Forum » Myślenice

CYFROWE KINO MUZA kino - wrażenia repertuar

  • BEata 21 gru 2011

    To fakt filmy w m-ce są krótko grane, ale nie porównujcie multipleksów, które mają umowy z dystrybutorami na warunkach, których my nigdy nie osiągniemy. Kto ma iść do kina to pójdzie - przynajmniej ceny są dużo niższe. Dobrze jest ze jest :)

    3 3 Cytuj
  • 21 gru 2011

    [quote=gość: oglądacz] Do kinomanki :
    Zawsze można zjeść odgrzewanego kotleta , zamiast świeżo smażonego. Jednym i drugim zaspokoisz głód. Tutaj jest tylko drobna różnica smaku i jesz aby zaspokoić głód , czy jesz aby smakować.
    Nasze społeczeństwo jest coraz bardziej "wyrobione" i dojrzałe i jest coraz mniej ludzi chcących jeść odgrzewanego kotleta (byle gdzie i byle jak) , a coraz więcej "smakoszy" chcących nadążyć za tempem życia.
    Ps. Tak na dobrą sprawę to można poczekać jeszcze parę miesięcy i poleci to w TV lub będzie na DVD. [/quote]

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dzisiejsze społeczeństwo , zwłaszcza to młode to jest w gorącej wodzie kąpane a nie wyrobione , bo o dojrzałości to już wolę nie wspominać. Nastawione na już , teraz i szybko- taki fast food - ale na szczęście nie wszyscy. :) Życzę miłej jazdy do Krakowa. :)

    2 5 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 22 gru 2011

    Zbliża się koniec roku. Jest to zawsze czas na podsumowania, raporty itp. Już od jakiegoś czasu mamy w Myślenicach cyfrowe kino. Ciekaw jestem czy ktoś z Moiks mógłby napisać nam jak idzie realizacja ich planów. Czy nasze cyfrowe kino przynosi nam już zyski? Czy może zaplanowana widowania jednak nie dopisała i na ten rok przewiduje się stratę rzędu 600 000 tyś zł?

    5 Cytuj
  • 22 gru 2011

    Podejrzewam ,że raczej straty będą

    4 Cytuj
  • 22 gru 2011

    droga kinomanko współczesne społeczeństwo, czy młode czy stare tzw. "bywa" i nawet na prowincji nie chce odstawać . Życia a zwłaszcza obecnego pędu nie jesteśmy w stanie zmienić, a to że chcemy być na czasie w różnych wydarzeniach kulturalnych to chyba nic złego ?????

    3 2 Cytuj
  • 22 gru 2011

    [quote=Toksyk] Zbliża się koniec roku. Jest to zawsze czas na podsumowania, raporty itp. Już od jakiegoś czasu mamy w Myślenicach cyfrowe kino. [/quote]
    Strzelnica była jeszcze wcześniej, czy widziałeś gdzieś podsumowanie, raport z jej działalności ?
    Więc nie spodziewaj się raportu z MOKiSu.
    Z całą pewnością są same straty, gdyby były zyski - bądź pewny - głosiłaby o tym Myślenicka na pierwszej stronie !

    6 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Grają już u nas " W ciemności", czy dopiero za miesiąc...?

    2 1 Cytuj
  • 12 sty 2012

    Grają od 20 stycznia- 2 lutego.

    2 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Obejrzałam "W ciemności" , jestem pod wrażeniem i uważam ze słusznie otrzymał nominacje do Oskara. Muszę niestety dodać tzn "ale". Mianowicie obejrzałam film w naszym kinie i dwa główne minusy:
    1.czekanie na rozpoczęcie seansu , gdy wszyscy kupią bilety ok. 15-20 minut opóźnienia
    2. zapach na sali kinowej.....zapach przepalonego tłuszczu z baru przy kinie ... a reszta ok

    5 Cytuj
  • 24 sty 2012

    Z tym zapachem to muza ma rację. Przepalony tłuszcz może i też, ale wg mnie bardziej brudne skarpetki. Po prostu niewietrzona sala. Dramat!

    6 Cytuj
  • 24 sty 2012

    kino za 650 tys zł to skrajna nie gospodarność władz myslenic. zapraszam audyt do magistratu a nastepnie cba.panie ostrowski koncz pan rozpoczete inwestycje np.drogi miejskie ,a nie rozwalaj naszej kasy na pomysły z góry przegrana.

    7 1 Cytuj
  • 24 sty 2012

    i nie zasłaniaj sie ciagle przepisami KPA

    6 Cytuj
  • JOJO 29 sty 2012

    Witam, mam pewną obawę o funkcjonowanie naszego kina dzis myślałem że wybiorę się na film a konkretnie na "W ciemności" patrzę na repertuar a w weekend nie ma. W tygodniu godzina 11 lub 16  to w końcu dla kogo to, chyba nie dla ludzi pracujących. Kino przecież największe pieniądze zarabia w weekendy.

    4 3 Cytuj
  • 30 sty 2012

    Powiem Tak. Co by nie zrobił Wam zawsze będzie źle. Też czekałem na rozpoczęcie seansu, ale robiłem to cierpliwie i nie mam pretensji do kina tylko do ludzi że tak późno przychodzą kupować bilet. Nie prawdą jest że film "W ciemności " wyświetlany jest tylko o 11 lub o 16, w pierwszych dniach był wyświetlany o 20 (wiem bo byłem). W weekend faktycznie nie było ale tylko dlatego że była jakaś duża coroczna impreza na którą też przychodzą ludzie. Więc nie narzekajcie już tak strasznie . Czepiacie się już szczegółów bo to co denerwowało i przeszkadzało (nagłośnienie i jakość) znikło. Jak Wam nie pasuje jedzcie do Krakowa, tam będziecie mieć full-wypas za dużo większą kasę.

