Forum » Myślenice

KRYPTOWALUTY

 • 31 sie
  Szaq napisał/a:

  Jest jedna niepisana zasada krypto" inwestujesz tyle ile możesz stracić" bo to jest naprawde niestabilny rynek ze skokami w ciagu 24h na pozimie 30% . Zacznij od małych sum, i najlepiej nie zaczynaj od BTC :)powodzenia !

  Dokładnie. Kryptowaluty mogą przynieść bardzo dobre zyski, ale NIGDY nie wpadamy w FOMO i nie inwestujemy tyle pieniędzy, ile nie moglibyśmy stracić.
  Co do pytania, to osobiście po mału wchodzę w niektóre altcoiny z potencjałem, które są obecnie przecenione o nawet 90%.
  Jeszcze będę obserwował rynek przez następne dnie, bo krypto ostatnio zaliczyło delikatny spadek. Czekam na większą reakcję na rynku.

  Cytuj
 • 3 wrz

  Kryptowaluty są alternatywą, dla szmatławych walut, które są drukowane na potęgę i w których nie ma przyszłości.

  1 3 Cytuj
 • 13 wrz

  Uważam, że to jest temat na czasie. Warto się się tym zainteresować głębiej. Znam osoby które zarobiły już na tym niezłe pieniądze.

  1 3 Cytuj
 • 13 wrz

  Wobec pełzającej inflacji w PLN, ta waluta jest alternatywą.
  Gdyby PLN rokował, rósłby w siłę, tak nie jest i nie będzie, bo rząd rzuca PLN na rynek w obawie przed recesją i kosztem oszczędności obywateli próbuje załagodzić nadchodzący kryzys.

  1 Cytuj
 • Strozaninek 13 wrz
  mariusz122 napisał/a:

  Uważam, że to jest temat na czasie. Warto się się tym zainteresować głębiej. Znam osoby które zarobiły już na tym niezłe pieniądze.

  Drugie amber gold?
  Nie dzieki.

  1 Cytuj
 • Andrzej 15 wrz

  Inwestować to można w spółki. Kontrakty, forex to spekulacja, zwłaszcza na rozchwianych walorach. Oczywiście, da się z tego żyć, nawet przy jako takim systemie transakcyjny i żelaznej konsekwencji, znam osobiście takich ludzi.

  Cytuj

Odpowiedz