Forum » Myślenice

Fury w Myslenicach

  • 25 maj 2011

    [quote=gość: Motocyklista] Dobrze mówisz.. niektórzy powiadają że samochód jest przedłużeniem męskiego
    ku....! no więc te wszystkie GTR, Audice, zielone skylin-y, białe BMK w szczególności ta 5 kombi z tylną rejestracją podświetloną diodami, to wszystko wskazuje na to że ich właściciele to chyba jacyś zakompleksieni....nie? [/quote]

    Typowy polak- zazdrość i wypłakiwanie sie na forum. Właściciele białej 5 i zielonego nissana (to nie skyline) objachaliby Cie nawet jakbyś jechał silniejszym autem, oni nie należą do tych co mają dobre auta ale nie wiedzą jak nimi jeździc, chłopaki naprawde bardzo dobrze jeżdżą, druga rzecz- nawet jeśli ojciec kupił auto, ok, co to kogo interesuje, jeśli ma na to kase to jego sprawa, swoją drogą panowie z bmw i nissana pieniądze wyłożyli sami, tak na auta jak i na ich tuning. Poza tym gość z białej 5 ma jeszcze ponad 500 konnego nissana a ten z zielonego nissana ma audi a8 z dobrym silnikiem (coś ponad 4 litry) i fajnie że chłopakom sie powodzi. Okradli kogoś z Was? Nie. Ojciec gościa z białego GTR-a też na pewno nie więc o co chodzi? Poza tym naprawde chcielibyście zobaczyć co oni robią tymi autami na torze (mowa o dwóch pierwszych) A jeśli tylko zakompleksieni... jeżdzą dobrymi autami to mamy ich dość wielu i ta liczbą ciągle rośnie

    1 1 Cytuj
  • 25 maj 2011

    po to żeby się ludzie opamiętali co piszą i niech każdy z was patrzy na siebie i żeby każdy się szanował a nie pisał takie bzdety jak tutaj ludzie wypisują. A skoro nie rozumiesz słów piosenki to to twoja sprawa ... ale może inni ja zrozumieją i będą się szanować na forum publicznym i szanować kogoś hobby i pomysły na auto.

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    [quote=gość: mafia] po to żeby się ludzie opamiętali co piszą i niech każdy z was patrzy na siebie i żeby każdy się szanował a nie pisał takie bzdety jak tutaj ludzie wypisują. A skoro nie rozumiesz słów piosenki to to twoja sprawa ... ale może inni ja zrozumieją i będą się szanować na forum publicznym i szanować kogoś hobby i pomysły na auto. [/quote]

    wczesniejszym postem uduwodnilem ze rozumiem slowa piosenki, ale dlczego maja mnie nauczac jakies nieuki z osiedla? przeciez takie banaly ktore sa tej piosence moze kazdy zauwazyc. chyba wszyscy sie zgadzamy z tym jacy sa ludzie, wiec co ma do tego jakis podrzedny zespolik? no chyba ze to twoi idole haha

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    Zgadzam się z normalny polak i mafia w 100%. Przestańcie ludzie TYLKO krytykować! Jak ktoś ma kase to niech sobie nawet samolot kupuje i lotnisko buduje! I wypisywanie, że Ci ludzie którzy jeżdżą mega furami są zakompleksieni to jakiś absurd! ZAZDROŚĆ I JESZCZE RAZ ZAZDROŚĆ przez Was przemawia! Co Wy byście chcieli żeby same polonezy na gaz po mieście jeździły...? Wydaje mi się że Ci którzy krytykują tych wszystkich którzy mają fajne samochody jeżdżą poprostu jakimś zwykłym autem i żal im du*e ściska! Tylko teraz zadajcie sobie pytanie gdybyście mieli pieniądze co byście kupili??? Myśle że nie jeden z Was marzy o takich furach jak po mieście jeżdżą. A to czy zarobili na nie sami czy im rodzice kupili...- Myśle że każdego z nas rodzice jak mieli by pieniądze to by nam kupili dobre auto i chyba nikt z nas by nie protestował i nie mówił że woli poloneza bo zajebista fura będzie oznaczała że jestem zakompleksiony!

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    xardas nie napisałem nigdzie ze to moi idole tylko piosenka pokazuje prawdę o ludziach i o Tobie też. Skoro uważasz że to podzędny zespolik to może sam się pochwal co osiągnołeś w tej dziedzinie?? a potem wyśmiewaj innych.

