Forum » Myślenice

park na Zarabiu

 • 21 kwi 2011

  [quote=gość: wqd] - elektrownie z oficjalnym zakazem kąpieli w najbardziej reprezentatywnej turystycznie części miasta. [/quote]
  Było tam kiedyś kąpielisko, było pływanie na kajakach i rowerach wodnych...
  Łza się w oku kręci co nasze władze zrobiły z Zarabiem :(

  1 Cytuj
 • 21 kwi 2011

  Zaniedba się Zarabie, by zrobić taką rewitalizację i zbić na tym kapitał - rzecz jasna!

  Cytuj
 • 2 cze 2011

  Echhh...a gdzie te obiecane ścieżki rowerowe w parku..? Alejki "po" liftingu są tak samo wąskie jak te "przed" .... Hmm no chyba, że te boczne wykończenia alejki o szerokości ok 20 cm to dla nas??;-)

  Cytuj
 • 3 cze 2011

  Teraz 7 smaków zagrodziło jedną alejkę w parku jak osoba prywatna morze zagrodzić kawałek parku do kto za tym stoi !!!!! sprzedali jedną alejkę i teraz już w ogóle nie będzie gdzie jeździć na rowerze żeby przejść pod parking nie da się trzeba na około bo zrobili mur dla 7 smaków żenada sprawa do gazety się nadaje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Cytuj
 • 3 cze 2011

  Judoka
  Byłam tam wczoraj i nie zauważyłam żeby ktoś zagrodził tam alejkę...z tego co widziałam to 7 smaków po prostu wyrównuje swoje ogrodzenie do ogrodzenia kościoła..

  1 1 Cytuj
 • 4 cze 2011

  co ty mówisz tam była alejka teraz jest mur od strony kościoła widać kawałek alejki ze idziesz alejkom a nagle się koczy pojawia się mur śmierdzi tam grubym przekrętem

  2 Cytuj
 • 7 cze 2011

  co z tom alejkom co siedem smaków zagrodziło

  1 Cytuj
 • 7 cze 2011

  7 smaków sobie dojazd do restauracji robi kosztem alejek w parku!!! To dopiero ekologia: samochody po parku będą jeździły!!!! Co Wy na to???

  3 Cytuj
 • 7 cze 2011

  4 metry zabrali szeroko i z długości 50 metrów za pieniądze da się załatwić tylko gdzie ta kasa za dzierżawne. kto zakasował rada gminy. Koparka połamała gałęzie przy co najmniej na dwóch drzewach bo mało parku już wycieli !!!!

  3 Cytuj
 • 9 cze 2011

  Ja pytam gdzie była rada gminy

  2 Cytuj
 • 9 cze 2011

  wynajęli na wielu letnią dzierżawę i płacom za całość 300zł miesięcznie a każdy co wynajmuje płaci za każdy metr 17 zł netto dlaczego bogacze płacom mniej jaka w tym polityka przekręty same ręka ręke myje.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3 Cytuj
 • 9 cze 2011

  Jutro w dzienniku polskim ma się ukazać artykuł a drodze przez park do prywatnego interesu 7 smaki ów. Jak się załatwia takie sprawy mając pieniądze ,jak można ogrodzić miejski parking taśmą i opisać jako parking dla klientów 7 smaków, jak pod przykryciem drogi rowerowej powstaje droga do restauracji , w końcu za jakie śmieszne pieniądze (dzierżawa) można mieć prywatną drogę.
  Ludzie kupcie i czytajcie i zróbcie coś z tym.

  8 Cytuj
 • 10 cze 2011

  właśnie przeczytałam ten artykuł, i śmierdzi mi to przekrętem i łapówką :-( w głowie się nie mieści żeby strażakom tak "pod górę" robić, kto podjął taką decyzję ? gdzie są radni opozycyjni p.Zalubowski, p.Kielan ? co tu jest grane ?!

  5 1 Cytuj
 • 10 cze 2011

  Większość z nas chwali się doskonałym węchem, wszystkim wokół śmierdzi ale nikt przyczyny tego smrodu nie chce usunąć...

  1 Cytuj
 • 10 cze 2011

  ehhh... nic mnie juz nie zaskoczy w tym miescie. Prawda jest taka ze niedlugo juz i tak nikt o tym nie bedzie pamietal. Wszystko ucichnie tak jak zawsze bez wyjasniania calej sytuacji. Oburzenie i glos mieszkancow opadnie tak jak liscie na jesien...

