Forum » Myślenice

Okulista/leczenie wzroku dzieci i dorosłych

  • 22 lut 2012

    Izik proszę o emaila to poślę Pani wszystkie dane

    1 Cytuj
  • 24 lut 2012

    [quote=gość: Edyta] a ja polecam dr.Wójcika, prywatnie ma bardzo dobry sprzęt diagnostyczny, jest świetnym specjalistą, można się umówić na dowolną godzinę ..nie znam lepszego okulisty. [/quote] czyżby żona polecała męża?

    7 11 Cytuj
  • 24 lut 2012

    chorowity nie żona a była pacjentka , Ja też polecam dr. Wójcika super sprzęt podejście do pacjenta,idż na wizytę a sam się przekonasz.

    7 11 Cytuj
  • 24 lut 2012

    [quote=gość: :)) :))] chorowity nie żona a była pacjentka , Ja też polecam dr. Wójcika super sprzęt podejście do pacjenta,idż na wizytę a sam się przekonasz. [/quote]
    jakoś trudno uwierzyć, a tam owszem nie jest źle, dziwna zbieżnośc imion....

    3 2 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    Co myślicie o laserowej korekcji wzroku? Czy warto i w jakiej klinice?

    2 2 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    [quote=kotek] Co myślicie o laserowej korekcji wzroku? Czy warto i w jakiej klinice? [/quote]

    Najlepsza klinika to... Therios - polecam !

    1 9 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Piszcie co o tym sądzicie.Czy warto i w jakiej klinice? Mam zamiar poddać się takiemu zabiegowi i chciałabym dowiedzieć się coś więcej.

    1 1 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Miałem taki zabieg 7 lat temu metodą Lasik w Intermedica Kraków. Do tej pory ostrość wzroku zachowana, a było z czego schodzić (krótkowidz, -5 dioptri + astygmatyzm lewego oka)

    1 Cytuj
  • adzygmunt 27 kwi 2012

    Ktoś z rodziny miał taki zabieg w klinice "Gierka" kólo 1o lat temu Z -8 zminimalizowano do -0.5 "Na stare lata" wzrok się "poprawia" dlatego zostawiono te połówkę. Niestety z jednym okiem coś się nie udało, bo pojawiło się coś w rodzaju astygmatyzmu i tego żadnym szkłem nie da się poprawić.
    Mimo wszystko bardzo, bardzo polecam!
    Kogo teraz polecić? nie mam zdania!

    Cytuj
  • 4 maj 2012

    Chciałam się dowiedzieć coś o laserowej korekcji wzroku.Może ktoś przeszedł taki zabieg? Jakie odczucia , czy warto i w jakiej klinice?

    Cytuj
  • 4 maj 2012

    W katowicach najlepiej, warto!

    Cytuj
  • 4 maj 2012

    jaki jest koszt soczewek? jestem ślepy nie poznaje ludzi na ulicy juz ale nie chce chodzić w okularach
    podajcie prosze ceny utrzymania za jakie miesieczne/dzienne i te wszystkie płyny pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Szukam dobrego okulisty dla 4-miesięcznego dziecka.

    Cytuj
  • 12 cze 2012

    witam serdecznie ja także poszukuje dobrego okulisty w Myślenicach, mój synek najpierw miał niby jakąś wadę oczu potem nagle po kilku miesięcznych ćwiczonkach z oczkami poszliśmy do kontroli i nagle wada znikła co mnie bardzo cieszy ale obserwując moje dziecko widzę że coś nie tak z tymi oczkami i chciałam poradzić proszę o innych lekarzy niż tych najsłynniejszych dwóch koło szpitala

    1 1 Cytuj
  • 12 cze 2012

    W Sułkowicach jest bardzo dobry okulista, leczy tez dzieci. Przyjmuje koło koscioła na NFZ. Czeka się na pierwszą wizytę długo, ok. m-ca, ale warto.

    Cytuj
  • 12 cze 2012

    [quote=gość: dziadek] witam serdecznie ja także poszukuje dobrego okulisty w Myślenicach, mój synek najpierw miał niby jakąś wadę oczu potem nagle po kilku miesięcznych ćwiczonkach z oczkami poszliśmy do kontroli i nagle wada znikła co mnie bardzo cieszy ale obserwując moje dziecko widzę że coś nie tak z tymi oczkami i chciałam poradzić proszę o innych lekarzy niż tych najsłynniejszych dwóch koło szpitala [/quote]

    Polecam klinikę w Krakowie na ulicy Bocianiej.
    W Myślenicach nie ma dobrego okulisty.

    4 1 Cytuj
  • 13 cze 2012

    Polecam okuliste na Bocianiej w 100 %.

    3 Cytuj
  • 13 cze 2012

    ja znam kilku dobrych okulistów ale w krakowie. ale tak jak pisałam osoby zainteresowane proszę pisać na priv

    Cytuj
  • 14 cze 2012

    a czemu nie możesz podać na forum? napewno wielu by skorzystało

    Cytuj
  • 18 lip 2012

    Witam!
    pilnie potrzebuję informacji do którego lekarza okulisty warto iść na wizytę ,chodzi mi o okulistę z okolic Myślenic,Dobczyc.Dodam tylko ,ze byłam na wizycie u Pani dr Jamroży w Dobczycach ,ale chciałabym potwierdzić diagnozę ,waham się ,bo kilka osób narzekało na nietrafne diagnozy,nie chciałabym zrobić dziecku szkody kupując okulary a być może nie trafne,pilnie proszę o poradę dziękuję!

    Cytuj
  • 18 lip 2012

    patrz wyżej!!

    Cytuj
  • 18 lip 2012

    [quote=gość: ślepy] jaki jest koszt soczewek? jestem ślepy nie poznaje ludzi na ulicy juz ale nie chce chodzić w okularach
    podajcie prosze ceny utrzymania za jakie miesieczne/dzienne i te wszystkie płyny pozdrawiam [/quote]

    SOCZEWKI SA SUPER.JA KUPUJE NA ALLEGRO W SPRAWDZINEJ FIRMIE. CENA 60 ZŁ 6SZT- NA 3 MIESIACE JONSON& JONSON-SPRAWDZONE

    Cytuj
  • 18 lip 2012

    Do Adela: czytałam ,ale to głównie Kraków polecany,a co sadzicie o Dr Wócik?jaki koszt wizyty prywatnej?bo pewnie na NFZ to do zimy się nie załapię:-) bardzo proszę o informacje i polecenie dobrego okulisty.Dziękuję!

    2 3 Cytuj
  • 18 lip 2012

    [quote=gość: Anita 1] Do Adela: czytałam ,ale to głównie Kraków polecany,a co sadzicie o Dr Wócik?jaki koszt wizyty prywatnej?bo pewnie na NFZ to do zimy się nie załapię:-) bardzo proszę o informacje i polecenie dobrego okulisty.Dziękuję! [/quote]
    Przepraszam nazwisko miało brzmieć Wójcik.

    2 3 Cytuj
  • 18 lip 2012

    ja byłam u dr ORTYL w telefonice jak dla mnie bardzo trafna diagnoza i od razu skierowanie do specjalisty

    3 3 Cytuj

Odpowiedz