Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 24 lis 2011

    na jednym implancie możesz osadzić dwa zęby i więcej,zależy od umiejscowienia

    3 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Gdyby kogoś interesowało
    usuwanie kamienia i piaskowanie zębów to na Zwirki i Wigury u dr Chądzyńskiej zapłaciłam dzisiaj połowę taniej.Promocja przedświąteczna.

    2 19 Cytuj
  • 7 gru 2011

    To jaka była kwota za usuniecie kamienia??

    Cytuj
  • 8 gru 2011

    [quote=gość: elegantka] Gdyby kogoś interesowało
    usuwanie kamienia i piaskowanie zębów to na Zwirki i Wigury u dr Chądzyńskiej zapłaciłam dzisiaj połowę taniej.Promocja przedświąteczna. [/quote]
    Promocja kosztuje 200zl

    15 Cytuj
  • 8 gru 2011

    Na to żeczywiście promocja hahahahaha ja płaciłem bez promocji w innym gabinecie w centrum (nie będę reklamował gdzie) 160 zł za usunięcie kamienia ultradźwiękami i piaskowanie.

    8 2 Cytuj
  • 10 gru 2011

    Ta kwota 200 zł to nie mój wpis.Jeżeli ktoś chce wiedzieć ile to kosztuje niech się sam pofatyguje i dowie u źródła.

    10 Cytuj
  • 10 gru 2011

    błem tam i już po promocji teraz 250 zł

    11 Cytuj
  • 10 gru 2011

    sz pani dr chądzyńska nie rób sobie tutaj reklamy pod pseudo elegantka

    21 1 Cytuj
  • 10 gru 2011

    Czyżby p.Chądzyńska była kolejną firmą co na czynsz nie wyrabia ;-)

    11 Cytuj
  • 11 gru 2011

    Pilnie potrzebuję pomocy stomatologa. Czy przyjmuje ktoś w Myślenicach w niedzielę ??

    2 8 Cytuj
  • 11 gru 2011

    Uchowaj Baże takich "niedzielnych pacjentów" zawsze mają w gębie syf a w kieszeni węża i na dodatek wysokie oczekiwania. Kiedyś pracowałem w całodobówce w Krakowie i współczuję desperatom co otwierają w niedzielę. Odpowiednio się ich traktowało... Ekstrakcja 350 i więcej już w niedzielę nie wracali. Powodzenia

    18 5 Cytuj
  • 11 gru 2011

    Czy ktoś z Was korzysta z leczenia w centrum stomatologii na ogrodowej? Jak tam leczą na nfz?

    19 Cytuj
  • 11 gru 2011

    ciesze sie jak kogos boli zab w niedziele

    7 3 Cytuj
  • 11 gru 2011

    Na NFZ standardy są wszędzie jednakowe - niskie tak jak refundacje z tej beznadziejnej instytucji.

    20 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Czy ktoś leczy się u dr Witkowskiej? Jak Ona leczy?

    3 34 Cytuj
  • 12 gru 2011

    dr witkowska jest super fachowcem .lecze sie u niej i jestem bardzo azdowolona.polecam

    4 36 Cytuj
  • 13 gru 2011

    A jest jakiś dentysta który dobrze leczy a nie jest Dr Sobierajem lub z gama-dentu? Bo mam wrażenie że oni razem prowadzą tu dyskusję...

    21 5 Cytuj
  • 13 gru 2011

    Masz dobre wrażenie. Z tych postów nad Twoim wynika też, że niejaka p.Witkowska się do nich przyłączyła. Natomiast odpowiadając na Twoje pytanie o dobrego dentystę odpowiem Ci, że nie poznasz takiego z żadnego a już na pewno nie z tego forum internetowego.
    Najlepiej zapytaj znajomych gdzie chodzą i czy są zadowoleni.

    20 5 Cytuj
  • 13 gru 2011

    Gama dent jest drogi to fakt, ale P.Witkowska naprawdę dobrze leczy, trafiłam do niej ze złamanym zębem, którego dwóch innych dentystów w prywatnych gabinetach nie chciało usunąć i odsyłali mnie tylko i wyłącznie do chirurga. P.Agnieszka wyrwała za pierwszym podejściem, bez bólu i nie poszarpała dziąsła. Później wyleczyłam tam jeszcze trzy zęby i też było ok.

    3 28 Cytuj
  • 13 gru 2011

    Ja nie jestem p. Witkowska!!!! Ja pytam o nią a to chyba różnica. W końcu po to jest to forum i proszę o opinie.

    2 29 Cytuj
  • 13 gru 2011

    Aha i proszę o opinie osoby które naprawdę leczyły się u tej Pani. Nie szukam koleżanki tylko specjalisty więc opinie typu "super" wydają mi się nie na miejscu i zahaczają o autoreklamę. Z góry dziękuje za Wasze opinie. :-)

    2 25 Cytuj
  • 13 gru 2011

    [quote=gość: ookoko] Ja nie jestem p. Witkowska!!!! Ja pytam o nią a to chyba różnica. W końcu po to jest to forum i proszę o opinie. [/quote]
    polecam dr witkowska

    3 32 Cytuj
  • 15 gru 2011

    czy był może ktoś z was u pani dr Moniki Banaś w GamaDencie na niepodległości? proszę o jakieś opinie.... tam jest tyle tych lekarek że nie wiadomo do której się zapisać... jeżeli ktoś tam chodzi to bardzo proszę o opinie.

    2 19 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Do gamadentu w ogóle nie ma po co iść.

    18 3 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Gama-Dent rozpoczyna świąteczną akcję reklamową i promocyjną na forum :-)
    Chyba pacjentów nie mają :-D

    16 4 Cytuj

Odpowiedz