Forum » Myślenice

Parafia św. Brata Alberta w Myślenicach

  • 26 sie 2012

    Tutejsza napisała
    Racz czytać uwaznie drogi PRZYBYSZU. Sprawa jest w prokuraturze. A ten "niesurowy kapłan" woła właśnie o jak to piszesz stówy. a jezeli chodzi o sprzatanie wokół koscioła to przeciez koscielny pobierał za to "uczciwą" pensję a kosciół wewnatrz sprzataja wdłg dyżurów parafianie.
    Co do mszy na mikołaju to Józef zachował sie bardzo ładnie a proboszcz pokazał brak klasy i nie raczył go nawet pozegnać.

    Tutejsza ty masz chyba gówno zamiast mózgu hahahahahahahaha biedactwo

    7 17 Cytuj
  • 26 sie 2012

    O matko kto tak nisko upadł że wypisuje takie *****ty : prokuratura CBA CBŚ może KGB FBI
    ludzie czy wy czytacie to co piszecie ???

    3 13 Cytuj
  • 26 sie 2012

    Gdyby głupota miała skrzydła to .............................

    7 13 Cytuj
  • 26 sie 2012

    [quote=gość: hahahahah] Tutejsza napisała
    Racz czytać uwaznie drogi PRZYBYSZU. Sprawa jest w prokuraturze. A ten "niesurowy kapłan" woła właśnie o jak to piszesz stówy. a jezeli chodzi o sprzatanie wokół koscioła to przeciez koscielny pobierał za to "uczciwą" pensję a kosciół wewnatrz sprzataja wdłg dyżurów parafianie.
    Co do mszy na mikołaju to Józef zachował sie bardzo ładnie a proboszcz pokazał brak klasy i nie raczył go nawet pozegnać.

    Tutejsza ty masz chyba gówno zamiast mózgu hahahahahahahaha biedactwo [/quote]
    Ty, sadzac po twojej inteligentnej wypowiedzi nie masz nawet tego....i kto tutaj jest biedactwem?

    8 3 Cytuj
  • 26 sie 2012

    no i poco się niepotrzebnie obrzucacie błotem a przy okazji i innych , kto w tych czasach nie kradnie , ja sam kradnę , tylko się najpierw upewniam czy niema kamerki albo jakiegoś delikwenta z komórką , a wy jak się komuś podwinie noga to nic tylko zniszczyć

    6 16 Cytuj
  • 26 sie 2012

    A może pewna pani rzuciłaby nieco światła na tę sprawę... ;-) a może ten Kościelny nie jest taki zły, co? I tak naprawdę chodzi o coś innego...?

    8 12 Cytuj
  • 26 sie 2012

    bibiczanka, nie prowokuj, nie prowokuj, zajmij sie bibicami a to forum zostaw tym, którzy coś wiedzą o temacie.

    10 7 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 26 sie 2012

    "I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom"
    Codziennie w czasie modlitwy powtarzam te słowa. Gdybym nie chciał komuś przebaczyć to o co prosiłbym Boga tymi słowami? Mianowicie o to aby i on tak samo nie przebaczył mi moich grzechów. A jeżeli Bóg mi nie przebaczy, to gdzie pójdę po śmierci?
    Jezus powiedział do cudzołożnicy: Nikt cię nie potępił? I Ja Cię nie potępiam. Idź i nie grzesz więcej
    Można by długo dyskutować czym jest przebaczenie, jak je rozumieć...

    Osobiście myślę, ze przebaczyć to nie znaczy całkiem zapomnieć. Jak kolega zrobił mnie w konia podstępnie to trudno mi było mu przebaczyć. To przebaczanie było procesem. Trwało jakiś czas. Ta złość na niego niszczyła mnie samego od środka. Dziś nie czuję do niego już jakieś złości czy urazy, albo niechęci na jego widok. Nawet już nie pamiętam dokładnie o co poszło. Jednak o dobru mojej rodziny muszę pamiętać i raczej w jakieś interesy z nim nie wejdę.

    7 13 Cytuj
  • 27 sie 2012

    to niech przebacza policja, sąd i prokuratura. niech każdy robi co chce, bo przecież mu przebaczymy

    oj sh_ma, sh_ma pomyśl troszkę zanim coś napiszesz. cudzołożnica żałowała za grzechy. dokonała się w niej głęboka przemiana wewnętrzna. dlatego Jezus powiedział: Idź i nie grzesz więcej.
    w sytuacji tutaj opisywanej jeśli nie będzie zdecydowanych działań, to zło będzie panoszyć się dalej.

    16 4 Cytuj
  • 27 sie 2012

    niestety już na emeryturze i sam muszę się o to starać ciężką pracą aby w życiu coś osiągnąć a nie kraść w KOŚCIELE

    11 1 Cytuj
  • 27 sie 2012

    do hahahaha
    niestety już na emeryturze i sam muszę się o to starać ciężką pracą aby w życiu coś osiągnąć a nie kraść w KOŚCIELE

    11 2 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Wczoraj dowiedziałam się że problem tkwił zupełnie w kimś innym niż pan kościelny, nie powiem nic więcej bo to nie moja sprawa, zastanawia mnie tylko fakt dlaczego ktoś specjalnie niszczy tu reputację raczej niewinnej osoby, rozdmuchaliście sprawę, nic się nie wyjaśniło rzekomo jakieś filmy których chyba nikt nie widział.....jeden z drugim pomyślcie czasem zanim kogoś zaczniecie oskarżać

    21 19 Cytuj
  • 27 sie 2012

    @refleksja
    To podziel się tą wiadomością ze wszystkimi. Tymczasem robisz dokładnie to samo co "wszyscy".

