Forum » Myślenice

Parafia św. Brata Alberta w Myślenicach

  • 20 sie 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=R_reCPhUO5s
    :) to jest lepsze polecam :)

    1 8 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Ksiądz proboszcz powinien poprosić Kardynała o przeniesienie,aby nie robili tyego parafianie,bo widać że jest już zmęczony tą parafią ,wysyłaniem kopert.Poanadto w parafii nic nie robi lokuje tylko pieniadze a rezultaty zerowe.Chcemy troszkę od tego odpocząć.Bardzo chcielibyśmy aby przyszedłinny proboszcz ,który wprowadzi inne zwyczaje i zacznie w końcu panować miła atmosfera na parafii.

    19 3 Cytuj
  • 20 sie 2012

    W związku z dużym zainteresowaniem na forum tematem* Parafia św. Brata Alberta w Myślenicach * zwracam sie z uprzejmą prośbą do administratorów strony *miasto_info* o przeprowadzenie i opublikowanie wywiadu z ks.Adamem.Myślę ,że sam ks.Adam powinien wypowiedzieć sie w sprawie przeniesienia ks.Józefa i zwolnienia p.kościelnego.Oczywiście jeżeli sprawa dalej będzie rozdmuchiwana to ks. Adam zabierze głos z ambony ale będzie to tylko monolog.
    Z poważaniem Parafianin
    ps.sam mogę podesłać kilka pytań

    31 4 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Konieczna zmiana proboszcza na takiego który będzie miał ciekawe pomysły na ulepszenie parafii,a także wyrozumienie dla parafian.Będziemy mieli nowego wikarego,nowego kościelnego i nie ukrywam że zmiana organisty też by sie przydała ale na takiego prawdziwego zdarzenia który umie zagrać i zaśpiewać,a nie tak jak dotychczasowy.Po całkowitej wymianie wszystkich parafia będzie o wiele fajniejsza i myślę że przy nowej obsłudze począwszy od proboszcza skończywszy na organiście nastąpią nowe zwyczaje ,a cennik za usługi będzie niższy.

    23 5 Cytuj
  • 20 sie 2012

    eee tam adam zostanie :)

    5 11 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: Parafianin] (...) zwracam sie z uprzejmą prośbą do administratorów strony *miasto_info* o przeprowadzenie i opublikowanie wywiadu z ks.Adamem (...) [/quote]

    Biorąc pod uwagę sposób "załatwiania spraw" przez x. Adama to rozmawiać z mediami raczej nie będzie chciał...

    17 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    hmmm . nie jest zle !!! ważne ze złodzieja już nie ma !!!
    Tylko nie wiem w co wierzyć , 2 opcje
    Proboszcz ks.Adam pokazał ze pod sułtanom ma jaja usuwając kościelnego
    2opcja . Myślę ze ks Adam mógł złodziejowi dać sporą odprawe z naszych pieniędzy !!

    13 5 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Ksiądz Adam jest wspaniałym kapłanem i organizatorem obozów sportowych. Pracowałam z nim przez wiele lat i nie zgadzam się z wieloma komentarzami szkalujące jego osobę. Życzę mu dalszych sukcesów i siły do dalszej pracy.

    7 26 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: nie-wazne-kto] hmmm . nie jest zle !!! ważne ze złodzieja już nie ma !!!
    Tylko nie wiem w co wierzyć , 2 opcje
    Proboszcz ks.Adam pokazał ze pod sułtanom ma jaja usuwając kościelnego
    2opcja . Myślę ze ks Adam mógł złodziejowi dać sporą odprawe z naszych pieniędzy !! [/quote]
    DOKŁADNIE - na pewno nie odszedł z pustymi rękoma a za milczenie żeby brudy Adama nie wyszły też pewnie dostaje niezłą kasę

    16 3 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=seba] Kościelny zapłacił za swoją winę bardzo surową karę - dał bym spokój ze zgłaszaniem tej sprawy gdziekolwiek dalej. Utracił miejsce zatrudnienia (sądząc po jego wieku na kilka lat przed emeryturą), ale co gorsza utracił w naszych oczach szacunek i zaufanie, ludzie pokazują go palcami na ulicy, to dla niego najsurowsza kara jaką tylko mógł dostać.

