Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 11 sty 2010

    a co myślicie o restauracji Cydron?? Byłam tam kilka razy, jedzenie mają dobre i dużo, wszystko świeże i szybko podane, ale co do wystroju sali dla niepalących to niezbyt mi się podoba - jest taka niedopracowana i pusta :/

    1 4 Cytuj
  • 11 sty 2010

    Jak dla mnie jedna z lepszych w Myślenicach, jak gdzieś sie wybrać to tylko tam !! Polecam, aczkolwiek rzeczywiście sala dla niepalących jest bardzo pospolita...

    6 Cytuj
  • 11 sty 2010

    A podawała tam pieczona sowa w sosie ziemniaczano-jabłkowym na słodko?

    1 3 Cytuj
  • 11 sty 2010

    oj tego to nie wiem, ale podawała tam pieczona pstrąg z ziemniaki w mundurkach ;P

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    Pewnie nie mieć sowa. Rzadko która restauracja mieć sowa na potrawkę. Niektóra próbować zamienić na kura, kaczka czy gołąb ale wy pamiętać: tylko prawdziwa sowa gwarantować niepowtarzalna smak przepisy wg moja babka. Burmistrz Ostałowska zawsze odwiedzać mnie w moja doma kiedy ja podawać pieczona sowa w sosie ziemniaczano-jabłkowym na słodko. On wtedy mówić: Józef, Twoja kuchnia nie mieć równa w Polsce!

    4 5 Cytuj
  • 11 sty 2010

    AniuD. nie można w jednym temacie dyskutować o restauracjach tylko musisz mnożyć te tematy i w każdym inny lokal ? !

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    można, ale na tym forum i tak się nic nie dzieje więc nie zaszkodzi ;P

    1 1 Cytuj
  • 11 sty 2010

    Pewnie nie ma jak zrobić burdel żeby się coś działo. Fajnie jest AniaD tak popsocić tu i tam cio? Słiiiitaśna Jola Rutowicz normalnie. A gdzie masz jednorożca :>

    2 Cytuj
  • 11 sty 2010

    Ooooo Gość!
    Jeśli ty jeszcze jedna raz zaatakować niewiasta AnnaD. to ty niechybnie poznać smak zimna stal moja samurajska miecza!!!

    2 2 Cytuj
  • 14 sty 2010

    [quote=AniaD.]a co myślicie o restauracji Cydron?? Byłam tam kilka razy, jedzenie mają dobre i dużo, wszystko świeże i szybko podane, ale co do wystroju sali dla niepalących to niezbyt mi się podoba - jest taka niedopracowana i pusta :/[/quote]

    sala jest niedopracowana i pusta taka jak ty

    1 1 Cytuj
  • 15 sty 2010

    a gdzie to jest ta restauracja

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    Wuj józef ty mnie nie denerwować bo ja ci miecz przetopić na felgę stalową w mojej własna galwanizernia i nie pomóc ci wtedy ani sowa po bengalsku ani nawet Ostałowska z samurajami.

    4 Cytuj
  • 15 sty 2010

    na Rynku, koło 'toto lotka' ;P

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    wystrój-rewelacja
    jedzenie-rewelecja

    natomiast ten babsztyl(chyba włascicielka) to istny dramat....
    gdyby nie ona to ta knajpka by o wiele lepiej prosperowała.....

    4 Cytuj
  • 15 sty 2010

    Świetny lokal takie coś a'la krakowski clubik :P jedzenie mają bardzo dobrze. Tylko czasem jest taka lipa że jak wchodzimy wieczorem na piwko to w sali przy barze mogą tylko siedzieć Ci co zamawiają jedzenie a na drugiej sali znowu palić nie można :/ muszą coś z tym zrobić ale poza tym zajebisty lokal polecam

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    Bolek , Ty też sam możesz coś z tym zrobić! Rzuć palenie! To na prawdę same korzyści, a jak upraszcza życie... :P

    1 Cytuj
  • 15 sty 2010

    Kto to widzial palic przy jedzeniu? Trudno to ogarnac mojemu malemu rozumkowi.

    2 Cytuj
  • 15 sty 2010

    [quote]wystrój-rewelacja
    jedzenie-rewelecja

    natomiast ten babsztyl(chyba włascicielka) to istny dramat....
    gdyby nie ona to ta knajpka by o wiele lepiej prosperowała.....[/quote]

    ja tam nie wiem, ale słyszałam że właścicielami są te chłopaczki - kelnerzy ?

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    No spoko ale skoro w sali w której sie zamawia jedzenie (tylko! samego piwa tam nie podają) można palić to w takim razie skreślają ludzi którzy palą i chcą wypić piwo (bo na drugiej sali gdzie można pić np. tylko piwo palić nie można) :) a więc wychodzi ze tam można palić tylko na tej sali gdzie ludzie jedzą ;) troche dziwne. Chociaż oczywiście można wyjśc na szluga na tzw. granice między salami :P

    renaw właśnie myśle o tym ;)

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    nie wiem jak to jest, ale ja siedziałam w sali dla nie palących - nie paliłam i piłam piwo... ;P sala dla palących jest o niebo ładniejsza, ale tam siedzi mnóstwo małolat znajomych kelnerka i się chichają.. więc trochę się odechciewa siedzieć w takim towarzystwie.

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Oj Aniu wzbudzasz wszystkich absurdalną złość ,a lasnsujesz się na prostocie i szczeniactwu . Kim Ty ku*** jesteś ??

    1 2 Cytuj
  • 16 sty 2010

    AniaD. bo na sali dla palących trzeba coś zamówić do jedzenia żeby siedzieć ;) piwa samego się tam nie napijesz. Chociaż kiedyś tam piłem a nagle wyskoczyli że tam tylko ludzie zamawiający jedzenie mogą siedzieć. Aaa dobra koniec tematu. Cydron jest fajnym lokalem jednym z lepszych w Myślenicach pozdro

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    [quote]Oj Aniu wzbudzasz wszystkich absurdalną złość ,a lasnsujesz się na prostocie i szczeniactwu . Kim Ty ku*** jesteś ??[/quote]

    zakładanie nowego tematu to lans...?? dobrze wiedzieć XD

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Aniu - jesteś głupia, płytka i płaska

    2 1 Cytuj
  • 16 sty 2010

    jak wyzej , Twoje podobizny to głupie piz** i tyle

    1 Cytuj

Odpowiedz