Forum » Myślenice

Zwroty Pit 2020

  • 17 mar 2020

    Buśka a pieniążki na konto czy poczta?

    1 Cytuj
  • 17 mar 2020
    Ja90 napisał/a:

    Buśka a pieniążki na konto czy poczta?

    Na konto

    2 1 Cytuj
  • 18 mar 2020

    Ja czekam juz 3 tyg. I dalej nic

    1 Cytuj
  • 18 mar 2020

    Z tego co czytałam to zwroty realizowane są w terminach 45 dni - dla złożonych elektroniczne, 90 dni - dla złożonych w formie papierowej; 30 - dni dla osób, które posiadają Kartę Dużej Rodziny - i zaznaczyli tę informacje na PIT. Zatem 3 tygodnie to nie tak długo:)

    2 1 Cytuj
  • 18 mar 2020
    Buśka napisał/a:

    Też tak składałam 22, elektronicznie ulga na 3 dzieci plus karta dużej rodzinny i nic...

    ja 19 składałam elektronicznie nie wiem jak oni to rozpatruja ale napewno nie chronologicznie bo tu ludzie z 22 już dostali.

    2 Cytuj
  • 18 mar 2020
    juuuu napisał/a:

    19.02 i też nadal czekam

    tak z ciekawości bo w tym terminie składałam dalej nic nie masz?bo tu piszą że z 22 dostali wiec zastanawiam się czy aby dobrze był wypelniony

    1 1 Cytuj
  • 18 mar 2020

    Sama sie zastanawiam jak to jest bo jedna Pani napisala ze z 26go juz dostala. Ja dalej czekam a wlasnie co maja powiedziec Ci z 19go?

    2 Cytuj
  • 18 mar 2020

    A może w zeznaniu był błąd albo zmiana zamieszkania albo zmiana rachunku? Wszystko ma wpływ na termin zwrotu. Ja składałam w Krakowie, na Wadowickiej i też nie mam zwrotu - a składałam chyba przez e-pit 19 lub 20 lutego. Nie ma co panikować! A poza tym jak w każdym urzędzie w Myślenicach pewnie jest ograniczona ilość pracowników z powodu koronawirusa i zamknięcia szkół i przedszkoli.

    2 2 Cytuj
  • 18 mar 2020

    Ja złożyłam 18 lutego, zwrotu nadal brak. Złożony poprawnie.

    2 Cytuj
  • 18 mar 2020

    Ja tam poczekam. Jak jest dobrze to tak czy inaczej zwrot dostanę- jak nie to mnie wezwą.

    3 1 Cytuj
  • 18 mar 2020

    PIT złożony 24.02 drogą elektroniczną dzisiaj zwrot na konto.

    3 1 Cytuj
  • 18 mar 2020
    Anka180 napisał/a:

    tak z ciekawości bo w tym terminie składałam dalej nic nie masz?bo tu piszą że z 22 dostali wiec zastanawiam się czy aby dobrze był wypelniony

    dostałam zwrot w Piątek 13,03 Poczta

    1 1 Cytuj
  • 19 mar 2020

    Juuuu a kuliedy byl pit zlozony?

    1 Cytuj
  • 19 mar 2020
    Ja90 napisał/a:

    Juuuu a kuliedy byl pit zlozony?

    19.02

    1 Cytuj
  • 20 mar 2020

    Właśnie przyszedł zwrot

    3 2 Cytuj
  • 2 kwi 2020

    Od piątku taki komunikat : zwróciliśmy twoja nadpłatę podatku na rachunek bankowy lub przekazem pocztowym . Miałam dostać przekazem i nadal nic . Czy ktoś tak miał

    2 3 Cytuj
  • 2 kwi 2020
    Ewela12395 napisał/a:

    Od piątku taki komunikat : zwróciliśmy twoja nadpłatę podatku na rachunek bankowy lub przekazem pocztowym . Miałam dostać przekazem i nadal nic . Czy ktoś tak miał

    Nie lepiej w takim przypadku zadzwonić do Urzędu Skarbowego, a nie tutaj informować? My nie pomożemy, bo nie mamy takich możliwości.

    2 2 Cytuj
  • 9 kwi 2020
    Ewela12395 napisał/a:

    Od piątku taki komunikat : zwróciliśmy twoja nadpłatę podatku na rachunek bankowy lub przekazem pocztowym . Miałam dostać przekazem i nadal nic . Czy ktoś tak miał

    Ja też od kilku dni tak mam i ani na konto ani pocztą nic nie przyszło ?

    2 Cytuj
  • 9 kwi 2020
    Ewela12395 napisał/a:

    Od piątku taki komunikat : zwróciliśmy twoja nadpłatę podatku na rachunek bankowy lub przekazem pocztowym . Miałam dostać przekazem i nadal nic . Czy ktoś tak miał

    Czy pani juz dostała?

    1 Cytuj
  • 9 kwi 2020
    Maryy napisał/a:

    Ja też od kilku dni tak mam i ani na konto ani pocztą nic nie przyszło ?

    Nie lepiej w takim przypadku zadzwonić do Urzędu Skarbowego, a nie tutaj informować? My nie pomożemy, bo nie mamy takich możliwości.

    2 1 Cytuj
  • 1 mar 2021

    Witam. Czy dostał już ktoś zwrot PIT?

    1 3 Cytuj
  • Anty 1 mar 2021
    Ja90 napisał/a:

    Witam. Czy dostał już ktoś zwrot PIT?

    Tak, 15 lutego zlozone zeznanie a wplyw byl 19 lutego

    3 Cytuj
  • 2 mar 2021

    Ja złożyłem 21 i się zastanawiam jak długo w tym roku będę czekać na zwrot

    3 2 Cytuj
  • 2 mar 2021

    ja złożyłam 12 lutego elektronicznie.. i nie dostałam jeszcze zwrotu...

    3 Cytuj
  • 4 mar 2021

    Ja wysłałam 11 lutego również elektornicznie i również nie dostałam jeszcze zwrotu .Wyjątkowo długo w tym roku wiem ze maja 45 dni na zwrot ale zawsze w moim.przypadku było to maksymalnie do 10 dni ..teraz czekam juz 3 tygodnie a ile jeszce niewiadomo

    Cytuj

Odpowiedz