    17 5 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Nie robię tego samego co wszyscy którzy już wyrok wydali a ciekawi mnie kto widział jakiś tam wymyślony film, nie będę nikogo tu publicznie oskarżać a co wiem to zachowam dla siebie bo szczerze mnie ta informacja zbulwersowała , nie zamierzam publicznie kogoś szkalować ale "WY " się opamiętajcie. Dziwi mnie również brak jakiegoś stanowiska redakcji tego forum, gdyż padają tu konkretne oskarżenia i nazwiska czy tak można drodzy panowie ????

    13 21 Cytuj
  • 27 sie 2012

    a ja film widzialem...i co ty na to?

    20 12 Cytuj
  • 27 sie 2012

    Kościelny powinien ponieść konsekwencje swojego czynu. Ja mu wybaczę :) jeśli usłyszę wyrok wskazujący :).

    18 14 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 27 sie 2012

    Cóż to znaczy przebaczyć? Dla mnie to czuć wewnętrzny pokój gdy spotykam osobę która mnie skrzywdziła. Nie czuć jakiejś urazy czy nie chęci. Nie znaczy to całkowicie zapomnieć, bo to przy dużej krzywdzie po prostu nie możliwe. Jan Paweł II poszedł do więzienia porozmawiać z tym który do niego strzelał i przebaczyć mu, ale to nie znaczy że zapomniał. Przebaczyć to również nie wytykać go palcami, nie szukać zemsty. Tak się zastanawiam, czy przebaczenie wyklucza domaganie się sprawiedliwości?...Myślę że chyba nie, ale sprawiedliwości rozumianej jako zadośćuczynienia za wyrządzoną krzywdę, a nie jako odwet.

    Plebańska -> napisałem wcześniej "Jednak o dobru mojej rodziny muszę pamiętać i raczej w jakieś interesy z nim nie wejdę." Już z tego zdania wynika, choć może nie wprost, że dla mnie przebaczyć przestępcy nie oznacza pozwalania mu na dokonywanie dalszych przestępstw. Już dawno temu na poprzednim forum myślenickim pisałem iż dla mnie wymierzane kary przez sądy nie powinny mieć na celu jako takiego karania winowajców, ale ochronę społeczeństwa przed osobami mu zagrażającymi.

    5 14 Cytuj
  • 28 sie 2012

    [quote=gość: Belial] Kościelny powinien ponieść konsekwencje swojego czynu. Ja mu wybaczę :) jeśli usłyszę wyrok wskazujący :). [/quote]

    Podobnie jak ksiądz swojego! Jak demokracja to demokracja ! A co !?

    11 7 Cytuj
  • 28 sie 2012

    ciag dalszy anonimowych pomówień. Poziom forum masakra. Obowiazuje tu jakis regulamin wogóle. Pozdr,

    5 13 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Czy jest w ogóle ten filmik ?

    9 3 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Pamiętajcie że każdy pomówiony (w tym również Pan Kościelny) może dochodzić swoich praw przed sądem - oczywiście jeżeli jest pewny że jest to pomówienie i może tego dowieść. Zawiadomienie z art 212 KK musi jednak złożyć pokrzywdzony bo ściganie odbywa się tylko na wniosek z oskarżenia prywatnego.

    Dlatego przestańcie cały czas narzekać na forum, moderację, itp. Moderatorzy nie są sędziami i nie wymagajmy od nich oceniania bo od tego jest wymiar sprawiedliwości. Jak moderowane - to źle - bo to cenzura itp. jak nie moderowane to też źle bo pomówienia, brak reakcji adminów etc.

    Ktoś jest pokrzywdzony?! To niech zgłasza sprawę - sąd w przypadku przyznania racji na pewno nakaże usunięcie pomówień oraz przeprosiny.

    13 4 Cytuj
  • 28 sie 2012

    http://moto.onet.pl/1666211,1,volkswagen-golf-oficjalne-zdjecie,artykul.html?node=2

    Nowy model VW Golfa ! Siódemka :) - można zacząć zbierać $$$ ;P

    6 4 Cytuj
  • 28 sie 2012

    PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    12 1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 28 sie 2012

    Ani jeden zarejestrowany użytkownik nie napisał, że ma nagranie filmu, albo go przynajmniej widział.

    Ktoś pisał iż sprawa jest już w prokuraturze. Czy przeciętny Kowalski może w jakiś sposób zweryfikować w sposób wiarygodny tą informację?

    11 5 Cytuj
  • 29 sie 2012

    [quote=sh_ma] Ani jeden zarejestrowany użytkownik nie napisał, że ma nagranie filmu, albo go przynajmniej widział.

    Ktoś pisał iż sprawa jest już w prokuraturze. Czy przeciętny Kowalski może w jakiś sposób zweryfikować w sposób wiarygodny tą informację? [/quote]
    sporo tu piszących pisało że widziało filmik, ja tez widziałam

    9 2 Cytuj

Odpowiedz