Forum » Myślenice

CYFROWE KINO MUZA kino - wrażenia repertuar

  • toksyk@wp.pl 15 wrz 2011

    Dlaczego Twoim zdaniem padnie? Od tylu lat mieliśmy nierentowne kino i nie padało teraz będzie tak samo. Ośrodek zamiast 500 000 zł straty będzie przynosił 600 000 zł a zarządzający nim i tak będą odbierać nagrody i premie za "szerzenie kultury w Myślenicach"

    4 1 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    Toksyk, ale za analogowe kino nikt nie musiał płacić 11 tysięcy raty miesięcznie. Myślisz że hojną gminę (wszystkich mieszkańców) będzie stać aby dotować czyjeś "widzimisię"?

    5 3 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 15 wrz 2011

    Ja się z Tobą całkowicie zgadzam mam takie samo zdanie na ten temat. Myśle że skoro "hojną gminę" stać było do tej pory na płacenie 500 tyś strat rocznie to będzie ją też stać na 632 tyś rocznie. W końcu gminę można zadłużać w nieskończoność. Nadal będą wypłacane nagrody za "szerzenie kultury" a tym że ośrodek przynosi takie straty nikt się nie zainteresuje oprócz paru osób na forum. Jeżeli masz jakąś propozycję co zrobić aby do tego nie doszło to chętnie posłucham i zapewne Cię poprę.

    3 2 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    to koniec kina , i nie mówię tu o naszym kinie ale ogólnoświatowym , zamiast głebi treści i emocji stawia się na głębie ekranu i efekty specjalne - koniec kina tak samo jak końcem prawdziwej fotografii którą można było dotknąć , poczuć daną chwilę było upowszechnienie fotografii cyfrowej.
    Pamiętam jak byłem na Essential Killing na polu -15 śnieg , wichura , w środku film o podobnej treści , ciemna , pusta sala to jest klimat a nie jakieś zakładanie plastiku na nos.

    1 2 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 16 wrz 2011

    To już raczej zupełnie inny temat. Kino ewoluuje czy to sie komuś podoba czy nie. Kiedy były filmy czarno białe i bez dźwięku reżyserzy starali się przekazać treści w inny sposób. Zobaczymy jak długo utrzyma się moda kina 3D bo przecież już teraz można korzystać z 5D a nawet naciąganych 7D. Szejkowie bardzo mocno pracują nad technologią hologramową. Mówi się o dacie 2016 przedstawienia prototypów. Technika nas przegania, dyskutować można czy kino idzie w dobrym czy złym kierunku, napewno nie można powiedzieć, że "to koniec kina".

    1 1 Cytuj
  • 16 wrz 2011

    u nas szasta się kasą na różne inwestycje. ile osób korzysta ze strzelnicy, ile chodzi do kina? ani ja, ani nikt z moich znajomych nie chodzimy tam

    3 2 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    witam, gdzie mozna znalesc repertuar kina, nie wiecie co dzis puszczaja i o ktorej ?

    1 5 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    Człowieku!
    Wejdź na stronę Mokisu, zakładka Kino Muza chyba tam jest i sprawdź sobie. Czy wszystko musisz mieć podane na tacy? Opamietajcie się! Może jeszcze zaproszenie do domu Ci dostarczyć

    4 5 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    Porażka.Porażka.Porażka.Defraudacja.

    4 1 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    [quote=gość: tiki] u nas szasta się kasą na różne inwestycje. ile osób korzysta ze strzelnicy, ile chodzi do kina? ani ja, ani nikt z moich znajomych nie chodzimy tam [/quote]

    Kup sobie kiełbaskę i zrób grilla. Rozwijaj się:)

    3 2 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    [quote=gość: WQW] Kup sobie kiełbaskę i zrób grilla. Rozwijaj się:) [/quote]

    No jasne że chodzenie na strzelnicę bardzo rozwija.
    Można na przykład dowiedzieć się, jak sobie poradzić w sytuacji stresującej, na przykład z teściową czy w urzędzie miasta.

    Ja mogę się wypowiadać na temat naszego kina tylko w oparciu o moje doświadczenia. Więc nie byłem w naszym nowym kinie i nie zamierzam do niego zaglądać dopóki będzie tam tak beznadziejny ekran, jak dawniej. Rzutnik za ileś set tysięcy to nie wszystko..

    2 3 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    Moi koledzy byli wczoraj na "Rekinach 3D", siedzieli na środku sali i mówią, że efekt jest taki jak w Krakowie. Byli bardzo zadowoleni, a żartem mówią, że mieli problem z zakupem biletów - bo Pani już chciała zamknąć kasę :) Byli jedynymi widzami.

