Forum » Myślenice

Wybory Samorządowe 2018

  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Szlechetka burmistrzem nie był a PiS obietnice spełnia co każdy widzi.
    (...)
    Oni już mieli szansę.

    Pis również miał swoją szansę.
    Szlachetka burmistrzem nie był, ale jest posłem. Z resztą nie trzeba nim być, żeby być osoba konsekwentną.
    Co do obietnic PiSu: obiecywali rozprawić się z kolesiostwem PO i co zrobili? Wprowadzili swoje kolesiostwo, jeszcze gorsze, bo niekompetentne. PiSowi magicznie zapomina się takie rzeczy, jak magicznie wyjęty spod ustawy (i wszelkiej krytyki) Piotrowicz, jak goguś z apteki z wpływowym stanowiskiem w MONie, cale drzewa genealogiczne w kolejnych ministerstwach, z czego może gdzieś przy korzeniach można szukać doświadczenia zawodowego, czy wreszcie nawet samochód z loterii paragonowej, wygrany przez przyjaciółkę organizującej loterie Pani minister. To nie jest kolesiostwo, to jest Twoim zdaniem całkowicie ok i to Twoim zdaniem absolutnie wypleni Szlachetka. Tak jasne. A ja jestem Księżna Brygida.

    12 1 Cytuj
  • 17 paź 2018

    No i wszystko jasne - prawda w oczka kole :) Nie odpowiada się na trudne pytania - tego juz liderów nie nauczyli :)

    Po co mam zadawać na FB zadaje tutaj tej same osobie ja wiem że jest taka choroba jak rozdwojenie jaźni ale czt Bagietka wie ?

    Niskie to niskie. Stanowiska rozdane , a tu strach w oczy zagląda bo znów sie wymknie powiat czy gmina a koledzy z partii nie wybaczą. To jak w Stalina zawsze można tylko zdegradowac no ale w końcu mogli by rozstrzelać - taka to litośc "kolesiów" partyjnych.

    11 2 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Pis również miał swoją szansę.
    Szlachetka burmistrzem nie był, ale jest posłem. Z resztą nie trzeba nim być, żeby być osoba konsekwentną.

    Osobą decyzyjną w temacie polityki gminnej jest burmistrz a nie poseł. Chyba tak elementarnych rzeczy nie muszę Ci pisać.

    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Co do obietnic PiSu: obiecywali rozprawić się z kolesiostwem PO i co zrobili?

    Po niedzieli się dowiemy. Zapewniam Cię, że rozliczą. Ostrowski już się może na spokojnie pakować z całym jego orszakiem.

    3 12 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    PiterOlek napisał/a:

    No i wszystko jasne - prawda w oczka kole :) Nie odpowiada się na trudne pytania - tego juz liderów nie nauczyli :)

    Po co mam zadawać na FB zadaje tutaj tej same osobie ja wiem że jest taka choroba jak rozdwojenie jaźni ale czt Bagietka wie ?

    Niskie to niskie. Stanowiska rozdane , a tu strach w oczy zagląda bo znów sie wymknie powiat czy gmina a koledzy z partii nie wybaczą. To jak w Stalina zawsze można tylko zdegradowac no ale w końcu mogli by rozstrzelać - taka to litośc "kolesiów" partyjnych.

    Od kogo oczekujesz odpowiedzi?
    Ubzdurałeś sobie, że ja to Szlachetka i masz pretensję, że adresat Ci nie odpowiada?
    napisałam Ci, zadaj pytanie na jego profilu a nie maż się tutaj jak jakaś dzierlatka.

    3 9 Cytuj
  • 17 paź 2018

    Metoda PIS jak z maciarewiczem przed wyborami do sejmu. Nazwiska niewygodne się chowa.

    Pytam po raz kolejny i do skutku :

    Co zaoferowaliście swoim na listach ?

    U was wszyscy startują bo mają coś obiecane ; p. Kobiałka co ma dostać dyrektora w znienawidzonym przez Was muzeum niepodległości ? Czy dyrektora w GOKIS Pcim jako przechowalni dla PISiorów ?
    Szczurek będzie dyrektorem Sport Myślenice ? Fita - Wodociągi czy Straż Miejska, Topa - Inwestycje ? bo koparką śmiga ? Horecka - sekretariat burmistrza bo robi kawę i lody ? Suder - wice burmistrza na otarcie łez po kampani której nie miał ? itd itd

    Drużyna "dobrej zmiany" - szkoda tylko że Myślenice będa płakać a nie śmiać się ! Teraz przynajmniej było zabawnie - teraz będzie tragicznie !

