Forum » Myślenice

Myślenicki rynek- plebiscyt

  • 14 paź 2011

    J głosuję 5 razy w pracy i 5 razy w domu hehe

    2 2 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 14 paź 2011

    Ja robie tak samo! Jeszcze tylko 540 głosów i wyjdziemy na prowadzenie.

    2 1 Cytuj
  • BEata 14 paź 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Słyszałem i stwierdzę że już dawno tedwa słowa zatraciły swoje znaczenie. I to bynajmniej nie w moim przypadku. Wystarczy rozglądnąć sie dookoła... [/quote]

    na pewno stracily dla wiekszosci tych forumowiczow bo wiadomo jak komus zle to zasze napisze a jak cos jest dobrze to sie nawet na to uwagi nie zwraca - tak jest w kazdym miescie - ne tylko w Myślenicach

    1 1 Cytuj
  • 14 paź 2011

    [quote=alapatala] J głosuję 5 razy w pracy i 5 razy w domu hehe [/quote]
    Ciekawe;;;;; bo można tylko raz na dobę oddać 5 głosów,no chyba że pracujesz co drugi dzień..

    1 5 Cytuj
  • 14 paź 2011

    [quote=gość: liść] alapatala napisał/a: J głosuję 5 razy w pracy i 5 razy w domu hehe
    Ciekawe;;;;; bo można tylko raz na dobę oddać 5 głosów,no chyba że pracujesz co drugi dzień.. [/quote]
    po upływie 24 godzin z tego samego numeru ip a jeżeli masz inny numer to możesz tyle razy ile masz numerów ip

    3 Cytuj
  • 14 paź 2011

    Ja niestety mam jeden numer i tylko 5 głosów dodaję codziennie

    2 3 Cytuj
  • 14 paź 2011

    [quote=gość: popierdolnik] taki_gość napisał/a: Nie patrz na innych ... rób swoje, a może znaczenie słów wróci? Ja tam codziennie głosuję na nasz rynek
    ile razy? bo można 5 każdego dnia :) [/quote]

    Ja głosuję codziennie, bo to jest moje miasto i mój rynek

    2 3 Cytuj
  • 14 paź 2011

    Nic nie zmieniać - rada miasta to Wandale i Barbarzyńcy , totalne bezguście produkujące nowobogacki chłam w germańskim stylu niszczące tradycję , naturę i klimat naszego miasta - .

    4 2 Cytuj
  • 14 paź 2011

    Ludzie na co wy głosujęcie?naprawdę my nie mamy się czym cieszyć!

    4 5 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Spadliśmy na trzecią pozycję .

    4 2 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Nie dziwię się, w Starym Sączu też panuje lokalny patriotyzm. Widać tam jest silniejszy niż u nas...

    6 2 Cytuj
  • 16 paź 2011

    kto jeszze dzisiaj nie głosował?bo nas gonią

    3 3 Cytuj
  • 16 paź 2011

    Powiedzmy sobie szczerze , kostka brukowa nowej generacji pasuje tak do rynku jak pan Ostrowski na stanowisko burmistrza . Czytaj : zdecydowanie nie pasuje...

    4 1 Cytuj
  • 16 paź 2011

    W Starym Sączu ludzie są zgrani,,,gnają do przodu tak ,że niedługo ich pasek wyjdzie mi z boku monitora,,Nie wiem co jest z Wami,,,czy to tak ciężko wejść i kliknąć parę razy,,,,No do roboty !!!!

    6 1 Cytuj
  • 16 paź 2011

    u na s wolą sie kłucic myślenizanie i adzygmunty

    3 4 Cytuj
  • 16 paź 2011

    Jak mi chociaż jedno drzewo na płycie rynku posadza to może zagłosuje.

    3 1 Cytuj
  • 16 paź 2011

    Oj, dobrze ktoś "nabił" głosów Staremu Sączowi przez te kilka godzin. Obserwator12, zamiast wytykać palcami znajdź w necie program do zmiany IP i nabijaj głosy. Bądź prawdziwym lokalnym patriotą - udowodnij żr nasz rynek najpiękniejszy.

    3 4 Cytuj
  • 17 paź 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Oj, dobrze ktoś "nabił" głosów Staremu Sączowi przez te kilka godzin. Obserwator12, zamiast wytykać palcami znajdź w necie program do zmiany IP i nabijaj głosy. Bądź prawdziwym lokalnym patriotą - udowodnij żr nasz rynek najpiękniejszy. [/quote]
    Haha faktycznie działa ! :D

    3 1 Cytuj
  • 17 paź 2011

    Przede wszystkim Stary Sącz jest ładniejszy i ma swój klimat. No ale ja mieszkam w Myślenicach bom się tu ożenił i w zasadzie nie wiem na który rynek głosować ? A za te "nabite" głosy przepraszam teraz nabijam dla Myślenic.

    2 1 Cytuj
  • 17 paź 2011

    No co tam śpicie Myśleniczanie. Na razie wyprowadziłem nasz gród na 2 pozycję ale sam długo nie pociągnę bo mam modem i samo odświeżanie trwa ze 2 minuty

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 17 paź 2011

    Mnie coś zablokowało. Traktuję to jako zabawę a WY?

    4 1 Cytuj
  • 17 paź 2011

    Ja nie wspieram lokalnego patriotyzmu bo ten lokalny patriotyzm sprawił że znów mamy tego samego posła więc głosuje na stary sącz!

    3 7 Cytuj
  • 18 paź 2011

    kto jeszcze dzisiaj nie głosował?

    2 3 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 18 paź 2011

    Ooo polityki w to nie mieszaj

    1 5 Cytuj
  • 18 paź 2011

    To polityka burmistrza sprawia że nic z rynkiem się nie dzieje...i nie mówcie mi że jest piękny bo jak są gorące dni to nie ma się tam gdzie schować a zimą zalegają tam masy śniegu...jeśli rzeczywiście zakaza ruchu wokół i głośne golfy 2-ki przestaną wkolko jeździć grając disco to może na rynek zagłosuje.:)

    5 1 Cytuj

Odpowiedz