Forum » Myślenice

Paweł Kukiz w Myślenicach środa 4 września g. 17:00

  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Znajdź mem który odpowie na poniższe bo nadal Ci brakuje...

    Gdzie hipokryzja w dogadaniu się z PSL, skoro od początku Kukiz mówił, że dogada się z każdym, kto przyjmie jego postulaty zmian ustrojowych?

    Jeśli mu zależy tylko na stołku, to dlaczego nie zgodził się na propozycję PiSu, który dałby mu 100% dostania się do sejmu, posady w spółkach Skarbu Państwa i wiele innych korzyści?

    Udziele odpowiedzi w stylu KUKIZ 15, również obrazkowej

    https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/05/kKzDzKp8I9RKAYkJ.jpg

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Czy Kukiz jest jak Mikke - facet który nie umie skończyć? :)

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Jeszcze Wam się chce.....? Nie szkoda Wam sił? woJOWnik koniecznie chce usłyszeć argument który potwierdza, że Kukiz "dobrze i prawdziwie gada". Tylko po co? OK zgódźmy się z tym : super gada, super krzyczy, prawdę gada tylko ...... ja to już słyszałem. POprzednicy świetne hasła wznosili ale działo się dokładnie odwrotnie do tego co opowiadali. Owszem to, że sprzeda wszystko temu kto mu pozwoli powiedzieć swoje na prawdę dobre hasła to już wiemy, tylko co dalej i w jakim otoczeniu powie swoje hasła? Dla mnie, dla Stróżaninka to ważne podobnie jak ważne jest aby na forum się przedstawić nickiem bo w przeciwnym wypadku jest się dwu lub trójlicowym tchórzem a z takimi szkoda gadać a co dopiero zaufać.
    I nie muszę przedstawiać innych argumentów, dla mnie sprzedać się można raz a Paweł zaproponował, że odda się wszystkim byleby móc powiedzieć.

    To by było tak : przyszedł na prawdę dobry rockman na koncert discopolo aby móc powiedzieć, że on jest reprezentantem tych wszystkich którzy chcą nosić długie włosy, papę i glany. Owszem to zdanie jest prawdziwe : kto chce powinien nosić długie włosy. Problem w tym, że chciałby to zdanie powiedzieć też na koncercie gospel i w filharmonii. Discomani potwierdzili że zdanie słuszne tylko, że sam jest łysy no i widzieli go w filharmonii. Ci co gospel śpiewali stwierdzili ok ok Paweł tylko ten wizerunek nie bardzo u nas, Ci z filharmonii poprawiając krawat w eleganckim stroju też mu przytaknęli i nawet obiecali, że będzie mógł to zdanie powiedzieć do mikrofonu ale musi ubrać garniak, wypastować buty a z włosów nie musi nawet strzyc są ok do filharmonii. No i teraz Ci co jeździli do Jarocina i na Metalmanie na to .....Paweł WEŹ SIĘ i ...... XD

    3 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    natomiast samą dyskusję kończy stwierdzenie, że Kukiz pozostał wierny swoim postulatom oraz nie zależy mu na stołku.

    Udanej niedzieli!

    A obiecywałeś, że już kończysz :(

    3 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    taki_gość napisał/a:

    A obiecywałeś, że już kończysz :(

    On jest jak Kukiz - chodzi o popularność. Jakby nie gadali, mają gadać. (patrz tantiemy). Jak przestaniemy tu pisać, zacznie sam sobie zadawać pytania i na nie odpowiadać (jak zauważył Stróżaninek) pod różnymi postaciami. Czas start...

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    taki_gość napisał/a:

    A obiecywałeś, że już kończysz :(

    dzisiaj ma zamknięte XD ...... niedziela, aż tak ideowy nie jest :-)))

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    irussus napisał/a:

    Czy Kukiz jest jak Mikke - facet który nie umie skończyć? :)

    @irussus,
    a czy uważasz że nasz ustrój nie wymaga naprawy? Posłużę się ponownie linkiem: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-01-11/polska-w-grupie-krajow-o-demokracji-wadliwej-ranking-the-economist/

