Forum » Myślenice

Parafia św. Brata Alberta w Myślenicach

  • 19 sie 2012

    Ale w jakim sensie Adam zadrwil z parafian?

    3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    absolutnie prokuratura musi być powiadomiona !!!!!!!!!!!!!!!!
    jutro trzeba to zgłosić. czy ktoś z obecnych sie tym zajmie ?

    9 5 Cytuj
  • 19 sie 2012

    ojej jaka aprobata wreszcie prokuratura będzie miała poważną sprawę i nie będzie się zajmować jakimiś tam pierdołami myślę że to będzie na skalę ogólnoeuropejską. zastanawiam się czy kościelny nie zwieje za granicę zanim powiadomimy prokuraturę, może już dziś trzeba działać jeszcze zanim pójdziemy na MIKOŁAJA

    2 9 Cytuj
  • 19 sie 2012

    a ja uważam że kazanie proboszcza było całkiem treściwe... w sumie to tak każdy powie po pół zdania i ta cała historia wyszła jak na łamach FAKTU... Gdzie te konkrety?

    5 3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: Redaktor] a ja uważam że kazanie proboszcza było całkiem treściwe... w sumie to tak każdy powie po pół zdania i ta cała historia wyszła jak na łamach FAKTU... Gdzie te konkrety? [/quote]
    konkretem jest film z kościelnym w roli głównej

    8 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    a kto widział ten film nawte go nie ma

    9 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    WITAM!!! Pamietajcie ze najlepiej cala nawalnice przetrzymac i dobrze jest sie okopac, a ludzi zmeczyc. Zawsze wyjda na swoje tak jak w AMBER GOLD. Ciezko jest cos zrozumiec p. dyrektora bo nie mowi calymi zdaniami i malo przytacza faktow, a tylko o gasce ktora uciekla do stawu z zabkami plywac. Chyba woda bedzie bardzo brudna i glebokie tez wiry.

    3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    to co już mamy zebrane na nowego w takim razie? na 100% nie jest niewinny... na starego film którego nikt nie widział... dziwi mnie to że wszyscy go mają a co chwilke ktoś pisze że nawet nie widział sekundy...

    2 8 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: Redaktor] to co już mamy zebrane na nowego w takim razie? na 100% nie jest niewinny... na starego film którego nikt nie widział... dziwi mnie to że wszyscy go mają a co chwilke ktoś pisze że nawet nie widział sekundy... [/quote]
    ja widziałem

    5 4 Cytuj
  • 19 sie 2012

    co widziałeś

    2 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=alapatala] co widziałeś [/quote]
    jaka ciekawość. Sporo ludzi widziało film i wszystko co napisene jest to prawda, zdobądź film , oglądnij a potem wypowiadaj się na forum bo nikt nie będzie ci tutaj opisywał ze szczegółami. Tak nie wierzysz w istnienie filmu a tak się dopominasz

    9 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    a czemu ty nie na mszy na mikołaju Józef o Ciebie pyta

    2 8 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: J-23] a czemu ty nie na mszy na mikołaju Józef o Ciebie pyta [/quote]
    nie jestem w tej aferze za nikim , swoje widziałem i to mi wystarczy, a cynizm z twojej strony jest śmieszny

    9 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    śmieszny , śmieszny przecież o ten śmiech w tym wszystkim chodzi. Tylko nie wiem kto zagra głównego bohatera w tym filmie bo Rysiek z klanu już nie chce grać w tasiemcach

    2 10 Cytuj
  • 19 sie 2012

    gdyby to wszystko było wyssane z palca to kościelny by został a proboszcz nie tak by grzmiał z ambony, po drugie to chyba kościelny albo ktoś z jego otoczenia tak go broni w postach tylko pod innymi nickami i minusuje każde poparcie ks Józefa

    17 3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    nie jestem w tej aferze za nikim , swoje widziałem i to mi wystarczy, a cynizm z twojej strony jest śmieszny hahahahaha

    3 10 Cytuj
  • 19 sie 2012

    sory gregory ale nie chce mi się juz pracować nad tym scenariuszem przenoszę sie na inne forum

    3 9 Cytuj
  • 19 sie 2012

    J-23 skończyła się fucha w kościele to siedzisz teraz przed kompem i ironizujesz. Twój czas się skończył papapa

    7 3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Będziecie się wszyscy tu zgromadzeni smażyć w piekle!!!!!!!!

    2 14 Cytuj
  • 19 sie 2012

    najwyższa pora żeby adam też odszedł, pora skończyć tą komedię i rozpustę

    10 3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    I jak po mszy na Mikołaju? Bo pogoda dopisała.

    8 Cytuj
  • 19 sie 2012

    a gdzie moge znalezc ten filmik?

    7 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    gdzie te róże oj Ty jak że zgodny ludzie haha żenadamało powiedziane... pożegnaliśmy jak trza umowa była dobra...

    7 Cytuj
  • 19 sie 2012

    róż i prezentów było mnóstwo, ludzie dopisali a pożegnanie przepiękne. Dziękujemy ks Józefie:)

    19 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: zizi] najwyższa pora żeby adam też odszedł, pora skończyć tą komedię i rozpustę [/quote]
    popieram, jak mu nie wstyd za to wszystko

    10 Cytuj

Odpowiedz