    Słyszałem że Państwo Hołuj Katarzyna i Maciej to już sprawdzają jak działa Gazeta Myślenicka, nie są na listach no ale skład "bibułek" PISowskich to też trochę roboty.

    A to może podskoczymy do Powiatu Pitala czy Kurowski, jeden aby się mścić drugi by kolejny raz pokazać totalny brak kompetencji. Moża kolejnośc zmienić opis - pozostaje i nawet nadal zgodny.

    11 2 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018

    A ten znowu swoje kopiuj/wklej.
    Zawiesił się na amen :)

    1 12 Cytuj
  • 17 paź 2018
    ZwyklyCzlek napisał/a:

    Ciekawe te Twoje stare wypowiedzi bagietko

    Kompromitacja Osoby Bagietka po całości :):):)

    12 1 Cytuj
  • 17 paź 2018
    max1999 napisał/a:

    haha zapytaj posła na FB?, poseł na FB zablokował ludzi, którzy zadawali niewygodne pytania....czyli zablokował wszystkich tylko nie tych którzy mu tylko słodzą i gratulują...to rozumiem jest wolność w jego mniemaniu? Jak tak sie ma zachowywać burmistrz czyli jesli nie jego człowiek to ma go w d....i nawet nie odpowie na pytanie to ja dziękuje za takie podejście do ludzi...

    Nie mam FB i mieć nie zamierzam, ale zaciekawiłeś mnie tym tatem:) aż nie chce mi się wierzyć, że ktoś blokuje pytających. Może te osoby pisały w obraźliwy sposób?

    7 2 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Widzę, że to Was najbardziej boli, że wywali się wreszcie tych którzy nie działali dla dobra mieszkańców. Dla dobra ich finansów.
    Zgodnie z zapewnieniami przyszłego burmistrza, które możesz sobie odczytać z jego programu, nastąpi gruntowna zmiana strategii dotyczących spółek.
    Spółki Samorządowe zgodnie ze statutem nie mają prawa zarabiać gdyż są powołane do służenia mieszkańcom bez przynoszenia dochodów. Pytam więc czym są jedne z największych abonamenty na wodę i ścieki jak nie zyskami, które podobno idą na zaciągnięte kredyty budowy infrastruktury? Przecież to jest w takim razie kolejny podatek ukryty w rachunkach na wodę i ścieki, które to media zgodnie ze statutem mają być dostarczane mieszkańcom bez zysków.
    Ja wiem. Wystarczy wrzucić wszystko w koszty i mówić że nie ma przecież zysków. Tak, można zwiększać koszty w nieskończoność i tym samym podnosić ceny wody i ścieków trzymając się zapisów w statucie, bo przecież woda dostarczana jest po kosztach. Ale jakich? Przecież dochodzą do tego jeszcze dopłaty z budżetu gminy a Halek obiecuje jeszcze większe dopłaty.
    Czyli co? Ile ta nasza woda ma kosztować? Ile te abonamenty mają wynosić?
    Czy tylko w naszej gminie zmienia się rury? Czy w innych gminach i miastach też zmiany infrastruktury wodno kanalizacyjnej skutkują tak horrendalnymi cenami na fakturach za te media?

    Odpowiedz sobie na te pytania a zrozumiesz.

    Ale wiesz, że w naszej gminie, przed rozpoczęciem programu kanalizowania, większość wsi nie była skanalizowana nawet w 30%, a teraz jest w 80%.....?

    10 1 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Myśl sobie co chcesz. Od 30 lat nie mieliśmy takiej wolności i demokracji jak przez obecne 3 lata :)
    Nikt Ci na chatę nie wjedzie jak za Tuska. Możesz spać spokojnie.

    Teraz to się usmiałam. Jak Ty mało wiesz o życiu

    10 2 Cytuj
  • 17 paź 2018

    Czy w końcu poznamy odpowiedź na moje pytanie.

