Forum » Myślenice

Dentyści i specjalisci od zebow dla dorosłych i dla dzieci

  • 4 sie 2012

    szukam naprawdę dobrego dentysty

    1 31 Cytuj
  • 6 sie 2012

    Może mi ktoś powiedzieć czy dr.Sobieraj dobrze rwie zęby?? czy da się na nfz czy jedyne trzeba prywatnie iść do niego i czy dobrze i bez boleśnie rwie jak na nfz?

    10 42 Cytuj
  • 14 sie 2012

    Czy może ktoś polecić jakąś ortodontkę z Myślenic lub Mszany Dolnej i okolic ? Proszę o jakąś pomoc...

    4 36 Cytuj
  • Paweł Strojny 16 sie 2012

    Witam! Dziś się dowiedziałem, że mam do leczenia kanałowego górną jedynkę. Naczytałem się wielu informacji że może sczernieć, wypaść itd.
    Na forum znalazłem informację, że polecacie centrum stomatologiczne za Cechem, wymienialiście też nazwiska polecanych dentystów. Na miejscu dowiedziałem się, że terminy ma tylko pani Ochał-Stopa. Nie było jej wśród tych polecanych.
    Czy ktoś z Was ma z nią jakieś doświadczenia? Bardzo mi zależy bo to jedynka i jeśli coś pójdzie nie tak to będę miał dziurę z przodu :P
    Proszę o informację

    1 36 Cytuj
  • 17 sie 2012

    dr nad ciechem to dramat, jak strecisz "1" to ci powie , ze takie życie .ni polecam

    16 2 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Co sądzicie o Pani stomatolog Annie Zofii Ochał Stopie ? Godna polecenia czy nie?

    6 39 Cytuj
  • Weronika x33 27 sie 2012

    Witam chciałabym się dowiedzieć kto najlepiej wykona mi skaling i piaskowanie w centrum stomatologicznym ul.Ogrodowa. Dzwoniłam tam i polecono mi Panią Bubak i Wioszczyńską(? nie jestem pewna ta pani dość niewyraźnie mówiła) Jakie jest wasze zdanie?

    5 40 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Chyba chodzi o Wiechczyńską Anię

    6 31 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Tak to zapewne o nią chodzi, jest dobra ? I jak wygląda?

    1 22 Cytuj
  • 3 wrz 2012

    Witam potrzebuję wyrwać chirurgicznie zęba kogo polecicie i jaki jest koszt?

    1 15 Cytuj
  • 3 wrz 2012

    Wyrywałam w Orto-dent na Słonecznej. Było szybko, sprawnie i szybko się zagoiło. Kosztuje 150-300 w zależności czy trzeba szyć, czy nie.

    3 34 Cytuj
  • 7 wrz 2012

    Dziękuje bardzo za odpowiedź;)

    9 Cytuj
  • 24 wrz 2012

    hej, wie ktos moze gdzie najpozniej przyjmuje jakis dentysta w myslenicach w sobote lub pt? najlepiej sobota po 16
    dzieki za pomoc;)

    4 Cytuj
  • 24 wrz 2012

    W sobotę po 16 nie bardzo, do 14 to na pewno przyjmują wszyscy dentyści . Ale możesz podejść do jakiegoś dentysty i umówić się na godz 16 , kasa mu wpadnie do kieszeni na pewno się zgodzi, tylko uważaj żeby nie policzył Ci nadgodzin extra :)

    18 Cytuj
  • 26 wrz 2012

    wiem , ze w sobote przyjmuja na niepodległosci kolo cafe 7

    23 21 Cytuj
  • 27 paź 2012

    witam. Jakis dobry dentysta w Myslenicach i który nie jest przerazajaco drogi? Macie jakies propozycje?

    5 Cytuj
  • 27 paź 2012

    Jak wygląda rejestracja do Pana Sobieraja na Ogrodowej? Na NFZ. O której najlepiej się zjawić, żeby być przyjętym?

    2 35 Cytuj
  • 27 paź 2012

    Polecam Panią dentystkę Martę Pacie przyjmuje na Niepodległości w Optima Dent.
    Super podejście do dzieci fachowa porada:)Przyjmuje na NFZ

    5 50 Cytuj
  • Klara 5 lis 2012

    Czy ktoś może leczył swoje uzębienie u P. Anny Kuczyńskiej? Bo zastanawiam się nad wizytą u niej ale wcześniej chciałabym sprawdzić opinię a w internecie jakoś mało informacji na ten temat...
    PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

    14 33 Cytuj
  • 9 lis 2012

    Witam .... ja bardzo prosze o polecenia stomatologa dla dziecka .... gdzie się najlepiej umówić i do jakiej pani stomatolog ??? będę wdzięczna za informację ;)

    3 27 Cytuj
  • 10 lis 2012

    Mini pisałam wyżej Pani dr.Marta Pacia ma naprawdę super podejście do dzieci.Przyjmuje na Niepodległości w gabinecie OPTIMADENT. Tel .do rejestracji 12 272 00 85

    5 49 Cytuj
  • 10 lis 2012
    wiki24 napisał/a:

    Mini pisałam wyżej Pani dr.Marta Pacia ma naprawdę super podejście do dzieci.Przyjmuje na Niepodległości w gabinecie OPTIMADENT. Tel .do rejestracji 12 272 00 85

    Wiki Dziękuję zapisuję numer i umawiam malucha ;) Pozdrawiam

    3 36 Cytuj
  • 10 lis 2012

    Proszę bardzo mam nadzieje że będziecie zadowoleni:)
    Ja byłam z synkiem (5 latek) i naprawdę ani raz nie zapłakał Pani dentystka wszystko mu pokazała jako zabawa i wymyślała rożne nazwy na wszystkie przyrządy na koniec młody dostał naklejkę:)

    3 31 Cytuj
  • 28 lis 2012

    A co sądzicie o dr Chądzyńskiej?

    1 40 Cytuj
  • Weronika x33 11 gru 2012

    Chciałabym wymienić plomby na białe. Kto w centrum stomatologicznym koło Domu Rzemiosła zrobiłby mi to najlepiej i za ile ? Po za tym mam w planach zrobić również skaling i piaskowanie, kogo mi polecacie? Słyszałam dobre opinie o Pani Bubak lecz chciałabym się dowiedzieć waszych opinii :D

    2 33 Cytuj

Odpowiedz