Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • abcd abcd 28 lis 2012

    To coś psełdo " Magda Gesller"( jak się nazywasz) to jakiś czupek i ograniczony człowiek . Nie jestem ani właścicielem ani pracownikiem spontiusza tylko zwykłym klientem pewnie tak jak ty. A co do jakości i świeżości to ty nie masz bladego pojęcia po tych słowach co piszesz ale to twoja brocha. A tak wogóle to nikt nikomu na siłę nie wpycha jedzenia od nich to tylko dobra wola.

    3 21 Cytuj
  • 28 lis 2012
    gumiś napisał/a:

    To coś psełdo " Magda Gesller"( jak się nazywasz) to jakiś czupek i ograniczony człowiek . Nie jestem ani właścicielem ani pracownikiem spontiusza tylko zwykłym klientem pewnie tak jak ty. A co do jakości i świeżości to ty nie masz bladego pojęcia po tych słowach co piszesz ale to twoja brocha. A tak wogóle to nikt nikomu na siłę nie wpycha jedzenia od nich to tylko dobra wola.

    Gościu, byłem klientem raz jeden jedyny, od kąd dostalem kielbaske z grilla z cebula ktora smierdziala watrobka to juz nigdy tam nie zjem. Nikt nikomu nie wpycha ja rozumiem, ale jedza tam ludzie ktorzy jezdza z zakopanego przejazdem i w ogole to az wstyd im bedzie cos takiego serwowac. brak mi slow na ta pseudo restauracje. Dziwi mnie to, ze sanepid rzeczywiscie nie zmiotl tego jeszcze z powierzchni ziemi.

    9 3 Cytuj
  • Basia 28 lis 2012

    hahaha MagdaGesller -byłem,dostałem podajesz się za babę a jesteś facetem zmien nick:D bo nie wiem jak pisać on czy ona

    5 3 Cytuj
  • 28 lis 2012
    basiek napisał/a:

    hahaha MagdaGesller -byłem,dostałem podajesz się za babę a jesteś facetem zmien nick:D bo nie wiem jak pisać on czy ona

    i sam nie wiesz kim jestem, o to wlasnie chodzi :)

    3 2 Cytuj
  • 28 lis 2012

    A o ,, bar u krysi " nic nie slyszalem ale z tego co napisales to jest tam gdzie byl bar smaczek u nas w pracy zawsze smialismy sie z ulotki ,, zeby zycie mialo smaczek wolowinka i kurczaczek" a pozniej jak sie okazalo ze podchodza tam prusaki i karaluchy z RPGK to mowilismy ,, zeby zycie mialo smaczek karaluszek i prusaczek" wiec dziekuje za jedzenie z tego lokalu watpie zeby je ,, Pani Krysia" wytepila napewno ciagle podchodza ze smieciarek tez wole jesc w sprawdzonych lokalach w sumie ktos fajnie napisal ze nazwa kojarzy sie z pania krysia z filmow barei ...... hehehe mysle ze karakony pasuja do nazwy odrazu ,,mis" mi sie przypomnial ,,Kawa i wuzetka są obowiązkowe dla każdego ! Bijemy się o “Złotą patelnię” ,,Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest mniej awanturujący się"

    15 9 Cytuj
  • abcd abcd 29 lis 2012

    Magdo Gesller czy jak ci tam, po pierwsze to w Spontiuszu wątróbki nie podają z cebulą tylko z sosem ( pierwsza wtopa) a co do kiełbasy to jadłem tam regularnie i jest chyba najlepsza w mieście po drugie do tej knajpy przychodzą stali jej klienci a nie przejezdni z zakopanego ( druga wtopa) a po trzecie najwyraziniej sanepid nie miał powodów żeby to zamknąć .Więc oszczędz sobie już fatygi i nie wygłaszaj tych bzdur na forum bo to jest żałosne tak jak ty.

    3 17 Cytuj
  • 29 lis 2012

    Nie jeżdżą z Zakopanego, ale jak będzie na orlenie spontiusz przy zakopiance to napewno będą zajeżdżać i truć się tą padliną. Co do wątróbki to jak sobie zażyczysz z cebulą to i taką dostaniesz, Gumiś żałosne to jest to co ty piszesz bo każdy wie jaka jest prawda na temat Spontiusza.

    14 3 Cytuj
  • 29 lis 2012
    Deadmatch napisał/a:

    i to co tam się działo przez lata to dramat. I wie o tym setki ludzi.

    100% racji!! A gościu "gumiś" widać ma tyle pod czachą co ile oznacza sam jego nick.....

    11 1 Cytuj
  • abcd abcd 29 lis 2012

    Jacy wy jesteście żałośni. Proponuję zejść już z tematu Spontiusza niech on sobie żyję swoim życiem i może opowiedzieć co się dzieję u konkurencji myslę że wy wiecie jakie wały tam się robi.

    2 9 Cytuj
  • 30 lis 2012

    Może nasza Magda Gesler to jakas "Miriam" ?

