Forum » Myślenice

Drogówka.

  • 22 lis 2010

    Pewnie większość "szoferów" już czytała/słyszała. Mnie przede wszystkim cieszy usuniecie atrap fotoradarów z poboczy dróg, nie będzie takiego szarpania w ruchu.
    http://motoryzacja.interia.pl/news/od-stycznia-jezdzimy-szybciej,1560671

    1 Cytuj
  • 22 lis 2010

    Tylko czy drogi mamy dostosowane do tych prędkości zawrotnych...
    Mnie tam atrapy nie przeszkadzały - przynajmniej był dreszcz emocji ;-) Teraz będzie ostry but i ostry hampel przed puszkami - jak dla mnie bezpieczeńtwo spadnie, bo spadnie drastycznie liczba miejsc gdzie ludzie zwalniali "na wszelki wypadek".

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    Przy tak rozbudowanej bazie danych i tak mało popularnym kolorze nie powinno być większych problemów z ustaleniem sprawcy. A może to tylko moje naiwne myślenie.

    Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 23 lut 2013

    Dzisiaj około 20.20 byłem świadkiem następującej sytuacji. Stał sobie radiowóz niedaleko świateł nad miastem, przy salonie samochodowym tak ustawiony, aby widział co się dzieje na światłach. Gdy przy wyjeździe z Myślenic w stronę Krakowa było już co najmniej sekunda zielone światło zakopianką sobie przemknął jeszcze jeden samochód na czerwonym. Tak naprawdę mam wątpliwości czy poprzednik też nie miał czerwonego. Policja ruszyła za nim i zatrzymała go w Jaworniku. Już drugi raz widziałem jak policja zatrzymała kierowcę przejeżdżającego w tym miejscu na czerwonym. I bardzo dobrze, że tak robi. Dziwi mnie tylko, że w obu przypadkach nie używali kogutów aby sobie robotę ułatwić

    3 3 Cytuj
  • mateusz nowakowski 24 lut 2013

    zadzwon na komendę i spytaj dlaczego tak robią.

    4 2 Cytuj

Odpowiedz