Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 14 wrz 2014
    KOKOS napisał/a:

    a w barze u Krysi to jest pyszota żarełko

    Bar u Krysi To coś jak kiosk ruchu w filmie "Mis" .....panie tu jest kiosk ruchu ja tu mięso mam... tu by bardziej pasowało Panie tu jest magazyn na śmieci rpgk ja tu jedzenie ludziom sprzedaje won mi.... a myślę ze jest jeszcze kilka równie obskurnych lokali w mce a ja się pytam gdzie jest sanepid ja tylko raz się skusiłem na ta niby pyszna kuchnie jakość dan obsługa lokal to jak na tym urywku filmiku http://www.youtube.com/watch?v=UN3aWBqdcoc

    19 4 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 14 wrz 2014

    a jakoś tam ludziska smakująco Krysia serwuje głownie panowie z bus-ów

    5 13 Cytuj
  • 14 wrz 2014
    KOKOS napisał/a:

    a jakoś tam ludziska smakująco Krysia serwuje głownie panowie z bus-ów

    Ja nie wiem kto to jest ta pani Krysia ale widzę ze pan/pani jesteście na ty wiec rozumiem dlaczego tak panu/pani smakuje a może to sama pani Krysia tak się zachwala. A jak ktoś się nie orientuje gdzie rpgk trzyma używane kubły, kosze na śmieci to praktycznie zaraz od tylu owego baru do tego śmieciarki a co za tym idzie masa "żyjątek" "Blatta orientalis" która zapewne głodna wieczorami udaje się do owego lokalu przez uchylone okno coś przekąsić smacznego

    15 5 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 14 wrz 2014

    nic nie wiem o tym byśmy na ty przechodzili ot porostu bar nazywa się "bar u Krysi" i tyle

    7 9 Cytuj
  • 14 wrz 2014

    Dziś zakupiłam tortille w GRIN BAR tragedia mięso wysuszone o ile to mięsem można nazwać po prosu ta pani co to zrobiła powinna sama sobie zjeść:(

    17 1 Cytuj
  • Daniel Woźniak 14 wrz 2014
    LemStanisław napisał/a:

    Ja nie wiem kto to jest ta pani Krysia ale widzę ze pan/pani jesteście na ty wiec rozumiem dlaczego tak panu/pani smakuje a może to sama pani Krysia tak się zachwala. A jak ktoś się nie orientuje gdzie rpgk trzyma używane kubły, kosze na śmieci to praktycznie zaraz od tylu owego baru do tego śmieciarki a co za tym idzie masa "żyjątek" "Blatta orientalis" która zapewne głodna wieczorami udaje się do owego lokalu przez uchylone okno coś przekąsić smacznego

    Widzę że nawet nie wiesz gdzie znajduje się RPGK buraku.
    Jak czegoś nie wiem to nie pisze i nie wprowadzam ludzi w błąd.
    A żyjątka to ci mama na kolację dziś zaserwuje.
    SMACZNEGO!!! (łap bo ci z talerza uciekają)

    9 22 Cytuj
  • 18 wrz 2014

    "Turcja" na razie zamknięta, a słyszałem, że jakiś pan ze Skawiny przeniósł biznes i to właśnie jest najlepszy kebab. Ktoś coś wie?

    3 10 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    Cydron.Chce uchodzić z restaurację a totalna amatorszczyzna.Młode dziewczyny na które trzeba czekać aż kartę łaskawie podadzą,a w tle pobrzmiewa niemiła muzyka...ba....młócka..po prostu masakra nie mająca nic wspólnego z relaksem i wytchnieniem.A zatem....zamawiam....po 5 min.okazuje się że nie ma tego ani tego....oczywiście zamawiam jeszcze deser.Danie w ramach kompromisu podane.Chcę coś domówić ale niestety kucharza już nie ma więc czekam na deser-długo czekam.W końcu się pytam młodej dziewczyny.Okazuje się że zapomniała zapisać czy coś w tym stylu.Jestem wyrozumiały więc mimo braku cierpliwości znoszę to.Pani proponuje że zrobi sama- to był deser o nazwie bałagan w cydronie czy coś w tym stylu.Jadłem to wiele razy i było bardzo dobre.To co otrzymałem to jedna wielka porażka...konsystencja wymiocin,smak mydlin...masakra.Piszę to dlatego bo jeszcze patrząc wstecz Cydron był na dużo większym poziomie...ps.i zmieńcie tą muzę w głosikach...