    Cytuj
  • 25 maj 2011

    [quote=gość: mafia] xardas nie napisałem nigdzie ze to moi idole tylko piosenka pokazuje prawdę o ludziach i o Tobie też. Skoro uważasz że to podzędny zespolik to może sam się pochwal co osiągnołeś w tej dziedzinie?? a potem wyśmiewaj innych. [/quote]

    moze ty najpierw pokaz co osiagnales w tej dziedzinie a potem domagaj sie tego od innych. a moglbym cie synku zaskoczyc, bo pewnie sluchales nie jednego numeru wyprodukowanego przeze mnie nawet o tym nie wiedzac

    Cytuj
  • 26 maj 2011

    chłopaki dajcie na luz, delikatnie zbaczamy z tematu :)

    Cytuj
  • 27 maj 2011

    Xardas wiesz co nie wydaje mi się zebyś był mega starszy odemnie i mówił do mnie synku to jest smieszne:). Zależy o jakiej muzyce mówisz bo jak o rapie to może słyszałem a jak o disco polo to raczej nie. Ja się nie chwale ze coś osiągnołem i nie krytykuje odrazu utworów muzycznych tak jak ty to robisz. Ja tylko przytaczam słowa z tego utworu a powtarzał się nie będę co mam na myśli.

    Mario nie denerwuj się:). Furek ciekawych w Myślenicach na pewno przybędzie w najbliższym czasie:).

    Cytuj
  • 28 maj 2011

    Czy był kos z was w niedziele 22 maja na spocie tunigowym w Myślenicach na Zarabiu..bo mówicie o furacha zaden z was nie wspomniał o żadnych zlotach/spotach?

    Cytuj
  • 28 maj 2011

    Jeśli bym o nim wiedział to pewnie bym był.... widocznie "zlot" mało nagłośniony

    Cytuj
  • 29 maj 2011

    Co niedzielę jest zlot na zarabiu!

    1 Cytuj
  • 29 maj 2011

    mało nagłosniony.. osoba organizowała po raz pierwszy zlot było chyba z 60 aut z tuningowanych!!
    tu macie ling do reklamowanego spotu...http://www.facebook.com/photo.php?fbid=142562139150340&set=a.140256256047595.30817.100001896645570&type=1

    Cytuj
  • 30 maj 2011

    Widzieliscie Opla Omege 3.0 v6 czarna, delikatny Irmscher spoilerek i grill, cos pieknego. Oryginal kozak

    Cytuj
  • 30 maj 2011

    abstra*****ąc od tego jakimi kto autami jeździ to najlepsze jest w weekend jak się ustawiają na parkingu pod halą i stoją z groźnymi minami ... bananowcy. Od razu mówię nie zazdrość przeze mnie przemawia bo mi moje auto styka ale boli mnie to buractwo .

    4 Cytuj
  • 30 maj 2011

    rozwaliły mnie te gwiazdki drogie forum to trudniejsze słowo a nie hehehe masakra

    Cytuj
  • 30 maj 2011

    deklu gwiazdki sie robia same jak piszesz takie wyrazy jak absrta*****ąc . nie zazxdroscisz ale nazywasz ludzi bananowcami pf

    1 Cytuj
  • 30 maj 2011

    bananowiec określenie osoby która dostała wszystko od rodziców. Co to ma wspólnego z zazdrością? a ja myślałem że oni to zaznaczają za każdym razem te gwiazdki hahahahhaha

    2 Cytuj
  • 30 maj 2011

    powiem tak. Chłopaki z nissan sx i białej 5 kombi są dopiero na poczatku drogi w drifcie uczą się ale za jakiś czas napewno beda dawac rade, niestety na tuning show szału nie zrobili :) jeden w szczególności ale spoko na wszystko trzeba czasu :P Zazdrość to mało mieszczaństwo dosłownie :P Wiecie nie wiem po co wypisywać takie bzdury jak tu można przeczytać. Chłopaki z właśnie tych 2 aut z gtr-a z 350z z cupry i innych lepszych samochodów się znają a że tam jest dobre miejsce to sie tam spotykają, a że lans przy okazji? i co z tego. Sami to robicie jezdząc w kółko. Problem polega tylko na tym że Wy(my) nie mamy czym podskoczyc:) I tu WAS boli :P bo mnie wcale:D Jezdże tym na co mnie stać;D i sie go nie wstydzę:)

    1 Cytuj
  • 11 lip 2011

    koles jest z górnego przedmieścia i nazywaja go Cień Szoguna :), co do niego widać że koleś przystawia się do innych aut po mieście i gra kozaka a jak by wypadł na trase to go nie ma bo tam jest chyba 1.6benzyna. Kazdy mądry kierowca odpuści w mieście.

    4 1 Cytuj
  • 12 lip 2011

    kto jeździ czarnym jajkiem z naklejką mkh??

    Cytuj
  • 12 lip 2011

    [quote=gość: mafia] koles jest z górnego przedmieścia i nazywaja go Cień Szoguna :), co do niego widać że koleś przystawia się do innych aut po mieście i gra kozaka a jak by wypadł na trase to go nie ma bo tam jest chyba 1.6benzyna. Kazdy mądry kierowca odpuści w mieście. [/quote]
    Tylko pamiętaj stan techniczny tego bolidu pozwala tylko na krótkie trasy wyjechać zarabie to jest max.
    pozdr. m.s.

    1 Cytuj

Odpowiedz