Forum » Myślenice

Lekarze specjaliści, wizyta domowa, prywatna, opinie

  • 5 kwi 2019

    Znacie jakiegoś dobrego pulmologa w Myślenicach, który przyjmuje prywatnie? Od razu jaki koszt wizyty ?
    może Pan J. Śliwa ?

    2 Cytuj
  • Kasia 5 kwi 2019

    PULMONOLOG

    3 5 Cytuj
  • 8 kwi 2019

    Znacie jakiegoś dobrego pulmonologa?

    1 Cytuj
  • 22 maj 2019

    Cześć wszystkim,

    możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży z Myślenic (ewentualnie okolice)? Najlepiej kobietę i z miarę przywoitymi terminami (może być też prywatnie jeśli nie za całe góry złota =) ).

    Z góry dziękuję.

    Cytuj
  • 18 cze 2019

    A możecie mi polecić jakiegoś dobrego ortopedę zajmującego się schorzeniami w plecach w i kolanach? Znajoma namawia mnie na wyjazd do Warszawy , żeby się tam porządnie wyleczyć, bo sama korzystała z ich usług. Ale to tak daleko i mam wątpliwości :( może Wy coś możecie powiedzieć na ich temat. Czy warto inwestować w prywatną opiekę medyczną? Moja znajoma mówi, że się na nich nie zawiodła i nie żałuje wydanych złotówek na nich a Wy jak myślicie?

    2 Cytuj
  • 26 wrz 2019

    Dr Renata Łapa - bardzo dobry ginekolog. Przyjmuje przy ul. Reymonta. Krótkie terminy, rzetelna wiedza. Prowadziła moją ciąże, jestem bardzo zadowolona.

    1 6 Cytuj
  • 23 lut 2020

    Czy w Myślenicach przyjmuje jakikolwiek anestezjolog prywatnie? Jeżeli nie to może ktoś poleci dobrego ortopede - właściwie chodzi jedynie o kontynuacje leczenia przeciwbólowego na podstawie dotychczasowej dokumentacji.
    Lekarz POZ rzekomo nie posiada kompetencji do wypisywania "tak silnych leków" ,a poradnia leczenia bólu istnieje w Krakowie co z kolei wiąże się z kłopotliwym dojeżdżaniem tamże.

    Cytuj
  • 23 lut 2020

    Idź prywatnie, bo dr. Gdula jest lokalnie najlepsza i najdokładniejsza. Dermatologicznie lepszej jakości w Myślenicach i okolicy nie znajdziesz.

    1 6 Cytuj
  • mknp@o2.pl 24 lut 2020
    Vivaldi napisał/a:

    Idź prywatnie, bo dr. Gdula jest lokalnie najlepsza i najdokładniejsza. Dermatologicznie lepszej jakości w Myślenicach i okolicy nie znajdziesz.

    Pani Gdula ma doktorat?

    2 2 Cytuj

Odpowiedz