    WYSTARCZY ! [/quote]

    sam do tego doprowadził i sam sobie winien!!!!!

    10 5 Cytuj
  • 20 sie 2012

    ludzie, nie poddajmy się, to wierzchołek góry lodowej, trzeba usunąć proboszcza!!!!!!!!!!!!!!!

    20 5 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Pamiętam, jak kilka lat temu ksiądz Adam ogłosił na kazaniu , że ktoś ukradł wszystkie pieniądze wpłacone przez rodziców na poczet wyjazdu obozu w Łebie. Dodał tylko, że musiał zrobić to ktoś, kto znał wszelkie wejścia , raczej swój. Strachu było, co niemiara, bo nie wiadomo było, czy dzieci pojadą? Nie znam szczegółów, ale ktoś częściowo sfinansował ten wyjazd , natomiast pieniądze się nigdy nie odnalazły. Pamiętacie taki epizod?

    16 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: Maki] Ksiądz Adam jest wspaniałym kapłanem i organizatorem obozów sportowych. Pracowałam z nim przez wiele lat i nie zgadzam się z wieloma komentarzami szkalujące jego osobę. Życzę mu dalszych sukcesów i siły do dalszej pracy. [/quote]
    organizatorem obozów sportowych?- co masz na myśli?No chyba nie Łebę
    dalszych sukceców - możesz jakiś wymienić?

    14 4 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Powiem tyle...ks.Adam nawet wczoraj "Bóg zapłać" nie powiedział...taki z niego ksiądz...w przeciwieństwie do ks. józefa który podziękował za te 8lat współpracy

    27 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: misiek33] ludzie, nie poddajmy się, to wierzchołek góry lodowej, trzeba usunąć proboszcza!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]
    zgadzam się, ten człowiek nie ma za grosz honoru ! Chciałbym doczekać czasów gdzie z przyjemnością będę szedł do kościoła, a kazania będzie mówił ktoś kto jest dla mnie autorytetem

    16 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    ks,Józef zna trzy magiczne słowa--prosze,przepraszam i dziękuje -i to mu wystarczy żeby być nie tylko księdzem ale przede wszystkim człowiekiem.Ma klase,a niektórym jej brakuje delikatnie ujmując!!

    23 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    Maki: "Ksiądz Adam jest wspaniałym kapłanem i organizatorem obozów sportowych. Pracowałam z nim przez wiele lat i nie zgadzam się z wieloma komentarzami szkalujące jego osobę. Życzę mu dalszych sukcesów i siły do dalszej pracy."

    ciekawe czy bywałaś na tym obozie? jeśli tak, to dobrze wiesz co się tam działo i lepiej zamilcz, niżbyś miała prezentować taką obłudę mówiąc o sukcesach!!!

    też byłam na tym obozie i były to dla mnie bardzo niemiłe doświadczenia!!!

    19 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: misiek33] ludzie, nie poddajmy się, to wierzchołek góry lodowej, trzeba usunąć proboszcza!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]
    trzeba dokończyć tą sprawę, prosimy Górne Przedmieście o poprowadzenie sprawy do końca, nie chcemy takiego proboszcza co ma na sumieniu niejedno a zaufanie do niego jest żadne, jak iść do kościoła w takiej sytuacji. Prosimy ludzi z Górnego dokończcie sprawę i dziękujemy za wszystko

    22 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: Maki] Ksiądz Adam jest wspaniałym kapłanem i organizatorem obozów sportowych. Pracowałam z nim przez wiele lat i nie zgadzam się z wieloma komentarzami szkalujące jego osobę. Życzę mu dalszych sukcesów i siły do dalszej pracy. [/quote]
    Obozów sportowych???
    Śmiechu warte!!!
    Mój syn był raz i to było o raz za duzo!!! "Kadra" nie przygotowana do opieki nad młodymi ludzmi a metody wychowawcze -np. kilka godzin klęczenia za karę !!! Kary godne!!!
    Dzieci zakwaterowane w zimnych namiotach a osoby szumnie nazywane "kadrą" nocują w cieplutkich pokoikach i imprezują. Toalety dla młodziezy - koszmar a dla kadry - wypas! A kilkukilometrowy spacer brzegiem morza dla dziecka nie jest zadna atrakcją - a zwłaszcza dla tego ze skreconym stawem skokowym!!!
    I za to mamy mu być wdzięczni???

