Forum » Myślenice

GASTRONOMIA OPINIE - pizzerie, puby, kawiarnie, restauracje, kebaby, bary

  • 14 lip 2015

    Polecam wszystkim mieszkańcom Myślenic pub "Pod Parasolkami"
    panuje tam miła i sympatyczna atmosfera i wspaniały klimat

    6 38 Cytuj
  • 24 lip 2015

    czy mógłoby ktoś przesłać mi na priv nr telefonu do Vip Sponti, tego koło ronda w stonę Dobczyc?

    2 12 Cytuj
  • 25 lip 2015
    nikola12 napisał/a:

    Kebab Turcja -Polecic czy nie?
    Od zawsze mój ulubiony kebab... jednak z pewnych względów coraz rzadziej tam zaglądam...
    Kiedyś zamówiłam wraz z mężem na wynos kebaby... w kebabie była zapałka..
    Inna sytuacja zamówiliśmy kebaba i tortille, miałam kawałki mięsa tłuste i nie wiem skąd KOŚĆ?!!!!!! Mój mąż nie wierzył dopóki sam swojej tortilli nie ugryzł i wyrzucił całą do kosza..
    Bardzo też nie podoba mi się zachowanie pracujących tam KOBIET, wraz z siostrą byłyśmy tam po jedzenie ok. 1 miesiąc temu i siostra poprosiła aby nie dano jej do panini kapusty pekinskiej a do zestawu kebab zamiast kapusty to surówki, Młoda dziewczyna opalona o ciemnych włosach jak na zlość dała MASĘ tej pekinskiej.. i do panini i do zestawu.
    Ostatnio dzwoniliśmy z mężem po kebab na dowóz ok 7 razy , telefon nie zostal odebrany (bylo to w poludnie maly ruch) wiec postanowilismy pojechac samochodem i wtedy zdziwieni jakie pustki zamowilismy po kebabie a telefon caly czas dzwonil i dzwonil i jedna do drugiej z dziewczyn tam pracujacych ,,nie odbierajmy"..
    A ostatnio ok tygodnia temu moj maz byl po kebaby, sobie zamowil 2 a mi 1. Mój kebab był wielkosci kajzerki!! bylo 5 malutkich kawalkow miesa..1 kukurydzy ziarnko, ani pomidora ani ogorka.. nawalone sosu i sama pekinska. Mam zdjecia na telefonie.. dodam pozniej...I Co teraz ? jak POlecic ten kebab...

    nie wiem kto pisze te komentarze, ale akurat Turcja jeszcze w miare poziom trzyma.
    Jeśli Ci nie smakowały to po co zamawiałaś tam kolejny i kolejny raz?
    czasem jak widzę klientów którzy kupują te kebaby i zachowują sie przy zakupie jakby kupowali samochód lub coś co wymaga zastanowienia kilku godzinnego, to szkoda gadać....

    7 16 Cytuj
  • 11 lis 2015

    Według mnie najlepszą pizze mają w Camorra - 4 smaki sera najlepsza. Szkoda tylko że mają jeden rozmiar pizzy i nie dowożą poza Myślenice, ale wszystkie mieć nie mozna.
    A co możecie polecić na Komunię - podobno już trzeba rezerwować termin na przyszły rok...

    5 2 Cytuj
  • 11 lis 2015
    Ania1111 napisał/a:

    Według mnie najlepszą pizze mają w Camorra - 4 smaki sera najlepsza. Szkoda tylko że mają jeden rozmiar pizzy i nie dowożą poza Myślenice, ale wszystkie mieć nie mozna.
    A co możecie polecić na Komunię - podobno już trzeba rezerwować termin na przyszły rok...

    Wątpie byś coś znalazła na przyszły rok. Takie są terminy. Mój brat, którego syn ma komunię za dwa lata już dawno ma zarezerwowany lokal. Ja osobiscie polecam restaurację Siedem smaków.

    5 Cytuj
  • 11 lis 2015

    właśnie tam pytałam i w steku - niestety brak terminów. Myślałam, ze jak w listopadzie zacznę szukać to wystarczy na maj, przecież to całe 7 miesięcy :(

    2 Cytuj
  • 11 lis 2015

    Czy nie można chrzcin ,pierwszej komuni potraktowac duchowo, bo chyba o to przede wszystkim powinno w tym wszystkim chodzić. Małe przyjęcie dla rodziny można zrobić w domu.A tu sala roczne terminy ludzie zastanówcie się trochę nad sobą.

    12 5 Cytuj
  • 11 lis 2015

    chętnie zrobiłabym w domu i zgadzam się z tym tylko, że na to nalezy miec warunki których niestety nie mam, bo mieszkam w małym mieszkaniu w bloku, a ja i mój mąż mamy wiele rodzeństwa. Więc z całym szacunkiem zanim zaczniesz oceniać, tez pomyśl, ze niektórzy nie mają wyjścia i nie moga zrobić w domu. Chcę zrobić komunię dla 15 osób w miłym miejscu, a nie małe wesele i po prostu spotkać się z rodziną. A to, ze ludzie rezerwują rok wcześniej, to jaki mam na to wpływ?