    16 10 Cytuj
  • 4 lis 2014

    Mam zamiar zorganizować rodzinną imprezę w restauracji Cydron, dlatego chciałbym zapytać jak ona jest duża? Ile osób pomieści sala bez baru?

    7 19 Cytuj
  • 4 lis 2014

    minus? serio...?

    9 12 Cytuj
  • 4 lis 2014

    Minus,ale plus też jest;D Takie forum;)

    10 5 Cytuj
  • 12 lis 2014

    A co myślicie o Restauracji Sova? Jak z obsługą? Jakie jedzenie polecacie,a czego tam nie jeść?

    1 6 Cytuj
  • 13 lis 2014
    Radek3101 napisał/a:

    Mam zamiar zorganizować rodzinną imprezę w restauracji Cydron, dlatego chciałbym zapytać jak ona jest duża? Ile osób pomieści sala bez baru?

    Przejdź się to zobaczysz a nie zadaj głupich pytań na forum.

    Polecam bar u Słonia na Słonecznej - na przeciw Dekady i Orlenu.. Smacznie , domowo ,nie drogo.

    3 38 Cytuj
  • Beata 13 lis 2014

    Zachodzimy z kumpelami od czasu do czasu do Cydronu i żadna nie miała nigdy zastrzeżeń co do obsługi. Jedzenie bardzo smaczne, klimat i muzyka w tle nie przeszkadza.
    W Sovie trochę więcej "dzieciaków" przesiaduje ale też jest miło i sympatycznie.

    3 12 Cytuj
  • bum cykcyk 3 sty 2015

    Kebab turcja - kebab pyszny, duzo sosu i miesa, ceny ok, jednak kiedys zamawialam kebab i tortille i mialam kawalki twardego miesa z koscia (?)..a kiedys Moj chlopak mial zapalke w kebabie. Robil te kebaby chlopak w okularach. Porazka! Teraz o wiele lepiej jednak dziewczyny z obslugi nie mile bardzo, patrzace zlym spojrzeniem, ostatnio byla godzina 19:15 a one narzekaly na Gosci ze jeszcze przychodza..

    Kebab istambul- pyszne mieso, male porcje, drogo

    Green bar - kebab kiedys b.dobry, tani, duzo miesa, jednak to co zobaczylam ostatnio to porazka! Gdy czekalam na swojego kebaba kucharz wyciagnal mieso w pojemniku z lodowki i... Wsypal je do frytkownicy!!!!! Nastepnie wyciagnal, na papier i do kebaba... smierdzialo niesamowicie! Ble :( kiedys bylo to moje ulubione miejsce ze wzgledu na obsluge (mila pani) i ilosc jedzenia.

    Pizzeria Corrado - pizza pyszna, tania, zapiekanki i kornety rewelka! Obsluga mila i szybka. Polecam.

    Pizzeria waldi - ceny w miare ok, pizza niesmaczna

    Pizzeria hot chili- najwieksza pizza 50cm, tania jednak zawsze bez smaku i smierdzaca plastikiem, kebaby oblesne same skwarki wrzucone, mieso sama ciagnaca skora!nie polecam.

    Pizzeria wezuwiusz- najlepsza, najtansza!!! Zdecydowanie numer 1 ! Pizza bardzo tania, dowoz do domu bez oplaty, mila obsluga, a pizza przepyszna.

    Vip sponti-kiedys bedac ze znajomymi w nocy mila obsluga, ogromne porcje, smak ok. Niedawno zamawiajac na wynos jedzenia smaczne, devolaj ogromny jednak malo frytek. ale 4 moge dac:)

    Karen /grill bar- pyszne jedzenie, tanie, swieze surowki, mila obsluga.

