Forum » Myślenice

Okulista/leczenie wzroku dzieci i dorosłych

  • 18 lip 2012

    [quote=eloinka] ja byłam u dr ORTYL w telefonice jak dla mnie bardzo trafna diagnoza i od razu skierowanie do specjalisty [/quote]
    Dziękuję za odp. jaka cena wizyty?czy długo czeka się na termin?

    2 3 Cytuj
  • 18 lip 2012

    nie pamiętam jak długo czekałam na termin bo byłam dwa lata temu... cena za wizytę wtedy to 80zł. gdyby Pani chciała to mogę dać również namiar na okulistę w Krakowie. proszę napisać na priv lub eloinka@gmail.com ponieważ prywatnego nr telefonu nie podam na forum.

    2 2 Cytuj
  • 19 lip 2012

    Eloinka dziękuję i oczywiście gdyby coś to napiszę ,pozdrawiam serdecznie!

    Cytuj
  • 9 sie 2012

    Witam! pilnie potrzebuję informacji na temat dr Rosiek bodajże przyjmuje w domu rzemiosła,proszę o odpowiedz czy jest to dobry lekarz okulista?cena wizyt jak ktoś zna,będę wdzięczna.

    1 Cytuj
  • 16 sie 2012

    [quote=gość: ALUSIEK] Witam! pilnie potrzebuję informacji na temat dr Rosiek bodajże przyjmuje w domu rzemiosła,proszę o odpowiedz czy jest to dobry lekarz okulista?cena wizyt jak ktoś zna,będę wdzięczna. [/quote]
    A Dr BAŁA ???proszę o opinie

    1 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Witam,czy ktoś może mi powiedzieć czy Dr Wójcik stawia trafne diagnozy?wybieram się na NFZ i zastanawiam się czy warto?

    2 10 Cytuj
  • 17 sie 2012

    [quote=gość: Marta.K.] Witam,czy ktoś może mi powiedzieć czy Dr Wójcik stawia trafne diagnozy?wybieram się na NFZ i zastanawiam się czy warto? [/quote]

    Nie popełniaj tego błędu, polecam klinike w Krakowie na Bocianej.

    5 5 Cytuj
  • 17 sie 2012

    *Bocianiej

    1 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Coś może więcej na ten temat?Byłam już w Dobczycach ,Pani dr sympatyczna i na tym koniec,kilka osób mi już mówiło zle widzą nadal po dobraniu okularków,syn ma 5 lat więc nie sądzę że potrafi ocenic czy jest ok,przyznam szczerze prywatnie wolałabym ominąć wizytę,już chodzę prywatnie co 2 miesiące do laryngologa ,proszę o opinie.

    Cytuj
  • 17 sie 2012

    Polecam wszystkim panią doktor Hildegardę Ratajczak. Obecnie przyjmuje w Krakowie na ulicy Pilotów. To jest naprawdę dobry okulista, bada pacjenta dokładnie, odpowiada na wszystkie (nawet głupie) pytania.Sprawdziłam już z dziećmi wielu okulistów w ciągu 10 lat ( nawet Śląsk ) i uważam, że pani doktor to nie tylko dobry lekarz, ale również dobry psycholog. Każdą diagnozę, nawet złą potrafi przekazać w taki sposób, że pacjent widzi też pozytywne strony. Dobrze dobiera okulary, zarówno dzieciom jak i starszym, no i podstawowa rzecz nadal pracuje w szpitalu, czyli cały czas się rozwija. Dawniej pani doktor przyjmowała w Telefonice, ale to było parę lat temu.

    4 Cytuj
  • 18 sie 2012

    Powiem szczerze ,że nie bardzo mam jak wybrać sie w Kraków,bo w domciu mały noworodek,dlatego muszę w miarę szybko wrócić szukam tu na miejscu,potrzebuję dobrze dobrac okularki synkowi ,żeby nie zaszkodzić mu,w sumie zeza to nie ma,kurcze miałam nadzieję ,że Dr Wójcik rozwiąże moj dylemat ,ale teraz po odpowiedziach to się przybiłam ,że tu na miejscu nie ma dobrego okulisty, a może był ktoś zadowolony z wizyt u niego i leczenia?pozdrawiam!

    1 1 Cytuj
  • 18 sie 2012

    Popieram zdanie mama, ja byłam ze swoją miesięczna córką u dr Ratajczak w Krakowie, cena za pierwszą wizytę 80 zł potem 60 zł, bardzo miła Pani doktor. Odpowiada na każde pytanie, ma cierpliwość do dzieci. Co ważne dostałam telefon do niej od POŁOŻNYCH naszego szpitala gdy miałam jeszcze problem z oczami małej na oddziale. Wtedy już zadzwoniłam z prośbą o radę i kobitka nie znając mnie ani nie widząc na oczy poradziła co zrobić, pytała wówczas jakie leki dziecko przyjmuje - i uspokoiła mnie, bardzo jestem jej wdzięczna. Z tego co słyszałam super wyprowadziła dzieciom zeza bez konieczności noszenia okularów. Pani Jach nie umywa się do niej - z resztą po stwierdzeniu że szkoda zaczynać leczenie jak ja teraz wyjeżdżam na urlop- chyba każdy wystawi sobie opinię na jej temat.