    @Vivaldi,
    dzięki za argumenty i - o ile dobrze Cię zrozumiałem - to chyba (?) myślimy podobnie, bo ja też tu przecież wyraziłem moją niepewność, czy aby na pewno cały PSL szczerze pogodził się z przyjęciem postulatów Kukiza i faktycznie będzie je realizował. To jednak pokaże już przyszłość i nawet sam Kukiz powtarza, że nie ma tej pewności, jednak nadal pozostał wierny swoim postulatom.
    Nikt mi nie musi potwierdzać tego czy Kukiz dobrze i prawdziwie gada (choć jeśliby to nie była prawda, to doceniłbym to, jeśliby mnie ktoś wyprowadził z błędu). I przyznam że jak Ciebie czytam to nie wierzę, abyś uważał że Kukiz zdradził swoje postulaty, albo że stracił wiarygodność, bądź że idzie w wyborach tylko po stołek. Choć - jak napisałem wyżej - podzielam wątpliwości co od skuteczności walki antysystemowej wspólnie z PSL .
    OK, i przyznam że mogę zrozumieć Twoje wyjaśnienie podejrzliwości w sprawie tych nicków. Ale go nie podzielam. W jaki sposób chcesz ufać komuś kto i tak jest anonimowy? Jeślibym coś tutaj komuś obiecywał bądź przyrzekał, to wtedy faktycznie zasadne jest pytanie o wiarygodność. Ale póki wymieniamy opinie, naprawdę nie ma to większego znaczenia. Liczą się argumenty, a łączenie słów z osobą je wypowiadającą może nawet utrudniać dyskusję - o czym się nieraz na tym forum już przekonałem.

    Vivaldi napisał/a:

    dzisiaj ma zamknięte XD ...... niedziela, aż tak ideowy nie jest :-)))

    Cóź, dzieci, rodzina, sami wiecie... ale chwilkę jeszcze znadję ;)

    taki_gość napisał/a:

    A obiecywałeś, że już kończysz :(

    Chyba mijasz się z prawdą... masz na to jakiś cytat? Bo ja sobie nie przypominam. Takie coś zapowiadali tu kilka razy Stróżaninek i Vivaldi ;p . Ja napisałem że zniknę, ale jak już zmienimy ustrój.

    Poza tym liczyłem że dokończę z Tobą rozmowę, którą fajnie zacząłeś i naprawdę ciekawie się zapowiadała.

    1 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    @irussus,
    a czy uważasz że nasz ustrój nie wymaga naprawy? Posłużę się ponownie linkiem: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-01-11/polska-w-grupie-krajow-o-demokracji-wadliwej-ranking-the-economist/

    @Vivaldi,
    dzięki za argumenty i - o ile dobrze Cię zrozumiałem - to chyba (?) myślimy podobnie, bo ja też tu przecież wyraziłem moją niepewność, czy aby na pewno cały PSL szczerze pogodził się z przyjęciem postulatów Kukiza i faktycznie będzie je realizował. To jednak pokaże już przyszłość i nawet sam Kukiz powtarza, że nie ma tej pewności, jednak nadal pozostał wierny swoim postulatom.
    Nikt mi nie musi potwierdzać tego czy Kukiz dobrze i prawdziwie gada (choć jeśliby to nie była prawda, to doceniłbym to, jeśliby mnie ktoś wyprowadził z błędu). I przyznam że jak Ciebie czytam to nie wierzę, abyś uważał że Kukiz zdradził swoje postulaty, albo że stracił wiarygodność, bądź że idzie w wyborach tylko po stołek. Choć - jak napisałem wyżej - podzielam wątpliwości co od skuteczności walki antysystemowej wspólnie z PSL .
    OK, i przyznam że mogę zrozumieć Twoje wyjaśnienie podejrzliwości w sprawie tych nicków. Ale go nie podzielam. W jaki sposób chcesz ufać komuś kto i tak jest anonimowy? Jeślibym coś tutaj komuś obiecywał bądź przyrzekał, to wtedy faktycznie zasadne jest pytanie o wiarygodność. Ale póki wymieniamy opinie, naprawdę nie ma to większego znaczenia. Liczą się argumenty, a łączenie słów z osobą je wypowiadającą może nawet utrudniać dyskusję - o czym się nieraz na tym forum już przekonałem.

    Cóź, dzieci, rodzina, sami wiecie... ale chwilkę jeszcze znadję ;)

    Chyba mijasz się z prawdą... masz na to jakiś cytat? Bo ja sobie nie przypominam. Takie coś zapowiadali tu kilka razy Stróżaninek i Vivaldi ;p . Ja napisałem że zniknę, ale jak już zmienimy ustrój.

