Forum » Myślenice

Paweł Kukiz w Myślenicach środa 4 września g. 17:00

  • 7 wrz 2019

    Tak, o zmianę ustroju będziemy walczyć, z kimkolwiek - żebyśmy nie tylko komentowali i narzekali na otaczającą nas rzeczywistość na różnych forach, ale też mogli faktycznie mieć na nią realny wpływ.

    Również pozdrawiam i dziękuję za dyskusję oraz cenne rady!

    2 Cytuj
  • 7 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Tak, o zmianę ustroju będziemy walczyć, z kimkolwiek - żebyśmy nie tylko komentowali i narzekali na otaczającą nas rzeczywistość na różnych forach, ale też mogli faktycznie mieć na nią realny wpływ.

    Również pozdrawiam i dziękuję za dyskusję oraz cenne rady!

    https://dorzeczy.pl/kraj/27077/afera-tasmowa-gazowa-hazardowa-i-inne-pis-opublikowalo-liste-115-afer-po-psl.html

    Łał.

    2 Cytuj
  • 7 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    https://dorzeczy.pl/kraj/27077/afera-tasmowa-gazowa-hazardowa-i-inne-pis-opublikowalo-liste-115-afer-po-psl.html

    Łał.

    No i tutaj PiS będzie miało problem. Bo - jak już pisałem - z jednej strony chętnie przypomną w kampanii jak kiepskie były rządy poprzedniej koalicji, ale z drugiej muszą to robić tak, aby PSL jednak dostało się do Parlamentu. Muszą.

    Oczywiście te wszystkie absurdalne zależności wynikają z niedomagań naszego ustroju i wadliwej demokracji, co chcemy właśnie zmienić, bo do "wolnych" krajów nadal wiele nam brakuje:

    https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-01-11/polska-w-grupie-krajow-o-demokracji-wadliwej-ranking-the-economist/

    2 Cytuj
  • 7 wrz 2019
    Strozaninek napisał/a:

    [...]A i jeszcze nie jest za późno na autorefleksje - zainspiruj się Dariuszem Szczotkowskim. :)[...]

    O, to to to!

    2 Cytuj
  • 7 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    - A nieprawda :). Kukiz chce jednej rzeczy - żebyśmy mogli sobie sami decydować o tym, w jakim kraju chcemy żyć

    no i widzisz jaka hipokryzja. Kukiz sam sobie decydował ale wtedy jak był na scenie a teraz handluje żeby się utrzymać. Czy robi to w wyższym celu abym ja mógł sam decydować? Nie wydaje mi się. A nawet jak to jest prawda to niechże oszacuje czym handluje, bo wg mnie handel polega na kupie-sprzedam. Nie ma czym negocjować więc handluje czyli sprzedaje bo wiadomo kupić nie ma za co.

    woJOWnik napisał/a:

    jako potencjalny koalicjant może "zhandlować" realizację swoich postulatów w zamian za koalicję

    O jakim my Pawle rozmawiamy? O tym co kiedyś miał w dupie układziki i zakulisowe handelki?
    Kiedyś bez długich włosów udało mu się być niezłym rockmanem. Być może teraz bez pieniędzy kupi jakiś układ dla siebie, bo ciężko mi uwierzyć że robi układ dla mnie/nas.

    woJOWnik napisał/a:

    Żeby coś wyjaśnić, warto najpierw zdiagnozować, co trzeba wyjaśnić. Zatem zadałem pytania. Tym bardziej że ze wcześniejszych postów kolegów ciężko było jednoznacznie wywnioskować, jakie są zarzuty.

    Ty wiesz ile kosztuje biznesplan a w nim prawidłowa diagnoza rynku? Niektórzy płacą krocie aby wysondować kierunek handlu i analizę SWOT a Ty handel Pawła chcesz diagnozować i sondować przez to tutaj forum :-))) ..... no i generalnie wiemy dlaczego Paweł leży i się na drobne rozmienia.

