Forum » Myślenice

Stacje benzynowe w Myślenicach

  • 23 paź 2011

    tak własnie robie kupuje co pół roku nowy, a co nie mów ze nie stać ciebie też ?

    3 2 Cytuj
  • 23 paź 2011

    Panie, chłopie monter, jest aż tak źle, takie jest Twoje zdanie? Moje jest zgoła odmienne, dlaczego, dostawczak którego u nich tankowałem(dopóki go miałem)zrobił na ON od nich kilkadziesiąt tysięcy km, palił na mrozach, żadnych problemów typu szarpanie, brak mocy.
    Pewnie zaraz mi udowodnisz że sie mylę wmawiając mi że lepiej wiesz jak znosił to mój samochód, cóż taka magia internetowych dyskusji z omnibusami.

    3 5 Cytuj
  • 24 paź 2011

    No dokładnie wiem co mówie mój romet palił od kopa na rowie mariańskim i co może to dziwne ale paliwko było cacuś glancuś.

    3 1 Cytuj
  • 24 paź 2011

    kochane forumowe...pytanie gdzie w mieście najtańszy gaz butlowy do kuchenki ?

    2 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Podróbko, słabo sie starasz;)

    1 2 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Hihih, mamy już drugiego cyngusa sliskiego, drugiego treka, za chwile pojawi się drugi adz i mysleniczanin. Apel do anonimowych - wiecej oryginalności

    1 3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Dobrze prawisz jak chcesz podrabiac to ...

    3 1 Cytuj
  • 24 paź 2011

    [quote=gość: pytający] kochane forumowe...pytanie gdzie w mieście najtańszy gaz butlowy do kuchenki ? [/quote]
    Najtańszy tzn. tańszy o ile 1, 2 zł? Odpowiedzi są 2: butle niebieskie (Shell) lub zielone (BP), innego nic nie polecam nawet za 5 zł taniej

    3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    [quote=gość: frywolny] raz tam zatankowałem lpg!! masakra!!! silnik mi chciał wyskoczyć!! gasł!! nierówne obroty!!! wyjezdiłem do końca!!! zatankowałem na orlenie koło marimexu i autko śmiga jak szalone!! NIE POLECAM tankowania na szpicu!!!!!!!!!! [/quote]
    Jeśli doznaliście uszkodzeń samochodu i macie podejrzenia że to przez paliwo można zaskarżyć stację na której tankowaliście do sądu (przedłożyć paragon, opinię właściciela warsztatu gdzie auto było naprawiane). Jakiekolwiek podejrzenia co do złej jakości zgłaszać do INSPEKCJI HANDLOWEJ, niech skontrolują i z głowy.

    2 Cytuj
  • 24 paź 2011

    Teraz to się temat zrobił identyczny jak ten o pizzeriach. Konkurencja będzie to po sobie jeździć nawzajem.

    Tak naprawdę od początku dziwny temat ma tytuł...

    3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    dobry temat jest w myślenicach nie ma konkurencji bo tak na Orlenie to hot dog na Bp to fitnes na szpicu to piwo każdy znajdzie coś dla siebie aaa w Agro to dobre rachunki za klejenie kolektora silikonem :) pozdrawiam dziękuje rozleciał się ;p

    3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    o Agro już od dawna szepcą że to mafiozi, sam sie przekonalem jakie numery z cenami potrafia wykrecic i omijam od tego momentu szerokim łukiem, ale tyle bo temat o cpn-ach

    3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    My z męzem zamierzamy kupić auto w Jaworniku w tym salonie co mają wybór spory, to napewno nie zatankuje go na lichej stacji, tylko markowe brandy british petrol, rafineria trzebnica, pkn orlen, lotos, jet, lukoil.

    3 Cytuj
  • 24 paź 2011

    [quote=gość: zadowolona] My z męzem zamierzamy kupić auto w Jaworniku w tym salonie co mają wybór spory, to napewno nie zatankuje go na lichej stacji, tylko markowe brandy british petrol, rafineria trzebnica, pkn orlen, lotos, jet, lukoil. [/quote]
    Heh, tylko nie u Bochenka... ale to już wasz wybór

    6 Cytuj
  • 25 paź 2011

    Najlepiej będzie jak znajdziecie sobie ropę na własnej działce i będziecie mieć własne super palifko.

