Forum » Myślenice

Zadłużenie Myślenic

  • 3 paź 2018

    Myślenice - powiat myślenicki - 146 062 610 zł długu - 3 340 zł długu na mieszkańca . Jesteśmy na TRZECIM MIEJSCU pod względem zadłużenia w małopolsce ! "Dziękujemy " Panu Ostrowskiemu!!!

    35 21 Cytuj
  • 3 paź 2018

    Pytam po co dwa budynki muzeum Niepodległości oraz biblioteka czy nie można było tego zrobić w jednym budynku? Koszty utrzymania tych budynków na długo dadzą się nam we znaki. Panu Ostrowskiemu już dziękujemy i jego świcie! Postawił sobie pomniki, a przecież można było za te pieniądze tyle pożytecznych inwestycji przeprowadzić w naszym mieście.

    33 17 Cytuj
  • 3 paź 2018

    Zrób coś dla ludzi - zawsze źle. Ja tam się z biblioteki cieszę bardzo.

    20 12 Cytuj
  • 3 paź 2018

    Dwie gminy koło siebie. Myslenice a Dobczyce a tak się różnią. Wszystko zależy od tego kto rządzi.

    24 3 Cytuj
  • 3 paź 2018

    [cytat=kris111] Ty nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo 3 a 4 to różnica .

    2 8 Cytuj
  • 3 paź 2018
    kris111 napisał/a:

    Myślenice - powiat myślenicki - 146 062 610 zł długu - 3 340 zł długu na mieszkańca . Jesteśmy na TRZECIM MIEJSCU pod względem zadłużenia w małopolsce ! "Dziękujemy " Panu Ostrowskiemu!!!

    Cały czas kris111 pisze o długach i Panu Ostrowskim, a miesza do tego powiat. W końcu chodzi o powiat czy Miasto i Gminę Myslenice

    10 5 Cytuj
  • 4 paź 2018
    kris111 napisał/a:

    Myślenice - powiat myślenicki - 146 062 610 zł długu - 3 340 zł długu na mieszkańca . Jesteśmy na TRZECIM MIEJSCU pod względem zadłużenia w małopolsce ! "Dziękujemy " Panu Ostrowskiemu!!!

    Ja tylko nie rozumiem co ma Ostrowski do zadłużenia Powiatu może długi całej Polski też na niego zwal, zaznaczam iż nie jestem zwolennikiem jego rządów ale pisanie takich głupot mnie wkurza

    11 14 Cytuj
  • 4 paź 2018
    talinlaw napisał/a:

    Pytam po co dwa budynki muzeum Niepodległości oraz biblioteka czy nie można było tego zrobić w jednym budynku? Koszty utrzymania tych budynków na długo dadzą się nam we znaki. Panu Ostrowskiemu już dziękujemy i jego świcie! Postawił sobie pomniki, a przecież można było za te pieniądze tyle pożytecznych inwestycji przeprowadzić w naszym mieście.

    kris111 napisał/a:

    Myślenice - powiat myślenicki - 146 062 610 zł długu - 3 340 zł długu na mieszkańca . Jesteśmy na TRZECIM MIEJSCU pod względem zadłużenia w małopolsce ! "Dziękujemy " Panu Ostrowskiemu!!!

    Dziękujemy wszystkim politykom całego powiatu , którzy to wpakowali nas w takie zadłużenie

    11 4 Cytuj
  • 4 paź 2018

    Piszą,ze to jest zadłużenie gminy a nie powiatu

    12 Cytuj
  • 4 paź 2018

    Ludzie brak czytania ze zrozumieniem. Chodzi o dług Myślenic leżących w powiecie myślenickim.
    Czyli ma rację kris pisząc o długach burmistrza.

    18 4 Cytuj
  • 4 paź 2018

    Można by rzec, ze Myślenice to miasto do przebudowy i oddłużenia. Miasto było prowadzone fatalnie, a burmistrz to tragedia.
    Każdy najgorszy burmistrz będzie lepszy od obecnych władz, dlatego głosujmy na PiS. Nikt nam w przyszłości już tyle nie obieca.

    22 15 Cytuj
  • 4 paź 2018
    bono napisał/a:

    Można by rzec, ze Myślenice to miasto do przebudowy i oddłużenia. Miasto było prowadzone fatalnie, a burmistrz to tragedia.
    Każdy najgorszy burmistrz będzie lepszy od obecnych władz, dlatego głosujmy na PiS. Nikt nam w przyszłości już tyle nie obieca.

    Dlaczego bono tyle sarkazmu w Tobie? Ludzie szukają alternatywy dla obecnego układu,bo niestety ten się już zużył. I to nie tylko burmistrz, ale całe otoczenie wokół niego.

