Forum » Myślenice

Burmistrz oskarżony

  • 1 mar 2012

    a co? na wakacje nie może?:)

    1 4 Cytuj
  • 1 mar 2012

    z kim?

    4 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    [quote=gość: ciekawa kura domowa] z kim? [/quote]
    No właśnie przy takim wyborze

    5 1 Cytuj
  • 1 mar 2012

    Musi swoje odpokutować :(

    6 1 Cytuj
  • 2 mar 2012

    dopiero był na Syberii a już pojechał do Tajlandii

    4 2 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Destroy mam pytanie -w czym przesada?????

    1 6 Cytuj
  • 3 mar 2012

    [quote=gość: nieoświecony pesymista] Destroy mam pytanie -w czym przesada????? [/quote]
    myślę że przesada w tym że wszędzie w promocji, reklamie pojawia się burmistrz a jak byłam na premierze jasełek to nawet nie chciało mu się przyjść choć był zapowiedziany, olewa sprawy na każdym kroku

    14 2 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Tu się z Tobą zgadzam .
    Promowanie się przy okazji spektakli religijnych jest w przypadku tego pana nie na miejscu że nie powiem gorzej.

    9 2 Cytuj
  • 3 mar 2012

    muza napisała
    "jak byłam na premierze jasełek to nawet nie chciało mu się przyjść choć był zapowiedziany, olewa sprawy na każdym kroku"

    przed wyborami wszędzie się promował

    8 1 Cytuj
  • 3 mar 2012

    [[quote=gość: destroy] muza napisała
    "jak byłam na premierze jasełek to nawet nie chciało mu się przyjść choć był zapowiedziany, olewa sprawy na każdym kroku"

    przed wyborami wszędzie się promował [/quote]
    jasełka były w grudniu a wybory dużo wcześniej

    7 2 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Burmistrz jak każdy ma prawo do godnego i spokojnego wypoczynku, a że solidnie pracuje to stać go na zagraniczne wycieczki

    7 13 Cytuj
  • 3 mar 2012

    [quote=gość: Sir Ryszard] Burmistrz jak każdy ma prawo do godnego i spokojnego wypoczynku, a że solidnie pracuje to stać go na zagraniczne wycieczki [/quote]
    Nie bądź śmieszny.

    10 4 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Wiem, że możecie mu zazdrościć sukcesu i stanowiska. Postarajcie się zaniechać takich uczuć bo zawiść zniszczy was od środka.

    6 19 Cytuj
  • 3 mar 2012

    Na pewno zauważyliście jak bardzo wzrósł podatek gruntowy - o ponad 100%. Spłacamy długi Maciusia i jego wiernej kompanyi a on ma nasze portfele w bo jest kasa z inwestycji.

    18 2 Cytuj
  • 4 mar 2012

    Ładne mi inwestycje w .... może je sobie wszystkie wsadzić a o podstawowe rzeczy nie ma kto zadbać po co mi strzelnica chyba tylko dla siebie ją zbudował, śmierdzący śmietnik, nowa biblioteka w dobie e-booków a na dodatek bez książek wiedzy branżowej jak nawet nie ma po czym do tego dojechać drogi zniszczone w opłakanym stanie po rynku nie da się chodzić wszędzie po mieście sępią na parkingach zamiast parkometry ustawić