    1 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    A mnie interesuje, czy w naszym kinie będą Gwiezdne wojny 3D?
    10 lutego premiera Mrocznego widma. W 3D!
    Czy trzeba będzie zasuwać do Krakowa?

    1 Cytuj
  • JOJO 30 sty 2012

    To nie jest tak że narzekam, tylko drugi raz mi się zdarza że w weekend nie ma kina. Byłem w tygodniu też na innym filmie i powiem że samo kino jak najbardziej w porządku tylko te weekendy. Dla przykładu "W ciemności" ktoś kto nie był wcześniej (a było faktycznie o 19), to teraz od 27 stycznia najpóźniej jest o godzinie 16. W poprzednim tygodniu ogłoszono nominacje do oskara także to dodatkowo zmobilizuje ludzi do pójścia do kina a juz w weekendy nie ma.

    1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    [quote=JoJo] W poprzednim tygodniu ogłoszono nominacje do oskara także to dodatkowo zmobilizuje ludzi do pójścia do kina a juz w weekendy nie ma. [/quote]
    JoJo, Ty nie choć na filmy do kina tylko weź parę lekcji z pisania !
    W kinie nie nauczą Ciebie pisać...

    napisałeś: '...do oskara także to dodatkowo...' a powinieneś:

    '...do Oscara tak, że to dodatkowo..."

    1 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    sorry, ja strzeliłem błąd miało być cho[u]dź[/u]

    1 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    cyt: JoJo, Ty nie choć na filmy do kina

    Pisarzu ty też: weź parę lekcji z pisania !
    W kinie nie nauczą Ciebie pisać...

    Nie rozumiem jak można poprawiać innych, robiąc błędy.

    2 Cytuj
  • 30 sty 2012

    "JoJo-Rafał" miałeś po prostu pecha. Myślę że jak by się dało że ten co zarządza kinem robiłby seanse cały dzień, ale jest zależny od władz. Poza tym na chłopski rozum pomyślcie: jest jedna sala chcąc zmieścić ze trzy filmy w jednym dniu, muszą automatycznie mieć dziwne godziny wyświetleń . Po za tym niestety sala kinowa nie służy tylko dla kina. Myślę że nawet że niektóre premierowe filmy są dlatego opóźnione tydzień góra dwa, bo po prostu się nie mieszczą . Tak na marginesie nie mając się do czego przyczepić nie czepmy się tak małego błędu w pisowni, bądźmy wobec siebie bardziej tolerancyjni. Widzicie takie szczególiki a nie widzicie dużych szczegółów Niedługo może tak być że będzie kino cyfrowe ale nie będzie miał go kto obsługiwać. Władze MOK zwalniają ponoć wielu pracowników, chcąc zaoszczędzić (tylko dlaczego to się odbywa zawsze kosztem tych zwykłych pracowników a nie tych co mają niby tymi zwolnionymi zarządzać?).

    2 Cytuj
  • 30 sty 2012

    [quote=JoJo] Witam, mam pewną obawę o funkcjonowanie naszego kina dzis myślałem że wybiorę się na film a konkretnie na "W ciemności" patrzę na repertuar a w weekend nie ma. W tygodniu godzina 11 lub 16  to w końcu dla kogo to, chyba nie dla ludzi pracujących. Kino przecież największe pieniądze zarabia w weekendy. [/quote]
    Kolego, a jak myślisz w jakim celu pojawiają się takie a nie inne godziny? Bo jakieś 100m
    dalej jest liceum. ,,W ciemności" - ten film widziała już cała szkoła, i właśnie z tego się utrzymują. Oczywiście zawsze poleci rabacik grupowy, a filmy które wyświetlają przeważnie nawiązują do tematów w szkole - to samo było z bitwą warszawską 3d. Beznadzieja z takim podejściem!

    5 Cytuj
  • 30 sty 2012

    Panią dyrektor zwolnić, całą klikę pociągnąć za braki w kasie! Zwrot wypłaty za straty! Co to ma być?

    5 1 Cytuj
  • 30 sty 2012

    Kino w Myślenicach jest niczego sobie wole tutaj oglądać film niż w Krakowie i potem 30 min wracać do domu. Tylko , że....... po pracy jestem w domu o 18 a seanse są 2 godziny wcześniej czasem o 19 jakiś film się pojawi ale to też bieg do kina na wariata

    2 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Dziennik Polski w dzisiejszym artykule podsumowuje sprawozdanie z działania kina cyfrowego w MOKiS'ie. Wspaniała inicjatywa panie i panowie radni z jednym zastrzeżeniem. Przypominam dla tych którzy zapomnieli że Gmina Myślenice zapewniła fundusze na pięć pierwszych spłat, czyli Luty 2012 będzie pierwszym miesiącem (chronologicznie) który pozbawiony będzie dotacji gminnej. Dziwnym zbiegiem okoliczności jest rozdmuchiwanie sprawy właśnie teraz, gdy fundusze się kończą. Czekamy na kolejne sprawozdanie za pół roku Panie Radny Łapa. Innymi słowy między wierszami znalazła się w artykule informacja o pomyśle "powstania tablic informacyjnych wyłącznie dla Kina w MOKiS. Pytanie tylko, kto wyłoży pieniądze na tę inwestycję?

    3 Cytuj
  • 15 lut 2012

    Jak oni chcą zarobiać jeśli film "W ciemności" ktory jest obecnie na topie nie graja w weekendy a w tygodniu film mozna zobaczyc rano i o 16???Może mi to ktos wytłaumczyć?

    3 Cytuj

Odpowiedz