Forum » Myślenice

Wybory Samorządowe 2018

  • 20 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Dlaczego popieram Szlachetkę, zapytasz?
    Dlatego, że nie ma innej opcji. .

    Z braku laku na fotel Burmistrza MiG Myślenice popierasz człowieka z JAWORNIKA! za którym stoi partia która już narobiła tyle szkody w naszym kraju z popaprańcami na czele typu Morawiecki, Szydło, Błaszczak nie wspominając o prezesiku?
    Myślisz że będzie działał dla dobra mieszkańców a nie realizował program partii z której sie wywodzi??

    Przejrzej na oczy człowieku, sama zmiana dla zmiany to nie jest nic dobrego!

    23 11 Cytuj
  • Beata 20 wrz 2018
    Osiedle2 napisał/a:

    Z braku laku na fotel Burmistrza MiG Myślenice popierasz człowieka z JAWORNIKA! za którym stoi partia która już narobiła tyle szkody w naszym kraju z popaprańcami na czele typu Morawiecki, Szydło, Błaszczak nie wspominając o prezesiku?
    Myślisz że będzie działał dla dobra mieszkańców a nie realizował program partii z której sie wywodzi??

    Przejrzej na oczy człowieku, sama zmiana dla zmiany to nie jest nic dobrego!

    Sugerujesz, że ktoś z Jawornika jest gorszy niż z Krzyszkowic, Polanki czy Myślenic?
    Jeżeli ja nie jestem z Myślenic to jestem gorszym obywatelem gminy i mój głos jest mniej wartościowy niż Twój?

    Co takiego wg Ciebie złego zrobił PiS i rządy Szydło, Morawieckiego, Błaszczaka czy Kaczyńskiego?
    Wywalają ludzi na bruk jak w Warszawie przez lata? Wiesz co było w Krakowie? Mafie vatowskie hulały jak wiatr po pustej stodole, afera goniła aferę. To Ci się podobało?

    Przejrzyj na oczy człowieku.
    "Przejżej" to chyba nie myślenicka gwara. Na pewno nie osiedlowa.

    10 32 Cytuj
  • 20 wrz 2018

    Jest ktoś może mi wstanie powiedzieć gdzie w Myślenicach będzie znajdowała się komisja nr 16 lub gdzie mogę znaleść informacje o adresach komisji wyborczych?

    3 1 Cytuj
  • 20 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Sugerujesz, że ktoś z Jawornika jest gorszy niż z Krzyszkowic, Polanki czy Myślenic?
    Jeżeli ja nie jestem z Myślenic to jestem gorszym obywatelem gminy i mój głos jest mniej wartościowy niż Twój?

    Co takiego wg Ciebie złego zrobił PiS i rządy Szydło, Morawieckiego, Błaszczaka czy Kaczyńskiego?
    Wywalają ludzi na bruk jak w Warszawie przez lata? Wiesz co było w Krakowie? Mafie vatowskie hulały jak wiatr po pustej stodole, afera goniła aferę. To Ci się podobało?

    Przejrzyj na oczy człowieku.
    "Przejżej" to chyba nie myślenicka gwara. Na pewno nie osiedlowa.

    Chyba oczywiste że jest to literówka, jak się nie ma czego przyczepić to zawsze można się czepić literówki - poziom gimnazjalny.

    Czy ja powiedziałem że PO było dobre? czytasz ze zrozumieniem? napisałem że nie chce żeby odgórnie sterowany pionek z pisu realizował program partii w naszym mieście.

    A co zrobiło złego pis? Serio trzeba wymieniać?
    sztandarowy program 500+, na który już nie ma pieniędzy, to że wszystko podrożało z tego tytułu?
    żeby dać trzeba zabrać, czemu mają na tym tracić zaradne jednostki? jest coraz mniej pracowników bo się nie chce pracować, bo skoro państwo daje...
    Brak poszanowania zasad praworządności w kraju, pokrętne reformy sądownictwa niezgodne z prawem?
    Ministerium wojny? Misiewicze i inni?
    Pozycja Polski na arenie międzynarodowej?
    To że jeżeli zrobią coś źle to nigdy nie są winni i zwalają na kogoś innego?
    Upolitycznienie służb państwowych? obstawianie przez policję wizyt szeregowego posła na Wawelu?

    Slyszałas cos na ten temat?

    17 4 Cytuj
  • 20 wrz 2018

    Zatrudnili bagietke żeby robiła dobry PR posłowi, a wyszło jak wyszło, czyli odwrotnie.

