Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 5 sty 2012

    Ojejuuuuu, nie mam zeba!

    Cytuj
  • 6 sty 2012

    Ale chyba będąc u mechanika jesteś w stanie stwierdzić, czy zrobił dobrze z twoim autem czy odwalił fuszerę. To samo tyczy się ortodonty, kardiologa, urologa, lakiernika i wszystkich. Korzystając z czyichś usług jesteś w stanie powiedzieć, czy jesteś z jej wykonania zadowolony czy nie.
    Poza tym widzę, że niczego ciekawego się tu nie dowiem. Swoją drogą to teraz już myślę, że to forum jest bezużyteczne. Każdy, kto chce zasięgnąć opinii innych (być może mających już jakieś doświadczenie) ludzi jest obrażany i posądzany o jakąś autoreklamę. Dziękuję za pomocne posty.

    6 5 Cytuj
  • 6 sty 2012

    oj popieram cię Selena powinni zamknąć wszystkie te fora bo jak człowiek chce się czegoś dowiedzieć to posądzany jest o jakąś reklamę po prostu paranoja!!! ludzie ogarnijcie się!!! po to są te fora żeby się dzielić opiniami w danym temacie w o gole nie rozumiem tych beznadziejnych ludzi którzy wchodzą na te fora i wypisują takie głupoty nie macie ochoty podzielić się z ludźmi swoimi opiniami to nie wchodźcie nie wypisujcie bzdur i nie oczerniajcie innych!!!

    6 6 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Ja polecam panią Bryt, chodzę do niej od lat i jestem bardzo zadowolona. Teraz chodzą i moje dzieci do których ma super podejście. Nie wiem czy usługi są drogie czy tanie bo nie mam porównania, ale na korytarzu jest wystawiony cennik i można sobie sprawdzić ile co kosztuje. Jeśli potrzebna była konsultacja u chirurga szczękowego czy ortodonty uczciwie o tym powiedziała.

    2 8 Cytuj
  • 7 sty 2012

    [quote=Selena] na termin (nawet prywatnie) czeka sie około 3 tygodnie lub miesiąc. [/quote]
    Właśnie dla tego są terminy 3 tygodniowe, że tacy ludzie jak ty rejestrują się do kilku lekarzy naraz z góry zakładając że wybiorą jednego a resztę oleją. Wtedy taki lekarz do, którego taka beznadziejna pacjentka nie raczyła przyjść traci czas a mógłby przyjąć kogoś innego w tym czasie i nie byłoby takich kolejek. Wiesz co selena szkoda, że na świecie są tacy beznadziejni ludzie i do tego się swoim "sprytem" publicznie na forum chwalą.

    4 5 Cytuj
  • 7 sty 2012

    POPIERAM CIĘ ALA selena jest dużo ludzi którzy naprawde potrzebują fachowej pomocy a dzięki tobie cierpią / coś z toba nie .....halo.............

    2 5 Cytuj
  • 7 sty 2012

    A gdzie przyjmuje pani Bryt?

    Cytuj
  • 7 sty 2012

    Czy ktoś zna stomatologa z powołania który przyjmuje na NFZ w obrębie Myślenic? Nie mam kasy niestety na drogie leczenie...

    Cytuj
  • 7 sty 2012

    NFZ nie refunduje drogiego leczenia...

    6 Cytuj
  • 8 sty 2012

    a co sadzicie o gab paolodent w wisniowej?warto sie tam leczyc? bo slyszalam rozne opinie...

    15 Cytuj
  • 8 sty 2012

    O ja tez proszę opinie o Paolodent ponieważ mam tam umówioną wizytę pierwszy raz i chętnie poczytam opinie innych

    13 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Mam bardzo złe zdanie o dr Szafraniec, jako 12-14 latek chodziłem do tej pani leczyć się ortodontycznie i była bardzo niemiła. Do dziecka niestety trzeba mieć podejście, a nie traktować jak BYDŁO, któremu na chama grzebie się w jamie ustnej i krzyczy się na dziecko, bo zęby nie schodzą tak szybko jak ona by tego chciała.
    A cóż ja byłem winien, że nie schodziły mi tak jak powinny, tylko wolno? Tak samo była opryskliwa w stosunku do mojej matki.
    Nie polecam jej.