    Chinska restauracja pod blacha - porcje marne, wiecej przypraw panierek niz jedzenia. Za frytki zamiast ryzu trzeba doplacac. Ale jedzenie 3+.

    Lisia lapka - dobra pizza dobre zapiekanki 4+

    13 8 Cytuj
  • 8 sty 2015
    costacalma napisał/a:

    Kebab turcja - kebab pyszny, duzo sosu i miesa, ceny ok, jednak kiedys zamawialam kebab i tortille i mialam kawalki twardego miesa z koscia (?)..a kiedys Moj chlopak mial zapalke w kebabie. Robil te kebaby chlopak w okularach. Porazka! Teraz o wiele lepiej jednak dziewczyny z obslugi nie mile bardzo, patrzace zlym spojrzeniem, ostatnio byla godzina 19:15 a one narzekaly na Gosci ze jeszcze przychodza..

    Kebab istambul- pyszne mieso, male porcje, drogo

    Green bar - kebab kiedys b.dobry, tani, duzo miesa, jednak to co zobaczylam ostatnio to porazka! Gdy czekalam na swojego kebaba kucharz wyciagnal mieso w pojemniku z lodowki i... Wsypal je do frytkownicy!!!!! Nastepnie wyciagnal, na papier i do kebaba... smierdzialo niesamowicie! Ble :( kiedys bylo to moje ulubione miejsce ze wzgledu na obsluge (mila pani) i ilosc jedzenia.

    Pizzeria Corrado - pizza pyszna, tania, zapiekanki i kornety rewelka! Obsluga mila i szybka. Polecam.

    Pizzeria waldi - ceny w miare ok, pizza niesmaczna

    Pizzeria hot chili- najwieksza pizza 50cm, tania jednak zawsze bez smaku i smierdzaca plastikiem, kebaby oblesne same skwarki wrzucone, mieso sama ciagnaca skora!nie polecam.

    Pizzeria wezuwiusz- najlepsza, najtansza!!! Zdecydowanie numer 1 ! Pizza bardzo tania, dowoz do domu bez oplaty, mila obsluga, a pizza przepyszna.

    Vip sponti-kiedys bedac ze znajomymi w nocy mila obsluga, ogromne porcje, smak ok. Niedawno zamawiajac na wynos jedzenia smaczne, devolaj ogromny jednak malo frytek. ale 4 moge dac:)

    Karen /grill bar- pyszne jedzenie, tanie, swieze surowki, mila obsluga.

    Chinska restauracja pod blacha - porcje marne, wiecej przypraw panierek niz jedzenia. Za frytki zamiast ryzu trzeba doplacac. Ale jedzenie 3+.

    Lisia lapka - dobra pizza dobre zapiekanki 4+

    Mój kebab z Turcji był... przełamany na pół, środek wyleciał (na wynos). Trochę słabo...

    8 5 Cytuj
  • 4 lip 2015
    costacalma napisał/a:

    Kebab turcja - kebab pyszny, duzo sosu i miesa, ceny ok, jednak kiedys zamawialam kebab i tortille i mialam kawalki twardego miesa z koscia (?)..a kiedys Moj chlopak mial zapalke w kebabie. Robil te kebaby chlopak w okularach. Porazka! Teraz o wiele lepiej jednak dziewczyny z obslugi nie mile bardzo, patrzace zlym spojrzeniem, ostatnio byla godzina 19:15 a one narzekaly na Gosci ze jeszcze przychodza..