    17 13 Cytuj
  • 5 paź 2018
    taki_gość napisał/a:

    Dlaczego bono tyle sarkazmu w Tobie? Ludzie szukają alternatywy dla obecnego układu,bo niestety ten się już zużył. I to nie tylko burmistrz, ale całe otoczenie wokół niego.

    To rozum podpowiada mi, aby w nowych nie szukać zbawiciela.
    Za chwilę będą robić to samo. To nie jest moje pierwsze głosowanie, więc głosując na nowych, daję im jedynie szansę, aby przebili tych pierwszych.
    To się zawsze sprawdza.

    12 4 Cytuj
  • Andrzej 5 paź 2018

    a ja zagłosuję na bez układów (na burmistrza) . Pamiętam, jak Bartek A. udzielał się na forum (do czasu, aż .N dała ciała po całości) i gadał do rzeczy. Nie zagłosuję na niego, bo głos obiecałem Ewce, ale lista ta sama. Poza tym, nie widzę alternatywy.

    6 5 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 5 paź 2018

    hehe :-) Askąd możesz wiedzieć że jest bez układów?

    Co najwyżej możesz mieć nadzieję, że nie m układów. Jak jest naprawdę bez pomocy osób nie z tego świata nie jesteś w stanie wiedzieć na 100 procent.

    4 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 5 paź 2018

    Jeżeli jesteś inteligentnym człowiekiem to zastanów się proszę co byś próbował wymyślać miesiąc temu na miejscu pana Ostrowskiego po lekturze niniejszego forum?

    3 3 Cytuj
  • Raphaell 6 paź 2018
    1 2 Cytuj
  • Raphaell 6 paź 2018
    Endrju napisał/a:

    a ja zagłosuję na bez układów (na burmistrza) . Pamiętam, jak Bartek A. udzielał się na forum (do czasu, aż .N dała ciała po całości) i gadał do rzeczy. Nie zagłosuję na niego, bo głos obiecałem Ewce, ale lista ta sama. Poza tym, nie widzę alternatywy.

    Masz prawo głosować na kogo zechcesz.Do mnie jakoś byli przedstawiciele Nowoczesnej pod szyldem "bez układów" nie "przemawiają"

    3 4 Cytuj
  • Raphaell 6 paź 2018
    taki_gość napisał/a:

    Dlaczego bono tyle sarkazmu w Tobie? Ludzie szukają alternatywy dla obecnego układu,bo niestety ten się już zużył. I to nie tylko burmistrz, ale całe otoczenie wokół niego.

    Może i pisze sarkastycznie ale odpowiedz mi...jeśli wygra K.H. np to czy otoczenie Ostrowskiego nie pozostanie na swoim miejscu?...Podejrzewam że bardzo bliska osoba M.O. będzie być może zastępcą burmistrza:)...

    3 2 Cytuj
  • 6 paź 2018

    Niech suweren zadecyduje. Myśleniczanie chcą zmian, co normalne po przydługiej kadencji obecnej ekipy.
    Szkoda tylko że nowa klika zastąpi ekipę klikę.
    Może się mylę i nowy burmistrz, zatrudni fachowców a nie rodzinę i kolegów z partii.
    Ale czymś się trzeba odwdzięczyć tym robiącym nowemu, kampanię wyborczą.
    Tych nowych na szczeblu ogólnopolskim nazywam ekipą disco polo.

    8 1 Cytuj
  • Andrzej 6 paź 2018
    sh_ma napisał/a:

    hehe :-) Askąd możesz wiedzieć że jest bez układów?

    Na komitet wyborczy bez układów.

    1 3 Cytuj
  • 6 paź 2018
    bono napisał/a:

    Niech suweren zadecyduje. Myśleniczanie chcą zmian, co normalne po przydługiej kadencji obecnej ekipy.
    Szkoda tylko że nowa klika zastąpi ekipę klikę.
    Może się mylę i nowy burmistrz, zatrudni fachowców a nie rodzinę i kolegów z partii.
    Ale czymś się trzeba odwdzięczyć tym robiącym nowemu, kampanię wyborczą.
    Tych nowych na szczeblu ogólnopolskim nazywam ekipą disco polo.

    Przyznaję rację jak zawsze :)
    Pozdrawiam ????

    4 1 Cytuj
  • 6 paź 2018
    Tiger72 napisał/a:

    Masz prawo głosować na kogo zechcesz.Do mnie jakoś byli przedstawiciele Nowoczesnej pod szyldem "bez układów" nie "przemawiają"

    Tak są tylko trzy osoby z Nowoczesnej reszta bez układu i partii czyli 18 osób to chyba większość . No ale jak ktoś się chce przyczepić to się przyczepi :)

    5 3 Cytuj

Odpowiedz