Forum » Myślenice

Stacje benzynowe w Myślenicach

  • 7 lut 2012

    [quote=finezyjny_gosc] Jakość na szpicu? Chyba tylko węgiel jest dobrej jakości na szpicu ;)Czymże tam innym można się tam zaskoczyć? [/quote]
    piwo na szpicu jest dobre u beny hilla węgiel niezły sklep spożywczy też niczego sobie ALE TA STACJA TO JAKIŚ KOSZMAR ALE OBSŁUGA TO DOPIERO DNO AGRESJA> NIEKOMPETENCJA> WULGARYZMY> CWANIACTWO>KRĘTACTWO>ZERO KULTURY>I JESZCZE MÓGŁBYM WYMIENIAĆ ale szkoda nad tym tematem się wysilać głuptoki i tak tą stację będą odwiedzać i będą zadowolone lolitki że jakis pseudo pracownik IM ZALEJE ALE CO PYTAM chyba nie orlenowskie paliwo CHYBA WŁAŚCICIEL Z GDOWA NIE CZYTA TYCH POSTÓW apeluję do tych co czytają aby dali mu znać żeby coś POPRAWIŁ

    11 4 Cytuj
  • Finezyjny Gość 7 lut 2012

    @Up
    Co poprawi? Od lat nic się tam nie zmienia. Ale "jaki pan taki kram" czy jak tam mówią :)

    6 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: beny hil] finezyjny_gosc napisał/a: Jakość na szpicu? Chyba tylko węgiel jest dobrej jakości na szpicu ;)Czymże tam innym można się tam zaskoczyć?
    piwo na szpicu jest dobre u beny hilla węgiel niezły sklep spożywczy też niczego sobie ALE TA STACJA TO JAKIŚ KOSZMAR ALE OBSŁUGA TO DOPIERO DNO AGRESJA> NIEKOMPETENCJA> WULGARYZMY> CWANIACTWO>KRĘTACTWO>ZERO KULTURY>I JESZCZE MÓGŁBYM WYMIENIAĆ ale szkoda nad tym tematem się wysilać głuptoki i tak tą stację będą odwiedzać i będą zadowolone lolitki że jakis pseudo pracownik IM ZALEJE ALE CO PYTAM chyba nie orlenowskie paliwo CHYBA WŁAŚCICIEL Z GDOWA NIE CZYTA TYCH POSTÓW apeluję do tych co czytają aby dali mu znać żeby coś POPRAWIŁ [/quote]

    Po numerze, który mi wycięli w październiku nigdy więcej nikt z mojej rodziny tam nie zatankuje. Okazyjnie korzystałem z tej stacji, bo miałem tam najbliżej by tankować swój zabytkowy już pojazd. Teraz już uwolniłem się od tej stacji. Jest kilka innych, które spełniają cywilizowane standardy.

    6 3 Cytuj
  • Finezyjny Gość 8 lut 2012

    Czyżby woda chrzczona benzyną? :)

    6 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    jak mają zbiorniki pamietające czasy komuny to sie nie dziw że woda z paliwem idzie do baków... a potem dziwić sie że ludzie narzekają.

    8 Cytuj
  • 8 lut 2012

    gdzie jest ta cała stacja "na szpicu" ?

    6 Cytuj
  • Finezyjny Gość 8 lut 2012

    Na szpicu.

    9 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    tylko na jakim szpicu mieszkam tyle lat w mce i nigdy nie słyszalem o czyms takim

    9 Cytuj
  • 9 lut 2012

    [quote=gość: zaczynaj%u0105cy%u0] gdzie jest ta cała stacja "na szpicu" ? [/quote]
    Tak dawniej mówiło się na stację obok hurtowni rowerowej.

