600-459-657

    2 2 Cytuj
  • Dominika 11 lis 2013

    Witam, 7.11.br w okolicach Carrefour/ Żwirki i Wigury zaginął pies, mały podobny do Yorka. Na szyi ma czerwoną obroże wabi się Edi, jeśli ktoś posiada jakieś informacje bardzo proszę o kontakt 609-489-458 lub 502-211-191

    1 Cytuj
  • 11 lis 2013

    Na ul.Niepodległości za cmentarzem , jeszcze dalej za takim domem-kamienicą po lewej stronie pod drzewkiem przesiaduje dzień i noc, już chyba od tygodnia czarny pies średniej wielkości, ma chyba tam miskę zostawioną , nie wiem czy ktoś go dokarmia czy co , biedny taki . Pada deszcz a on tam siedzi , na przeciwko w domu chyba jest jakaś suczka. Może ktoś go poszukuje....

    1 1 Cytuj
  • 11 lis 2013

    Nikt go chyba nie szuka.... Taki staruszek to jest ... bardzo biedny :( Idzie zima , nie wiem jak przetrwa :((

    2 1 Cytuj
  • 11 lis 2013

    Witam i proszę o pomoc!
    W piątek, tj 08.11.13 r. na terenie Myślenic zaginęły dwa psy-Golden retriver koloru biszkoptowego oraz mały, beżowy mieszaniec.
    Bardzo proszę o informacje, jeżeli ktoś je widział.
    502 388 648

    3 1 Cytuj
  • 11 lis 2013
    Yerma napisał/a:

    Dzisiaj rano ok. 7.00 po ulicy Daszyńskiego (cmentarz-studzienki-kamieniołom) biegał bardzo wystraszony zaniedbany pies chyba golden retriver. Strasznie spłoszony i zagubiony, zaniedbany, od spodu miał dosłownie dredy na ogonie. Ma co prawda obroże, więc przypuszczam że się zgubił i to dość dawno. Nie da sie podejść ani złapać. Bardzo proszę udostępniać!!!
    Mam bardzo niewyraźne zdjęcie, wrzucę wieczorem.

    1 1 Cytuj
  • 14 lis 2013
    Heart napisał/a:

    Na ul.Niepodległości za cmentarzem , jeszcze dalej za takim domem-kamienicą po lewej stronie pod drzewkiem przesiaduje dzień i noc, już chyba od tygodnia czarny pies średniej wielkości, ma chyba tam miskę zostawioną , nie wiem czy ktoś go dokarmia czy co , biedny taki . Pada deszcz a on tam siedzi , na przeciwko w domu chyba jest jakaś suczka. Może ktoś go poszukuje....

    Taki ze szpiczastymi uszkami? ten piesek chyba nie jest bezdomny, "mieszka" w domu koło galalitu koło kwiaciarni:), a na Niepodległości zachodzi do suczki, więc ktoś mu wystawił miseczkę

    Cytuj
  • Dominika 15 lis 2013

    Witam, 7.11.br w okolicach Carrefour/ Żwirki i Wigury zaginął pies, mały podobny do Yorka. Na szyi ma czerwoną obroże wabi się Edi, jeśli ktoś posiada jakieś informacje bardzo proszę o kontakt 609-489-458 lub 502-211-191

    2 1 Cytuj
  • 16 lis 2013

    Od niedzieli 10.11.2013 w miejscowości Stróża (koło sklepów w centrum) błąka się pies.
    Może ktoś rozpozna.
    508-177-933

    2 Cytuj
  • 16 lis 2013

    Zaginął pies myśliwski rasy jagdterrier czarny podpalany. Zaginął w lesie w okolicach Bysiny podczas polowania. Wabi się Pirat. tel kontakt. : 601997435

    Kontaktując się, powołaj się na Miasto-info.pl
    tel: 601 997 435

    1 1 Cytuj
  • 18 lis 2013

    W piątek w Myślenicach zaginął czarny półtoraroczny labrador. Na imię mu Badi. Pies jest zaczipowany, na szelkach ma też adresatkę z nr telefonu. Jeśli ktoś go znalazł lub widział, lub słyszał o jakimś błąkającym się labku, bardzo prosimy o info.