    Poza tym liczyłem że dokończę z Tobą rozmowę, którą fajnie zacząłeś i naprawdę ciekawie się zapowiadała.

    Wartość merytoryczna tych wypocin żadna, podobnie jak wiarygodność rockmana, więc kolejny mem na rozluźnienie zwieraczy u Kukizowców.

    https://i.imgur.com/1Hy9H05.jpg

    Ad vocem: nie przestane trollować do momentu, do którego się nie podpiszesz prawdziwym nickiem. Inaczej będę ci skutecznie rozwalać ten temat. Nie masz szacunku do nas - forumowiczów, prowadzących często wielodniowe zażarte dyskusje* - nie oczekuj go ode mnie.

    *Każdy z nas jest z innej bajki politycznej, masz osobę bardzo proPiS, masz osobę homoseksualną o centrolewicowych poglądach, masz osobę ze świetnym merytorycznym przygotowaniem punktującą (słusznie) minione myślenickie władze, masz osobę o konserwatywno-chrześcijańskiej wrażliwości, dobrze orientującej się w środowisku nauczycielskim, jest też wśród nas emerytowany nauczyciel i były wójt. Są różni ludzie, część z tych ludzi de facto występuje tu pod imieniem i nazwiskiem. Fakt, że NIE MASZ JAJ, się podpisać, a próbujesz tu promować partię polityczną jest odrażający.

    Zrozumiałbym jakbyś był takim forumowiczem jak ja - co najwyżej chcącym prowadzić rozmowę na argumenty i wymieniać się opinią / wiedzą. Ty po prostu przyszedłeś wykonać zadanie polityczne, przyparty do muru coś tam ściemniasz, że masz tu konto - lecz najpewniej go nie masz.

    Zlustrowałem sobie Twoją aktywność i jak Herminona w Harrym Potterze (jestem Milenialsem) "udałem się do biblioteki" - mam kolekcje memów, którą ci będę tu wrzucać do momentu jak nie podasz prawdziwego nicka. Chce zobaczyć jakie masz inne niż JOW "zmiana ustroju" (ależ to pretensjonalnie brzmi, z wielkim zadęciem, normalnie uważaj bo popuścisz) POGLĄDY. Chce zobaczyć co uważasz na tematy nasze, lokalne, chce zobaczyć kto stoi za Myślenickim środowiskiem Kukiza.

    Oczekuje tego, bo koryto do którego aspirujecie jest płacone również z moich podatków. Oczekuje tego, bo wparowałeś na forum robić agitację polityczną za darmo, i gdyby tylko moderacja była mniej liberalna, już dawno powinieneś mieć bana - rozumiem, że za ten wątek na forum nie zapłaciłeś ani grosza miasto-info? Przecież Twoja działaność jest co najmniej quasi - komercyjna.

    Konkrety.

    1 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Chyba mijasz się z prawdą... masz na to jakiś cytat? Bo ja sobie nie przypominam. Takie coś zapowiadali tu kilka razy Stróżaninek i Vivaldi ;p . Ja napisałem że zniknę, ale jak już zmienimy ustrój.
    .

    Mówiąc, ze miałeś kończyć oparłem się na tym Twoim stwierdzeniu.

    woJOWnik napisał/a:

    Dziękuję za dyskusję i pozdrawiam!
    .

    I miałem nadzieję, że już rzeczywiście skończysz.

    woJOWnik napisał/a:

    Poza tym liczyłem że dokończę z Tobą rozmowę, którą fajnie zacząłeś i naprawdę ciekawie się zapowiadała.

    Natomiast co do dalszej dyskusji to nie widzę sensu jej kontynuowania. Jeżeli nie przekonują Cię argumenty,jakie tu przytoczyli Strozaninek, Vivaldi i Mysleniczanin007 to dalsza dyskusja jest bezcelowa.
    Na koniec dam Ci dobrą radę, Podyskutuj z bono lub z Seneką, na pewno dojdziecie do consensusu.

    3 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Oczekuje tego, bo koryto do którego aspirujecie jest płacone również z moich podatków. Oczekuje tego, bo wparowałeś na forum robić agitację polityczną za darmo, i gdyby tylko moderacja była mniej liberalna, już dawno powinieneś mieć bana - rozumiem, że za ten wątek na forum nie zapłaciłeś ani grosza miasto-info? Przecież Twoja działaność jest co najmniej quasi - komercyjna.