    7 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    co do stacjii to przedwczoraj okradli stacje benzynowa w biertowicach ;-)

    1 4 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: kto%u015B tam] co do stacjii to przedwczoraj okradli stacje benzynowa w biertowicach ;-) [/quote]
    pewnie tak jak ta na SZPICU nie miała monitoringu . Tamta w Biertowicach nie miała niewiadomo dla czego ale TA na SZPICU nie ma i to wiadomo dla czego NO bo te POSTY KTÓRE taki tam przedstawił to właśnie prawda MOJA PROPOZYCJA na SZPICU zatankujesz to SIĘ DOWIESZ ale na pewno filmiku z monitoringu nie zobaczysz .Lepiej nie miej portwela w kształcie przypominającym broń bo te chłopaki co tam robią się possssssssssRAJĄ

    8 Cytuj
  • 24 lut 2012

    Od paru lat tankuje swoje
    samochody na jednej i tej samej stacji paliwa BP w Myślenicach woj.
    Małopolskie, sądząc po wysokiej cenie paliwa iż jest to bardzo
    dobra firma. Niestety zakup Oleju napędowego tej stacji w dniu
    19.11.2011 zakończył się dla mnie dużymi problemami. Samochód
    odpalał z dużym trudem co wcześniej się nigdy nie zdarzało.
    Diagnoza w autoryzowanym serwisie BMW (M-CARS przy ul. Góra
    Libertowska 14 w Krakowie) , w którym od dnia zakupu samochodu
    dokonuje przeglądów wykazała że przyczyną kłopotów
    jest zła jakość paliwa. Dokonano opróżnienia i
    wyczyszczenia zbiornika paliwa i wymiany filtra paliwa. Po tych
    zabiegach problemy zniknęły, samochód odpalał jak dawniej.
    Usługa w serwisie kosztowała 1105,60 zł. Z fakturą udałem się
    na stację paliw BP oczekując zwrotu kosztów naprawy która
    była spowodowana złą jakością paliwa sprzedawanego na stacji. Po
    paru dniach zadzwoniła do mnie pracownica z firmy BP prosząc o
    dodatkowe informacje. Poinformowałem Ją gdzie była dokonana
    naprawa, podałem nazwisko oraz nr telefonu osoby nadzorującej
    naprawę a także podałem informację że mogę udostępnić filtr
    paliwa, który był wymontowywany więc można by było go
    zbadać. Firma BP przysłała do mnie informację, ze paliwo dostępne
    na Ich stacjach posiada wszystkie wymagane certyfikaty jakości, jest
    kontrolowane na każdym etapie dystrybucji i nie mogło być powodem
    awarii samochodu. Nierzetelność Firmy BP polega na tym że nie
    skontaktowano się z osobą która nadzorowała naprawę i nie
    skorzystano z możliwości zbadania filtru paliwa. Dlatego ostrzegam
    przed zakupem paliwa w firmie BP, gdyż jakość usługi poznaje się
    po formie załatwiania reklamacji. Bp z góry odrzuciła opcje
    kontaktu z serwisem BMW, który wykonywał naprawę, jak też i
    możliwość sprawdzenia paliwa którego resztki musiały sie
    znajdować w filtrze. Podsumowując BP zapewnia dobrą obsługę
    tylko do momentu zapłacenia faktury w kasie. Po tej czynności
    klient już nie jest nic wart.

    13 4 Cytuj
  • 24 lut 2012

    niestety, to powszechna praktyka.

    4 Cytuj
  • 24 lut 2012

    Od jakiegoś czasu tankuję tylko na BP w Myślenicach (Ultimate Diesel) i do tej pory odpukać nie było żadnych problemów (co nie znaczy, że się nie mogą pojawić). Wcześniej tankowałem na Orlenie na Tarnówce, ale od momentu gdy firma ta zabezpieczyła darmowe tankowanie prezydencji polskiej w UE za 10mln zł, zrezygnowałem z jej usług.

    PS. Mad max - masz plusik ode mnie :D

    6 5 Cytuj
  • 25 lut 2012

    Dziwne ale sprawdzone. Tankując za 5 dych na Orlenie robię 40 km więcej niż po tankowaniu na naszym bp... o co kaman???

