Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 19 gru 2011

    Wszyscy narzekają na lekarki z gama-dentu a nikt nie napisze dlaczego...

    7 22 Cytuj
  • 19 gru 2011

    gama dent jest ok . polecam dr witkowska , a nażekaja inni dentysci bo nie maja ruchu bahahahah

    9 30 Cytuj
  • 19 gru 2011

    W tym gamadencie to mi się jeszcze nie trafiło 2 razy do tej samej dentystki iść. Jak się chcę zarejestrować do tej samej co poprzednio to się dowiaduję, że ona już nie pracuje.
    qqpa jako pacjent tak się o innych dentystów troszczysz ?
    Ja nie mam cienia wątpliwości, że 90% pochwalnych postów na temat gamadentu sklecili albo jego pracownicy albo agencja reklamowa na zlecenie. Teraz w ofercie większości agencji reklamowych jest pozycja "marketing wirusowy lub szemrany".
    W gamadencie pracuje sporo zatrudnionych dentystów no i co miesiąc trzeba im pensje płacić a żeby zapłacić to trzeba pacjentów jakoś nagonić. Oficjalna reklama jest prawnie zabroniona więc pozostają "inne metody" hahahaha na przykład forum internetowe.

    14 7 Cytuj
  • 19 gru 2011

    lato to idz gdzie indziej zaewsze masz wybór. ja tam mam zaufanie do gama dentu

    6 22 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Gama-Dent rozpoczyna świąteczną akcję reklamową i promocyjną na forum :-)
    Chyba pacjentów nie mają :-D

    19 6 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Widać konkurencja Gama-Dentu zachodzi im powoli za skórę. Posty "anny1234" stają się coraz bardziej natarczywe. Dziwi mnie tylko postawa właściciela, który zamiast zainwestować w porządny baner na miasto-info woli występować pod pseudonimami "panien" prowadząc tutaj tą żenująca pseudo reklamę. Pokażcie na co was stać bo konkurencja nie śpi.

    11 5 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Lekarz nie może się reklamować bo to jest zabronione. Zobacz na stronie internetowej Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

    CYTUJĘ CI BANANOWY ŚNIE TO CO TAM PISZE:

    >Komunikat w sprawie reklam i ogłoszeń lekarskich <
    W związku z coraz częstszym łamaniem zasad etyki lekarskiej przez lekarzy i lekarzy dentystów w reklamach i ogłoszeniach, Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie prosi Koleżanki i Kolegów o pilne zapoznanie się z poniższym komunikatem.

    KOMUNIKAT

    Okręgowa Rada Lekarska w Krakowie przypomina, że w świetle brzmienia przepisu art. 14 ustawy o działalności leczniczej żaden z podmiotów wykonujących działalność leczniczą nie może reklamować swoich usług.

    Przypominamy, że lekarz, który reklamuje swoją praktykę, może narazić się na odpowiedzialność zawodową ponieważ działanie takie jest naruszeniem zasad etyki zawodowej a w szczególności art. 63 i 65 Kodeksu Etyki Lekarskiej stanowiących odpowiednio:

    „Lekarz tworzy swoją zawodową opinię jedynie w oparciu o wyniki swojej pracy, dlatego wszelkie reklamowanie się jest zabronione.”

    „Lekarz nie powinien wyrażać zgody na używanie swego nazwiska i wizerunku dla celów komercyjnych.”

    „Lekarzowi nie wolno narzucać swych usług chorym, lub pozyskiwać pacjentów w sposób niezgodny z zasadami etyki i deontologii lekarskiej oraz lojalności wobec kolegów.”

    Niezależnie od odpowiedzialności zawodowej lekarz reklamujący swoje usługi może narazić się na karę aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny ponieważ zgodnie z art. 147a Kodeksu wykroczeń takiej karze podlega osoba, która podaje do wiadomości publicznej informacje o zakresie i rodzajach udzielanych świadczeń zdrowotnych mające formę i treść reklamy.

    Wyjaśniamy, że z reklamą będziemy mieli do czynienia wówczas, gdy przekazywane informacje o świadczeniach zdrowotnych będą zawierały próby nakłonienia pacjenta do skorzystania ze świadczeń poprzez informowanie o promocjach, zniżkach, wszelkiego rodzaju rabatach, czy też programach lojalnościowych, a także informowaniu, iż z usług danego podmiotu skorzystały inne osoby. Sytuacja taka będzie miała także miejsce wówczas, gdy informacje będą zawierały również zachętę do skorzystania ze świadczeń zdrowotnych z uwagi na nadzwyczajną skuteczność leczenia przez określony podmiot, czy też z uwagi na zastosowaną metodę lub urządzenia medyczne.

    mec. Ewa Krzyżowska
    radca prawny OIL w Krakowie

    3 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Czyli w świetle powyższego rozporządzenia cały ten temat to pseudo reklama więc nadaje się do zamknięcia, ponieważ większość z postów posiada ukrytą informację która jest zabroniona. Redakcja Miasto-info powinna się tym zainteresować.

