Forum » Myślenice

Wybory Samorządowe 2018

  • 17 paź 2018

    Bagietka - Tobie mózg zapewne wyciągli juz dawno.

    PIS to sekta !! Zobacz co dzieje się z WASZYMI kandydatami , byli fajni i odwaliło im jak każdmu kto dotknie PIS.

    Pani Kobiałka miła , dobra kobita lobbuje za PIS tracąc swoich znajomych, Pan Szczurek - zpisiał do reszty. Jesteście jak wyznawcy jednej religii która nie toleruje innego wyznania.

    Szkoda tych Waszych kandydatów bo ektykieta po nic ale wyprane mózgo to dramat dla tych ludzi.

    16 4 Cytuj
  • 17 paź 2018

    Moim marzeniem jest aby każdy polityk przed objęciem stołka podpisał jakąś umowę ze społeczeństwem co obiecuje - obarczoną np. poręczeniem majątkowym. Na koniec kadencji rozliczenie punkt po punkcie co się udało, czego sie nie udało. jeśli się nie udalo oddajesz równowartość obiecanej kiełbasy wyborczej. - Ale by się powietrze przeczyściło :)

    15 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    PiterOlek napisał/a:

    Bagietka - Tobie mózg zapewne wyciągli juz dawno.

    PIS to sekta !! Zobacz co dzieje się z WASZYMI kandydatami , byli fajni i odwaliło im jak każdmu kto dotknie PIS.

    Pani Kobiałka miła , dobra kobita lobbuje za PIS tracąc swoich znajomych, Pan Szczurek - zpisiał do reszty. Jesteście jak wyznawcy jednej religii która nie toleruje innego wyznania.

    Szkoda tych Waszych kandydatów bo ektykieta po nic ale wyprane mózgo to dramat dla tych ludzi.

    Pani Kobiałka zawsze miała poglądy prawicowe więc nic nowego. Każdy kto ją znał o tym wiedział.

    3 13 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Pani Kobiałka zawsze miała poglądy prawicowe więc nic nowego. Każdy kto ją znał o tym wiedział.

    Skoro miała/ma poglądy prawicowe to dlaczego związała sę z PiSem ??

    PiS w aktualnej formie i działaiach ma tyle z prawicą co koło z kwadratem - dla mnie to Chrześcijańsko-konserwatynwna społecznie lewica.

    13 1 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    kibic111 napisał/a:

    Skoro miała/ma poglądy prawicowe to dlaczego związała sę z PiSem ??

    PiS w aktualnej formie i działaiach ma tyle z prawicą co koło z kwadratem - dla mnie to Chrześcijańsko-konserwatynwna społecznie lewica.

    Takie podziały się przyjęły i są respektowane przez wszystkie partie polityczne.
    Dla mnie PiS to demokracja-konserwatywna a opozycja totalna to liberalna demokracja.

    2 11 Cytuj
  • 17 paź 2018

    haha zapytaj posła na FB?, poseł na FB zablokował ludzi, którzy zadawali niewygodne pytania....czyli zablokował wszystkich tylko nie tych którzy mu tylko słodzą i gratulują...to rozumiem jest wolność w jego mniemaniu? Jak tak sie ma zachowywać burmistrz czyli jesli nie jego człowiek to ma go w d....i nawet nie odpowie na pytanie to ja dziękuje za takie podejście do ludzi...

    16 Cytuj
  • 17 paź 2018

    To powiedz Bagietko - Pośle !

    Co zaoferowaliście swoim na listach ?

    U was wszyscy startują bo mają coś obiecane ; p. Kobiałka co ma dostać dyrektora w znienawidzonym przez Was muzeum niepodległości ? Czy dyrektora w GOKIS Pcim jako przechowalni dla PISiorów ?
    Szczurek będzie dyrektorem Sport Myślenice ? Fita - Wodociągi czy Straż Miejska, Topa - Inwestycje ? bo koparką śmiga ? Horecka - sekretariat burmistrza bo robi kawę i lody ? Suder - wice burmistrza na otarcie łez po kampani której nie miał ? itd itd

    Drużyna "dobrej zmiany" - szkoda tylko że Myślenice będa płakać a nie śmiać się ! Teraz przynajmniej było zabawnie - teraz będzie tragicznie !