    23 5 Cytuj
  • Beata 20 wrz 2018
    Osiedle2 napisał/a:

    Chyba oczywiste że jest to literówka, jak się nie ma czego przyczepić to zawsze można się czepić literówki - poziom gimnazjalny.

    Dobrze, że już nie ma gimnazjów. Poziom się zwiększy :)
    Właśnie poparłeś reformy PiS.

    Osiedle2 napisał/a:

    Czy ja powiedziałem że PO było dobre? czytasz ze zrozumieniem? napisałem że nie chce żeby odgórnie sterowany pionek z pisu realizował program partii w naszym mieście.

    Nie powiedziałeś. Dałeś to do zrozumienia na piśmie.

    Osiedle2 napisał/a:

    A co zrobiło złego pis? Serio trzeba wymieniać?
    sztandarowy program 500+, na który już nie ma pieniędzy, to że wszystko podrożało z tego tytułu?
    żeby dać trzeba zabrać, czemu mają na tym tracić zaradne jednostki? jest coraz mniej pracowników bo się nie chce pracować, bo skoro państwo daje...

    Do tej pory nie zabierano? Zabierano a raczej rozkradano, więc i rząd nie miał z czego dawać (pomimo, że nie miał nawet takiego zamiaru) co zresztą wyraźnie powiedział Rostowski w jednym z wywiadów "piniędzy nie ma i nie będzie"
    A drugi "mądry" "ekonomista" Balcerowicz zapewniał w 2016 roku, że z kosztami 500+ już za rok budżet padnie a polski deficyt załamie gospodarkę.
    Jak widać same bzdury w które Ty pewnie uwierzyłeś i nadal nimi śnisz.
    Zobacz na kwoty socjali w Europie Zachodniej. Tam dają za nic nie robienie nawet tym którzy nie posiadają obywatelstwa. Jesteś przeciwnikiem Unii Europejskiej i jej polityki?

    Osiedle2 napisał/a:

    Brak poszanowania zasad praworządności w kraju, pokrętne reformy sądownictwa niezgodne z prawem?

    Co jest niezgodne z prawem? Wkleisz mi frazesy rodem z TVN24 czy sam coś od siebie napiszesz?

    Osiedle2 napisał/a:

    Ministerium wojny? Misiewicze i inni?

    Do tak nędznych argumentów, wybacz, ale się nie odniosę. Nie zejdę do Twojego poziomu.

    Osiedle2 napisał/a:

    Pozycja Polski na arenie międzynarodowej?
    To że jeżeli zrobią coś źle to nigdy nie są winni i zwalają na kogoś innego?

    Dzisiaj był tego przykład. W Austrii. Merkelowa popłynęła ze swoimi idiotycznymi planami. Większość poparła pozycję Polski.

    Osiedle2 napisał/a:

    Upolitycznienie służb państwowych? obstawianie przez policję wizyt szeregowego posła na Wawelu?

    A kiedy nie były politycznie sterowane. Za Schetyny MSWiA? Za Ćwiąkalskiego? O czym Ty piszesz?
    Wawel? Przed świrami należy ochraniać.
    Zacznij myśleć samodzielnie, bo się pogrążasz.

    Osiedle2 napisał/a:

    Slyszałas cos na ten temat?

    Słyszałam i widzę, że rozmawiam z kimś kto nie ma zielonego pojęcia o czym pisze

    7 21 Cytuj
  • Beata 20 wrz 2018
    max1999 napisał/a:

    Zatrudnili bagietke żeby robiła dobry PR posłowi, a wyszło jak wyszło, czyli odwrotnie.

    Jak się nie ma nic rzeczowego do napisania to lepiej milczeć. Nie uważasz?

    11 31 Cytuj
  • 20 wrz 2018

    dokładnie, więc dziwie Ci się, że nadal piszesz.

    25 7 Cytuj
  • 24 wrz 2018

    Ministerstwo finansów pod kier. nowej pani Minister Teresy Czerwińskiej, podaje dane, że:

    500+ to rocznie 25 miliardów zł
    wpływy zwiększone o uszczelnienie VAT to 15 miliardów zł

    brakuje 10 miliardów.

    Na razie nikt na ten brak nie ma pomysłu, a wydatki dalej rosną.

    11 3 Cytuj
  • Beata 24 wrz 2018
    bono napisał/a:

    Ministerstwo finansów pod kier. nowej pani Minister Teresy Czerwińskiej, podaje dane, że:

    500+ to rocznie 25 miliardów zł
    wpływy zwiększone o uszczelnienie VAT to 15 miliardów zł

    brakuje 10 miliardów.

    Na razie nikt na ten brak nie ma pomysłu, a wydatki dalej rosną.