    Wiem nazwiska sprawa nie wygodna ale wyborcy musza je znac a PISiorowata ławeczka to krótka bardzo więc nie ma w czym wybierać.

    10 3 Cytuj
  • 17 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Ale wiesz, że w naszej gminie, przed rozpoczęciem programu kanalizowania, większość wsi nie była skanalizowana nawet w 30%, a teraz jest w 80%.....?

    A wiesz na jaką kwotę to "kanalizowanie"zadłużyło naszą gminę?

    2 11 Cytuj
  • 17 paź 2018
    PiterOlek napisał/a:

    Czy w końcu poznamy odpowiedź na moje pytanie.

    Wiem nazwiska sprawa nie wygodna ale wyborcy musza je znac a PISiorowata ławeczka to krótka bardzo więc nie ma w czym wybierać.

    Taki ciekawski się znalazł :D. Na razie wszyscy mają pokazaną kiełbasę. A w przyszłym tygodniu się okaże, czyj kuzyn potrzebuje roboty od zaraz

    4 4 Cytuj
  • 17 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Nie mam FB i mieć nie zamierzam, ale zaciekawiłeś mnie tym tatem:) aż nie chce mi się wierzyć, że ktoś blokuje pytających. Może te osoby pisały w obraźliwy sposób?

    Poseł tylko nie blokuje tych co go popierają,

    10 1 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    Ale wiesz, że w naszej gminie, przed rozpoczęciem programu kanalizowania, większość wsi nie była skanalizowana nawet w 30%, a teraz jest w 80%.....?

    I co z tego? Gmina powinna to sfinansować jeżeli taką inwestycję zaplanowała a nie obciążać dodatkowym podatkiem mieszkańców budując jednocześnie muzeum za 15 milionów.

    2 8 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    bara napisał/a:

    Teraz to się usmiałam. Jak Ty mało wiesz o życiu

    Jeżeli nie czujesz się wolna to zmień partnera.

    2 10 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    max1999 napisał/a:

    Poseł tylko nie blokuje tych co go popierają,

    Mnie na Halek & Ostrowski zablokowano po pierwszym niewygodnym wpisie :)

    4 11 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Jeżeli nie czujesz się wolna to zmień partnera.

    Nie czuje się wolna bo rząd wprowadza ustawy które ograniczają prytawnosc. A męża mam wspanialego.

    11 3 Cytuj
  • 17 paź 2018

    Bagietko zapraszam na inne forum. Może popiszemy na inne tematy bo pewnie po wyborach już Cię nie będzie.

    10 2 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    bara napisał/a:

    Nie czuje się wolna bo rząd wprowadza ustawy które ograniczają prytawnosc. A męża mam wspanialego.

    może zdradzić jaskie ustawy ograniczają Twoją prywatność?

    2 9 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    bara napisał/a:

    Bagietko zapraszam na inne forum. Może popiszemy na inne tematy bo pewnie po wyborach już Cię nie będzie.

    Będę. Ja tu zawsze byłam.

    3 10 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    może zdradzić jaskie ustawy ograniczają Twoją prywatność?

    Jeżeli jesteś tak dobrze poinformowana to dobrze wiesz co wprowadzili do tegorocznego wniosku o 500+ i co wchodzi od stycznia 2019

    8 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    bara napisał/a:

    Jeżeli jesteś tak dobrze poinformowana to dobrze wiesz co wprowadzili do tegorocznego wniosku o 500+ i co wchodzi od stycznia 2019

    Co takiego strasznego wprowadzili? Co wchodzi od stycznia?
    Wybacz ale nie korzystam z 500+
    Możesz konkretniej?

    1 9 Cytuj
  • 17 paź 2018
    Bagietka napisał/a:

    Co takiego strasznego wprowadzili? Co wchodzi od stycznia?
    Wybacz ale nie korzystam z 500+
    Możesz konkretniej?

    Czyli mało wiesz.

    7 3 Cytuj
  • Beata 17 paź 2018
    bara napisał/a:

    Czyli mało wiesz.

    a Ty nie potrafisz napisać. taka rozmowa z Tobą. Najpierw piszesz, że jakieś ustawy ograniczają Twoją prywatność a potem nie potrafisz napisać co konkretnie.
    Żenada.

    5 9 Cytuj

Odpowiedz