Forum » Myślenice

Myślenicki rynek- plebiscyt

  • profesor profesor 18 paź 2011

    a ja zaglosowalem na rynek w starym sazczu :) mam sentyment do tego miasta

    3 9 Cytuj
  • 20 paź 2011

    Przypominam o głosowaniu

    4 4 Cytuj
  • 21 paź 2011

    Niepołomice nas doganiają :o

    4 2 Cytuj
  • 21 paź 2011

    [quote=profesor] a ja zaglosowalem na rynek w starym sazczu :) mam sentyment do tego miasta [/quote]
    To idź sobie na forum Starego Sącza,,,bo tutaj siedzą Ci co mają sentyment do Myślenic.

    5 4 Cytuj
  • 21 paź 2011

    [quote=alapatala] Przypominam o głosowaniu [/quote]
    dzięki za przypomnienie właśnie oddalam kolejne głosy na Stary Sącz:) bo wy mysleniczanie nie macie naprawdę się z czego cieszyć bo na rynku poza gołębiami i potwornym hałasem przejezdzajacych samochodów totalnie nic się nie dzieje.

    4 5 Cytuj
  • 21 paź 2011

    [quote=gość: Coco] alapatala napisał/a: Przypominam o głosowaniu
    dzięki za przypomnienie właśnie oddalam kolejne głosy na Stary Sącz:) bo wy mysleniczanie nie macie naprawdę się z czego cieszyć bo na rynku poza gołębiami i potwornym hałasem przejezdzajacych samochodów totalnie nic się nie dzieje. [/quote]
    Kogo to interesuje,możesz nawet głosować na Moskwę,

    3 4 Cytuj
  • 21 paź 2011

    Oj czyjeś emocje idą w górę , Ja też zagłosowałam na Stary Sącz bo czuje sympatię.
    Na pewno nie zagłosuję na parking, wy to uważacie Rynek śmieszne.

    4 4 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Starego Sącza już chyba nikt nie dogoni :/

    4 Cytuj
  • 24 paź 2011

    [quote=gość: Adam2] Starego Sącza już chyba nikt nie dogoni [/quote]

    i bardzo dobrze. tam mają ciekawy rynek i przede wszystkim okolice przyjazne turystom!
    u nas rynek to kamienna pustynia z wieeeelkim parkingiem a miasto zamiast w turystykę idzie w przemysł szkodliwy dla środowiska np. trujące asfaltownie czy też śmietnisko w Borzęcie.

    4 1 Cytuj
  • 24 paź 2011

    [quote=gość: różana] gość: Adam2 napisał/a: Starego Sącza już chyba nikt nie dogoni

    i bardzo dobrze. tam mają ciekawy rynek i przede wszystkim okolice przyjazne turystom!
    u nas rynek to kamienna pustynia z wieeeelkim parkingiem a miasto zamiast w turystykę idzie w przemysł szkodliwy dla środowiska np. trujące asfaltownie czy też śmietnisko w Borzęcie. [/quote]
    Wydaje mi się że nie byłaś w rynku Starego Sącza ,bo gdyby tak było to wiedziałabyś że na rynku w S.S. również jeżdżą i parkują samochody , czasem przejeżdżają nawet autobusy. A co do określenia "kamienna pustynia" to chyba chciałaś powiedzieć właśnie o tym rynku ,w Starym Sączu bo tam to bardziej to pasuje. I trzymajmy się rynku ,a nie Borzęty bo to wykracza poza ten temat.
    A tu dla porównania kilka fotek ze Starego Sącza , dla tych którzy twierdzą że tam samochodów na rynek sie nie wpuszcza . I niech każdy głosuje na co chce , tylko nie wmawiajcie mnie i innym że rynek w S.S jest cichy ,spokojny i niezmotoryzowany. :)

    http://www.mapofpoland.pl/zdjecia-06804/Rynek-Starego-S%C4%85cza-Stary-S%C4%85cz.jpg
    http://www.mapofpoland.pl/zdjecia-06805/Rynek-Starego-S%C4%85cza-Stary-S%C4%85cz.jpg
    http://www.mapofpoland.pl/zdjecia-34824/Rynek-Stary-S%C4%85cz.jpg

    1 3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Link skopiować i wkleić do przeglądarki ,bo widzę że inaczej źle odsyła.

    2 Cytuj
  • 24 paź 2011

    już jesteśmy na 4tym miejscu, :( poklikajcie trochę, jaki by nie był to Nasz rynek, można kilka razy głosować.

    2 5 Cytuj
  • 24 paź 2011

    [quote=gość: pub24] już jesteśmy na 4tym miejscu, :( poklikajcie trochę, jaki by nie był to Nasz rynek, można kilka razy głosować. [/quote]
    no właśnie i o to chodzi żeby nie głosować tylko dlatego że jest NASZ!KONKURS NOSI MIANO PLEBISCYTU NA NAJPIĘKNIEJSZY RYNEK W MAŁOPOLSCE A NIE NA MÓJ NAJBLIŻSZY W ODLEGŁOŚCI RYNEK..

    6 4 Cytuj
  • 25 paź 2011

    piękny jest sygnał muzyczny który oznajmia,że jest godzina 12.00.Tak się z czymś kojarzy-naturalnie z "Warszawianką",czyli "Oto dziś dzień krwi i chwały" posłuchajcie

    1 3 Cytuj
  • 30 paź 2011

    GŁosujcie !

    1 Cytuj
  • 30 paź 2011

    Adam2 na Ciebie zawsze:)

    1 Cytuj
  • 2 lis 2011

    coś słabo głosujecie !!!

    1 1 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 7 lis 2011

    O widze że plebiscyt już całkiem odpusciliśmy ;-(

    2 1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    [quote=Toksyk] O widze że plebiscyt już całkiem odpusciliśmy ;-( [/quote]
    Nie wszyscy :) Ale i tak jesteśmy na przegranej pozycji .

    2 1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    A niby dlaczego miałby wygrać, przecież to parking samochodowy a nie Rynek.

    3 1 Cytuj
  • 17 lis 2011

    No i ostatecznie nasz parking zajął 7 miejsce. Miało być 10-te ale nieoczekiwanie jury przyznało nam dodatkowe punkty za dużą ilość miejsc dla niepełnosprawnych.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz