Forum » Myślenice

Tragedia z dojazdem na zarabie!!!

  • 14 kwi 2011

    Witam
    <div>Przed chwilą wróciłem z zarabia i to co się dzieje na skrzyżowaniu piłsudskiego i mostowej to jakaś masakra!!! Ja rozumiem, że technologia budowy ronda/drogi prosta nie jest, i że pewne rzeczy wymagają czasu. Ja rozumiem że trzeba było zerwać asfalt, żeby położyć kable, rury itp ale...</div>
    <div>Zamiast asfaltu posypali drogie jakimś syfem, w którym po paru godzinach deszczu porobiły się calkiem spore kratery!! Ktoś jadący przede mną bodajże audi a3 nieźle szorował podwoziem. Ja zresztą także. Ale to także jestem w stanie zrozumieć gdyby nie jedna rzecz!! Ani na piłsudskiego, ani na mostowej ani na zjeździe na zakopianke nie było nawet jednego chłopa, który by pracował!!! ba!! powiem więcej nie było tam nikogo!!</div>
    <div>Cholera jasna!!! przebudowywują to skrzyżowanie od dobrych paru miesięcy!!! I najwidoczniej mają wszystkich w d....e!! przecież ktoś za to płaci i ktoś to nadzoruje!!!Czy urzędnicy nie jeżdżą po myślenickich drogach i nie widzą za co płacą!!!???</div>
    <div></div>
    <div>Cholera mnie bierze tym bardziej, że na dzień dzisiejszy nie ma drogi na zarabie, która by nie była rozkopana parę miesięcy temu i tak pozostawiona!! Przepust wody na drodze do osieczan rozkopali po powodziach a nadal nic tam się nie dzieje!! Owszem był wyrównany ziemią ale deszcz ją wymył i jest podobnie jak przy moście!!!</div>
    <div></div>
    <div>Mam wrażenie, że wszyscy odpowiedzialni za stan drug w myslenicah mają to głęboko w d....e!!! </div>

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    JAK PŁACĄ TAK PRACUJĄ. FIRMA MA TERMINY POSZCZEGÓLNYCH ETAPÓW PRAC I JAK SIĘ WYRABIAJĄ TO URZĘDNICY NIC NIE MOGĄ ZROBIĆ. A CO DO UTRUDNIEŃ TO MASZ WCZEŚNIEJ INFORMACJE W POSTACI ZNAKÓW TAK ŻE JAK DASZ RADE TO JEŹDZIJ INNĄ TRASĄ

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    popieram tragedia z tą drogą osoby co mieszkają na zarabiu codziennie się meczą a zakopianke odcieli;/

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    hmmm trasa z centrum na zarabie opcja pierwsza: krócej, rozwalone ok 50 m opcja druga przez osieczany: dużo dalej, rozwalone 10 m. Którą kolwiek opcje wybiorę zawsze trafie na rozwaloną drogę. Co do terminów to wytłumacz mi jaki może być termin na zaasfaltowanie 10 m w drodze przez osieczany???

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    W tej sprawie proszę napisać skargę do P.Burmistrza.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Burmistrz ma to wnic na dodatek nie robi bo nic nie umie i taka jest prawda. A powiedzmy sobie szczerze, głosowaliśmy na niego po znajomości. A w sumie to po co dalej mają budować tamto rondo skoro i tak powódź wszystko rozwali bo nic nie robi się by było lepiej.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Drogi o których mowa są drogami powiatowymi, więc leżą w gestii starostwa. Tak przynajmniej mi się wydaje.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    Rozkopane miasto na jedne wybory a jak starczy środków skończą na drugie.
    Nie można skończyć szybko bo do jesieni wyborcy zapomną kto wyremontował tak pięknie skrzyżowania.Tuż przed wyborami będą okazje do przecięcia wstęg,fotografii i wywiadów w mediach.Trochę cierpliwości.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    z tego co wiem to te drogi faktycznie są powiatowe, a nasze starostwo niestety ma marne fundusze (podobno) już wiele razy do inwestycje przez nich robione muszą być dodatkowo wspierane przez gminę. pewno tu się gmina nie dołożyła i dlatego to się tak wlecze, a w dodatku robi to jakaś postkomunistyczna firma, bo tempo mają komunistyczne