    Wybieramy się teraz wspólnie na Johnny English. Zobaczymy jak to wygląda.

    Na pewno dla rodziców z dziećmi jest to dobra alternatywa, a i repertuar wydaje się dużo lepszy.
    Aktualne premiery. Trzeba tylko to co już było wielokrotnie pisane urozmaicić repertuar dzienny. Jeden film to trochę śmieszne.

    4 1 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    [quote=gość: buka] gość: WQW napisał/a:Kup sobie kiełbaskę i zrób grilla. Rozwijaj się:) No jasne że chodzenie na strzelnicę bardzo rozwija. Można na przykład dowiedzieć się, jak sobie poradzić w sytuacji stresującej, na przykład z teściową czy w urzędzie miasta.Ja mogę się wypowiadać na temat naszego kina tylko w oparciu o moje doświadczenia. Więc nie byłem w naszym nowym kinie i nie zamierzam do niego zaglądać dopóki będzie tam tak beznadziejny ekran, jak dawniej. Rzutnik za ileś set tysięcy to nie wszystko.. [/quote]
    To nie jest rzutnik. Przejdz się do innego miasta podobnej wielkości np. Wadowcie. Porównaj ekrany i wypowiedz się wtedy.
    Strzelnica jest dobrym pomyslem. W okolicy nie ma nic podobnego.
    Lepiej jest narzekać, zagryzać Wafelki Familijne i oglądać Rezydencję.
    Nie tędy droga. Trzeba dać coś z siebie. Kino jest prowadzone przez dobrą ekipę (nie myśle tu o Wernerowej), nowe fotele, repertuar się „dociera”. Dajmy im szansę.

    3 3 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    większość ludzi jeździ na strzelnicę do Krakowa, bo tam jest dużo taniej

    2 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Widzę, że więcej osób krytykuje nowe kino. A ja zapytam kto do niego chodzi? Ja byłam kiedyś w tygodniu i przyznaje byłam sama i niestety seans się nie odbył, bo w tygodniu nikt nie chodzi. Krytykować każdy potrafi.

    1 3 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=mon-max] Widzę, że więcej osób krytykuje nowe kino. A ja zapytam kto do niego chodzi? Ja byłam kiedyś w tygodniu i przyznaje byłam sama i niestety seans się nie odbył, bo w tygodniu nikt nie chodzi. Krytykować każdy potrafi. [/quote]

    A na co tam chodzić, starocie to ja oglądam za darmo na necie.

    3 3 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    To robią głupio bo i tak będą płacić a filmu nie oglądną,przecież raty leasingowe będzie trzeba spłacać a gdy kino nie będzie przynosić dochodu to pójdą na to pieniądze z podatków czyli nasze.
    To się nazywa zrobić dobrze społeczeństwu,chcecie czy nie ale płacić i tak będziecie.

    3 1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    [quote=gość: zacofany] To się nazywa zrobić dobrze społeczeństwu,chcecie czy nie ale płacić i tak będziecie. [/quote]

    rewelacyjne stwierdzenie! dokładnie tak jest w naszym mieście!

    4 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    Premiera Bitwy w piątek.
    Do kina, chłopaki i dziewczyny.

    Cytuj
  • 27 wrz 2011

    Całe Gimnazjum już ma zakupione bilety. Po 16 zł, kilka klas z jednego gimnazjum, kilka z drugiego i trzeciego...na ratę w tym miesiącu się uzbiera.

    Cytuj
  • 27 wrz 2011

    Nihil novi. Wszystko po staremu...

    1 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    Byłam na koncercie w niedzielę w tym "3D".

    Takie ciężkie pieniądze wydali a o podstawowej rzeczy zapomnieli - o KLIMATYZACJI.

    Szło się UGOTOWAĆ !

    1 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    No to wrażenia w czterech wymiarach! A na jakim koncercie nie jest "gorąco"? Chyba muzyki klasycznej :D

    2 Cytuj
  • adzygmunt 27 wrz 2011

    Jeśli już pisząc 0 4D, to po koncercie dobrej klasyki byłoby 5D

    1 Cytuj
  • 27 wrz 2011

    [quote=gość: 11111] Całe Gimnazjum już ma zakupione bilety. Po 16 zł, kilka klas z jednego gimnazjum, kilka z drugiego i trzeciego...na ratę w tym miesiącu się uzbiera. [/quote]
    No i co w tym złego, że pójdą na ten film ??? Może paru z nich zapamięta co tao była za bitwa. Wieczni malkontenci i tyle.... Czy w tym kochanym kraju wszyscy muszą narzekać ???

    3 1 Cytuj

Odpowiedz