    Konkrety.

    Zacytuj proszę, gdzie tutaj agituję, namawiam do głosowania, przedstawiam postulaty lub je wyjaśniam?

    Próbowałem przez formularz strony zgłosić wydarzenie, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi, w związku z czym napisałem o tym wydarzeniu na forum (być może nie powinienem, ale nie dostałem też żadnego ostrzeżenia od adminów). A że pojawiły się komentarze, to zacząłem na nie odpowiadać - wciąż ani nie agitując ani nie prezentując postulatów, a bardziej broniąc przed atakami.

    Jak sam napisałeś, różnorodność naszych forumowiczów jest bardzo bogata i zobacz też jak już zdołałeś każdego z nich zaszufladkować. A gdy czytam Twoje posty naprawdę trudno mi uwierzyć, że nie patrzysz na to co oni piszą, przez pryzmat Twojego stereotypu o tych osobach.

    I czemu sam na forum nie podpiszesz się imieniem i nazwiskiem? Wstydzisz się swoich poglądów?

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Zacytuj proszę, gdzie tutaj agituję, namawiam do głosowania, przedstawiam postulaty lub je wyjaśniam?

    Definicja: Agitacja – działalność prowadząca do zjednania zwolenników dla jakiejś sprawy, idei, poglądów; propagowanie haseł albo ideologii. Jako forma propagandy ma służyć osiągnięciu doraźnego, konkretnego celu. Sposobami prowadzenia agitacji są: reklamy, ulotki, słowa, plakaty i przemówienia wiecowe (najstarsza forma).

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Agitacja

    Zaproszenie na "spotkanie z politykiem", podpada pod tę definicję.

    woJOWnik napisał/a:

    Próbowałem przez formularz strony zgłosić wydarzenie, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi, w związku z czym napisałem o tym wydarzeniu na forum (być może nie powinienem, ale nie dostałem też żadnego ostrzeżenia od adminów). A że pojawiły się komentarze, to zacząłem na nie odpowiadać - wciąż ani nie agitując ani nie prezentując postulatów, a bardziej broniąc przed atakami.

    Jeszcze raz PRZECZYTAJ definicję, agitatorze.

    woJOWnik napisał/a:

    Jak sam napisałeś, różnorodność naszych forumowiczów jest bardzo bogata i zobacz też jak już zdołałeś każdego z nich zaszufladkować. A gdy czytam Twoje posty naprawdę trudno mi uwierzyć, że nie patrzysz na to co oni piszą, przez pryzmat Twojego stereotypu o tych osobach.

    Szufladkowanie z definicji to "zaliczać kogoś, coś do jakiejś kategorii mechanicznie, według schematu"

    https://sjp.pwn.pl/slowniki/szufladkowanie.html

    Moja wypowiedź to nie szufladkowanie, a opis rzeczywistości, po setkach godzin spędzonych z tymi ludźmi i wsród tych ludzi, rozmawiając z nimi na przeróżne tematy. Sam byś tego mógł doświadczyć, gdybyś był użytkownikiem tego forum, a nie politycznym agitatorem.

    woJOWnik napisał/a:

    I czemu sam na forum nie podpiszesz się imieniem i nazwiskiem? Wstydzisz się swoich poglądów?

    Wiedziałem, że ten argument padnie. Nie jestem osobą publiczną i nie zajmuje się działalnością publiczną. Nie miałbym problemu podpisać się imieniem i nazwiskiem, gdyby nie jedna moja "właściwość" - tę znają tylko aktywni forumowicze. Może reszta ci podpowie.

    Nadal
    - brak podpisu z imienia i nazwiska
    - brak podania nicka na forum, który jest używany na codzień
    - działalność stricte komercyjna za darmo, bo przecież wy nie bierzecie subwencji

    Jeśli oczekujesz ode mnie odpowiedzi na swoje pytania i argumenty - zacznij od podania nicka jaki masz na tym forum normalnie, albo przyznaj, że ten tekst "Skąd wiesz, że Tu nie pisze pod innym nickiem", to był blef. No chyba, że jesteś jednym z kandydatów, który zechciał się zarejestrować już PO FAKCIE twojego tematu na forum i odpowiadać na pytania internautów.

    Kolejny mem dla naszych dzielnych zmieniaczy ustroju https://bi.im-g.pl/im/29/fc/16/z24104745IH,Memy.jpg

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    taki_gość napisał/a:

    Mówiąc, ze miałeś kończyć oparłem się na tym Twoim stwierdzeniu.