    1 Cytuj
  • 7 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    3. skąd wiesz, czy nie zabieram głosu na tym forum pod jakimś innymi nickiem?

    Nooo i generalnie w tym miejscu można sobie odpuścić dalszą dyskusję. Jeśli podwójne standardy są reprezentowane przez podwójne standardy to ...... aaaaaa z resztą z rockowym pozdrowieniem: ja mam w dupie takie standardy. Odpadam z dyskusji.

    https://www.youtube.com/watch?v=478o012J7DU

    3 Cytuj
  • 7 wrz 2019

    @Vivaldi,
    spokojnie, nie przeprowadzam tu żadnych analiz, przecież na anonimowym forum nie da się choćby sprofilować grupy. Chciałem tylko wyjaśnić, jakie macie wątpliwości względem Kukiza.

    Rockowa scena to nie polityka, zwłaszcza przy naszym obecnym ustroju, który trzeba zmienić. Kukiz przecież od początku mówił, że marzy aby być "języczkiem u wagi", czyli popierać obóz sprawujący władzę w zamian za realizację przez ten obóz jego postulatów. Od samego początku zawsze to powtarza.

    Co konkretnie nazywasz hipokryzją? To że dogadał się z PSLem? Od 2015 r. powtarzał, że może pójść z każdym, kto pomoże mu realizować jego postulaty. Nie przeszkadzało mu nawet jednorazowe połączenie sił z Petru, gdy była szansa utrzeć nosa PiSowi. Gdzie tu hipokryzja?

    No chyba że masz na myśli, że Kukizowi nie chodzi o postulaty, a o utrzymanie się - jak rozumiem - przy korycie? Nikt tu jeszcze nie odpowiedział na pytanie o to, po więc co poszedł do PSLu, skoro więcej skorzystałby przecież na sojuszu z PiSem? Może Ty spróbujesz odpowiedzieć?

    I wg mnie jak najbardziej kupuje - aktualnie choćby to że zarejestrował swoich kandydatów na listach we wszystkich okręgach (oprócz tamtego przypadku z woj. lubuskiego), to bardzo duży nabytek.

    3 Cytuj
  • 7 wrz 2019

    a z wazeliną czy bez? Daj sobie spokój ......

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Vivaldi, nie musisz odpowiadać, wystarczy że zapoznałeś się z pytaniami, które dowodzą, że Kukiz pozostał wierny swoim postulatom oraz nie zależy mu na stołku.

    Dziękuję za dyskusję i pozdrawiam!

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    nara.....

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    natomiast samą dyskusję kończy stwierdzenie, że Kukiz pozostał wierny swoim postulatom oraz nie zależy mu na stołku.

    Udanej niedzieli!

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    natomiast samą dyskusję kończy stwierdzenie, że Kukiz pozostał wierny swoim postulatom oraz nie zależy mu na stołku.

    Udanej niedzieli!

    Chyba w Twojej głowie, rozumiem że nadajesz stąd -> https://babinski.pl/ ?

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    widzę że znów kłania się Ghandi... A nadal nie udało Ci się podważyć dowodów, że Kukiz pozostał wierny swoim postulatom oraz nie zależy mu na stołku.

    1 2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    widzę że znów kłania się Ghandi... A nadal nie udało Ci się podważyć dowodów, że Kukiz pozostał wierny swoim postulatom oraz nie zależy mu na stołku.

    Nawet jeśli któryś z nas napisałby tutaj 100 różnych argumentów i tak byś próbował to zbić, bo jesteś zaczadzony i nie przyjmujesz do wiadomości prostego faktu: ludzie mogą różnie oceniać postępowanie innych ludzi.

    Twoja ŻAŁOSNA próba "zamknięcia dyskusji" tymi słowami:

    woJOWnik napisał/a:

    natomiast samą dyskusję kończy stwierdzenie, że Kukiz pozostał wierny swoim postulatom oraz nie zależy mu na stołku.

    Udanej niedzieli!