    17 1 Cytuj
  • 17 lis 2015

    Był już ktoś w nim, jak wrażenia ?

    2 1 Cytuj
  • 17 lis 2015

    W niedziele mieliśmy zamiar zjeść obiad w "nowym Spontiuszu" ale czas oczekiwania powyżej 1 godziny przerósł nasze głodne żołądki ..
    Co do wystroju nie poda mi się to ,że po zmroku w lokalu robi się jak w "akwarium"..Przejeżdżając można prześwietlić każdego kto tam obecnie się znajduje ;p Moim zdaniem powinny być delikatne zasłonki lub rolety.Cała reszta wyszła bardzo ładnie ,życzę powodzenia ! ;)

    10 3 Cytuj
  • 17 lis 2015

    a ja jestem ciekaw co na to, stary(nowy) vip sponti?

    1 1 Cytuj
  • Basia 17 lis 2015

    a gdzie on jest?

    1 2 Cytuj
  • 17 lis 2015

    Czas oczekiwania na zamówienie dramat.

    7 Cytuj
  • 18 lis 2015

    manta z pewnością nie skaczą z radości...Jednak ja uważam ,że ten lokal powinien być dawno zamknięty warunki jakie tam panują są tragiczne..;/

    11 Cytuj
  • 18 lis 2015
    max1999 napisał/a:

    nie wiem kto pisze te komentarze, ale akurat Turcja jeszcze w miare poziom trzyma.

    Tjaaaa.... Kebabów nie jadam, ale trafiłam tam na marketową zapiekankę-gumiankę (a wcześniej bywały fajne, chrupiace, robione na miejscu) to wolę więcej nie sprawdzać.

    8 Cytuj
  • 18 lis 2015
    Ania1111 napisał/a:

    chętnie zrobiłabym w domu i zgadzam się z tym tylko, że na to nalezy miec warunki których niestety nie mam, bo mieszkam w małym mieszkaniu w bloku, a ja i mój mąż mamy wiele rodzeństwa. Więc z całym szacunkiem zanim zaczniesz oceniać, tez pomyśl, ze niektórzy nie mają wyjścia i nie moga zrobić w domu. Chcę zrobić komunię dla 15 osób w miłym miejscu, a nie małe wesele i po prostu spotkać się z rodziną. A to, ze ludzie rezerwują rok wcześniej, to jaki mam na to wpływ?

    Robiłam w mieszkaniu 50 m komunię na ponad 40 osób da się? da się . Owszem miałam fachową pomoc ,kucharza.Pokoje można tak zaaranżować że wszyscy się zmieszczą, bez ścisku. Komunia na 15 osób , na tyle robię spotkania z przyjaciółmi w miłym miejscu własnym mieszkaniu. Zdania nie zmienię.

    1 19 Cytuj
  • 19 lis 2015
    milamorska napisał/a:

    Robiłam w mieszkaniu 50 m komunię na ponad 40 osób da się? da się . Owszem miałam fachową pomoc ,kucharza.Pokoje można tak zaaranżować że wszyscy się zmieszczą, bez ścisku. Komunia na 15 osób , na tyle robię spotkania z przyjaciółmi w miłym miejscu własnym mieszkaniu. Zdania nie zmienię.

    Nie wyobrażam sobie jak można przeszło 40 osób wsadzić do takiego mieszkania i jeszcze twierdzić że nie było ścisku?!
    Ja robiłam przyjęcie komunijne w restauracji i bardzo sobie to chwalę, bo miałam czas dla dzieci i mogłam spokojnie posiedzieć z rodziną. Pomimo sprzyjających warunków mieszkaniowych wolę zapłacić i nie musieć biegać tydzień wcześniej z zakupami i zastanawiać się w niedzielę czy pomóc dziecku z ubieraniem czy parzyć kawę dla cioci czy też rozbijać kotlety.
    Najważniejsze, zdania nie zmieniaj, pozwól każdemu na swoje własne i nie naciskaj na innych niczym akwizytor miesiąca

    25 4 Cytuj
  • 20 lis 2015

    Witam co powiecie o Pizzerii na Końskim Rynku

    7 Cytuj
  • 20 lis 2015
    zmieszana napisał/a:

    Witam co powiecie o Pizzerii na Końskim Rynku

    jak się nazywa? i na jakim cieście?

