Forum » Myślenice

11 LISTOPADA

  • 13oddział 18 lis 2019

    oho zaczęła się polityczna napinka. Gdyby ci wasi politycy choć w połowie się tak przejmowali wami jak wy nimi. Dziel i rządź ta recepta na władzę zawsze się sprawdza.

    2 Cytuj
  • 18 lis 2019
    Malatesta13 napisał/a:

    oho zaczęła się polityczna napinka. Gdyby ci wasi politycy choć w połowie się tak przejmowali wami jak wy nimi. Dziel i rządź ta recepta na władzę zawsze się sprawdza.

    Masz rację, politycy robią na kupę swoją. Jedynie co mnie wkurza to niszczenie wszystkiego co było wcześniej, a ja tym żyłem, tym się cieszyłem kraj się zmieniał na moich oczach. I niszczenie takich samych polityków ( zgoda, że są tacy sami), bo to nie nasi, jest nieuczciwe i powoduje bunt nie w obronie tych polityków, tylko części mojego, naszego życia, że 20 lat tego naszego życiorysu to było nieróbstwo, kradzież zło i że to co obserwowałem i czym się cieszyłem, to tego nie było i tym nie powinienem się cieszyć bo to była Polski w ruinie.
    I tylko to jest moim buntem, bo ja tych 20 lat nie straciłem i mój kraj też, A politycy byli jacy byli i są jacy są, to się nigdy nie zmieni. Stąd gdy ten rząd zakończy rządy, też to czego za niego się doczekałem, będę bronił, jako część mojego życia i będę wkurzony na następców, którzy będą udowadniać , że poprzednicy zrujnowali kraj.

    3 1 Cytuj
  • 18 lis 2019
    bono napisał/a:

    a ja tym żyłem, tym się cieszyłem kraj się zmieniał na moich oczach(...) to co obserwowałem i czym się cieszyłem, to tego nie było i tym nie powinienem się cieszyć bo to była Polski w ruinie.

    noooo istotnie trafiłeś w sedno. Demokracja po Bonowemu a gdzie są w tym twoim widnokręgu którym żyłeś i się cieszyłeś osoby które widziały to czego ty nie widziałeś? To chyba twój największy dramat: kupili cię za błyskotki, sikora i auto służbowe oraz kartę do jakiegoś Luxmedu i bańka dzieciaka pękła. Twój problem w tym, że myślałeś że wybudowana autostrada A1 zawiezie cie do Europy ale nic z tego bo most pęka. Wydawało ci się, że najdroższa oczyszczalnia musi być europejska i najlepsza i znów nic z tego kawał wybudowanego gówna dla gówna które nie działa. Czy aby na pewno obecni cie oszukiwali czy poprzedni? Czego sienie dotknąć teraz to najpierw trzeba naprawiać, żeby ruszyć do przodu (nawet lokalnie jak z Raciechowicami, jak z zadłużonymi Myślenicami). Na prawdę uważałeś, że bańka nie pęknie, że twój matrix będzie trwał? Wiem, że jesteś z tych co by woleliby czerwoną pigułkę, ale sorry taki mamy klimat. Ci tamci ci nie powiedzieli po prostu, że to wydmuszka była. Generalnie nic nowego tylko dlaczego masz żale do obecnych a nie do tych co obiecywali? Trudno, stało się, nie będzie dla ciebie już łatwo i przyjemnie ..... a może ty doroślejesz w końcu?

    3 5 Cytuj
  • 18 lis 2019
    bono napisał/a:

    Mówimy oczywiście o książętach kościoła, bo ich podwładni lekko nie mają o czym podwładni Głodzia donoszą.
    Tu aby oddać sprawiedliwość, w większości klerycy to porządni ludzie tylko ich szefowie robią na kupę.
    Dzisiejsi książęta z Krakowa czy Gdańska powielają obraz kleru z przed pokoleń. Chętni do władzy i do panowania. Szkoda, że ich słuchacze też cofnęli się do lat księstw kościelnych, bądź zatrzymali się w rozwoju w XVIII wieku.

    Chyba ty chcesz lub jesteś już ksieciuniem?

    2 3 Cytuj
  • 23 lis 2019
    bono napisał/a:

    Jedynie co mnie wkurza to niszczenie wszystkiego co było wcześniej

    nie sprzedaj się za błyskotki a będzie dobrze. Z małą dedykacją dla ciebie żebyś wiedział, że z jednej strony nie ma (przynajmniej mojej) zgody na przykład pedofilię i księciunia w kościele, tuszowanie itd a z drugiej strony nie ma zgody dla pajaców którzy klepią o mojej wierze jak o przedstawieniu albo profanują by uważają to za odłam wolności. Jedni i drudzy w pysk dostaną i nawet ręka nie zadrży, więc wsłuchaj się i pohamuj trochę, bo chyba z góry w dół zmierzasz :
    https://www.youtube.com/watch?v=oakcdnzvsyM

    1 4 Cytuj

Odpowiedz