    4 1 Cytuj
  • 21 sie 2012

    proszę o cene wizyty do Dr Bała?

    1 2 Cytuj
  • 24 sie 2012

    dr Wójcik, dr Jach - to najgorsi okuliści z jakimi miałam do czynienia. Z całą stanowczością polecam dr Ratajczak, która przyjmuje w Krakowie na ul. Lotniczej 3

    7 10 Cytuj
  • 24 sie 2012

    Ja chodzę do dr. Wójcika od lat i jestem bardzo zadowolona, czego nie mogę pochwalić pielęgniarki z Nim pracującej wielka porażka.

    10 8 Cytuj
  • 24 sie 2012

    [quote=gość: Aga34] dr Wójcik, dr Jach - to najgorsi okuliści z jakimi miałam do czynienia. Z całą stanowczością polecam dr Ratajczak, która przyjmuje w Krakowie na ul. Lotniczej 3 [/quote]
    Dziękuję za przestrogę a co Pni może powiedzieć na temat dr Bała?jedna osoba mi polecała ,ale to już dawno,nie mam pojęcia jaka jest i ile koszt wizyty bo znajoma była raz tylko u niej i bardzo dawno bo z 2,5 oku temu wówczas płaciła 30 zł.

    3 3 Cytuj
  • 24 sie 2012

    [quote=gość: .....] Ja chodzę do dr. Wójcika od lat i jestem bardzo zadowolona, czego nie mogę pochwalić pielęgniarki z Nim pracującej wielka porażka. [/quote]
    No proszę co opinia to inna,musze zbadać oczka synkowi 6 letniemu,miałam iść do Dr Bała ,nie ma jej na urlopie jest do końca sierpnia,potem pomyślałm ,ze Dr Wójcik ale niektóre głosy przeczytane na forum mnie zraziły a teraz mam mętlik,chodzi mi o lekarza który trafnie dobierze szkła,już sama nie wiem , powiem szczerze,co do pielęgniarek no niestety coraz częściej spotyka się ,że są mądrzejsze od lekarza i na dodatek przez tą pychę odrażajace i nawet o tym nie wiedzą,że ludzie ich tak postrzegają.

    4 1 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Witam
    Czy orientuje się ktoś czy lekarz okulista przy zakładzie FĄFARA ma urlop (przy ulicy Ogrodowej)? Moja mama próbuje dodzwonić się na wskazany na stronie telefon bezskutecznie od ponad tygodnia, a szkoda jej jechać busem na darmo.
    Będę wdzięczna za odpowiedź.

    Cytuj
  • 31 sie 2012

    [quote=gość: Aga34] dr Wójcik, dr Jach - to najgorsi okuliści z jakimi miałam do czynienia. Z całą stanowczością polecam dr Ratajczak, która przyjmuje w Krakowie na ul. Lotniczej 3 [/quote]
    BYŁAM U DR WÓJCIK,ON PODEJŚCIA DO DZIECI NIE MA WCALE,MIŁY TEZ NIE JEST, JUŻ DRUGI RAZ BYM NIE POSZŁA,NIE POSŁUCHAŁAM GŁOSÓW TU NA FORUM I TERAZ ŻAŁUJĘ BARDZO NA DARMO STRACIŁAM CZAS,Z DZIECKIEM ODRADZAM POMIMO ,ŻE SYN NIE ROBIŁ SPRZECIWÓW W BADANIU,NIE POLECAM!

    15 10 Cytuj
  • 20 lis 2012

    Gdzie w Myslenicach można znależć fajne oprawki na okulary korekcyjne???

    1 1 Cytuj
  • Basia 20 lis 2012

    U OPTYKA NA OSIEDLU POLECAM FAJNA PANI POMOŻE PRZY WYBORZE A DOPASUJE DO TWARZY

    5 Cytuj
  • 5 sty 2013

    Poszukuję dobrego okulisty dla dziecka. Byłam już u dwóch specjalistów ale nic nie poradzili . Różne krople przepisywali ale bez efektów . Może ktoś zna naprawdę dobrego specjalistę, będę wdzięczna.

    Cytuj
  • 5 sty 2013

    Patrz wyżej, najlepszy okulista to dr Kaczmarczyk, Kraków ul. Bociana

    1 1 Cytuj
  • 18 mar 2013

    Który/a z myślenickich lekarzy okulistów zajmuje się dobieraniem soczewek? precyzyjniej...noszę soczewki i chyba potrzebuję nieco mocniejszych. Pytam dlatego, że wiem, że nie każdy lekarz się tym zajmuje...
    Co do dr Wójcika, dlaczego uważacie, że jest złym specjalistom? Waszym zdaniem nie jest byt kompetentny czy bardziej to kwestia tego, że jest niemiły?

    4 Cytuj
  • 18 mar 2013

    Ja dobierałam soczewki nad Carrefourem

    Cytuj

Odpowiedz