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    a czy kiedy zaczynali to nie wiedzieli ile mają środków? brak kasy to raczej nie ten powód. pewnie zakończenie prac przed wyborami jest bardziej realne. mieliśmy już przykład jesienią. nagle dało się położyć nakładki na drogi, gdzie przez ostatnie kilka lat bezskutecznie się o nie upraszano. wybory rozwiązują wiele spraw - do wyborów

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    W tym wszystkim nie chodzi o to czy starostwo czy tez inny urzad ma fundusze czy nie. Ja po prostu zadaje pytanie czy ja jako obywatel płacący podatki, użytkujący "drogi" mam możliwość wpływu na szybkość i jakość prowadzonych prac?
    Po prostu dostaje białej gorączki na samą myśl że jutro znowu będe jeździł po myślenicach:/

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    To nie jeździj. Rusz tyłek i sie przejdź to Ci na zdrowie wyjdzie.

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    @olej niestety nie jeżdże dla przyjemności tylko w pracy:/ średnio by się więc chodziło a swoją drogą chodnik na piłsudskiego jest niewiele jepszy od jezdni

    Cytuj
  • 14 kwi 2011

    [quote=gość: olej] To nie jeździj. Rusz tyłek i sie przejdź to Ci na zdrowie wyjdzie. [/quote]

    zarabie to strefa szkolnictwa : przedszkole,szkoła podstawowa,gimnazjum,liceum.szkoła muzyczna. młodzież idąca do tych szkół i z nich, topi się w błocie. nie dość że usunęli chodnik z jednej strony i wykopali niesamowite dziury młodzież musi chodzić drogą po której jeżdżą samochody ! to przechodzi ludzkie pojęcie co się tam dzieje... i od jakiś 2 lat w ogóle nie widać końca robót na tym odcinku trasy !

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Mam to nieszczęście jeździć do pracy tą drogą 5 razy w tygodniu. Ta sytuacja trwa od września. Już wtedy panowie pracowali jak za komuny. W tym tygodniu przeszli samych siebie niszcząc kolejne metry asfaltu i znikając! Rozumiem, że może i mają powód rozkopać drogę, ale niech zrobią to jak najszybciej się da, a nie przez 7 miesięcy.

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    jaki kraj ..tacy terroryści :)

    wstyd mi ze jestem obywatelem tego kraju, mieszkańcem tego miasta etc....

    ŻENUJĄCE ! i tyle !

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    chyba trzeba sprzedać samochód i kupić jakiegoś kunia:)

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    O godz. 10 równali drogę, o 12 już ich nie było. O 13 pracowała tylko koparka na zakopiance. Widać, że robota aż im się pali w rękach.

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Panowie tak pracują bo znając życie jest pewnie 2 letni termin na wykonanie tego zlecenia

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Termin wykonania ronda minął 31-go grudnia 2010 roku. Nowy termin to lipiec 2011.

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Miejmy nadzieję, że budowa im nie "zejdzie" jak tym z WĄS-BUDu przy budowie Borzęckiej drogi !
    Tamci to chyba Nobla dostaną a już napewno do księgi Guiness&#039;a się dopiszą.

    Pomijam fakt TRAGICZNEGO projektu..

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    nadajacie na OSTROWSKEGO ja tez ale Polak mądry po szkodzie, moglismy głosowac na KIELANA, teraz burmisrz jeszcze chce busy przeniesc i zdradzic nas łodzi ,na dworzec, mamy super burmistrza

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    Roboty na Piłsudskiego jak sięgnę pamięcią ruszyły co najmniej na kilka tygodni przed wyborami 2010. Doskonałe odzwierciedlenie (miernik) skuteczności, jakości, solidności szeregu działań z zakresu inwestycji i zarządzania gminą. No more comments...

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    A zleceniodawca robót oczywiście nie widzi problemu. A ja się ptram - po co te ronda ? Tylko w Myślenicach są ronda gdzie wjezdzając na nie trzeba już zjechać

    Cytuj

Odpowiedz