    Kebab Turcja -Polecic czy nie?
    Od zawsze mój ulubiony kebab... jednak z pewnych względów coraz rzadziej tam zaglądam...
    Kiedyś zamówiłam wraz z mężem na wynos kebaby... w kebabie była zapałka..
    Inna sytuacja zamówiliśmy kebaba i tortille, miałam kawałki mięsa tłuste i nie wiem skąd KOŚĆ?!!!!!! Mój mąż nie wierzył dopóki sam swojej tortilli nie ugryzł i wyrzucił całą do kosza..
    Bardzo też nie podoba mi się zachowanie pracujących tam KOBIET, wraz z siostrą byłyśmy tam po jedzenie ok. 1 miesiąc temu i siostra poprosiła aby nie dano jej do panini kapusty pekinskiej a do zestawu kebab zamiast kapusty to surówki, Młoda dziewczyna opalona o ciemnych włosach jak na zlość dała MASĘ tej pekinskiej.. i do panini i do zestawu.
    Ostatnio dzwoniliśmy z mężem po kebab na dowóz ok 7 razy , telefon nie zostal odebrany (bylo to w poludnie maly ruch) wiec postanowilismy pojechac samochodem i wtedy zdziwieni jakie pustki zamowilismy po kebabie a telefon caly czas dzwonil i dzwonil i jedna do drugiej z dziewczyn tam pracujacych ,,nie odbierajmy"..
    A ostatnio ok tygodnia temu moj maz byl po kebaby, sobie zamowil 2 a mi 1. Mój kebab był wielkosci kajzerki!! bylo 5 malutkich kawalkow miesa..1 kukurydzy ziarnko, ani pomidora ani ogorka.. nawalone sosu i sama pekinska. Mam zdjecia na telefonie.. dodam pozniej...I Co teraz ? jak POlecic ten kebab...

    7 5 Cytuj
  • 4 lip 2015

    Dziwnym trafem i bolączką w Myślenicach nie ma gdzie dobrze zjeść, w większości lokali nigdy nie utrzymuje się ten sam poziom wykonania dań, czy to kebab czy restauracja, a ceny przy tym rodem z Krakowa.

    W Karen od czasu zmiany właściciela podają jeden wielki syf na tym samym oleju. Nie polecam.

    W Cydronie zdarzy się może jakaś dobra zupa no i czasem jakieś główne danie, jednego dnia będzie coś ok a następnego coś kompletnie zwalonego, a tanio nie jest... Kebab na górze też szału nie robi, sałaty krojone jak dla królików, duże kawały zieleniny bez smaku i zamulające, mięso gąbczaste.

    W Paco wszystko zależy czy szefowa jest na miejscu. Gdy jest to zazwyczaj jest ok, dania są spoko, Gdy jej nie ma, kelnerki i kuchnia odwalają maniane, najpierw czeka się z 15 minut aż ktoś podejdzie przyjąć zamówienie, na dania czeka się po 30 minut, a w międzyczasie można posłuchać ciekawych wypowiedzi kelnerek i dowiedzieć się co się dzieje na portalach społecznościowych.

    12 4 Cytuj
  • 4 lip 2015

    Mi w Paco raz podali herbatę z letnią wodą...
    Cydron za to w porządku jeśli chodzi o kawy i desery.

    6 Cytuj
  • 6 lip 2015

    a jakie są Wasze odczucia po powrocie LEGENDARIO w innym miejscu

    4 7 Cytuj
  • Andrzej 7 lip 2015

    To Legendario wróciło? Gdzie? Z jakim właścicielem?

    5 2 Cytuj
  • 7 lip 2015

    @Endrju w miejsce dawnej Cafe Nina na Jagillońskiej k/Poczty.
    Ze współwłaścicielem poprzedniej wersji ;)

    10 1 Cytuj
  • 7 lip 2015

    miejsce legendario moim zdaniem nietrafione, to już mogli uderzyć na zarabie

    3 11 Cytuj
  • 7 lip 2015

    Legendario miało pycha pizze tak z 15 lat temu. Potem masakra nawet z "keczupem" jej się jeść nie dało.
    Pod nową nazwą, nie wiem co się zmieniło (Toscana) smak całkiem jak na początku. W nowym Legendario jadłem raz ale to nie to co kiedyś jak by to ująć ... "szału ni ma". W porównaniu do Camorry czy w.w. Toscany to jeszcze im dużo brakuje - chyba ktoś podchwycił nazwę i próbuje "reaktywować ja Frugo czy EB :D

    4 7 Cytuj
  • 11 lip 2015

    Dziupla do której otwarta?

    3 4 Cytuj

Odpowiedz