  2 Cytuj
 • 10 cze 2011

  oj nie ładnie się zachowali z 7 smaków!!!! Miejmy nadzieję że Burmistrz chociaż da dojazd strażakom skoro tyle lat się ubiegali o to!!!!!!!

  4 1 Cytuj
 • 10 cze 2011

  . Istotny jest fakt, że Gmina może przekazać OSP grunt wyłącznie w sytuacji, gdy będzie on wykorzystywany na cele bojowe." /cyt. z Dziennika Polskiego/ może w gminie ktoś się boi że strażacy na tym gruncie będą krowy pasać a to mogło by odstraszyć klientów 7 smaków.

  1 Cytuj
 • 10 cze 2011

  Sprawa nadaje się do prokuratury ale prokuratury z Krakowa nie z Myślenic żeby nie było przekupstwa....!!!!!!!!!!!!!!

  4 1 Cytuj
 • 11 cze 2011

  "Teren, na którym w chwili obecnej powstaje droga wewnętrzna łącząca Restauracje "7 Smaków" z ulicą Piłsudskiego ... zaistniała konieczność takiego zagospodarowania terenu, aby nie kolidował on z estetyką parku.... Należy pamiętać, że wniosek OSP z 2007 roku w sprawie przekazania przez Gminę wspomnianych gruntów nie dotyczył tworzenia drogi dla samochodu, ale jak OSP Zarabie uzasadniało we wniosku: "(..) Przekazanie wskazanych działek na rzecz OSP pozwoliłoby na wyrównanie linii ogrodzenia, co znacząco poprawi estetykę otoczenia strażnicy, kościoła i Restauracji "7 smaków". Pragnę zaznaczyć, że obecnie działki po byłym Posterunku Policji, jak i teren wzdłuż ogrodzenia nie tylko zaburzają estetykę, ale także uniemożliwiają utrzymanie porządku na tym obszarze (...)"
  Ja się pytam kto pracuje w tej Gminie ? Kto udzielał tego wywiadu do gazety? Kto wydał zezwolenie na drogę ? Jeżeli zaistniała już taka konieczność jak twierdzą zagospodarowania tego terenu aby poprawić estetykę parku wystarczyło wyrównać linię ogrodzenia . A tu proszę - DROGA.

  2 Cytuj
 • 11 cze 2011

  Pragnę zaznaczyć, że obecnie działki po byłym Posterunku Policji, jak i teren wzdłuż ogrodzenia nie tylko zaburzają estetykę, ale także uniemożliwiają utrzymanie porządku na tym obszarze (...)". Ale ktoś w gminie ma pragnienia ? Człowieku ty chyba na Zarabiu nie byłeś . Na miejscu byłego Posterunku Policji stoi obecnie Kebab i z tego co mi wiadomo nie tylko za utrzymanie porządku i czystości w tym rejonie . Być może Kebab zostanie zlikwidowany by poprawić estetykę parku . Czy będzie kolidował z drogą ???

  2 Cytuj
 • 14 cze 2011

  a czy ktoś widział co jest wylane na alejkę? przecież to jest lepik a nie asfalt, już pełno w nim odcisków a jeszcze nie było największych upałów, w lipcu to wszystko albo spłynie do Raby albo ludzie się w nim potopią, szczególnie kobitki na obcasie, no chyba że władza zafunduje system chłodzenia asfaltu za nasze pieniądze (a sobie premie za dobrze wykonany plan)

  5 Cytuj
 • 14 cze 2011

  Alejki wykonano ze specjalnego asfaltu odpornego na koleinowanie i odkształcenia termiczne. Wiem to od osoby pracującej w inwestycjach.
  Tzn firma miała użyć takiego asfaltu.
  Może dali inny?

  1 2 Cytuj
 • 15 cze 2011

  Na miejscu drogi do 7 smaków miała iść droga rowerowa przez park a teraz będzie Gówno a nie droga rowerowa bo jest droga do 7 smaków ale ma chody ze zagrodził park i zmienił plan i nie ma drogi rowerowej widziałem te plany miała iść droga rowerowa korupcja i tyle samo to ze straży nie dali a osobie prywatnej tak paranoja jak coś się dzieje to OSP zapiernicza a jak w drugom stronę to kłody pod nogi.

  5 Cytuj
 • 15 cze 2011

  Alejki wykonano ze specjalnego asfaltu-dobry żart.Koleiny i dziury po obuwiu już są a lato dopiero przed nami. Ale jeszcze lepsze jest to ,że nowa alejka właśnie została rozkopana i przysypana ziemią. Niech żyje logika i sens prac w parku.

  5 Cytuj

Odpowiedz