    Tylko dowodzi, że tak właśnie myślisz. Więc napiszę ci jedno zdaniowo:

    Takie stwierdzenie kończy dyskusje w Twojej głowie, z tego co można zobaczyć mnie, Vivaldiego, Takiego Gościa, Myśleniczanina do tego stwierdzenia nie przekonałeś, więc dla nas dyskusja kończy się stwierdzeniem:

    Kukiz lgnie do koryta.

    Pozdrawiam serdecznie.

    Nadal czekam na pochwalenie się, które jest Twoje trzecie - główne - konto na tym portalu.

    3 1 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Nie chcę 100 argumentów, wystarczą odpowiedzi na 2 moje pytania, których wciąż nie udzieliłeś. Powtórzę je;

    Gdzie hipokryzja w dogadaniu się z PSL, skoro od początku Kukiz mówił, że dogada się z każdym, kto przyjmie jego postulaty zmian ustrojowych?

    Jeśli mu zależy tylko na stołku, to dlaczego nie zgodził się na propozycję PiSu, który dałby mu 100% dostania się do sejmu, posady w spółkach Skarbu Państwa i wiele innych korzyści?

    Nie licz na to, że dam się wciągnąć w pyskówki.

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Nie chcę 100 argumentów, wystarczą odpowiedzi na 2 moje pytania, których wciąż nie udzieliłeś. Powtórzę je;

    Gdzie hipokryzja w dogadaniu się z PSL, skoro od początku Kukiz mówił, że dogada się z każdym, kto przyjmie jego postulaty zmian ustrojowych?

    Jeśli mu zależy tylko na stołku, to dlaczego nie zgodził się na propozycję PiSu, który dałby mu 100% dostania się do sejmu, posady w spółkach Skarbu Państwa i wiele innych korzyści?

    Nie licz na to, że dam się wciągnąć w pyskówki.

    Nadal nie cofam tego co napisałem - uważam, że jesteś partyjną szczekaczką, m.in dlatego nie chcesz się pochwalić swoim właściwym kontem. Nie ma sensu tutaj pisać argumentów i próbować z Tobą dyskutować na merytorycznym poziomie. Po wyborach, jak Kukiz z PSLem dostanie po pupie, znowu znikniesz na parę miesięcy, bo na tym opiera się cała Twoja aktywność.

    A fakt, że nie chcesz tutaj pisać z „głównego konta” tylko dowodzi, że obawiasz się wstydu i gorzkiego smaku porażki. Co tym bardziej zmusza mnie do wzgardzenia tobą jako rozmówcą - to jest niemęskie zachowanie.

    A ponieważ nie podasz tego konta, bo go nie masz - nie licz na dalsze odpowiedzi na pytania.

    Zadowlony jesteś z efektu i przekonywania potencjalnych wyborców do Kukiza?
    Bo mam ochotę wysłać link do tego linka na wasze główne skrzynki mailowe, aby centrala oceniła, czy robisz dobrą robotę czy nie, to jak to jest?

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Jedną z podstawowych zasad dyskusji jest atakowanie argumentów a nie osoby, która je wypowiada. Czekam zatem na argumenty i odpowiedzi, a nie wycieczki słowne pod adresem moich anonimowych kont.

    I niespecjalnie widzę tutaj powodów do wstydu, skoro są to konta anonimowe.... A przyczynę jego niepodawania już Ci wyjaśniałem.

    Jesteś wolnym człowiekiem i możesz wysyłać cokolwiek chcesz, komukolwiek chcesz.

    2 2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Jedną z podstawowych zasad dyskusji jest atakowanie argumentów a nie osoby, która je wypowiada. Czekam zatem na argumenty i odpowiedzi, a nie wycieczki słowne pod adresem moich anonimowych kont.

    I niespecjalnie widzę tutaj powodów do wstydu, skoro są to konta anonimowe.... A przyczynę jego niepodawania już Ci wyjaśniałem.