    Widać, że nie masz pojęcia o obrocie pieniądza w systemie. Liczysz podobnie jak Urbański koszty strat wody w sieci :)

    5 19 Cytuj
  • 24 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Widać, że nie masz pojęcia o obrocie pieniądza w systemie. Liczysz podobnie jak Urbański koszty strat wody w sieci :)

    Znowu bzdury wypisujesz. Te wątpliwości przekazała sama minister.
    Jak jesteś od niej lepsza, to pisz do Morawieckiego, że ty masz rozwiązanie, to może zamiast walczyć o posadę w gminie, załapiesz się do ministerstwa.

    12 2 Cytuj
  • Beata 24 wrz 2018
    bono napisał/a:

    Znowu bzdury wypisujesz. Te wątpliwości przekazała sama minister.
    Jak jesteś od niej lepsza, to pisz do Morawieckiego, że ty masz rozwiązanie, to może zamiast walczyć o posadę w gminie, załapiesz się do ministerstwa.

    Ale w jakim celu chcesz się ponownie kompromitować wywołując mnie do odpowiedzi?
    Jeżeli piszesz o dochodach podatkowych to uwzględniaj wszystko a nie tylko to co widać na pierwszy rzut oka. Koszty to 25mld, które trafiając na rynek pobudzają gospodarkę, są inwestowane i wydawane i już prawie 6mld wraca z samego podatku VAT. Pobudzana jest gospodarka, co przekłada się za zwiększony popyt a ten na zatrudnienie, produkcję oraz handel.

    Ja tylko zwracam uwagę na płytkie myślenie, nic więcej.
    Nie muszę pisać do Morawieckiego i MF bo oni dobrze to wiedzą. W KO też dobrze to wiedzą ale wolą przekaz taki jak Twój. Część ludzi w taki uwierzy pomimo, że jest nierzetelny.

    3 12 Cytuj
  • 24 wrz 2018

    "Samżeś" to Pan wymyślił? Bo chyba nie we własnej osobie "poruszyłeś" Pan ideę organizacji debaty? A tytuł proponowanego spotkania od razu proponuję zmienić z "O przyszłości Gminy Myślenice" na "Walka o Naszą Przyszłość w lokalnej polityce" , od razu uczciwie stawia "kawę na ławę".

    zdjecie

    4 6 Cytuj
  • 24 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Ale w jakim celu chcesz się ponownie kompromitować wywołując mnie do odpowiedzi?
    Jeżeli piszesz o dochodach podatkowych to uwzględniaj wszystko a nie tylko to co widać na pierwszy rzut oka. Koszty to 25mld, które trafiając na rynek pobudzają gospodarkę, są inwestowane i wydawane i już prawie 6mld wraca z samego podatku VAT. Pobudzana jest gospodarka, co przekłada się za zwiększony popyt a ten na zatrudnienie, produkcję oraz handel.

    Ja tylko zwracam uwagę na płytkie myślenie, nic więcej.
    Nie muszę pisać do Morawieckiego i MF bo oni dobrze to wiedzą. W KO też dobrze to wiedzą ale wolą przekaz taki jak Twój. Część ludzi w taki uwierzy pomimo, że jest nierzetelny.

    Próbujesz siebie wytłumaczyć przed sama sobą.
    Ten tekst który zamieściłem nie pochodzi z Komisji Europejskiej, ale z pisowskiego ministerstwa finansów.

    Wiem ze kazano co robić propagandę sukcesu, ale wcześniej zasięgaj opinii mocodawców, abyś nie dementowała nieświadomie ich wypowiedzi .

    14 1 Cytuj
  • Beata 24 wrz 2018
    bono napisał/a:

    Próbujesz siebie wytłumaczyć przed sama sobą.
    Ten tekst który zamieściłem nie pochodzi z Komisji Europejskiej, ale z pisowskiego ministerstwa finansów.

    Wiem ze kazano co robić propagandę sukcesu, ale wcześniej zasięgaj opinii mocodawców, abyś nie dementowała nieświadomie ich wypowiedzi .

    Możliwe, że jest to duży błąd Kancelarii MF, która z zasady kieruje tego typu teksty do osób myślących.
    Nie ma przekazu dla ludzi nie posiadających elementarnej wiedzy o ekonomii.

    1 17 Cytuj
  • 24 wrz 2018

    No i widzisz, Bagietka, jak pięknie kłamiesz?
    Podajesz imię Beata, a tymczasem na twoim Facebookowym profilu, widnieje Natalia. Nazwiska nie podam. Ale zdjęcie to samo. Więc albo ukradłaś komuś zdjęcie albo to ty.
    Jedno jest pewne - kłamiesz. Jesteś dokładnym obrazem tego, co reprezentujesz.