    21 2 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    max1999 napisał/a:

    haha zapytaj posła na FB?, poseł na FB zablokował ludzi, którzy zadawali niewygodne pytania....czyli zablokował wszystkich tylko nie tych którzy mu tylko słodzą i gratulują...to rozumiem jest wolność w jego mniemaniu? Jak tak sie ma zachowywać burmistrz czyli jesli nie jego człowiek to ma go w d....i nawet nie odpowie na pytanie to ja dziękuje za takie podejście do ludzi...

    Widocznie wymaga elementarnej kultury. Też zablokowałam kilku z tego forum. Niech sobie idą robić chlew gdzieś indziej.

    2 17 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 17 paź 2018

    jesli cala ta kampanie prowadzil sobie tu posel pod pseudonimem bagietka to jest szczyt absurdu! ja mam wrazenie ze tak wlasnie moze byc haha w ogole kto by czytal ta twarda propagande pis :)

    13 1 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    PiterOlek napisał/a:

    To powiedz Bagietko - Pośle !

    Co zaoferowaliście swoim na listach ?

    U was wszyscy startują bo mają coś obiecane ; p. Kobiałka co ma dostać dyrektora w znienawidzonym przez Was muzeum niepodległości ? Czy dyrektora w GOKIS Pcim jako przechowalni dla PISiorów ?
    Szczurek będzie dyrektorem Sport Myślenice ? Fita - Wodociągi czy Straż Miejska, Topa - Inwestycje ? bo koparką śmiga ? Horecka - sekretariat burmistrza bo robi kawę i lody ? Suder - wice burmistrza na otarcie łez po kampani której nie miał ? itd itd

    Drużyna "dobrej zmiany" - szkoda tylko że Myślenice będa płakać a nie śmiać się ! Teraz przynajmniej było zabawnie - teraz będzie tragicznie !

    Widzę, że to Was najbardziej boli, że wywali się wreszcie tych którzy nie działali dla dobra mieszkańców. Dla dobra ich finansów.
    Zgodnie z zapewnieniami przyszłego burmistrza, które możesz sobie odczytać z jego programu, nastąpi gruntowna zmiana strategii dotyczących spółek.
    Spółki Samorządowe zgodnie ze statutem nie mają prawa zarabiać gdyż są powołane do służenia mieszkańcom bez przynoszenia dochodów. Pytam więc czym są jedne z największych abonamenty na wodę i ścieki jak nie zyskami, które podobno idą na zaciągnięte kredyty budowy infrastruktury? Przecież to jest w takim razie kolejny podatek ukryty w rachunkach na wodę i ścieki, które to media zgodnie ze statutem mają być dostarczane mieszkańcom bez zysków.
    Ja wiem. Wystarczy wrzucić wszystko w koszty i mówić że nie ma przecież zysków. Tak, można zwiększać koszty w nieskończoność i tym samym podnosić ceny wody i ścieków trzymając się zapisów w statucie, bo przecież woda dostarczana jest po kosztach. Ale jakich? Przecież dochodzą do tego jeszcze dopłaty z budżetu gminy a Halek obiecuje jeszcze większe dopłaty.
    Czyli co? Ile ta nasza woda ma kosztować? Ile te abonamenty mają wynosić?
    Czy tylko w naszej gminie zmienia się rury? Czy w innych gminach i miastach też zmiany infrastruktury wodno kanalizacyjnej skutkują tak horrendalnymi cenami na fakturach za te media?

    Odpowiedz sobie na te pytania a zrozumiesz.

    5 12 Cytuj
  • mirek@ 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Widzę, że to Was najbardziej boli, że wywali się wreszcie tych którzy nie działali dla dobra mieszkańców. Dla dobra ich finansów.

