Forum » Myślenice

Hala na Zarabiu

  • 9 wrz 2009

    A to czemu przeszkadza rze dyrektor jest poza halą w tej chwili. To są bardzo dobrzy menadźeży i zobaczycie jak wyprowadzą wszystko na prostą.

    Cytuj
  • 9 wrz 2009

    Ty to już sam nie wiesz jakie ortografy masz wymyślać. Weź sie Zdzisek do roboty i nie marnuj czasu na klepanie klawiatury.

    Cytuj
  • 9 wrz 2009

    Weź sie Zdzisek do roboty i nie marnuj czasu na klepanie klawiatury.

    Może ma zły kumputer ? Albo klawiatur błełdy robi ?
    A może po tyk samyk szkołak jest do i nasi miłościwie panujący ?

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    Ty też Osama.

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    A z tego co ja się orientuje to hala działa. Siłownia jest super i różne atrakcje kobiety są zadowolone. Hala mam nadzieje, że to obiekt sportowy bo wcześniej to ktoś pisał o koncertach. Jakby gdzie indziej nie można było je robić.

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    Wybudowało się halę za grubą kasę i teraz brak koncepcji na jej zagospodarowanie ??!!

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    Oj niedobrze niedobrze.

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    Hale się budowało, bo liczyło sie na Euro w Krakowie. Hala to świeży obiekt, myślę że jeszcze znajdzie zastosowanie jezeli można tak powiedzieć.

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    Oj napewno znajdzie tylko na to czasu trza nie od razu Kraków wybudowano.

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    Witroz na kierownika hali !!! Albo nie, do szkoły historii uczyć! Niech chłop pokaże co potrafii.

    Cytuj
  • 10 wrz 2009

    Do uczenia Historii, moze rowniez niedlugo wroci, nasz najzacniejszy pracownik Urzedu Miasta i Gminy. :D

    Cytuj
  • 11 wrz 2009

    Polityka rozlicza się nie z tego, jak długo potrafi się na swoim stanowisku utrzymać, ale z tego, co w danym mu czasie zrobił - taki ciekawy passus przeczytałem dziś w Rzepie, bardzo adekwatny do tej wymiany myśli (luźnych).

    Cytuj
  • 30 paź 2009

    dziś posłyszałem rozmowę dwóch mężczyzn, którzy rozmawiali na temat hali na zarabiu... mówili, że jest podobno afera ponieważ parkiet jest za krótki według międzynarodowych przepisów. słyszał ktoś coś o tym fakcie? jeśli tak to napiszcie bo bardzo jestem ciekaw

    Cytuj
  • 30 paź 2009

    Jestem za koncertami! :)))))
    I tak na przyszłość to dobry doping na ostatnim meczu Dalinu ale licze ze z kazdym meczem będzie wzrastał:)
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 30 paź 2009

    Dzisiaj słyszałem rozmowe dwóch kobiet i mówiły że krzesełka nie wytrzymują nacisku 4kN jest to waga 50kg dziecka Hala ma bYć zamknieta przez następne 3 Mieśiące. A także mój kolega powiedział że pisuary są ustawione na za wysoko na wysokości 59cm zgodnie z ptasią dyrektywą uni mają być ustawione na wysokości 55cm. Łączna wymiana wszystkich usterek będzie kosztowała 4 000 000 słownie cztery miliony złotych

    Ps koleżanka przed chwilą zadzwoniła i powiedziała że koszty wyniosą 6 000 000 mln zł

    Cytuj
  • 30 paź 2009

    [quote]Dzisiaj słyszałem rozmowe dwóch kobiet i mówiły że krzesełka nie wytrzymują nacisku 4kN jest to waga 50kg dziecka Hala ma bYć zamknieta przez następne 3 Mieśiące. A także mój kolega powiedział że pisuary są ustawione na za wysoko na wysokości 59cm zgodnie z ptasią dyrektywą uni mają być ustawione na wysokości 55cm. Łączna wymiana wszystkich usterek będzie kosztowała 4 000 000 słownie cztery miliony złotych

    Ps koleżanka przed chwilą zadzwoniła i powiedziała że koszty wyniosą 6 000 000 mln zł[/quote]
    Nawet jeśli to prawda to co ztego?
    Robisz wielkie halo a tak naprawdę nic się nie dzieje - gmina wzięła 9 mln kredytu to stać nas na to i jeszcze nam zostanie na np. remont po remoncie basenu ;)

