Forum » Myślenice

KRYPTOWALUTY

  • 31 sie 2019
    Szaq napisał/a:

    Jest jedna niepisana zasada krypto" inwestujesz tyle ile możesz stracić" bo to jest naprawde niestabilny rynek ze skokami w ciagu 24h na pozimie 30% . Zacznij od małych sum, i najlepiej nie zaczynaj od BTC :)powodzenia !

    Dokładnie. Kryptowaluty mogą przynieść bardzo dobre zyski, ale NIGDY nie wpadamy w FOMO i nie inwestujemy tyle pieniędzy, ile nie moglibyśmy stracić.
    Co do pytania, to osobiście po mału wchodzę w niektóre altcoiny z potencjałem, które są obecnie przecenione o nawet 90%.
    Jeszcze będę obserwował rynek przez następne dnie, bo krypto ostatnio zaliczyło delikatny spadek. Czekam na większą reakcję na rynku.

    1 Cytuj
  • 3 wrz 2019

    Kryptowaluty są alternatywą, dla szmatławych walut, które są drukowane na potęgę i w których nie ma przyszłości.

    1 3 Cytuj
  • 13 wrz 2019

    Uważam, że to jest temat na czasie. Warto się się tym zainteresować głębiej. Znam osoby które zarobiły już na tym niezłe pieniądze.

    2 3 Cytuj
  • 13 wrz 2019

    Wobec pełzającej inflacji w PLN, ta waluta jest alternatywą.
    Gdyby PLN rokował, rósłby w siłę, tak nie jest i nie będzie, bo rząd rzuca PLN na rynek w obawie przed recesją i kosztem oszczędności obywateli próbuje załagodzić nadchodzący kryzys.

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2019
    mariusz122 napisał/a:

    Uważam, że to jest temat na czasie. Warto się się tym zainteresować głębiej. Znam osoby które zarobiły już na tym niezłe pieniądze.

    Drugie amber gold?
    Nie dzieki.

    1 Cytuj
  • Andrzej 15 wrz 2019

    Inwestować to można w spółki. Kontrakty, forex to spekulacja, zwłaszcza na rozchwianych walorach. Oczywiście, da się z tego żyć, nawet przy jako takim systemie transakcyjny i żelaznej konsekwencji, znam osobiście takich ludzi.

    Cytuj
  • 30 wrz 2019
    Endrju napisał/a:

    Inwestować to można w spółki. Kontrakty, forex to spekulacja, zwłaszcza na rozchwianych walorach. Oczywiście, da się z tego żyć, nawet przy jako takim systemie transakcyjny i żelaznej konsekwencji, znam osobiście takich ludzi.

    Gielda to tez spekulacja.

    Cytuj
  • Andrzej 1 paź 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Gielda to tez spekulacja.

    To zależy. Kupując akcje (zwłaszcza IPO czy nowe emisje), możesz też inwestować, nie tylko spekulować.

    Cytuj
  • 1 paź 2019
    Endrju napisał/a:

    To zależy. Kupując akcje (zwłaszcza IPO czy nowe emisje), możesz też inwestować, nie tylko spekulować.

    Nie zalezy - to jest spekulacja. Wez sobie na tapete kryzysy takie jak dot.comow z poczatku lat 2000.

    Ewentualnie proste przyklady; Apple: firma ksiegowo jest warta jakies 350-400 mld USD (nie chce mi sie wchodzic w ich sprawozdanie finansowe zlozone do SEC tzw. 10K form). Wycena gieldowa apple (https://ycharts.com/companies/AAPL/market_cap ) jest czesto 2-3 razy wyzsza.

    To manipulacja poniewaz z punktu ujecia finansowego-kasowego-ksiegowego wartosc firmy to roznica pomiedzy posiadanym majatkiem (aktywa), a wszystkimi zobowiazaniami (pasywa) tzw. aktywa netto.

    "Inwestowanie" na gieldzie to nie inwestowanie, a granie na wzrosty i spadki. Inwestowanie co do sensu stricte to np. badania i rozwoj, tworzenie nowych rzeczy a nie granie na wzrosty i spadki "praw majatkowych".