    Odpowiedz sobie na te pytania a zrozumiesz.

    boli nas to ze prowadzisz tu twarda propagande w kazdym poscie zadajac pytanie tylko po to zeby odwrocic uwage od tematu lub argumentów jakie inny podnosza, a potem przekierowujesz temat na inna strone. tak samo jak robi to posel w tych swoich konferencjach - ja tu dostrzegam analogie i uwazam ze jestes kandydatem bagietko :)

    14 2 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    mirekm napisał/a:

    boli nas to ze prowadzisz tu twarda propagande w kazdym poscie zadajac pytanie tylko po to zeby odwrocic uwage od tematu lub argumentów jakie inny podnosza, a potem przekierowujesz temat na inna strone. tak samo jak robi to posel w tych swoich konferencjach - ja tu dostrzegam analogie i uwazam ze jestes kandydatem bagietko :)

    Myśl sobie co chcesz. Od 30 lat nie mieliśmy takiej wolności i demokracji jak przez obecne 3 lata :)
    Nikt Ci na chatę nie wjedzie jak za Tuska. Możesz spać spokojnie.

    18 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Widzę, że to Was najbardziej boli, że wywali się wreszcie tych którzy nie działali dla dobra mieszkańców. Dla dobra ich finansów.
    Zgodnie z zapewnieniami przyszłego burmistrza, które możesz sobie odczytać z jego programu, nastąpi gruntowna zmiana strategii dotyczących spółek.

    Odpowiedz sobie na te pytania a zrozumiesz.

    Posle - Bagietko - odpowiedz na pytanie , nie zmieniaj tematu to takie właśnie wyuczone w szkole liderów :)

    Niewygodne pytanie - brak odpowiedzi ale przyznaj - tak dokładnie nie mamy kompetentnych to obsadzimy takim właśnie "fachowcami" z naszych list. Jak to było ? Mierny ale wierny ?

    13 Cytuj
  • mirek@ 17 paź 2018
    PiterOlek napisał/a:

    Posle - Bagietko - odpowiedz na pytanie , nie zmieniaj tematu to takie właśnie wyuczone w szkole liderów :)

    Niewygodne pytanie - brak odpowiedzi ale przyznaj - tak dokładnie nie mamy kompetentnych to obsadzimy takim właśnie "fachowcami" z naszych list. Jak to było ? Miernya ale wierny ?

    NIe mam niczego na sumieniu, nie złamałem prawa dlatego nie mam sie czego obawiac. A skoro mamy wolnosc to pozwol mi miec swoje zdanie. I po raz kolejny - prosze nie zmieniaj tematu ;)

    9 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    PiterOlek napisał/a:

    Posle - Bagietko - odpowiedz na pytanie , nie zmieniaj tematu to takie właśnie wyuczone w szkole liderów :)

    Niewygodne pytanie - brak odpowiedzi ale przyznaj - tak dokładnie nie mamy kompetentnych to obsadzimy takim właśnie "fachowcami" z naszych list. Jak to było ? Miernya ale wierny ?

    A kto jest wg Ciebie kompetentny do np. zarządzania miejskimi wodociągami?
    Urbański urodził się z kluczem francuskim i tatuażem na czole MZWIK Myślenice?

    4 14 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    A kto jest wg Ciebie kompetentny do np. zarządzania miejskimi wodociągami?
    Urbański urodził się z kluczem francuskim i tatuażem na czole MZWIK Myślenice?

    Poseł urodził się ze znaczkiem PIS na czole ? Każdy się uczy jeden zostaje szefem wodociągów nie nadając się na to drugi posłem też nie nadając sie na to . Taka sprawa widzisz .

    Pośle - Bagietko odpowiedz na moje pytanie !

    14 1 Cytuj
  • 17 paź 2018

    Chyba ze mam pytać dalej ? :)

    Słyszałem że Państwo Hołuj Katarzyna i Maciej to już sprawdzają jak działa Gazeta Myślenicka, nie są na listach no ale skład "bibułek" PISowskich to też trochę roboty.