    9 4 Cytuj
  • 30 lis 2012

    A spontiusz to temat rzeka jedno jest pewne ze spontiusz w mce to nie jedzenie tam maszynka do pieniedzy byly maszyny hot spot raz przypadkiem slyszalem jak chlopaki od maszyn mowili w innym lokalu w ktorym tez mieli maszyny jaki na spontiuszu maja obrot to uwierzcie mi ze nawet nie napisze jaka kasa tam sie obracala bo zaraz bedzie ze nie mozliwe a uwierzcie kosmos !!!!!!! wiec jak bym ja mial taka kase z maszyn to tez bym mial w d upie jakie jedzenie robie proste ze takiego domku nie postawil z klepania`kotletow a wogule slyszalem ze tam czynsz to ci od maszyn oplacali wiec nie moge zrozumiec co sie tam podzialo ale domyslam sie ze gruba akcja musiala byc skoro oposcil ten lokal.

    16 2 Cytuj
  • 1 gru 2012

    A ja słyszałem że znów otwierają sponcjusza

    4 3 Cytuj
  • abcd abcd 1 gru 2012

    Tak Spontiusz już otwarty na Orlenie w Jaworniku . Napewno jedno jest pewne że na Potro Necie nie będzie już Spontiusza.

    3 7 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Ale ten Orlen to porazka moze teraz poki jeszcze w miejscu starego spontiusza nie ma nic otwarte to jeszcze jakas garstka osob sie tam wybierze na wycieczke z braku innej opcji ale to kwestia dni bo juz petro jest wynajete maszynki wroca mam nadzieje ze w koncu bedzie dobre jedzenie za normalna kase bo osobiscie wole zaplacic wiecej zeby zjesc dobrze a pan G.U jak skonczy sie mu wydawanie posilku co minute moze w koncu podniesie ceny i jakos podawanych dan. Orlen w Jaworniku to nie Orlen w Mszanie

    11 1 Cytuj
  • 2 gru 2012

    co myślicie o restauracji HOT-CHILI??

    2 6 Cytuj
  • 2 gru 2012

    A propos Spon...sza - przenosiny to żadna strata z punktu widzenia klientów. Ostatni raz korzystałem w lecie tego roku. Przyszedłem, by skosztować tradycyjnego schabowego, pora wieczorna (akurat to wpływu na jakość absolutnie mieć nie może). Hahah, otrzymałem na talerzu jakiś nowy rodzaj tworzywa, o walorach zbliżonych do podeszwy od obuwia. Tego gumowego schabowego ciężko było przeciąć nożem, nie mówiąc o spożyciu. Bar odwiedzałem sporadycznie wcześniej, bywali tam znajomi - ja od tego momentu nie pojawiłem się w nim nigdy więcej. W razie potrzeby mam w centrum miejsce, gdzie od lat wszystko smakuje po prostu dobrze.

    11 1 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Więc jak widać nie tylko ja przejechałem się na " pysznym " jedzonku w Spontiuszu :) Dla tych którzy dalej mają zamiar uczęszczać tylko tym razem do Jawornika życzę SMACZNEGO

    12 Cytuj
  • 2 gru 2012

    Tankowalem dziś na Petro i zauważyłem wyniesione że Spontiusza rzeczy z kuchni, był na nich centymetrowy tłuszcz w kolorze rdzy, tragedia i obrzydlistwo--fujjj , a Ja tam jadłem :(

    15 2 Cytuj
  • abcd abcd 2 gru 2012

    Ty rysio ale coś ci się popiepszyło bo Spontiusz już dwa tygodnie temu wyniósł wszystkie swoje rzeczy więc to cygaństwo ci nie wyszło.

    2 8 Cytuj
  • 3 gru 2012

    Nie wiem ale jakieś tam rurki, listwy , no upiepszone to jak cholera było.Nieprzyjemny widok ;(

    2 2 Cytuj
  • 3 gru 2012

    Ja polecam SOVE na UL.Niepodległości.Bardzo smaczne jedzonko i w dorych cenach.

    4 6 Cytuj
  • ania 3 gru 2012

    zachodzę dziś na zupkę a tam wszystko owinięte taśmą i wynoszą meble. To będzie jeszcze otwarte?

    1 2 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 3 gru 2012

    Na petro już nie będzie ale jest przeniesiony na orlen w jaworniku.

    1 1 Cytuj
  • ania 3 gru 2012

    no to kiszka, to z Myślenic do Jawornika raczej nikt nie będzie jeździł.
    Dlaczego się przenieśli, przecież lokalizację tu mieli super

    2 1 Cytuj
  • myszka1987asia@vp.pl 3 gru 2012

    To co wynosza to pozostałości po spontiuszu i pomyśleć że w takich warunkach tzn. ponad 1 cm tłuszczu na wszystkim były przygotowywane te wasze uwielbiane dewolaje.

    6 Cytuj

Odpowiedz