    2 3 Cytuj
  • 29 gru 2011

    [quote=gość: poldolot] Na tej stacji na szpicu nie ma kamer, więc niema nawet jak udowodnić pracownikowi pomyłkę. 2 sprawa taka, że nagminnie pracownicy owej stacji obsługując klienta rozmawiaja przez komórki (czego sam byłem świadkiem). Nie dziwota zatem że potem są pomyłki. Również nie polecam. [/quote]
    ODNÓWMY temat stacji na K Wielkiego chyba nie poskutkował ten temat na forum bo znów zalali mi diesla benzyną . były głupie uśmieszki jakieś PRZEPRASZAM cały czas ten pseudo pracownik gadał przez komórkę /chyba z szejkiem naftowym/ JA sprawę zgłosiłem na policję i oddam ich do sądu dość takich stacjii

    12 3 Cytuj
  • 29 gru 2011

    [quote=gość: szejk] gość: poldolot napisał/a: Na tej stacji na szpicu nie ma kamer, więc niema nawet jak udowodnić pracownikowi pomyłkę. 2 sprawa taka, że nagminnie pracownicy owej stacji obsługując klienta rozmawiaja przez komórki (czego sam byłem świadkiem). Nie dziwota zatem że potem są pomyłki. Również nie polecam.
    ODNÓWMY temat stacji na K Wielkiego chyba nie poskutkował ten temat na forum bo znów zalali mi diesla benzyną . były głupie uśmieszki jakieś PRZEPRASZAM cały czas ten pseudo pracownik gadał przez komórkę /chyba z szejkiem naftowym/ JA sprawę zgłosiłem na policję i oddam ich do sądu dość takich stacjii [/quote]
    Bzdura nic takiego nie miało dziś miejsca !!!

    8 Cytuj
  • 30 gru 2011

    a skąd wiesz? pracujesz na stacji czy na policji że ich bronisz??

    9 Cytuj
  • 30 gru 2011

    [quote=gość: Zbylu] Nikt nie poruszył jednej kwestii, albo nie doczytałem.
    Jakim cudem można wlać olej napędowy do benzyniaka, jeżeli średnica wlewu do baku jest dużo mniejsza od rury pistoletu do diesli? Nawet na siłę to niemożliwe. Poza tym, "taki tam" pisze, że to pracownik nalewał, a oni zawsze pytają, co wlać.
    A po trzecie, czy jest możliwe oleju, a zaraz potem benzyny bez resetowania liczników dystrybutora?
    Coś tu śmierdzi, panie "taki tam" [/quote]

    Witam,

    nic nie śmierdzi kolego.
    Paliwo tankowałem do 33 letniego auta, gdzie wlewy są odpowiednio szerokie i przyjmą paliwo z szerszego lejka ON i wąskiego PB.
    Pozdrawiam!

    8 Cytuj
  • 31 gru 2011

    [quote=gość: szejk] gość: poldolot napisał/a:Na tej stacji na szpicu nie ma kamer, więc niema nawet jak udowodnić pracownikowi pomyłkę. 2 sprawa taka, że nagminnie pracownicy owej stacji obsługując klienta rozmawiaja przez komórki (czego sam byłem świadkiem). Nie dziwota zatem że potem są pomyłki. Również nie polecam. ODNÓWMY temat stacji na K Wielkiego chyba nie poskutkował ten temat na forum bo znów zalali mi diesla benzyną . były głupie uśmieszki jakieś PRZEPRASZAM cały czas ten pseudo pracownik gadał przez komórkę /chyba z szejkiem naftowym/ JA sprawę zgłosiłem na policję i oddam ich do sądu dość takich stacjii [/quote]
    witam Nowy ROK już za godzinę czterdzieści osiem minut ŻYCZĘ wszystkim DOSIEGO ROKU i aby na stacji gaf nie było bo dziś tankowałem gaz temu gościowi w okularach powiedziałem gaż za pięćdziesiąt wyszłem kupić fajki przychodzę gość mnie kasuje 50 zeta licznik wyzerowany chciałem widziec że gazu wlał za 50 powtarzam licznik 00 a on że program wbił i tyle nalał tylko że ja nie widziałem i paragonu jak na lekarstwo CHYBA TAM SIĘ COŚ DZIJE NIEDOBREGO oby to staro roczne incydenty POZDRAWIAM WŁAŚCICIELA OWEJ PRYWATNEJ STACJII SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU OBY W NOWYM NIE BYŁO MACH>>>>LOJII BO PALIWO DROGIE