    18 2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    parafianie jesteście żałośni poczytajcie to co wypisujecie i zastanówcie się na jakie upodlenie was stać do jakiego poziomu schodzicie
    zazdrość obłuda mściwość pomówienia afera taśmowa seks afera ale żadnych dowodów każdy anonimowo wypisuje pierdoły nikt nie ma odwagi się przedstawić z imienia nazwiska i powiedzieć że wie i ma na to coś dowody. Każdy z was może sobie zmienić poglądy, lekarza, adres zamieszkania i PARAFIĘ też Jest kilka kościołów w okolicy . Gnoicie nie tylko swoją parafię, swoje miasto ale też siebie. Jestem mieszkańcem Myślenic i wstydzę się teraz przyznać że jestem z Myślenic

    8 25 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: Patryk] parafianie jesteście żałośni poczytajcie to co wypisujecie i zastanówcie się na jakie upodlenie was stać do jakiego poziomu schodzicie
    zazdrość obłuda mściwość pomówienia afera taśmowa seks afera ale żadnych dowodów każdy anonimowo wypisuje pierdoły nikt nie ma odwagi się przedstawić z imienia nazwiska i powiedzieć że wie i ma na to coś dowody. Każdy z was może sobie zmienić poglądy, lekarza, adres zamieszkania i PARAFIĘ też Jest kilka kościołów w okolicy . Gnoicie nie tylko swoją parafię, swoje miasto ale też siebie. Jestem mieszkańcem Myślenic i wstydzę się teraz przyznać że jestem z Myślenic [/quote]
    po pierwsze parafia jest nasza bo z naszych pieniędzy i naszymi rękoma wybudowana, po drugie taśma istnieje a po trzecie gdyby było to pomówienie adam nie usunąłby kościelnego, i po tzrecie też teraz się wstydzę że jestem z myślenic i z parafii św. Alberta bo to wstyd żeby w kościele były takie przekręty i taki syf jak i w końcu ujrzał światło dzienne

    23 2 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: Patryk] parafianie jesteście żałośni poczytajcie to co wypisujecie i zastanówcie się na jakie upodlenie was stać do jakiego poziomu schodzicie
    zazdrość obłuda mściwość pomówienia afera taśmowa seks afera ale żadnych dowodów każdy anonimowo wypisuje pierdoły nikt nie ma odwagi się przedstawić z imienia nazwiska i powiedzieć że wie i ma na to coś dowody. Każdy z was może sobie zmienić poglądy, lekarza, adres zamieszkania i PARAFIĘ też Jest kilka kościołów w okolicy . Gnoicie nie tylko swoją parafię, swoje miasto ale też siebie. Jestem mieszkańcem Myślenic i wstydzę się teraz przyznać że jestem z Myślenic [/quote]
    To MY BUDOWALIŚMY własnymi rękoma ten kośció i to NIE MY jestesmy tymi, którzy powinni zmienić parafie i kosciół!!! A ty jezeli wstydzisz sie tego, iz jesteś z Myslenic to zabieraj manatki i sie wyprowadz!!!

    22 Cytuj
  • 20 sie 2012

    ogólnie to jeszcze nic nie wyszło na światło dzienne i jakoś nikt jeszcze nie ujawnił dowodów a tylko wypisuje jeden debil za drugim bardziej pikantniejsze rzeczy i wylewa swój jad

    7 21 Cytuj
  • 20 sie 2012

    [quote=gość: Patryk] ogólnie to jeszcze nic nie wyszło na światło dzienne i jakoś nikt jeszcze nie ujawnił dowodów a tylko wypisuje jeden debil za drugim bardziej pikantniejsze rzeczy i wylewa swój jad [/quote]
    właśnie wszystko wyszło, a taśmę ogląda coraz więcej osób i mam nadzieję że do wszystkich parafian dotrze

    19 1 Cytuj
  • 20 sie 2012

    i ja też mam taką nadzieję

    15 3 Cytuj

Odpowiedz