Forum » Myślenice

Czy być dalej w Unii Europejskiej

  • 18 paź 2018

    Pierwsze jestem Polakiem a drugie, członkiem Unii Europejskiej, ale gdy z przyjacielem posłem
    wyjdziemy z gali no, to nie ma tu dziewuchy, której byśmy nie szczypali!
    Wczoraj w klubie śmy wytłukli szwagier szyby, ja zaś wazon szwagra nerwi, ja nie lubię że tak muchy po nich łażą.
    Wkoło spokój, wkoło cisza gorąc na czterdzieści stopni po Brukseli leci mysza, Rysiek ulżyj sobie, weźże kopnij.

    I wkurza mnie ta Bruksela, coraz bardziej się czepia to do Ziobry, to do Morawieckiego, to do rządu chcieli by, żebyśmy byli tacy jak oni.
    Ale my byliśmy już tacy jak ZSRR i już nie będzie nam narzucał jacy mamy być.
    Wcześniej też wybraliśmy trójpodział władzy na pruską, austriacką i rosyjską bo też tacy jak UE chcieli nami rządzić.
    Tak że się waham, czy ten Polexit nie byłby lepszy.

    12 27 Cytuj
  • Gosiaa 19 paź 2018

    Ale ze co ? :/

    9 1 Cytuj
  • 20 paź 2018

    Widzę że koledze podobają się standarty rosyjskie i ukrainskie?

    13 7 Cytuj
  • Beata 20 paź 2018

    bono kocha utopijne pomysły. Czy to geny?

    6 13 Cytuj
  • 21 paź 2018

    Wkurza ta Bruksela dzisiaj rządy nasze,
    nie lubią  jej słuchać ci nasi pieniacze.
    Kochają szlachciury nowo mianowani,
    swobodę i wolność w swoim zarządzaniu.
    Kto mówi że błądzą,  wrogiem jest niecnota,
    robią prawo na jakie przyjdzie im ochota
    Unijnym tępotom pokażą   kto cywilizacji górą 
    i walczą z EU jak kiedyś Turcy z rzymską  kulturą .

    My wam pokażemy że dyktat potrzebny
    że demokracja jest martwa a kościół niezbędny.
    Katechizm nas będzie prowadził do szczęścia
    i rząd nam zinterpretuje jego pojęcia.

    Chcą chwycić za mordę i uzbroić wojsko
    Które ma bronić przed totalną Polską. 
     Zamkniemy granice jak kiedyś Albania, 
    i będzie taka szczęśliwa pol exitlandia.
    Będą tylko prezesi spółek. Firm tu już nie będzie,
    będzie tylko holding SKOK i LUXWERITAS wszędzie. 

    Szkoła wyższa każda,  dziekanat w Toruniu,
    Rydzyk gra z nami niech oświeca durniów.
    Pokażemy UE jak  potęga rośnie,
    może nawet ich połkniemy, oj będzie radośnie.
    Będzie wspólna nazwa imperium EU Polandia
    i waluta wspólna, złoty  mocny jak Irlandia.
    Oni pouczać chcą nas, ale nie z Jarkiem te boje,
    Bo on akty prawne tłumaczy na swoje,
    Będzie Merkel bić pokłony - ja, Polen nasz sąsiad kochany
    wiwat Polonia wiwat Panonia wiwat wszystkie stany.

    12 11 Cytuj
  • 21 paź 2018

    Pełna suwerenność Polski ,wtedy możemy dalej jak najbardziej pozostać w UE. Inaczej nie ma co tam pozostawać na zasadzie chłopca do bicia.

    8 15 Cytuj
  • 21 paź 2018
    Mądrala napisał/a:

    Pełna suwerenność Polski ,wtedy możemy dalej jak najbardziej pozostać w UE. Inaczej nie ma co tam pozostawać na zasadzie chłopca do bicia.

