Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 9 gru 2012

    Kto wie skąd się wzięła nazwa Spontiusz?

    5 2 Cytuj
  • 9 gru 2012

    Pod Blachą powinni zwiększyć obsługę w kuchni bo strasznie długo trzeba czekać zwłaszcza w niedziele.

    13 6 Cytuj
  • 18 gru 2012

    Hmm, czytajac uwaznie powyzsze wywody jest przerażony.. Od zawsze zastanawiał mnie fenomen stworu zwanego spontiuszem. To najgorzej wygladajace, wstretne jedzenie, tak jak ktos tu kiedys pisal jedzenie z ziemi.. Ludzie zastanówcie się dwa razy, miał przemiał.. Ok ale jak czasami nie szło to co było przeciez tam nic sie nie zmarnuje wiec daja ludzia niech zra jak swinie. Moze ja jestem dziwna osoba ale dla mnie istotne jest aby zjesc w miare sympatycznych warunkach a nie obrzyganych stołach i chodzacym jedzeniem. Jadlem tam raz i nigdy wiecej, nie bede pisal o miejscach lepszzych bo znow ktos zarzuci, że jakas reklama czy cos. Szkoda tylko ze sanepid w łape dostawał i puszczał ta pseudokuchnie.. To na tyle, dobranoc

    25 6 Cytuj
  • 20 gru 2012

    Dzisiaj tam byłem bo jest otwarte, nie uwierzycie jak powiem że jest rewelacja.Tak powinien wyglądać lokal w którym karmią ludzi.Jedzonko...., a zresztą sami spróbujcie sami bo znów napiszą że zachwalam.Wszystkim forumowiczom życzę Wesołych Świąt.

    3 27 Cytuj
  • 20 gru 2012

    Spon.... -> zjedz raz, nie wrócisz więcej:-D

    29 3 Cytuj
  • 20 gru 2012

    Tto ma być auto reklama tego czegoś co się otworzyło na petro. O rany gościu już nie mydli ludziom bo mnie mdli. Jaki lokal?? jakie jedzonko??? Skończ bo jesteś żałosny.

    10 14 Cytuj
  • 28 gru 2012

    Dlaczego krytykujesz wszytskie bary tylko nie"Spontiusza". Żałosnee!

    23 3 Cytuj
  • 7 sty 2013

    [quote=człczesku]Ja polecam SOVE na UL.Niepodległości.Bardzo smaczne jedzonko i w dorych cenach.[/quote]

    Ja polecam bar u KRYSI koło UP

    9 33 Cytuj
  • 8 sty 2013

    Kto daje pozwolenia na robienie jedzenie ludziom w miejscach i lokalach przystosowanych do robienia co najwyzej hamburgerow restauracja vip sponti w blaszaku no wlasciciel sponti barow napewno jest dumny hehe Bar u krysi w barakach RPGK gdzie jeszcze niedawno jadaly szczury itp nic tylko szaletach miejskich w mce zrobic restauracjie duzo zmieniac nie trzeba w meskim obieralnie warzyw w kabinie 1 w kabinie 2 rozbieranie miesa w kabinie 3 magazynek itd mozna powiedziec ze widzac wymagania sanepidu to szalety sa prawie jak pod restauracje zrobione drobne zmiany i pozwolenie jest a sukces murowany

    32 6 Cytuj
  • 26 sty 2013

    Czytam i czytam i oczom nie wierze. Wy chyba nie mieliście okazji jeść domowego obiadku z knajpy. Zadzwońcie raz na ten numer 509 542 499 i zamówcie de volaja , kaszanke domową, żeberka, czy golonko, nie wspomne o zupkach np. krupniku to dowiecie się jak może smakować domowy obiadek za wcale nie wygórowaną cenę.

    1 18 Cytuj
  • M G 26 sty 2013

    Czy ktoś wie gdzie w Myślenicach można zjeść dobrego TATARA?

    3 5 Cytuj
  • ania 26 sty 2013
    zwieprzony napisał/a:

    Czy ktoś wie gdzie w Myślenicach można zjeść dobrego TATARA?

    7 smaków

    2 18 Cytuj
  • 26 sty 2013

    Widzę że konkurenci nawzajem dbają o to, aby czasem jakaś restauracja czy pizzeria nie była zbyt dobrze oceniona...
    Ja od siebie polecam Rekliniec, Kuchnię orientalną i pizzerię "De Grasso"

    4 19 Cytuj
  • 26 sty 2013
    Mecenas napisał/a:

    Czytam i czytam i oczom nie wierze. Wy chyba nie mieliście okazji jeść domowego obiadku z knajpy. Zadzwońcie raz na ten numer 509 542 499 i zamówcie de volaja , kaszanke domową, żeberka, czy golonko, nie wspomne o zupkach np. krupniku to dowiecie się jak może smakować domowy obiadek za wcale nie wygórowaną cenę.

    Jeżeli z knajpy to nie może być "domowy" tak samo z knajpy to nie to samo co" jak u mamy"To jakaś patologia u nas z tym nazewnictwem.

    7 Cytuj
  • 27 sty 2013
    zwieprzony napisał/a:

    Czy ktoś wie gdzie w Myślenicach można zjeść dobrego TATARA?

