Forum » Myślenice

wybory

  • 5 cze 2020

    Dziś był wiadomo kto na Zarabiu w Banderozie. Pytanie do Jarka: co Ty chłopie na to? Przecież miałeś zbawić Myślenice, do tej jasnej ciasnej:)

    22 4 Cytuj
  • 23 cze 2020

    Ostatnia prosta!
    Wybieramy prezydenta POLSKI!
    Czy prezydenta PiS z Polski?

    17 7 Cytuj
  • Janek Sal 23 cze 2020

    powiesiłem baner na bramie do swojego domu w Krakowie Trzaskowskiego - i ktoś w nocy zdjął , powiesiłem dzis drugi włączyłem monitoring . - zobaczę kto taki uczynny dla pisu .
    zdrowia

    19 6 Cytuj
  • Beata 23 cze 2020

    Hej chłopcy. Jak wrażenia przedwyborcze :)

    5 29 Cytuj
  • 23 cze 2020
    Bagietka napisał/a:

    Hej chłopcy. Jak wrażenia przedwyborcze :)

    Do ogłoszenia wyniku, wygrywa Trzaskowski. ;)

    21 4 Cytuj
  • Beata 23 cze 2020

    Czyli standard. Trzaskowski wygrywa wszędzie. Strategia Komorowskiego a PiS jednak odrobił lekcje z kwietnia i maja, że należy mobilizować wyborców i zaniżać wyniki poparcia w mediach.
    Mnie się podoba :)

    7 32 Cytuj
  • 23 cze 2020
    Bagietka napisał/a:

    Hej chłopcy. Jak wrażenia przedwyborcze :)

    Musi nie być dobrze , jak znów cię uruchomili.

    36 8 Cytuj
  • Beata 23 cze 2020
    bono napisał/a:

    Musi nie być dobrze , jak znów cię uruchomili.

    Wręcz przeciwnie, ale tacy jak Ty zawsze wykręcą kota ogonkiem pod własną tezę.
    Słyszałeś jakie zalecenia poszły 4 dni temu od właścicieli TVN do stacji?
    Oni już wiedzą, że jest bardzo źle. Domyślają się także co stanie siew czasie wizyty Dudy u Trumpa. Ty musisz poczekać ;)

    6 32 Cytuj
  • Beata 23 cze 2020

    Wiedziałam, że czegoś zapomniałam. Miałam wam wrzucić link do transmisji na żywo z wizyty Prezydenta Dudy w Myślenicach. Sorry
    https://twitter.com/prezydentpl/status/1275445396240662528

    6 31 Cytuj
  • 23 cze 2020

    Bagietka-My tez kochamy Ciebie. Jak feniks z popiołów powstajesz zawsze przy wyborach. A co na to Jarek-chyba On Cię....:)

    22 3 Cytuj
  • Janek Sal 23 cze 2020
    klisdis napisał/a:

    Bagietka-My tez kochamy Ciebie. Jak feniks z popiołów powstajesz zawsze przy wyborach. A co na to Jarek-chyba On Cię....:)

    BEDZIE BRAŁ CIE w aucie
    zzzzzzz-a

    20 7 Cytuj
  • 23 cze 2020
    Bagietka napisał/a:

    Słyszałeś jakie zalecenia poszły 4 dni temu od właścicieli TVN do stacji?
    Oni już wiedzą, że jest bardzo źle. Domyślają się także co stanie siew czasie wizyty Dudy u Trumpa. Ty musisz poczekać ;)

    Dobrze ze jest TVN, bo mielibyśmy jedyny przekaz typu białoruskiego z TVP PiS.

    30 8 Cytuj
  • 24 cze 2020

    Pisoidalnym wyPADowcom puszczają nerwy, nie umiom (sic!) sprostać przeciwnikom to posuwają się do niszczenia banerów, na Mickiewicza koło „trójkąta" i na Rzemieślniczej koło kebabu zamalowali i pocięli baner wyborczy wg. nich wroga, chorzy z nienawiści ludzie

    18 3 Cytuj
  • 24 cze 2020
    Bagietka napisał/a:

    Wiedziałam, że czegoś zapomniałam. Miałam wam wrzucić link do transmisji na żywo z wizyty Prezydenta Dudy w Myślenicach. Sorry
    https://twitter.com/prezydentpl/status/1275445396240662528

    Podnieca cię ten prezydent.
    Może nie jest tym ze snów, ale to stanowisko może podniecać, idziesz w tajemnicy , na wysokim obcasie w drugim szeregu za jego żoną, a z czasem w pierwszym.
    Wszyscy się na ciebie patrzą, masz koneksje i punk startowy na kolejną dobrą partię.

    23 5 Cytuj
  • Janek Sal 24 cze 2020

    w Nowej Hucie na balkonie 2 piętra powiesili baner Trzaskowskiego - baner wisi ale mieszkanie ktoś podpalił - pewnie jakiś katolik w zrytym betecie
    zdr....

    14 7 Cytuj
  • Anty 24 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Może na mieszkaniu była melina i jak menele piły denaturat to coś podpalili ?

    Taka sama jak tutaj?
    Dobre sobie

    https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26065233,zwolennicy-dudy-chcieli-zaklocic-wiec-rafala-trzaskowskiego.html

    5 3 Cytuj
  • 24 cze 2020

    Pokazują w PiS tv zwanej tradycyjnie TVP, Tuska, Komorowskiego jak mówili rzeczy oczywiste, że nie zastąpią Boga i nie wstrzymają powodzi bo nie mają takiej mocy, a siebie w roli demonów, mogących wiele.
    Wiara katolicka uczy skromności. Jakże pyszni są ci pseudokatolicy?

    18 5 Cytuj
  • 27 cze 2020

    Przypominamy o obowiązującej ciszy wyborczej.

    2 5 Cytuj
  • Beata 28 cze 2020

    Głosy oddane. Duże kolejki niestety ale trzeba iść i zagłosować by później nie stękać, że dzieje się źle.

    3 16 Cytuj
  • 28 cze 2020
    Bagietka napisał/a:

    Głosy oddane. Duże kolejki niestety ale trzeba iść i zagłosować by później nie stękać, że dzieje się źle.

    Przyłączam się do apelu Bagietki,
    trzeba iść i zagłosować by później nie stękać, że dzieje się źle.

    9 4 Cytuj
  • 28 cze 2020

    Poszli i zagłosowało!
    Brawo!

    7 3 Cytuj
  • 29 cze 2020

    Gratuluję wyniku wyborcom Andrzeja Dudy. Choć sam nie oddałem na niego głosu, w drugiej turze wybieram normalność czyli Andrzeja Dudę.

    6 23 Cytuj
  • 29 cze 2020
    dirty_affair napisał/a:

    Gratuluję wyniku wyborcom Andrzeja Dudy. Choć sam nie oddałem na niego głosu, w drugiej turze wybieram normalność czyli Andrzeja Dudę.

    Twoje prawo
    Ja wybieram Trzaskowskiego, normalność nie pisowska.

    19 7 Cytuj
  • Beata 29 cze 2020

    Jak widać powiat i gmina pokazała czym jest normalność. 14% różnicy. Trzaskowski pobił nawet nieudacznika Komorowskiego.

    5 17 Cytuj
  • 29 cze 2020

    Trzaskowski uzyskał najgorszy wynik z wszystkich poprzednich kandydatów P.O
    Nawet ciamajda Komorowski miał lepszy wynik od Rafałka :)

    4 16 Cytuj

Odpowiedz