    Czyli to że podziękowałem za dyskusję tylko jednej z osób (nota bene, która później tę dyskusję ponownie otworzyła) uznałeś za obietnicę zakończenia (jak rozumiem dyskusji)?

    taki_gość napisał/a:

    Natomiast co do dalszej dyskusji to nie widzę sensu jej kontynuowania. Jeżeli nie przekonują Cię argumenty,jakie tu przytoczyli Strozaninek, Vivaldi i Mysleniczanin007 to dalsza dyskusja jest bezcelowa.

    Widzę, że lubisz cytować, proszę zacytuj, gdzie przedstawili mi oni kontrargumenty choćby do poniższego pytania?

    "Jeśli Kukizowi zależy tylko na stołku, to dlaczego nie zgodził się na propozycję PiSu, który dałby mu 100% pewności dostania się do sejmu, posady w spółkach Skarbu Państwa i wiele innych korzyści?"

    I naprawdę sądziłem, że wrócisz z odpowiedziami na moje pytania do Ciebie.

    Ale dobra, nic na siłę, niech sobie jeszcze Stróżaninek zatrolluje i chyba nie ma już sensu tego dalej ciągnąć.

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Czyli to że podziękowałem za dyskusję tylko jednej z osób (nota bene, która później tę dyskusję ponownie otworzyła) uznałeś za obietnicę zakończenia (jak rozumiem dyskusji)?

    Widzę, że lubisz cytować, proszę zacytuj, gdzie przedstawili mi oni kontrargumenty choćby do poniższego pytania?

    "Jeśli Kukizowi zależy tylko na stołku, to dlaczego nie zgodził się na propozycję PiSu, który dałby mu 100% pewności dostania się do sejmu, posady w spółkach Skarbu Państwa i wiele innych korzyści?"

    I naprawdę sądziłem, że wrócisz z odpowiedziami na moje pytania do Ciebie.

    Ale dobra, nic na siłę, niech sobie jeszcze Stróżaninek zatrolluje i chyba nie ma już sensu tego dalej ciągnąć.

    To nie ciągnij.

    Nadal
    - brak podpisu z imienia i nazwiska
    - brak podania nicka na forum, który jest używany na codzień
    - działalność stricte komercyjna za darmo, bo przecież wy nie bierzecie subwencji

    Jeśli oczekujesz ode mnie odpowiedzi na swoje pytania i argumenty - zacznij od podania nicka jaki masz na tym forum normalnie, albo przyznaj, że ten tekst "Skąd wiesz, że Tu nie pisze pod innym nickiem", to był blef. No chyba, że jesteś jednym z kandydatów, który zechciał się zarejestrować już PO FAKCIE twojego tematu na forum i odpowiadać na pytania internautów.

    MEM dla naszego dzielnego zmieniacza ustroju

    https://live.staticflickr.com/7778/18007401028_0aae3e5db1_z.jpg

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    To nie ciągnij.

    Nadal
    - brak podpisu z imienia i nazwiska
    - brak podania nicka na forum, który jest używany na codzień
    - działalność stricte komercyjna za darmo, bo przecież wy nie bierzecie subwencji

    Jeśli oczekujesz ode mnie odpowiedzi na swoje pytania i argumenty - zacznij od podania nicka jaki masz na tym forum normalnie, albo przyznaj, że ten tekst "Skąd wiesz, że Tu nie pisze pod innym nickiem", to był blef. No chyba, że jesteś jednym z kandydatów, który zechciał się zarejestrować już PO FAKCIE twojego tematu na forum i odpowiadać na pytania internautów.

    MEM dla naszego dzielnego zmieniacza ustroju

    https://live.staticflickr.com/7778/18007401028_0aae3e5db1_z.jpg

    Utnę tylko Twoje domysły - nie kandyduję i bardzo cieszy mnie status nikomu szerzej nieznanej osoby prywatnej :) .

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Utnę tylko Twoje domysły - nie kandyduję i bardzo cieszy mnie status nikomu szerzej nieznanej osoby prywatnej :) .