    Jesteś wolnym człowiekiem i możesz wysyłać cokolwiek chcesz, komukolwiek chcesz.

    Nie widzę sensu powielać jeszcze raz tego samego - dyskusja mogła się zakonczyć tak jak napisałeś, co najwyżej w Twojej głowie. Mam nadzieje, że jesteś zadowlony z efektów swojego działania politycznego i czujesz się dumny, że tak ODWAŻNIE SUMIENNIE I WALECZNIE prezentujesz swoje poglądy

    A teraz mem

    https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_8OLvS3A3oi7FSGYicm4enNEt1jvsuF7a.jpg

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Nie mam potrzeb samodowartościowywania się, serio... Ani też satysfakcji z tego, że wciąż nie potraficie odpowiedzieć na moje argumenty.

    Raczej jest mi przykro, że tak prowadzi się rozmowy w naszym kraju. Wszyscy narzekają na stałą tzw. wojnę polsko-polską, ale mało kto unika wzajemnego wyzywania się. Do czego to ma prowadzić? Popatrz ile sam już sobie wymówek znalazłeś, ile razy mnie obraziłeś, po to tylko, żeby zmieniać temat i unikać merytorycznej dyskusji. I również zastanawiające jest to, że wypowiadasz się też w imieniu kolegów - konsultowałeś to z nimi, czy czytasz w ich myślach?

    1 2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Nie mam potrzeb samodowartościowywania się, serio... Ani też satysfakcji z tego, że wciąż nie potraficie odpowiedzieć na moje argumenty.

    Raczej jest mi przykro, że tak prowadzi się rozmowy w naszym kraju. Wszyscy narzekają na stałą tzw. wojnę polsko-polską, ale mało kto unika wzajemnego wyzywania się. Do czego to ma prowadzić? Popatrz ile sam już sobie wymówek znalazłeś, ile razy mnie obraziłeś, po to tylko, żeby zmieniać temat i unikać merytorycznej dyskusji. I również zastanawiające jest to, że wypowiadasz się też w imieniu kolegów - konsultowałeś to z nimi, czy czytasz w ich myślach?

    Mnie obraża to, że przychodzisz na forum lokalne robić propagandę polityczną i nie masz jaj podać który Twój nick tutaj jest na codzień.
    Nie oczekuj więc szacunku

    Kolejny mem

    https://bi.im-g.pl/im/23/fc/16/z24104739Q,Memy.jpg

    1 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Każdy ma prawo do własnych opinii, choć warto umieć je uargumentować. Tematem dyskusji jest wierność Kukiza jego postulatom i proszę byś przestał ten temat zmieniać.

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Każdy ma prawo do własnych opinii, choć warto umieć je uargumentować. Tematem dyskusji jest wierność Kukiza jego postulatom i proszę byś przestał ten temat zmieniać.

    Tematem dyskusji jest to, że czynisz z forum lokalnego tubę propagandową partii politycznej

    Kolejny mem, może sobie utrwalisz

    https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_nuRT6fFJCa6gbk7lle97lCYLMOp8JqRh.jpg

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Czy żyjemy w wolnym kraju?

    2 Cytuj
  • 8 wrz 2019
    woJOWnik napisał/a:

    Czy żyjemy w wolnym kraju?

    Skomentuje to memem, bo wyraża więcej niż rozprawki i elaboraty.

    https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/08/9qyXYWs8Rb3CQ0mz.jpg

    3 Cytuj
  • 8 wrz 2019

    Znajdź mem który odpowie na poniższe bo nadal Ci brakuje...

    Gdzie hipokryzja w dogadaniu się z PSL, skoro od początku Kukiz mówił, że dogada się z każdym, kto przyjmie jego postulaty zmian ustrojowych?

    Jeśli mu zależy tylko na stołku, to dlaczego nie zgodził się na propozycję PiSu, który dałby mu 100% dostania się do sejmu, posady w spółkach Skarbu Państwa i wiele innych korzyści?

    2 Cytuj

Odpowiedz