    10 2 Cytuj
  • 9 sty 2012

    [quote=gość: pamiętam] Człowieku jak możesz to d niej jak najdalej ONA PSUJE zęby a nie leczy. Jak mi zrobiła z jedynką (bez czyszczenia i żadnego przygotowania) to mi się zapalenie okostne zrobiło i o malutki włos nie straciłam wszystkich zębów. Tej pani powinni już dawno podziękować [/quote]
    O jakiej lekarce piszesz???

    Cytuj
  • 9 sty 2012

    a ja polecam dentyste w Sieprawiu dr.Woś facet naprawdę zna sie na fachu i wcale nie jest drogi.

    4 4 Cytuj
  • 9 sty 2012

    A czy ktoś leczy się u dr Bubak?

    1 4 Cytuj
  • 9 sty 2012

    polecam dr. Dudek z pełnym przekonaniem.

    3 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: gość555] gość: pamiętam napisał/a:Człowieku jak możesz to d niej jak najdalej ONA PSUJE zęby a nie leczy. Jak mi zrobiła z jedynką (bez czyszczenia i żadnego przygotowania) to mi się zapalenie okostne zrobiło i o malutki włos nie straciłam wszystkich zębów. Tej pani powinni już dawno podziękować O jakiej lekarce piszesz??? [/quote]
    loręcik

    1 Cytuj
  • 10 sty 2012

    ludzie przystopujcie z dawaniem minusow plusów taaakk ooooooooo dla zasady bo czlowiek nic takiego nie napisze albo pytanko zada a wy juz mu minusami lecicie..
    ładnie to tak...

    2 6 Cytuj
  • 10 sty 2012

    polecam doktora Wątrobę bardzo dobrze leczy zęby i w dodatku niedrogo jest miły i uprzejmy,przyjmuje w Dobczycach i w Gdowie ale trzeba dzwonić i się umawiać

    2 5 Cytuj
  • 10 sty 2012

    A po co polecasz jakąś wątrobę z Dobczyc na forum w dziale "Myślenice" ?
    Po pierwsze jest wątek o okolicznych miejscowościach a po drugie jest forum o Dobczycach. Link do tego dobczyckiego forum znajdziesz na oficjalnej stronie dobczyce.pl

    3 2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    jaaa poleca watrobe z dobcyc , bo tewnie sam watroba .ja jestem z dobczyc i odradzam tego dr. wielka pomyłka w leczeniu i diagnozach

    3 1 Cytuj
  • 10 sty 2012

    A czy ktoś był już u dentystki w Rudniku? Tam jakaś nowa przychodnia? Jest tam też chirurg nie wiem czy to ta sama czy inna osoba.

    5 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: mała] ludzie przystopujcie z dawaniem minusow plusów taaakk ooooooooo dla zasady bo czlowiek nic takiego nie napisze albo pytanko zada a wy juz mu minusami lecicie..
    ładnie to tak... [/quote]
    PO TO ONE SĄ

    1 2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Przedtem ktos polecał chirurga w Rudnika a teraz postu nie ma!!!! Jednych mozna innych nie???!!!

    1 2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: mama] Przedtem ktos polecał chirurga w Rudnika a teraz postu nie ma!!!! Jednych mozna innych nie???!!! [/quote]

    taa chururga o nazwisku prostata a ty w swojej naiwnosci oczywiscie uwierzyles ze taki istnieje. tak samo jak kilka postow wyzej lekarz o nazwisku watroba lub trzustka. gratuluje

    1 3 Cytuj

Odpowiedz