    3 1 Cytuj
  • 25 lut 2012

    [quote=taki tam]Wcześniej tankowałem na Orlenie na Tarnówce, ale od momentu gdy firma ta zabezpieczyła darmowe tankowanie prezydencji polskiej w UE za 10mln zł, zrezygnowałem z jej usług. [/quote]

    Dlaczego piszesz, że darmowe tankowanie? ...
    Za to "darmowe" tankowanie zapłaciłeś Ty, ja i wielu innych użytkowników samochodów tankujących na stacjach ORLENU... ale za to jaka piękna nasza prezydencja była ;)

    1 3 Cytuj
  • 25 lut 2012

    [quote=taki_gość] taki tam napisał/a:Wcześniej tankowałem na Orlenie na Tarnówce, ale od momentu gdy firma ta zabezpieczyła darmowe tankowanie prezydencji polskiej w UE za 10mln zł, zrezygnowałem z jej usług.

    Dlaczego piszesz, że darmowe tankowanie? ...
    Za to "darmowe" tankowanie zapłaciłeś Ty, ja i wielu innych użytkowników samochodów tankujących na stacjach ORLENU... ale za to jaka piękna nasza prezydencja była ;) [/quote]

    Przestałem tankować na Orlenie - bo zalali baki samochodów urzędasów za free. Nie chcę sponsorować tego tałatajstwa...

    4 6 Cytuj
  • 25 lut 2012

    [quote=gość: kokos] Dziwne ale sprawdzone. Tankując za 5 dych na Orlenie robię 40 km więcej niż po tankowaniu na naszym bp... o co kaman??? [/quote]
    A ten Orlen na tarnówce to nie nasz ?? bo raczej pod jawornik nie podchodzi

    3 Cytuj
  • 25 lut 2012

    najgorsza obsluga na bliskiej w pcimniu, prosisz o gaz to z łaską wyjdzie chlopaczek zza lady a ta miss siedzi na krzesle i paznokcie oglada i stoisz nad nią z kasą jak glupi

    5 1 Cytuj
  • 26 lut 2012

    [quote=gość: kokos] Dziwne ale sprawdzone. Tankując za 5 dych na Orlenie robię 40 km więcej niż po tankowaniu na naszym bp... o co kaman??? [/quote]
    Zatankuj gaz na ul. Solidarności to dowiesz się ile na nim można przejechać :(((

    1 1 Cytuj
  • 26 lut 2012

    [quote=taki tam] taki_gość napisał/a: taki tam napisał/a:Wcześniej tankowałem na Orlenie na Tarnówce, ale od momentu gdy firma ta zabezpieczyła darmowe tankowanie prezydencji polskiej w UE za 10mln zł, zrezygnowałem z jej usług.

    Dlaczego piszesz, że darmowe tankowanie? ...
    Za to "darmowe" tankowanie zapłaciłeś Ty, ja i wielu innych użytkowników samochodów tankujących na stacjach ORLENU... ale za to jaka piękna nasza prezydencja była ;)

    Przestałem tankować na Orlenie - bo zalali baki samochodów urzędasów za free. Nie chcę sponsorować tego tałatajstwa... [/quote]

    Chyba nie zrozumiałeś ironii? :)

    1 1 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    Nie polecam stacji benzynowej BP na przeciwko Pol-plastu, po zatankowaniu u nich paliwa samochód zaczął przerywać gdy dotankowałam samochód na orlenie problem się skończył

    1 1 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    podobno tą stacje okradli czy coś na ten tremat wiadomo słyszałem że nie paliwo tylko co / coś wiecie to prosiłbym o wiadomośc paliwo podłe i napad coś tu śmierdzi POZDRAWIAM

    3 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    haha ciekawe co mogli by tam ukraść... olej, może płyn do spryskiwaczy... ewentualnie okraść z portfeli panów nalewaczy. Temu jednemu jakby komórke zabrali to by sie chyba zabecoł na śmierć.

    4 Cytuj

Odpowiedz