Forum » Myślenice

Przeprowadzka: Myślenice jako miasto do zamieszkania z rodziną / Wasze opinie

  • 31 paź 2018

    Do tej pory było SPOKO ale teraz wybory wygrał poseł z PiS więc lepiej sobie odpuścić to miasto. Zamieni się w nieustającą wojnę pomiędzy burmistrzem, starostą i radą.

    5 7 Cytuj
  • Pablo 1 lis 2018
    bill napisał/a:

    Do tej pory było SPOKO ale teraz wybory wygrał poseł z PiS więc lepiej sobie odpuścić to miasto. Zamieni się w nieustającą wojnę pomiędzy burmistrzem, starostą i radą.

    Jasne.... Od razu będzie armagedon.
    Dajmy szansę człowiekowi. Może akurat będzie lepiej. To takie płytkie od razu człowieka oczerniać, jeszcze zanim cokolwiek zaczął.
    Nie zapominaj też, że tak chciała większość mieszkańców. Należy to uszanować. Ja tam w politykę się nie bawię ale lubię zmiany. Inaczej dalej bym się bawił Nokią 3310, zamiast smartfonem. Ot taki skrót myślowy...
    ;-)

    4 3 Cytuj
  • 13 lis 2018

    Bardzo dziękuję wszystkim dyskutującym. Rozpocząłem proces namawiania żony na Myślenice, tak więc temat jest w grze. Burmistrz pisowski mnie wstępnie zniechęca, ale cóż, Polska. Najbardziej chciałbym, żeby Myślenice były gdzieś w Szwecji albo w okolicach Portland, ale cóż zrobić.

    Jak jest z ofertą szkół muzycznych, sportowych, językowych?

    3 Cytuj
  • 13 lis 2018

    Dobro szkola jezykowa jezd pod wiata w glogoczowie, tam pani profesor lady in black wyklada z klasa niestety drogo ale konkretno nauko. Ze sportu to mosz strzelnice i klub pilkorski wisla cracov, a na lykendy jak na osiedlu zapuszczo muze to ja ciez entertajmend mosz taki ze listo niedziedzkiego sie klanio. Wbijoj z zona lub bez bab wyposzczonych tez tu maso jezd a portflanda to pilnuj zwlaszczo w galeryjach co by sie nie przyklejol do cudzych lapóf. HAY

    3 1 Cytuj
  • 13 lis 2018
    KsiadzROMAN napisał/a:

    Dobro szkola jezykowa jezd pod wiata w glogoczowie, tam pani profesor lady in black wyklada z klasa niestety drogo ale konkretno nauko. Ze sportu to mosz strzelnice i klub pilkorski wisla cracov, a na lykendy jak na osiedlu zapuszczo muze to ja ciez entertajmend mosz taki ze listo niedziedzkiego sie klanio. Wbijoj z zona lub bez bab wyposzczonych tez tu maso jezd a portflanda to pilnuj zwlaszczo w galeryjach co by sie nie przyklejol do cudzych lapóf. HAY

    Fajna gadka ale nie mam pojęcia co to za gwara i skąd, choć mieszkałem w różnych częściach Polski to nie mogę rozszyfrować tej gwary.

    1 Cytuj
  • Pablo 23 lis 2018
    Sabet napisał/a:

    Fajna gadka ale nie mam pojęcia co to za gwara i skąd, choć mieszkałem w różnych częściach Polski to nie mogę rozszyfrować tej gwary.

    Nawet nie próbuj, bo tego się czytać nie da...
    A nawet nie chce. Tak skaleczony język musi być wyimaginowanym tworem umysłu wybitnego lub totalnie zdeformowanego...
    Oczywiście jest (pewne) możliwość, że to wybitny umysł chce uchodzić za totalnie powalony... ;-)

    1 Cytuj
  • 23 lis 2018
    judymdoktor napisał/a:

    Bardzo dziękuję wszystkim dyskutującym. Rozpocząłem proces namawiania żony na Myślenice, tak więc temat jest w grze. Burmistrz pisowski mnie wstępnie zniechęca, ale cóż, Polska. Najbardziej chciałbym, żeby Myślenice były gdzieś w Szwecji albo w okolicach Portland, ale cóż zrobić.

    Jak jest z ofertą szkół muzycznych, sportowych, językowych?

    Muzyczna szkoła jest, językowa też nie jedna. Zależy czego szukasz i na jakim poziomie. Jeżeli na specjalistycznym to najlepiej prywatnie do kogoś się zapisać. Jeśli chodzi o skrzypce znam świetna nauczycielkę w Krakowie, jeśli o śpiew, mam kontakt do jednej ponoć niezłej z naszych okolic ale nie wiem gdzie daje lekcje. Jeśli chodzi o angielski to znam kobietę którą wiele osób chwaliło ale nie wiem czy daje jeszcze lekcje bo podjęła pracę w szkole i przedszkolu. Co do szkół językowych dobre opinie ma ta na rynku np.

    Cytuj
  • Pablo 23 lis 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    <ciach początek...>
    ... Jeśli chodzi o angielski to znam kobietę którą wiele osób chwaliło ale nie wiem czy daje jeszcze lekcje bo podjęła pracę w szkole i przedszkolu.
    <i...ciach koniec>

    Czyżby to była Pani ucząca kiedyś w szkole w Łyczance oraz w McGregor ?
    Pytam bo chciałbym wrócić do tematu i nie wiem czy ta Pani jeszcze gdzieś uczy, a moim zdaniem to rewelacyjny nauczyciel. :-)

    Cytuj

Odpowiedz