    Mam rozumieć że wszyscy Ci co minusują moją wypowiedz są w skłonni klęczeć przed Brukselą Więc" PADNIJMY NA KOLANA"

    7 9 Cytuj
  • 21 paź 2018
    Mądrala napisał/a:

    Mam rozumieć że wszyscy Ci co minusują moją wypowiedz są w skłonni klęczeć przed Brukselą Więc" PADNIJMY NA KOLANA"

    Masz rozumieć tylko tyle, że nie masz tyle oleju w głowie ile autorzy tych minusów.

    10 6 Cytuj
  • 21 paź 2018
    bono napisał/a:

    Masz rozumieć tylko tyle, że nie masz tyle oleju w głowie ile autorzy tych minusów.

    Mądrala słuchaj bono, On zna się na wszystkim i ma zawsze rację.

    6 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 21 paź 2018

    Kaczyński gada tak,jakbyśmy byli suwerennym państwem, a Schetyna tak, jak byśmy byli republiką europejską. A prawda jest gdzieś po środku.
    Czasy świetności UE już minęły. Teraz UE idzie coraz większymi krokami do samozagłady. Jak się nic w niej poważnie nie zmieni, to jeszcze w tym wieku się rozleci z hukiem. A najlepiej wyjdzie ten, kto pierwszy uciekł z tonącego statku.

    6 10 Cytuj
  • 21 paź 2018
    sh_ma napisał/a:

    Kaczyński gada tak,jakbyśmy byli suwerennym państwem, a Schetyna tak, jak byśmy byli republiką europejską. A prawda jest gdzieś po środku.
    Czasy świetności UE już minęły. Teraz UE idzie coraz większymi krokami do samozagłady. Jak się nic w niej poważnie nie zmieni, to jeszcze w tym wieku się rozleci z hukiem. A najlepiej wyjdzie ten, kto pierwszy uciekł z tonącego statku.

    Totalna bzdura. Tzn ze jak USA ma kryzys to portorico Portoryko i Hawaje , Floryda i Alaska jak szybko się usamodzielnią , to najlepiej na tym wyjdą.

    6 5 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 25 paź 2018

    Samozagłada to nie to samo co kryzys. Totalnie nie umiesz (albo prędzej udajesz że nie umiesz) czytać ze zrozumieniem.

    2 3 Cytuj
  • 25 paź 2018
    sh_ma napisał/a:

    Samozagłada to nie to samo co kryzys. Totalnie nie umiesz (albo prędzej udajesz że nie umiesz) czytać ze zrozumieniem.

    O jakiej samozagładzie Ty piszesz. Marzy ci się to bo jesteś w tych 23% procentach antyunijnych.
    Ja życzę razem z 78% Polek i Polaków UE bardzo dobrze, trzymam za nią kciuki i twojego czarnowidztwa nie przyjmuję.

    A jeżeli już o twoich złych proroctwach, to patrz na USA po to pierdutnie lada dzień a kłaniaj się Chinom, bo to przyszła potęga świata.

    Módl się aby UE przetrwała, bo inaczej ponownie zostaniemy wchłonięci przez wielkich nie na zasadzie partnerstwa a na zasadzie niewolnictwa.
    USA to gwarant jedynie swoich interesów na danym terenie, kto myśli, że to Matka Teresa jest naiwnym.

    11 3 Cytuj
  • Beata 25 paź 2018

    Jeżeli ktoś uważa za uosobienie demokracji sytuację w której jednoosobowo jakaś tam pani może zawieszać legalne ustawy to musi być nieźle napity.
    Dobrze, że ta pani nie nakazała zawiesić kilku artykułów Konstytucji.
    Byłoby jeszcze śmieszniej

    3 12 Cytuj
  • Andrzej 25 paź 2018
    bono napisał/a:

    Marzy ci się to bo jesteś w tych 23% procentach antyunijnych. Ja życzę razem z 78%

    :D

    2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 25 paź 2018

    Jak byłem młody to mi się marzyło państwo Europejskie. Teraz już młody nie jestem, i nie marzy mi się koniec UE, tylko coraz bardziej staję się pesymistą, czyli dobrze poinformowanym optymistą
    Widzę co najmniej kilka powodów dlaczego jestem w tym temacie pesymistą.
    Po pierwsze biurokracja. Wydawać miliony euro na myślenie o tym jakie normy wprowadzić na ilość wody do spłukiwania w kiblu to na mój gust mocna przesada.

