Forum » Myślenice

PLAC TARGOWY MYŚLENICE

  • 19 kwi 2012

    Cyt. Patryśki: a kiedy dokładnie odbywa się ten targ chodzi mi o dni i godziny

    Myślę że w poniedziałki i piątki chyba że jest ustalony jakiś harmonogram.

    3 1 Cytuj
  • 19 maj 2012

    Witam, słyszałem że żywym towarem handlują w poniedziałki (kury,kaczki), na jakiej ulicy odbywa się ten targ ?

    1 1 Cytuj
  • 19 maj 2012

    Na ulicy Kazimierza Wielkiego, na placu targowym.

    2 1 Cytuj
  • 2 cze 2012

    ja akurat tego jarzyniaka niepolecam kupilam tam dwa razy i dwa razy przepłaciłam a do tego towar niebył swiezy!!!

    2 Cytuj
  • 4 lis 2012

    co sądzicie o mlodzieży przesiadującej na placu targowym?

    9 Cytuj
  • 4 lis 2012
    celineczka napisał/a:

    co sądzicie o młodzieży przesiadującej na placu targowym?

    No cóż sądzić. To normalna młodzież, choć zagubiona w dzisiejszym świecie. Przecież w Myślenicach nic się nie dzieje, co mogłoby ich zainteresować. Dzisiejszy koncert organowy to totalna nuda. Na Dalinie nie ma komu kibicować, to tylko III liga. A Domu Greckim był jakiś konkurs fotograficzny - to dla nawiedzonych. Zjazdy downhillowe - za trudne, zapisać się do Zespołu Ziemi Myślenickiej - to obciach, chodzić na treningi zapaśnicze lub walk wschodnich - za duży wysiłek, pisać wiersze lub pośpiewać w chórze - zniszczy się komórka mózgowa. Lepiej posiedzieć, pojarać, pochwalić się znajomością języka obcego. Szkołę jakoś się skończy, spłodzi się kolejnych przesiadywaczy takich miejsc i będzie GIT.

    21 2 Cytuj
  • 28 maj 2015

    Witam .Wyrabiam pyszne serki wędzone lub śmietankowe i korbace .Zastanawiam się czy w myślenicach by to poszło na targu.

    5 Cytuj
  • 28 maj 2015

    Jest jutro jarmark w Myślenicach ?

    2 2 Cytuj
  • 14 gru 2018

    Witam. W jakie dni jest czynny targ ? i jak jest z miejscem jak bym chciał coś sprzedać na zewnątrz a nie w hali ? z góry dzięki :)

    1 1 Cytuj
  • 19 maj 2022

    Witam, ponawiam pytanie, w jakie dni jest czynny targ ?

    2 Cytuj
  • 19 maj 2022

    Targ na dolnym przedmieściu odbywa się w poniedziałki i piątki a jak chodzi o miejsce to chyba kto pierwszy ten zajmuje ale raczej nie brakuje miejsca

    3 Cytuj
  • Janek Sal 8 cze 2022
    alapatala napisał/a:

    Targ na dolnym przedmieściu odbywa się w poniedziałki i piątki a jak chodzi o miejsce to chyba kto pierwszy ten zajmuje ale raczej nie brakuje miejsca

    miejsca do handlu nie brakuje - za to brakuje miejsca do parkowania a parking spory - kupi sie wszystko choc szukałem czegos do napompowania basenu dla wnuczki i trzeba było dmuchać swoim miechem.
    wyszło dla zdrowia

    6 Cytuj

Odpowiedz