    STEK serwuje najlepszego Tatara w mieście.

    9 27 Cytuj
  • Marcelina 29 sty 2013

    Witajcie, czy możecie polecić w naszej okolicy jakąś dobrą pizzerię, tak do 15 km od centrum :D Szukamy z chłopakiem fajnej kuchni włoskiej z pizzą na cienkim cieście. Piszcie jak wam coś przypadło do gustu, będziemy testować!

    pozdrawiam

    1 6 Cytuj
  • 10 lut 2013
    człczesku napisał/a:

    a ja wam mówie , że SOVA jet the best

    BAR U KRYSI ma dużo lepsze jedzonko palce lizać a jak trzeba to też przywiozą

    11 30 Cytuj
  • 20 lut 2013

    Calkiem przypadkiem!! mialam okazje kiedyś sprobowac jedzenia z ,,Bar u Krysi" polecam zwłaszcza ziemniaczki gniecione!! Zastanawiam się jaka to oszczędność, (lub co było przyczyną tego smaku) wymieszać stare ziemniaki z świeżo ugotowanymi do tego jak by zalane zwykłym tanim olejem, danie wyglądało apetycznie ale pierwsze spróbowanie ziemniaczków zabiło wszystko czar prysnął od dziecka jadam tylko gniecione ziemniaki z masełkiem czasem cebulka dlatego jestem przewrażliwiona na tym punkcie Do tego surówki co to jednej jestem pewna ze była też wczorajsza robiona chyba na majonezie wiec tez pozostawiam to bez komentarza. Jeszcze jak bym wczesniej przeczytala ze to w barakach RPGK jest to juz... ... Mięso dobre ale reszta mnie tak obrzydziła ze nie dałam rady zjeść faktem jest ze to kolega zamowil ale musial jechac wiec mnie skusil ja po sprobowaniu osobiscie nie wydala bym na to jedzenie zlotowki Jezeli miala bym polecic to MDK ma naprawde jedzenie na wysokim poziomie zbliżone do domowego, Kuchnie chińską Pod Blacha , mila obsluga najpyszniejsze makarony maja w rosa canina zawsze swieze!!! Bardzo polecam makaron z serkiem plasniowym Z pizzeri jezeli komus zalezy na smaku nie na zapchaniu to polecam camorre rewelacyjna pizza bardzo przyjemny lokal do posiedzenia czysto, lagodna muzyka, do tego piec do pizzy opalany drzewem tworzy fajny klimat. Jadam tez w karen ostatnio kilka razy bylam w adriano tez super lokal jedzenie dobre wiem ze jest kilka restauracji jeszcze ktore uchodza za drogie ale tez mozna cos dobrego wybrac do zjedzenia i wcale nie jest az tak drogo. Moze jak dla mnie to,, il camino" to lekkie nie porozumienie ale to moje prywatne zdanie nic nikomu nie narzucam kazdy ma inny smak. Najlepszym przykladem jest to ze to co smakuje mojemu koledze ja bym nie zjadla. Ja sie delektuje jedzeniem w niewielkich ilosciach liczy sie smak jakosc kolega sie zapycha byle duzo i obojetne co i gdzie tu go pozdrawiam i na tym koncze.

    21 10 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 7 mar 2013

    JEŚĆ W BARZE U KRYSI ????????????????????????????????????????

    5 20 Cytuj
  • Basia 7 mar 2013

    ostatnio przechodząc tam widziałam same pustki tam więc chyba nie ma tam zbytu

    10 13 Cytuj
  • 7 mar 2013

    Jedzenie traci stopniowo tam na jakości. Po otwarciu palce mogłem lizać, teraz .... teraz np. sałatki to jakiś żart. A przy dowozie liczą dodatkowo za opakowania ...

    9 7 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 8 mar 2013

    UpS to nie dam się skusić , żenada za opakowania płacić to faktycznie jak filmie Barei PRL- nie wracaj

    11 2 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 8 mar 2013
    Mecenas napisał/a:

    Czytam i czytam i oczom nie wierze. Wy chyba nie mieliście okazji jeść domowego obiadku z knajpy. Zadzwońcie raz na ten numer 509 542 499 i zamówcie de volaja , kaszanke domową, żeberka, czy golonko, nie wspomne o zupkach np. krupniku to dowiecie się jak może smakować domowy obiadek za wcale nie wygórowaną cenę.

    czy to jest nr tel do Baru U Krysi ?

    10 Cytuj
  • 8 mar 2013

    A ja dzisiaj jadłem U Krysi Tilapie z ziemniaczkami i surówkami.
    Poszedłem tam specjalnie po tych negatywnych wpisach i jestem mile zaskoczony.

    14 16 Cytuj
  • figaro 8 mar 2013

    A co myślicie o kebabie "VALDI" na przeciwko GALERII? Byłem tam dzisiaj i zostałem mile zaskoczony :) mięso smaczne , ciepłe, sałatek w sam raz ... chyba zmienił się właściciel bo przedtem kebab nazywał się ALL SALAT czy jakoś tak :))

    3 17 Cytuj

Odpowiedz