    14 3 Cytuj
  • 8 mar 2012

    [quote=gość: Rejo] Po artukułach Prof Arkadiusza docytzących jego dosyć osobistych myśli sprzed lat i informacjach o jednoznaczych prześladowaniach zrobiło się dziwnie pusto na forum. Może niektf3rym nie wypada sie manifestować ze swoją przynależnością agitacyjna do KK. Może sa jedynie onieśmieleni szczerością autora. w każdym razie jest mniej przewijania "scrolem". i wiecej miejsca na wpisy. ;-)Co do Wypowiedzi o Jehowie i raju.. nie wiązał bym tego (Jego z Bogiem "jako takim" inne wypowiedzi z tej księgi każą mniemać że Jest jednak kto inny. ale ja nie o tym.od kilku dni prześladuje mnie dziwne przeświadczenie ..co do Piramidy. fakt żę Muki pierwszy poruszył ten temat sugeruje mi by się wypowiedziećć. ot synchroniczność..Sądze zatem że rzeczywiście owa piramida zawiera pewne wzorce matematyczne że tak powiem ,ale nie zgadzam się ,że mamy do czynienia ze świadomym przekazem. po prostu piramida jest taka jaka "musiała być". prawidła fizyczne można odnaleźć w niemal wszytkich ludzkich "produktach" od choćby samochf3d trabant. ile tu dobra zawarto ! silnik tłokowy. wstępne sprężanie, zapłon iskrowy. cewka zapłonowa ,skrzynia przekładniowa że o żarf3wce i aku nie wspomnę. ale czy twf3rcy trabanta martwili się o wiedzę kogoś za tysiące lat ?czym wiec jest piramida ? jak sprawa jest warta pracy tysiecy ludzi i mnf3stwa materiałf3w przez lata na PUSTYNI !nie ma takiej rzeczy.Ci pracownicy mogli stworzyć wszystko w tym czasie i szybciej wiec praca ta nie miała sensu. chyba ,że tym czymś jest życie. wieczne życie. można poświęcić czas wielu ludzi i swf3j jeśli .. problem czasu nie bedzie potem istniał.to tak jak zainwestować 100 000 000 kwatf3w w wyprodukowanie perpetum mobile. zawsze się bedzie do przodu. Myśle że piramida jest maszyną umożliwiająca nieśmiertelność. co to jest nieśmiertelność. to ciągłość świadomości we własnym ciele. działa to mniej wiecej tak. (moja teoria) był sobie Osobnik ktf3ry pragnął to mieć. płodził syna (lub klonowano go ?) gdy "klon" (tak go nazwijmy) osiągnął odpowiedni rozwf3j (wiek ) umieszczano go w jednej z dwf3ch komf3r piramidy. panujące tam "promieniowanie kształtu' - zielen ujemna - wręcz zabijała jego dusze - lub zmmusza ją do opuszcenia ciała (młodego ciała) w drugiej komorze był nas mocodawca. dzieki odwrotnemu działaniu komory i odpowiednim tunelom (i jego woli) jego dusza przemieszczała sie do nowego ciała.ot cała tajemnica. stare ciało mumifikowano - nowy ale NIEŚMIERTELNY Pan miał nowe ciało. pamięć pozostawała władza też. przekaz wiedzy był niepotrzebny, ryzyko ukradzenia wiedzy -żadne. zdrajcy ??? kto go zdradzi ? dla czego dla pieniedzy na pustyni ? jak można trzymać sie razem i razem być NA ZAWSZE - jest coś lepszego ? wieczne życie młodego ciała . wieczna władza. jaka będzie wiedza człowieka ktf3ry żyje i uczy się 1000 lat albo 10000 lat ?A wymiary proporcje itd zawarte w bryle ? wszak wszystko zawarte jest we wszytkim. energie tam występujących moga mieć źrf3dło w grawitacji lub tzw eterze lub tu i tu. nie powinno dziwić że antena zawiera w sobie proporcje i "zasady fali". może ,co najwyżej, wiedze za warto na wszelki wypadek gdyby coś poszło nie tak i pamięć by była uszkodzona. pozdrawiam [/quote]

    Rejo!!! Myslę, że stać Cię na więcej. Spręż sie nieco!! Czekamy!!!

    2 1 Cytuj
  • 4 lip 2012

    heheheheh
    Maciuś, Maciuś!
    Znowu na łamach prasy...

    4 2 Cytuj
  • 4 lip 2012

    Zarzuty powinien dostać też wykonawca i odbiorca terenu koło nowej biblioteki, siedziska ławek zrobione są z klejonych desek no i po pierwszych deszczach klej się rozpuścił i porozlatywały się deski na środkowej ławce od strony domku "pod aniołami" (ale głupia nazwa), kto nie wierzy, że można aż tak spartolić taką prostą rzecz to niech sam zobaczy

    9 1 Cytuj
  • 4 lip 2012

    Cytat"Trudno w związku z tym oprzeć się wrażeniu, że postawione mi zarzuty mogą mieć charakter polityczny. "
    To już standard że każdy zarzut w stosunku do władzy ma charakter polityczny,w stosunku do obywatela to sprawa kryminalna.Dlaczego ci ludzie pchają się do polityki jak przymiotnik polityczny ma takie negatywne znaczenie podobnie jak złodziejski,kure...ski chociaż jak wiemy to dwa najstarsze zawody świata z tym że ten uprawiany przez kobiety jest według mnie o wiele uczciwszy?

    8 1 Cytuj
  • 4 lip 2012

    park też spartolony. tyle naszych pieniędzy wydano i co?
    a kanalizacja w gminie? po co były potrzebne kamionkowe rury na Bulinie? czy to nie było tak, że przed decyzją o wyborze kamionek ktoś z urzędu jechał do Niemiec do firmy, która je produkuje? jeśli się mylę, to proszę mnie sprostować
    czyż nie wybudowano kanalizacji do odległych i wysoko położonych przysiółków gdzie powinny być zrobione oczyszczalnie przydomowe. jednak zrobiono kanalizację i drogie przepompownie

    10 1 Cytuj
  • 4 lip 2012

    Najciekawsze w tej wycieczce jest to PO CO DO FRANCJI JECHAŁ BURMISTRZ JEŻELI TO NIE ON BĘDZIE "PRZYSTRZYGAŁ"SZTUCZNĄ TRAWĘ NA ORLIKACH?Trzeba było wysłać osobę która będzie tym się zajmowała,chyba że myśli faktycznie zajmować się tym po zakończeniu kadencji?

    14 1 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Po pierwsze absurdalnym jest, że Burmistrz jeździ do Francji oglądać jak się strzyże i konserwuje boiska!!!
    Po drugie czy gdzieś na forum nie pisano o wykonawstwie tych Orlików przez firmy z rodziny znanego myślenickiego Filantropa?

    11 2 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Po wypowiedzi burmistrza nasuwają się pytania i wątpliwości.
    Biedny został delegowany przez Urząd. Tyko jaki urząd, kto go zmuysił do wyjazdu?
    Część kosztów została pokryta przez organizatora. A pozostałą część kto pokrył?
    Kwota 1250 zł (za dwa dni) jego zdaniem jest niska i śmieszna, a dla wielu ludzi jest to miesięczne wynagrodzenie.

    11 3 Cytuj

Odpowiedz