    1 Cytuj
  • 18 lis 2013

    Shiva - daj swoje namiary na priv

    1 Cytuj
  • 18 lis 2013

    Shiva - proszę o kontakt pod nr 606-901-945

    2 1 Cytuj
  • 18 lis 2013

    Badi już w domu - dziękujemy bardzo za pomoc :)

    4 1 Cytuj
  • 18 lis 2013

    Ok. 22.50 na ul. Słowackiego biegał zdezorientowany mały pisak , na moje oko ok. 5-6 kg . Biało- czarny, z troszkę dłuższą sierścią , biegł pomiędzy mostkami na Bysince od Carrefura w stronę zakopianki . Zanim wróciłam tam ze smyczką i obróżką i aparatem już go tam nie było
    Może ktoś szuka malucha . Przejechałam kilka razy po okolicy ale go nie znalazłam . Mam nadzieję że nie pobiegł na zakopiankę

    3 Cytuj
  • 18 lis 2013

    Ok. 22.50 na ul. Słowackiego biegał zdezorientowany mały pisak , na moje oko ok. 5-6 kg . Biało- czarny, z troszkę dłuższą sierścią , biegł pomiędzy mostkami na Bysince od Carrefura w stronę zakopianki . Zanim wróciłam tam ze smyczką i obróżką i aparatem już go tam nie było
    Może ktoś szuka malucha . Przejechałam kilka razy po okolicy ale go nie znalazłam . Mam nadzieję że nie pobiegł na zakopiankę

    Heart napisał/a:

    Od niedzieli 10.11.2013 w miejscowości Stróża (koło sklepów w centrum) błąka się pies.
    Może ktoś rozpozna.
    508-177-933

    A można zdjęcie prosić ?

    3 Cytuj
  • 23 lis 2013

    Dwa labradory znalezione w okolicach Chełmu czekają na właścicieli w siedzibie Straży Miejskiej w rynku.

    4 Cytuj
  • 26 lis 2013

    Dzisiaj widziałam pod wiaduktem na ul.Słowackiego za światłami w stronę Myślenic po prawej stronie małego pieska z czerwoną obróżką może ktoś go szuka leżał na trawie nie wiem czy był ranny ponieważ nie można się tam zatrzymać.

    3 Cytuj
  • Dominika 27 lis 2013

    Dnia 07.XI.2013r. w okolicach supermarketu "Carrefour" i szpitala w Myślenicach zaginął Edi - mieszaniec Yorka ze Sznaucerem. Szaro-włosy pies o złoto-beżowym pyszczku. W dniu zaginięcia miał na sobie charakterystyczną czerwoną obrożę. Wszelkie informacje proszę zgłaszać pod nr:
    609-489-458 lub 502-211-191.

    NA ZNALAZCĘ CZEKA NAGRODA W WYSOKOŚCI 500 ZŁ !

    Cytuj
  • 28 lis 2013
    margo1 napisał/a:

    Dzisiaj widziałam pod wiaduktem na ul.Słowackiego za światłami w stronę Myślenic po prawej stronie małego pieska z czerwoną obróżką może ktoś go szuka leżał na trawie nie wiem czy był ranny ponieważ nie można się tam zatrzymać.

    Dobrzy ludzie zwinęli dziś tego psiaka spod wiaduktu, ale niestety im uciekł .
    Zdążyli sprawdzić że ma obróżkę czerwoną, czarne szelki ale niestety nie opisane, bez żadnej adresówki . Mają próbować go jeszcze łapać i sprawdzić u wetów czy nie ma czipa . Zrobili mu zdjęcie
    http://www.dobryweterynarzpomaga.pl/adopcje/index.php?pilne
    i obiecali pomoc w ewentualnym namierzaniu go jak znajdzie się właściciel .
    Podobno chodzi również w okolicy Gałczyńskiego .
    Na szczęście nie jest chyba ranny .
    Wysłałam na fb zapytanie do wetów w Myślenicach , czy nie kojarzą psiska .
    Kontakt do pani która go złapała tel. 604102215

    dominikaskala napisał/a:

    Dnia 07.XI.2013r. w okolicach supermarketu "Carrefour" i szpitala w Myślenicach zaginął Edi - mieszaniec Yorka ze Sznaucerem. Szaro-włosy pies o złoto-beżowym pyszczku. W dniu zaginięcia miał na sobie charakterystyczną czerwoną obrożę. Wszelkie informacje proszę zgłaszać pod nr:
    609-489-458 lub 502-211-191.

    NA ZNALAZCĘ CZEKA NAGRODA W WYSOKOŚCI 500 ZŁ !

    Dominika, wydrukujcie ogłoszenia i porozwieszajcie po Myślenicach w sklepach zoologicznych , w gabinetach wet, w Biedronce, Tesco - niestety nie wszyscy mają dostęp do internetu . Może ktoś szuka Was .

    2 4 Cytuj

Odpowiedz