    8 2 Cytuj
  • 20 gru 2011

    @Bananowy - w świetle w/w przepisów nie mogą się reklamować lekarze oraz podmioty prowadzące działalność leczniczą. Abstra*****ąc od tego na ile realne są te obostrzenia w dzisiejszym świecie - wypowiedzi "pacjentów" o zaletach czy też wadach lekarza czy też firmy nie podlegają tym regulacjom. Chyba że udowodnisz coś-komuś.

    4 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Człowieku jak możesz to d niej jak najdalej ONA PSUJE zęby a nie leczy. Jak mi zrobiła z jedynką (bez czyszczenia i żadnego przygotowania) to mi się zapalenie okostne zrobiło i o malutki włos nie straciłam wszystkich zębów. Tej pani powinni już dawno podziękować

    4 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Cześć. Czy ktoś z Was może mi polecić jakiegoś dobrego ortodontę w Myslenicach? Zastanawiam się nad Szafrańcową lub nad Dudkową. Co myślicie???

    3 6 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Szafrańcową sobie raczej odpuść. :/

    7 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    A dlaczego???

    1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    dr szafraniec jest kiepska i tyle

    8 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    i jest mało sympatyczna moja córka raczej jej nie lubiła &#039;albo jest nie mila dla dziecka albo dla rodzica

    :)

    8 2 Cytuj
  • 5 sty 2012

    ja to bym nie poszedł do dr szafraniec nawet z psem sasiada , ktorego nie lubie , bo do psa nic nie mam .jeszcze raz odradzam ta pania

    7 2 Cytuj
  • 5 sty 2012

    a co myślicie o dr Dudek? Przyjmuje w centrum stomatologicznym?

    2 4 Cytuj
  • 5 sty 2012

    dr dudek kiedys byla ok ale teraz dno , lata robia swoje

    4 4 Cytuj
  • 5 sty 2012

    No jasne a zaraz będzie kolejna czyjaś autoreklama... I dowiemy się gdzie w Myślenicach przyjmuje najlepszy na świecie ortodonta.

    7 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Mi nie chodzi o jakąś autoreklamę, tylko o koleżeńską poradę. Jestem umówiona na wizytę zarówno do jednej pani jak i drugiej i nie wiem którą wybrać.

    1 8 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Taaaa i szukasz porady na tym forum. Jeśli po lekturze tego wątku szukasz jeszcze tu porady i na dodatek najpierw umawiasz się do dwóch ortodontów na raz to wybacz ale albo jesteś przysłowiową BLONDYNKĄ albo jednak chodzi Ci o "autoreklamę"

    6 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    no to drogi stasku widać, ze dawno nie byłeś u dentysty, bo gdybyś był, wiedziałbyś, że na termin (nawet prywatnie) czeka sie około 3 tygodnie lub miesiąc. Mi zależy na fachowej obsłudze. Dlatego podczas oczekiwania na umówiony już termin zbieram informacje od ludzi, którzy mogą coś powiedzieć na temat usług tych dwóch doktorek, by ostatecznie wybrać jedną z nich.

    2 5 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Ratunku strasznie bolą mnie dziąsła. Prawdopodobnie to zapalenie. Ma ktoś jakąś rade by ulżyło??? Z góry dziękuje:)

    Cytuj
  • 5 sty 2012

    [quote=Selena]Jestem umówiona na wizytę zarówno do jednej pani jak i drugiej i nie wiem którą wybrać. [/quote]
    Hehehe najpierw zawracasz d... jednocześnie u dwuch lekarek a potem pytasz ludzi, chyba ci się kolejność pomieszała. Normalnie żeś zabłysnęła jak chrząstka w salcesonie.
    Ja ci powiem którą wybrać - może blondynkę ? chyba, że obydwie są brunetkam no to możesz wtedy mieć problem hihihi...
    A następną razą to najpierw pytaj a następnie się rejestruj... Szanuj innych to inni cię może też będą szanować.

    6 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    [quote=Selena]Mi zależy na fachowej obsłudze. [/quote]
    A jak masz zamiar ocenić tę fachowość ? Moim zdaniem fachowość ortodonty może ocenić tylko inny ortodonta. Fachowość kardiologa inny kardiolog, fachowość urologa inny urolog itp... No chyba, że jesteś ortodontką ?

    4 2 Cytuj

Odpowiedz