    20 2 Cytuj
  • Beata 24 wrz 2018
    Roger napisał/a:

    No i widzisz, Bagietka, jak pięknie kłamiesz?
    Podajesz imię Beata, a tymczasem na twoim Facebookowym profilu, widnieje Natalia. Nazwiska nie podam. Ale zdjęcie to samo. Więc albo ukradłaś komuś zdjęcie albo to ty.
    Jedno jest pewne - kłamiesz. Jesteś dokładnym obrazem tego, co reprezentujesz.

    Mój profil to moja sprawa. Ty nie jesteś Roger i mnie to zupełnie nie interesuje.

    Gdzie kłamię. Potrafisz rzeczowo podważyć to co napisałam czy tylko umiesz się bawić w inwigilację?

    3 14 Cytuj
  • 24 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Mój profil to moja sprawa. Ty nie jesteś Roger i mnie to zupełnie nie interesuje.

    Gdzie kłamię. Potrafisz rzeczowo podważyć to co napisałam czy tylko umiesz się bawić w inwigilację?

    Przecież właśnie to podważyłem. I tak samo, jak ja nie jestem Roger, ty nie jesteś bagietką.
    Chyba, że zdjęcie też kłamie? W sumie, to nie zdziwiłbym się.

    15 Cytuj
  • Beata 24 wrz 2018
    Roger napisał/a:

    Przecież właśnie to podważyłem. I tak samo, jak ja nie jestem Roger, ty nie jesteś bagietką.
    Chyba, że zdjęcie też kłamie? W sumie, to nie zdziwiłbym się.

    Zdjęcie nie kłamie. Zrobione zostało w Myślenicach na parkingu pod wyciągiem jakieś 5 lat temu.
    Ale tak jak napisałam wyżej. Mój profil jest moją sprawą a Twoje czepialstwo świadczy jedynie o braku argumentów w rozmowie :)

    3 18 Cytuj
  • 24 wrz 2018

    Bagietko zapoznaj sie z socjalem za granicy a nie pisz ,ze człowiek nic nie musi robic, zeby dostac...

    13 Cytuj
  • Beata 24 wrz 2018
    bara napisał/a:

    Bagietko zapoznaj sie z socjalem za granicy a nie pisz ,ze człowiek nic nie musi robic, zeby dostac...

    Masz na myśli tych imigrantów z Afryki co przyjechali za socjalem by nic nie robić?

    3 15 Cytuj
  • 24 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Możliwe, że jest to duży błąd Kancelarii MF, która z zasady kieruje tego typu teksty do osób myślących.
    Nie ma przekazu dla ludzi nie posiadających elementarnej wiedzy o ekonomii.

    Chodzi po mieście głupek – niecnota
    robi głupoty
    pisze głupoty
    - wśród ludzi za to ma wielki poklask.

    Rozśmiesza wszystkich, gdy się obudzi
    poprawia humor
    więc mu dziękują
    - ty jesteś dobry…chwalą go ludzie.

    Zbrzydła głupkowi taka robota
    już go to drażni
    zaczął poważnie
    - a ludzie na to; jesteś idiota.

    Sfrustrował się głupek, oczy przewala
    myśli; kto lepszy
    kto lepiej pieprzy
    czy mądry głupek, czy głupi mądrala.

    10 3 Cytuj
  • 24 wrz 2018
    Bagietka napisał/a:

    Masz na myśli tych imigrantów z Afryki co przyjechali za socjalem by nic nie robić?

    A skąd wiesz,ze maja??????

    6 1 Cytuj
  • Beata 24 wrz 2018
    bono napisał/a:

    Chodzi po mieście głupek – niecnota
    robi głupoty
    pisze głupoty
    - wśród ludzi za to ma wielki poklask.

    Rozśmiesza wszystkich, gdy się obudzi
    poprawia humor
    więc mu dziękują
    - ty jesteś dobry…chwalą go ludzie.

    Zbrzydła głupkowi taka robota
    już go to drażni
    zaczął poważnie
    - a ludzie na to; jesteś idiota.

    Sfrustrował się głupek, oczy przewala
    myśli; kto lepszy
    kto lepiej pieprzy
    czy mądry głupek, czy głupi mądrala.

    Srogie piguły :)
    Zdradzisz jakie?

    4 17 Cytuj
  • 25 wrz 2018

    Bagietko!!!!

    Oj mało wiesz o świecie. Tyle piszesz co słyszysz a doświadczenia zero.

    17 4 Cytuj

Odpowiedz