    12 1 Cytuj
  • 17 paź 2018

    A to może podskoczymy do Powiatu Pitala czy Kurowski, jeden aby się mścić drugi by kolejny raz pokazać totalny brak kompetencji. Moża kolejnośc zmienić opis - pozostaje i nawet nadal zgodny.

    15 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 17 paź 2018
    PiterOlek napisał/a:

    Posle - Bagietko - odpowiedz na pytanie , nie zmieniaj tematu to takie właśnie wyuczone w szkole liderów :)

    co to jest ta szkola liderow? o co w niej chodzi?

    7 1 Cytuj
  • 17 paź 2018
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    co to jest ta szkola liderow? o co w niej chodzi?

    To taka kuźnia "nowych elit", partyjki tam wysyłają na szkolenia. Pewnie uczą też jak stać się nagle "Bagietką" :)

    12 1 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 17 paź 2018
    PiterOlek napisał/a:

    To taka kuźnia "nowych elit", partyjki tam wysyłają na szkolenia. Pewnie uczą też jak stać się nagle "Bagietką" :)

    tzn ze taki polityk jedzie tam a potem wszystko co robi przed kamerami i na facebooku to jest na pokaz bo tak go nauczyli w tej szkole? takich zachowan na jakie mamy nabierac sie my?

    mieszkancy? przepraszam ze moze pytam o oczywiste sprawy ale mam juz troche lat i czasem nie nadazam za tym wszystkim

    7 Cytuj
  • 17 paź 2018
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    tzn ze taki polityk jedzie tam a potem wszystko co robi przed kamerami i na facebooku to jest na pokaz bo tak go nauczyli w tej szkole? takich zachowan na jakie mamy nabierac sie my?

    mieszkancy? przepraszam ze moze pytam o oczywiste sprawy ale mam juz troche lat i czasem nie nadazam za tym wszystkim

    Oczywiście że tak, jak rozmawiać z ludźmi, jak sterować emocjami to wszystko co robi Bagietka to właśnie wyuczone a nie z idei czy przekonań.

    11 1 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    tzn ze taki polityk jedzie tam a potem wszystko co robi przed kamerami i na facebooku to jest na pokaz bo tak go nauczyli w tej szkole? takich zachowan na jakie mamy nabierac sie my?

    mieszkancy? przepraszam ze moze pytam o oczywiste sprawy ale mam juz troche lat i czasem nie nadazam za tym wszystkim

    To Ty takich rzeczy nie wiesz?
    Nie jesteś na bieżąco z faktami?
    Nie jesteś na bieżąco z kierunkiem tej strategii rządów Tuska?

    Jak to mówią "Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie"
    Ktoś te standardy przecież wprowadził. Same sie nie pojawiły.

    Można by sobie nawet wyobrazić, że do takiej firmy jak TVN opłaci się dopłacić, żeby mieć taki wpływ na politykę jak TVN. Niemcy sobie kupili - przez inwestycję w Axel Springer – „Fakt”, „Newsweek”, Onet. To są przykłady, gdzie ja mogę jednak powiedzieć, że na Tuska większy wpływ ma artykuł w „Fakcie” niż opinia Konfederacji Pracodawców czy Komisji Trójstronnej - przekonuje b. szef PSL Waldemar Pawlak na ujawnionym nagraniu.

    https://dorzeczy.pl/kraj/80620/Do-takiej-firmy-jak-TVN-oplaci-sie-doplacic-zeby-miec-wplyw-na-polityke-TVPInfo-ujawnia-kolejna-tasme.html

    2 11 Cytuj
  • 17 paź 2018

    Jesli Poseł - Bagietka wrócił już na forum po napisaniu postu na FB o pociągu to może odpowie na moje pytanie które tak bardzo omija ?

    10 2 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    PiterOlek napisał/a:

    Jesli Poseł - Bagietka wrócił już na forum po napisaniu postu na FB o pociągu to może odpowie na moje pytanie które tak bardzo omija ?

    Zadałeś je na FB? Jezeli nie to kopiuj/wklej i czekaj

    1 9 Cytuj

Odpowiedz