    Cytuj
  • Andrzej 1 paź 2019

    Kupujesz akcje dając kapitał spółce, więc w nią inwestujesz.

    Cytuj
  • 1 paź 2019
    Endrju napisał/a:

    Kupujesz akcje dając kapitał spółce, więc w nią inwestujesz.

    Tylko przy pierwszej emisji akcji, potem gdy akcje krążą w przestrzeni już nie dajesz spółce akcji, a jedynie obracasz "prawami" do akcji.

    Do tego emisja akcji nie zawsze kończy się sukcesem - poczytaj co to kapitał agio :).

    Cytuj
  • 17 paź 2019

    Panowie, wtrącę się do wątku bo jestem ciekaw opinii ekspertów. Znalazłem forum https://www.academy-bitcoin.com/forum/ na którym sporo poczytałem o inwestycji w krypto i tak dalej... Sam mam wolne 10k pln budżetu, który chciałbym w coś zainwestować. Nic poza kryptowalutami nie przychodzi mi do głowy. Chętnie posłucham waszych opinii.

    Cytuj
  • mknp@o2.pl 17 paź 2019

    Kriss787 pierwsze zainwestuj w wiedzę, bez tego nie bierz się za inwestowanie. Jeśli zadajesz takie pytania, to znaczy że wiesz zdecydowanie za mało w tym temacie, żeby się tym zajmować.

    Cytuj
  • 4 gru 2019

    No właśnie, co o tym myślicie - https://academy-crypto.com/pl/co-moze-byc-przyczyna-wzrostow-bitcoina/ ? Kiedy wydaje mi się, że bitcoin już się nie podniesie, on nagle zaczyna przynosić rekordowe zyski. Rozumiecie coś z tego? Czy widzicie inną kryptowalutę, która ma taki potencjał?

    Cytuj
  • 8 sty 2020

    Mimo wzrostów i spadków nadal pozostaje on w głównym kręgu zainteresowań wszystkich inwestorów. Na pewno jeśli chcesz wiedzieć co dzieje się w świecie kryptowalut, warto jest czytać tego typu https://bitcoinaltcoin.pl/9-nowych-stron-trafia-na-czarna-liste-kryptowalutowych-platform/ artykuły. Są w nich informacje z pierwszej ręki i nie rzedko mają one wpływ właśnie na cenę konkretnych kryptowalut

    1 Cytuj
  • 18 kwi 2020

    Kilka razy wymieniałem walutę w kantorze https://coincher.com/ byłem w szoku, że można robić to tak często, mało w jakim kantorze nie ma limitu. Ciesze się, że trafiłam na tą wymianę walut.

    4 Cytuj
  • 18 kwi 2020
    frapis napisał/a:

    Kilka razy wymieniałem walutę w kantorze https://coincher.com/ byłem w szoku, że można robić to tak często, mało w jakim kantorze nie ma limitu. Ciesze się, że trafiłam na tą wymianę walut.

    Za krypto reklamę trafisz na "banicję" ale z tego się nie usieszysz.

    3 1 Cytuj
  • 27 wrz 2020

    Mam dla was ciekawy AirDrop
    TronLink Pro przekazuje 300 kredytów!
    Po udanym airdropie Uniswap mamy możliwość otrzymania za darmo 300 kredytów od TronLink Pro.
    TronLink to ekosystem tronswap podobny do Uniswap.
    Instrukcja:
    1.Pobieramy na telefon portfel TronLink Pro (ze sklepu Play)
    2.Tworzymy konto (nie trzeba podawać żadnych danych typu email itd)
    3. Po stworzeniu konta wciskamy „Me” w prawym dolnym rogu
    4. Wybieramy „Friend invitation”
    WAŻNE !
    5. W prawym górnym rogu wybieramy „Claim Revards” i wpisujecie kod ” 91TH” wtedy otrzymujecie 300 punktów
    6. Możecie polecić aplikację znajomym i za każdego możecie otrzymać dodatkowo 300 pkt.
    W przyszłości kredyty będzie można wymienić na kryptowaluty.
    Nie wiemy w tym momencie jaka będzie wartość jednego kredytu

    3 Cytuj

Odpowiedz