    10 Cytuj
  • 31 gru 2011

    to się nadaje do ARCHIWUM X wszczynam słedztwo podobno z afery paliwowej w Polscve wszystkich uniewinnili to .....................................

    3 2 Cytuj
  • 31 gru 2011

    [quote=gość: szejk]
    witam Nowy ROK już za godzinę czterdzieści osiem minut ŻYCZĘ wszystkim DOSIEGO ROKU i aby na stacji gaf nie było bo dziś tankowałem gaz temu gościowi w okularach powiedziałem gaż za pięćdziesiąt wyszłem kupić fajki przychodzę gość mnie kasuje 50 zeta licznik wyzerowany chciałem widziec że gazu wlał za 50 powtarzam licznik 00 a on że program wbił i tyle nalał tylko że ja nie widziałem i paragonu jak na lekarstwo CHYBA TAM SIĘ COŚ DZIJE NIEDOBREGO oby to staro roczne incydenty POZDRAWIAM WŁAŚCICIELA OWEJ PRYWATNEJ STACJII SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU OBY W NOWYM NIE BYŁO MACH>>>>LOJII BO PALIWO DROGIE [/quote]

    Widzisz szejk po co "wyszłeś"? Jakbyś wyszedł po zatankowaniu to nie było by sprawy a tak trzy wpadki;
    1."wyszłeś"
    2. nie przypilnowałeś ciecia
    3. mącisz na forum
    Te fajki kiedyś cię zgubią szejk.

    5 5 Cytuj
  • adzygmunt 1 sty 2012

    Nie BYŁOBY sprawy, gdyby wszyscy byli przezorni!
    A tak gazu mało, fajki zdrowie zniszczą, a jeszcze innych denerwujesz!

    3 7 Cytuj
  • 1 sty 2012

    Szejk napisz otwarcie co Ci zrobił właściciel, że go tak nie lubisz? Jak się domyślam od początku jest założycielem tego tematu.
    Dziwne, że Ty masz tam gafy tydzień w tydzień, a ja nie miałem nigdy i inni też jakoś nie piszą nic. Może masz poprostu...pecha:-//

    W Nowym Roku mniej pecha życzę!!!

    3 4 Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=marko] Szejk napisz otwarcie co Ci zrobił właściciel, że go tak nie lubisz? Jak się domyślam od początku jest założycielem tego tematu.
    Dziwne, że Ty masz tam gafy tydzień w tydzień, a ja nie miałem nigdy i inni też jakoś nie piszą nic. Może masz poprostu...pecha:-//

    W Nowym Roku mniej pecha życzę!!! [/quote]

    Ma prawo założyć temat na forum jaki ma ochotę i o czym ma ochotę, to po pierwsze. Po drugie nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, skoro Ty niemiałes tam problemów nie znaczy to że inne osoby ich nie zaznały właśnie tam oraz na innych stacjach paliw w mcach. I temat ten jest dobry aby piętnować takie stacje, ich właścicieli i pracowników. Płacimy za paliwo ciężkie pieniądze zatem niech sprzedawcy i pracownicy wywiązują się należycie ze swych obowiązków, a jesli tego nie robią to niech się licza z tym że ludzie będą ich obgadywac bo to jest i tak jedna z najniższych kar.
    Część z tych zdarzeń tutaj opisanych zapewne jest fikcyjna ale część też musi być prawdziwa. I to się liczy, nie żeby obrzucać bezpodstawnie kogoś błotem ale żeby informować przyszłych klientów.

    5 2 Cytuj

Odpowiedz