Forum » Myślenice

GARNITURY

  • 21 sie 2014

    Ziomal 1 – w temacie było gdzie uszyć garnitur, więc każdy zamieszcza tu wpisy i dzieli się swoimi refleksjami, co poleca a czego nie, ja polecam tą firmę, bo byłem tam dobrze obsłużony i parę rzeczy kupiłem, ale oczywiście nie musisz w to wierzyć albo możesz mieć odmienne zdanie. Najlepiej sprawdzić osobiście.

    1 1 Cytuj
  • 4 gru 2014

    W koniku napewno czesc garniturow jest szyta w chinach.Pracuje tam zona mojego kolegi,sama to opowiadala.ANATOL

    2 2 Cytuj
  • 28 lip 2016

    Mój mąż również uszył garnitur w Evicie tylko w Katowicach . Jest również z niego bardzo zadowolony i podobnie jak brodacz odnieśliśmy dobre wrażenie na tej firmie

    Cytuj
  • asia jadowska 28 lip 2016

    jedyne garnitury jakie przychodzą mi na myśl te firmy willvorst niemieckie,kupowałam dwa razy z męzem najpierw do ślubu a potem na komunie córki w katowicach na chopina w evicie wiem ze jako jedyni w okolicy oni z nimi współópracują,są to dobre gatunkowo i fajnie odszyte garnitury

    2 Cytuj
  • 10 mar 2018

    A czy można gdzieś w Myślenicach lub okolicach wypożyczyć garnitur?

    1 1 Cytuj
  • 15 mar 2020

    Polecam świetną firmę Vratelli, w której pani robi piękne projekty nie tylko garniturów, ale także koszul i płaszczy. Krawcy robią super robotę. Trochę trzeba zapłacić, ale garnitur w takim wykonaniu i z takich dobrych materiałów jest wart tych pieniędzy.

    3 Cytuj

Odpowiedz