    Utnę Twoje urojenia: nie mówię, że Ty kandydujesz: szukam odpowiedzi kto stoi za tej marnej jakości propagandą. Wklejam jeszcze raz - do skutku. Nie chcesz na to odpowiedzieć? Nie pisz na forum - z szacunku do innych forumowiczów:

    Nadal
    - brak podpisu z imienia i nazwiska
    - brak podania nicka na forum, który jest używany na codzień
    - działalność stricte komercyjna za darmo, bo przecież wy nie bierzecie subwencji

    Jeśli oczekujesz ode mnie odpowiedzi na swoje pytania i argumenty - zacznij od podania nicka jaki masz na tym forum normalnie, albo przyznaj, że ten tekst "Skąd wiesz, że Tu nie pisze pod innym nickiem", to był blef. No chyba, że jesteś jednym z kandydatów, który zechciał się zarejestrować już PO FAKCIE twojego tematu na forum i odpowiadać na pytania internautów.

    Mem dla zmieniacza ustroju

    https://bi.im-g.pl/im/2a/fc/16/z24104746IH,Memy.jpg

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Czyli że nie Ty napisałeś poniższe?

    Strozaninek napisał/a:

    No chyba, że jesteś jednym z kandydatów

    A teraz wklej jeszcze raz, tylko pamiętaj podpisać się imieniem i nazwiskiem:).

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Czyli że nie Ty napisałeś poniższe?

    A teraz wklej jeszcze raz, tylko pamiętaj podpisać się imieniem i nazwiskiem:).

    Nie muszę, bo jestem jak Ty:

    woJOWnik napisał/a:

    Utnę tylko Twoje domysły - nie kandyduję i bardzo cieszy mnie status nikomu szerzej nieznanej osoby prywatnej :) .

    Zamiast szczekać na forum, napisałbyś do waszej centrali, że cetryfikat na stronie wam wygasł, oto co dostaje w przeglądarce przy próbie wejścia

    „Połączenie nie jest prywatne
    Osoby atakujące mogą próbować wykraść Twoje informacje ze strony ruchkukiza.pl (na przykład hasła, wiadomości lub dane kart kredytowych). Więcej informacji
    NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

    Pomóż w ulepszaniu Bezpiecznego przeglądania, wysyłając do Google pewne informacje o systemie i część zawartości stron. Polityka prywatności”

    Chciałem wysłać linka do centrali Kukiza do tego forum z zapytaniem, czy podpisują się pod taką żenującą formą agitacji politycznej, jednak jak widać, moja przeglądarka wykryła zagrożenie z daleka.

    Mem dla zmieniacza ustroju -> https://i.iplsc.com/-/0006XML8KPXHNR0L-C114.jpg

    Wklejam jeszcze raz bo brak odpowiedzi wciąż:

    Nadal
    - brak podpisu z imienia i nazwiska
    - brak podania nicka na forum, który jest używany na codzień
    - działalność stricte komercyjna za darmo, bo przecież wy nie bierzecie subwencji

    Jeśli oczekujesz ode mnie odpowiedzi na swoje pytania i argumenty - zacznij od podania nicka jaki masz na tym forum normalnie, albo przyznaj, że ten tekst "Skąd wiesz, że Tu nie pisze pod innym nickiem", to był blef. No chyba, że jesteś jednym z kandydatów, który zechciał się zarejestrować już PO FAKCIE twojego tematu na forum i odpowiadać na pytania internautów.

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    taki_gość napisał/a:

    Na koniec dam Ci dobrą radę, Podyskutuj z bono lub z Seneką, na pewno dojdziecie do consensusu.

    Aż się dziwię że ten prochowy feniks jeszcze tu nie dotarł...

    2 Cytuj
  • 10 wrz 2019

    Kolego jakiś pomysł, czemu Twoja cudowna partia ma kilka różnych adresów w Google, który jest poprawny? Jeden wyrzuca mi, że albo strona nie jest zainstalowana, a jeden, że strona ma zły certyfikat xD

    Tacy jesteście zmieniacze ustroju, że nie potraficie ogarnąć strony internetowej?

    Znam zdolne dzieci ze szkoły podstawowej w stróży czy pcimiu, które ogarną wam html, css, java script i postawia hosting, polecić?

    2 Cytuj
  • Andrzej 10 wrz 2019

    Przesadzasz. Nie ma mowy o PiS to i Seneka z Bono milczą.

    1 Cytuj
  • 10 wrz 2019
    Endrju napisał/a:

    Nie ma mowy o PiS to i Seneka z Bono milczą.

    Co racja, to racja.

    1 Cytuj

Odpowiedz