    3 2 Cytuj
  • 22 lis 2015

    Witam !!!
    Byłem z żoną w maju tego roku w restauracji 7 smaków , jedzenie pyszne, mila obsługa ładny wystrój dania ładnie podane lecz małym minusikiem tej restauracji jest wielkość poddawanych dań ,przystawek i cena ... Kolejną restauracja która odwiedziłem była restauracja Cydron. Ta restauracja ce***** się dobrym miejscem do spędzenia późnego popołudnia przy herbacie , jedzenie średnie i ceny wyciągnięte jak z 5 gwiazdkowej restauracji. Moja kolejną restauracja jaka odwiedziłem była Oberża Wilczy Głód .. Jedzenie znakomite mila atmosfera na niedzielny obiadek z rodziną ceny wysokie ale w zamian otrzymujemy znakomite swojskie jedzenie. Pozostając na tej trasie kolejna restauracja jaką zastrzyc iłem były Krakowiacy i Górale. Wystrój tej restauracji może się podobać lub nie, kwestia gustu. Mnie się podoba, mojej kobiecie nie. Klimatyzacji nie ma lub nie daje rady, gorąco, duszno.Ceny zbytnio wygórowane, jedzenie nie smaczne : żurek sama woda dwa ziemniaki plasterek kiełbasy, zero smaku. Zupa czosnkowa woda z duza iloscia twardego sera niewiadomo jak to zjeść. Podobno ich specjałem jest golonko pieczone jakoż jestem smakoszem golonek skusiłem się na nie. Skóra spieczona nie nadająca się ukroić nożem. Smak przypominający pieczona skórę od słoniny jaka babcia piekła na wsi. Kelnerzy nie wiedzący kto jest szefem kuchni. wracając do naszego kochanego miasta następna restauracją jaką odwiedziłem był nowo otwarty Spontiusz. Tu z kolei przeszkadzała mi męcząca muzyka.Dobór repertuaru też nie zachwyca, jakiś tepy łomot po włosku, nie udało mi się zidentyfikować. Może właścicielowi się podoba, ale chyba tylko jemu.Później było tylko gorzej. Obsługa – irytująca dziewczyna, zero uprzejmości, o uśmiechu nie wspomnę. Zero wiedzy na temat potraw.Na danie należało poczekać ponad 50 minut. Sandacz był zaledwie poprawny. Słabo przyprawiony mdławy. Porcja nie zachwyciła. Generalnie – odradzam. Ostatnio jaką odwiedziłem restaurację była odmieniona Austeria Em dek w MOKIS. Bardzo dobrze zlokalizowana, czysta i schludna.Szef kuchni tworzy prze smaczne dania.Dania wysmienite,pieknie podane. Szef kuchni potrafi stworzyć cuda.Obsługa przemiła. Ceny niskie. Serdecznie polecam ta restauracje na dobre domowe obiady wraz z rodziną...

    12 22 Cytuj
  • 27 gru 2015

    Byłam w il camino na Szczepana na imprezie... Obsługa ok gdyby nie DJ
    ..na tak beznadziejnej imprezie dawno nie byłam! DJ do ośrodka dla seniorów i osób gluchoniemych. Naprawdę nie dziwne ze wszyscy w Myślenicach jadą na imprezę do Krakowa! Żenujący poziom.

    12 2 Cytuj
  • 20 lis 2016

    Dziś byłem w Il Camino. O ile jest to moja ulubiona restauracja w Myslnicach - zawiodłem się. Po pierwsze stoły po klientach którzy wyszli nie były posprzątane, leżały talerze i szklanki po napojach dość długo i nie wiedzieliśmy gdzie można siąść bo wszytko wyglądało na zajęte. Po drugie i najważniejsze baaaardzo długo czekaliśmy na obsługę. Długo po nas weszły dwa małżeństwa w średnim wieku i od razu podbiegła do nich kelnerka, my natomiast zostaliśmy olani i czekaliśmy na kogokolwiek grubo ponad 20 minut. Na tym tle zaskoczył mnie Cydron gdzie obsługa bardzo często podchodzi, pyta, ale nie jest przy tym nachalna. Na szczęście Il Camino uratowała Pani w krótkich rudych włosach, które wzięła nasz stolik i swoim podejściem i uśmiechem rozładowała sytuację, więc dla niej brawa. Jedzenie i drinki jak zwykle bardzo dobre więc pod tym względem wszystko OK i tylko z tego względu Il Camino otrzymało ode mnie kredyt zaufania do następnej wizyty.

    1 2 Cytuj
  • Paweł Kęsek 10 gru 2016

    CYDRON - czy ktoś mógłby usunąć ze stolików te świeczniki w których powkładane są wkłady do zniczy ? Uważam, że jest to lekkie przegięcie. Wymienić je chociaż na zwykłe świece :(
    Słabo to wygląda.

    Pozdrawiam.

    10 1 Cytuj
  • 15 sty 2017

    Co myślicie?
    Warto sie wybrać?

    3 15 Cytuj
  • Pablo 16 sty 2017

    A gdzie to jest ?
    Można coś bliżej na ten temat ? ;-)

    3 Cytuj

Odpowiedz