Forum » Myślenice

Co można robić w Myślenicach popołudniu ?

  • 25 wrz 2009

    MiMalgorzato :) mam pytanie, może się orientujesz ile kosztuje taki kurs salsy ?

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    MiMalgorzato :) mam pytanie, może się orientujesz ile kosztuje taki kurs salsy ?

    Cytuj
  • Malgorzata 25 wrz 2009

    Do Anii,
    pojedyncze wejście 25 zł, w karnecie 4 wejścia 90 zł. Kurs rusza w przyszły czwartek, to jest salsa solo więc nie musisz mieć partnera;)

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Bartek ma niestety racje, tylko picie pozostaje, bo nic tu nie ma do roboty :/ i wcale mi to nie imponuje, a raczej się tego wstydzę, że tylko mogę się tutaj napić, bo na droższe rozrywki takie jak taniec czy sporty walki po prostu nie mam funduszy :/

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    W Myślenicach popołudniu należy zrobić sobie ciepłą herbatę, włożyć ciepłe bambosze, i zasiąść przed kominkiem z Gazetą Myslenicką w ręku.

    ps.Ja w każdym razie tak nie robię.
    ;)

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Nalezy rowniez dodac ze zanim sie to zrobi, mieszkajac przy ulicy 3 Maja, trzeba upewnic sie ze wszystkie przedmioty stojace na kominku sa do niego przyklejone, szklanki w szafkach przelozone kartonem, a zyrandole zakotwiczone w podloge. Nalezy tez byc czujnym zeby nie wychlapac calej cherbaty na Gazete Myslenicka kiedy bedzie pod naszymi oknami przejezdzala kolejna "patelnia". Bo bylo by szkoda. Herbaty.

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Idź człowieku na spacer pod lipkę, zrelaksuj się.

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Wlasnie ze nie pojde, bo mi wstyd. Ze dba sie o smieci a o symbol naszego miasta nie. I podejrzewam ze gdyby wlasnie tym symbolem nie byla to by ja juz dawno wycieli jak pozostala czesc drzew na terenie miasta.

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    A wracajac do tematu, swietnym sposobem na popoludniowa rozrywke, jest sprzatanie szlakow turystycznych. Wystarczy jeden worek pozbieranych smieci by lasy odetchnely choc na chwile od zanieczyszczen. Przy okazji samemu oderwac sie od monitora i spedzic milo czas na swiezym powietrzu. Przyjemne z pozytecznym.

    Cytuj
  • 25 wrz 2009

    Masz rację 007
    Niestety u nas nie dba się o symbol naszego miasta. Dlaczego dba się o zabytki murowane, a ważne elementy przyrody ożywionej są pozostawione same sobie?
    W innych miastach jest inaczej np.

    http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,47262,6477704,Drzewa_pomniki_pod_specjalnym_nadzorem.html

    http://poznan.naszemiasto.pl/wydarzenia/157477.html

    Cytuj
  • 10 paź 2009

    Mam takie pytanie szukam w Myślenicach jakiejś szkoły gdzie można się zapisać na kurs tańca towarzyskiego, nie wie ktoś czy jest w ogóle coś takiego w Myślenicach?

    Cytuj
  • 11 paź 2009

    pewnie ze jest... chocby Sokół... a jak kreca cie tance latynoskie to salsa solo w Ponte :)

    Cytuj
  • 17 paź 2009

    No dobra. Ale gdzie w Myslenicach mozna isc najlepiej do knajpy w towarzystwie jakiejs drugiej kobiety?

    Cytuj
  • nadane od urodzenia 18 paź 2009

    ...najlepiej do Barana na 3-go maja...

    Cytuj
  • 18 paź 2009

    W Myślenicach popołudniu można jechać do kina do Krakowa.
    ;)

    Cytuj
  • 6 lis 2009

    A jakie ceny w Klubie Ponte?? Panowie a może tak taniec brzucha??

    1 Cytuj
  • 6 lis 2009

    [quote]No dobra. Ale gdzie w Myslenicach mozna isc najlepiej do knajpy w towarzystwie jakiejs drugiej kobiety? [/quote]
    A to z tą pierwszą nie można iść tylko z drugą ? Dobry jesteś, że możesz sobie tak przebierać, wybierać :D

    Cytuj
  • Fundacja NWR 7 lis 2009

    12.11.09 czwartek zapraszamy na inauguracje ambitnego kina szczegóły juz niebawem

    Cytuj
  • 9 lis 2009

    Tak czytam i czytam i nie znalazłam tego czego szukałam. Ja zapytam tak - propozycje spaceru w lesie, pustego i ciemnego, daleko od ludzi, do którego można dojechać autkiem?? Czekam na pomysły ;))

    Cytuj
  • 10 lis 2009

    A w tym ciemny, ciemny lesie, jest taki ciemny , ciemny dom, w tym ciemnym, ciemnym domu jest taki ciemny, ciemny.....

    Nie ma już tutaj ciemnych lasów, wszystkie są oświetlone, przez szybko nadjeżdżające quady;)

    Cytuj

Odpowiedz