    5 2 Cytuj
  • 26 paź 2018
    sh_ma napisał/a:

    Jak byłem młody to mi się marzyło państwo Europejskie. Teraz już młody nie jestem, i nie marzy mi się koniec UE, tylko coraz bardziej staję się pesymistą, czyli dobrze poinformowanym optymistą
    Widzę co najmniej kilka powodów dlaczego jestem w tym temacie pesymistą.
    Po pierwsze biurokracja. Wydawać miliony euro na myślenie o tym jakie normy wprowadzić na ilość wody do spłukiwania w kiblu to na mój gust mocna przesada.

    To marz dalej o końcu UE. Będziesz wtedy szczęśliwy ze jesteś tylko Polakiem, i już nie Unitom.
    Nasi będą mogli wszystko nawet muszle klozetowe robic na 100 litro, i żarówki będziemy mogli zakładać żarowe 500w i pasów ma drogach nie będziemy musieli malować i znikną napisy przy inwestycjach ze ze środków UE.
    Ale kurde będzie radość ze se wszystko możemy.
    Nawet psów nie trzeba będzie w aucie zapinać. Kurde żyć nie umierać.

    4 7 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 26 paź 2018

    Ty naprawdę czytać ze zrozumieniem nie umiesz czy udajesz?

    4 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 26 paź 2018

    Po drugie niż demograficzny. W wielu narodach UE rodzi się już tak mało dzieci, że historia nie zna przypadku aby jakiś naród w takiej sytuacji przetrwał. Tak więc jeżeli nawet przetrwa 100 lat, to jest bardzo prawdopodobne że stanie się islamskim państwem wyznaniowym.

    3 Cytuj
  • 26 paź 2018
    sh_ma napisał/a:

    Po drugie niż demograficzny. W wielu narodach UE rodzi się już tak mało dzieci, że historia nie zna przypadku aby jakiś naród w takiej sytuacji przetrwał. Tak więc jeżeli nawet przetrwa 100 lat, to jest bardzo prawdopodobne że stanie się islamskim państwem wyznaniowym.

    Czy my Polacy to zatrzymamy?
    Wędrówki ludów były są i będą;
    Chrześcijanie na półwyspie iberyjskim,
    Turcy w Europie Madziarzy w Europie Słowianie na Bałkanach itd.
    My tez się nie rozmnozymy i będziemy za kilka lat modlić się jak zachód czy Skandynawia od lat, o uchodźców. Ukraińcy zainstalują się w Polsce na swoich za chwile większościowych zasadach. W miejsce ich na Ukrainie zainstaluje się Rosja .
    Kryzys kolejny już puka do drzwi, wiec zaczniemy się wyludniac razem z Ukraińcami .
    OK będziemy się jeszcze modlić o uchodźców ty o ja jako emeryci.

    4 3 Cytuj
  • 26 paź 2018

    Ale wszyscy tu dyskutujący zdajecie sobie sprawę, że prymat prawa europejskiego nad konstytucją. Został ratyfikowany przez władze Polski? My się na te warunki tej gry od początku zgadzaliśmy.

    4 1 Cytuj
  • Beata 26 paź 2018
    Kemicz napisał/a:

    Ale wszyscy tu dyskutujący zdajecie sobie sprawę, że prymat prawa europejskiego nad konstytucją. Został ratyfikowany przez władze Polski? My się na te warunki tej gry od początku zgadzaliśmy.

    Nie ma prymatu prawa europejskiego nad Konstytucją.

    1 6 Cytuj
  • 26 paź 2018

    Nie ma tez prymatu PiS nad konstytucja a jednak,
    da się?

    9 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 29 paź 2018

    Nie ma też prymatu PO nad Trybunałem Konstytucyjnym,a jednak da się!

    3 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 29 paź 2018

    Jak to możliwe, że 90 procent mediów w Polsce sprzyjało PO, a wygrało PiS?!

    3 3 Cytuj

Odpowiedz