Forum » Myślenice

Parafia św. Brata Alberta w Myślenicach

  • 19 sie 2012

    A Panu kościelnemu daliście też róże i prezenty na pożegnanie :)

    16 6 Cytuj
  • 19 sie 2012

    a co nasz adaś wyprawiał w tej Austrii ?

    16 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    jeździł na nartach - jest filmik !!

    13 3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Nie da się już nic zrobić aby Józef został.

    9 3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    [quote=gość: emma] Nie da się już nic zrobić aby Józef został. [/quote]
    Ja myślę że i tak w tym syfie nie chciałby dłużej zostać

    16 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    jak nie jak tak ujawnić te filmy o Adamie i Józef zostanie a Adam pójdzie , chyba że Józef nie chce tu zostać czy ktoś go zapytał ??

    10 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    A cóz ten pełen cnót i pokory adas wyprawiał w Austrii???
    Tez jestesmy ciekawi :)
    Było jeszcze lepiej niż z panią z apteki???

    12 5 Cytuj
  • 19 sie 2012

    o jej to Ks. Adam ma jeszcze aptekę, a która to apteka bo tyle ich w Myślenicach

    5 8 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Ks. Adam był w lipcu na nartach w Austrii ???? a wszyscy mówili ze jest nad morzem. No jak ludzie plotkują i głupoty gadają

    16 1 Cytuj
  • 19 sie 2012

    drogi użytkowniku ,,cocloia" o jaki film z kościelnym chodzi możesz go umieścić w linku jeśli masz do niego dostep jeśli ktos ma link do filmu to prosze podajcie go na forum

    16 2 Cytuj
  • 19 sie 2012

    Ksieze Jozefie,jesli czytasz ten post,to pomijajac cala "afere" chcialabym Ci podziekowac za te 8 lat. Nie bylam dzis na mszy w kaplicy na Mikolaju ale gdybym wiedziala ze to wyraz poparcia dla Ciebie, to pewnie bym poszla.za co dziekuje? Nie jestem osoba czynnie uczestniczaca w zyciu parafii , a jednak lubilam uczestniczyc we mszach sprawowanych przez ksiedza,patrzec jak z sympatia spoglada ksiadz na ministrantow,badz sluchac jak z duma informuje ksiadz o ich sukcesach sportowych.lubilam ksiedza homilie,bez bajek Ezopa;)dziekuje i zycze powodzenia w nowej parafii.Szczesc Boze

    33 3 Cytuj
  • 19 sie 2012

    dołanczam się do życzeń "weronki",mój syn jest ministrantem i bardzo sobie chwalił ks Józefa,ja i mój syn będziemy tęsknić będzie nam księdza brakować w kościele i na treningach piłki nożnej...

    19 4 Cytuj
  • 19 sie 2012

    "Kto jeszcze pamięta aferę która skończyła się dopiero w Myślenickim szpitalu? Całe miasto huczało."
    A co to za afera bo jestem niedoinformowana

    14 5 Cytuj
  • 20 sie 2012

    WITAM!!! Widzicie teraz skad wychodzi cale zlo? z Parafii sw. Brata Alberta a z tego powinno plynac duzo dobra. Jest prawda jezeli jest cos chore to sie usuwa wszystko. I to jest dobro ktore czyni pan dyrektor parafialny a reszta zostala zamieciona pod dywam. Zlo zawsze idzie od gory. Trzeba bylo usunac wszystko i temat zakonczony. A teraz bedziemy dalej z tym zyc i mowic ze jest dobrze.

    7 8 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Moi drodzy, współczuje Wam sytuacji, przykro się czyta o tym wszystkim - tym bardziej że jestem byłym parafianinem. Wikarego nie miałem już okazji poznać bliżej - więc dla mnie jest czystą kartą. Najgorsze jest to że ciągle ktoś coś wie, mówi, pojawiają się tylko wycinki tego co niby się stało a niby nie - wszystko w formie domniemania. Odwołanie kościelnego niestety potwierdza że problem jest - bo inaczej to posunięcie było by nieuzasadnionym.
    Przerażające jest że we wspólnocie (Boże, Kościół jest chyba coraz bardziej tylko z nazwy wspólnotą) nie mówi się otwarcie o sprawach iskrzących i dzielących parafian.

    Jeżeli Proboszcz rzeczywiście ma sporo za uszami, jeżeli macie wiarygodnych świadków lub/i dowody to wg mnie powinien się zebrać komitet który zbierał by poparcie za odwołaniem go z funkcji a podanie złożyć w kurii.

    21 2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Kościelny zapłacił za swoją winę bardzo surową karę - dał bym spokój ze zgłaszaniem tej sprawy gdziekolwiek dalej. Utracił miejsce zatrudnienia (sądząc po jego wieku na kilka lat przed emeryturą), ale co gorsza utracił w naszych oczach szacunek i zaufanie, ludzie pokazują go palcami na ulicy, to dla niego najsurowsza kara jaką tylko mógł dostać.

    WYSTARCZY !

    23 14 Cytuj
  • 20 sie 2012

    nie chodźcie do kościoła skończą się wasze problemy

    12 14 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Ks.Adam taki mądry a nawet się słowem nie odezwał wczoraj na mszy na mikołaju,nie podziekował Ks.Józefowi za nic.Szczyt bezszczelności.

    43 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    jak prosto sie pisze i obraża ludzi anonimowo. Ludzie dajcie już spokój, pozdr

    11 14 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: obserwator2]Ludzie dajcie już spokój, pozdr [/quote]

    Damy spokój jak się sprawa tej MAFII zakończy. Na razie to tylko wstęp...

    20 8 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Wszystko mozna zrobic w pobliskich krzyszkowicach wcciagu 3 lat jest 3 proboszcz bo ks ma byc dla ludzi nie odwrotnie!!!

    27 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Kto pytam kto? kiedykolwiek widział wesołego uśmiechnietego kościelnego z Alberta zawsze kwaśna mina ,zawsze smutny ,i zawsze udawał niewinnego ,i biednego.Takiego go zapamiętam Amen.....................

    21 5 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Posłuchajcie sobie na Youtube:

    Zespół IPERYT [part 8]

    Zacny utwór od 4m 44s
    To już dzisiaj historia myślenickiej sceny pankowej, łza się w oku kręci.

    14 5 Cytuj
  • 20 sie 2012

    buka - oj kręci się kręci. A utwór *****tycznie zacny...

    8 4 Cytuj
  • 20 sie 2012
    4 5 Cytuj

Odpowiedz