    Cytuj
  • 17 lis 2009

    Koncerty by się przydały.. przeciez w innych miastach, są hale i odbywają sie tam też koncerty ;]

    Cytuj
  • 17 lis 2009

    6 mln na wymiane usterek? najs dżołk :D

    Cytuj
  • 17 lis 2009

    Przed chwilą dzwoniła do mnie koleżnaka mojej koleżanki i powiedziała, że wymiana usterek wyniesie 2x6 = 12 mln złotych ;) :)

    Cytuj
  • 17 lis 2009

    Kocham te plotki, ludzie pieprzą o sprawach o których nie mają pojęcia.

    Trochę fizyki, o niej wiem co nieco:
    4kN to ciężar ciała o masie 407kg ;) (4000/9.81).
    Oczywiście mowa o nacisku statycznym, wiadomo że w momencie np. siadania chwilowy nacisk może być większy. Ale nie ma bata żeby dziecko o wadze 50kg walnęło z taką siłą, no chyba że zrzucimy dzieciaka z trzeciego piętra na nieszczęsne krzesełko (ktoś próbował?).
    Inna rzecz, krzesełka zapewne są typowe, identyczne jak na dziesiątkach innych hal, skoro tam nikt ich nie musiał wymieniać to czemu u nas trzeba?

    Trochę zasad rozplanowania elementów łazienek (tutaj o radę spytałem wujka google):
    Zalecana wysokość krawędzi pisuaru to 65-70cm. Te 55cm, czy 59 to chyba odległość do najniższego punktu która jest bez znaczenia, w różnych modelach o różnych kształtach może być dowolna (hipotetycznie, czy jeśli pisuar miałby tzw "stopę", podobnie jak umywalki, jego wysokość wynosiłaby 0?). Liczy się wysokość na jakiej znajduje się krawędź, nie powinna być niska, gdyż grozi to tzw "efektem mokrych spodni".
    Trochę niewyraźny obrazek ale liczę że pomoże: http://porady.kolo.com.pl/images/pisuar_podloga_tlo.jpg

    Cytuj
  • 17 lis 2009

    Ludzie wy to naprawdę nie macie rozumu :) Jakiś gość napisał bzdury wyssane z palca a wy mu na to odpowiadacie ;)

    Cytuj
  • 29 lis 2009

    Czy hala na Zarabiu ma jakąś stronkę internetową. Szukam i szukam i nic nie mogę znaleźć. Jakaś rekreacji mi się zamarzyła przy niedzieli ale nie wiem czy to jest otwarte. Po dłuższym trudzie odnalazłem siłownię Kalifornia a hali to nawet na myślenickich stronach nie ma. Ładna wizytówka miasta. Dobrze ukryta przed obcymi intruzami. Chyba boją się o parkiet.
    A na stronie Myślenic są dwa odsyłacze na strony Dalinu (a strony Dalinu to każdy wie).

    Cytuj
  • 29 lis 2009

    jeszcze nie daj boże przyjechałaby jakaś drużyna na zgrupowanie, ktoś zorganizowałby koncert, albo targi i dał zarobić.

    to byłoby takie nie myślenickie, a przecież musimy trzymać poziom!

    podczas otwarcia hali, urzędnicy publicznie zapewniali - wkrótce będzie strona internetowa. nawet dziecko wie, że ona POWINNA DZIAŁAĆ Z CHWILĄ OTWARCIA HALI!!! choć tak naprawdę powinna być uruchomiona znacznie wcześniej, żeby już zbierać zamówienia!

    w krakowie w 2014 ma być wielkie otwarcie centrum kongresowego. w planie tej inwestycji stworzenie strony internetowej wpisano na rok 2012!!!

    u nas znów będzie jojczenie, że hala nie przynosi dochodów i trzeba do niej dokładać...

    Cytuj
  • 15 gru 2009

    A tu nowa hala (mała) pusta stoi. Ładne otwarcie było tylko dla kogo ta hala skora nikt tam nie ćwiczy?

    Cytuj
  • 15 gru 2009

    Jak zapłacisz to... poćwiczysz :D

    Cytuj

Odpowiedz