Forum » Myślenice

Burmistrz oskarżony

  • 5 lip 2012

    [quote=gość: pro] Po wypowiedzi burmistrza nasuwają się pytania i wątpliwości.
    Biedny został delegowany przez Urząd. Tyko jaki urząd, kto go zmuysił do wyjazdu?
    Część kosztów została pokryta przez organizatora. A pozostałą część kto pokrył?
    Kwota 1250 zł (za dwa dni) jego zdaniem jest niska i śmieszna, a dla wielu ludzi jest to miesięczne wynagrodzenie. [/quote]
    Zmusił go zapewne dyrektor urzędu:):) i to nie przyzwoitość ze strony burmistrza by z pogardą mówić że 1250 złotych to śmieszna kwota, jest się przy żłóbku to się w d**** przewraca

    11 4 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Idąc do sklepu każdą wydaną stówę oglądam w rękach kilka razy, a tu 1250zł jest śmieszną kwotą...

    Wydaje mi się że to zdanie wypowiedziane trochę bez przemyślenia pokazuje prawdziwą naturę człowieka i jego wrażliwość.

    10 2 Cytuj
  • 5 lip 2012

    A co z postępowaniem odnośnie sfałszowania dokumentów dotyczącychwykupu gruntów pod wysypisko? Ktoś coś wie?

    6 1 Cytuj
  • 5 lip 2012

    To teraz oczekujemy na informację o delegowaniu na wyjazd dotyczący konserwacji i przepychaniu rur kamionkowych kanalizacyjnych. No koszt na podróż od producenta ruły powiedzmy 20 tysięcy zł. W porównaniu do inwestycji chyba ok. 200 milionów to pikuś.

    9 1 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Wszystko wskazuje na to ze imperium chyli się ku upadkowi, z resztą nie takie imperia padały. Nieprzyzwoitością byłoby porównywanie Imperium Rzymskiego czy ZSRR do "imperium myślenickiego" ale zapewniam ze mechanizm padania jest ten sam i my jesteśmy tego świadkami. Oczywiście już niedługo będą próby przedwyborcze aby ratować to co ginie, jednak z moich obserwacji i wieloletnich doświadczeń wynika że obecna ekipa powoli powinna zacząć gasić światło.

    12 Cytuj
  • 6 lip 2012

    [quote=gość: rudolf] A co z postępowaniem odnośnie sfałszowania dokumentów dotyczącychwykupu gruntów pod wysypisko? Ktoś coś wie? [/quote]
    Ta sprawę prowadzi prokuratura w Myślenicach, czyli wiesz cooo...
    Już kiedyś pisałem że prowadzone przez sądy sprawy notabli i dysydentów w miejscu sprawowania władzy są mocno dyskusyjne. Sąd po otrzymaniu takiej sprawy powinien ją przekazac do innego sądu w trosce o dobre imie. No ale nie Sąd w Myślenicach.

    10 Cytuj
  • 6 lip 2012

    niech go zamkną

    5 3 Cytuj
  • 6 lip 2012

    z biegiem czasu również dojdą komu zależy na budowie obwodnicy zachodniej i kto ma w tym interes.

    3 Cytuj
  • 6 lip 2012

    Imperium chyli sie ku upadkowi ale co z tego jak nie widać następców?Większość woli to co jest (i powoli wydaje mi się że ma rację)niż niepewną przyszłość.Jak długo można "jechać " na wysypisku bo asfaltownia już sama upadła?

    4 2 Cytuj
  • 6 lip 2012

    [quote=gość: obwodnica] z biegiem czasu również dojdą komu zależy na budowie obwodnicy zachodniej i kto ma w tym interes. [/quote]
    Akurat obwodnica JEST BARDZO POTRZEBNA w przeciwieństwie do BARDZO WĄTPLIWIE potrzebnej strzelnicy za ciężkie miliony.

    8 1 Cytuj
  • 6 lip 2012

    Nie ma obwodnicy -źle,zaczną budować będzie że ktoś ma interes.
    Teraz już wiem dlaczego w Dobczycach wszystko się udaje.
    Ideałem byłaby mądra władza i mądra opozycja co raczej nierealne ale też nie ma gorszej rzeczy od gł...ej władzy i gł....ej opozycji.

    7 1 Cytuj
  • ania 7 lip 2012

    pewnie, niech zburzą strzelnice bo niepotrzebna, boiska też, no i bibliotekę bo w dobie e-booków na ptaszka ona komu i zabetonujcie wszystko, wsie i miasta, ku uciesz baranów niech będzie jedna wielka droga...no wlaśnie, do czego?

    5 7 Cytuj
  • 7 lip 2012

    [quote=anula] pewnie, niech zburzą strzelnice bo niepotrzebna, boiska też, no i bibliotekę bo w dobie e-booków na ptaszka ona komu i zabetonujcie wszystko, wsie i miasta, ku uciesz baranów niech będzie jedna wielka droga...no wlaśnie, do czego? [/quote]
    No to mi wytłumacz, forumowa MĄDRALO, dlaczego od DWÓCH LAT nie jest udostępnione boisko na miejscu zburzonej kotłowni. Komu ono ma służyć ? ZABETONOWAĆ !

    9 1 Cytuj
  • 7 lip 2012

    [quote=gość: osiedlowy] anula napisał/a: pewnie, niech zburzą strzelnice bo niepotrzebna, boiska też, no i bibliotekę bo w dobie e-booków na ptaszka ona komu i zabetonujcie wszystko, wsie i miasta, ku uciesz baranów niech będzie jedna wielka droga...no wlaśnie, do czego?
    No to mi wytłumacz, forumowa MĄDRALO, dlaczego od DWÓCH LAT nie jest udostępnione boisko na miejscu zburzonej kotłowni. Komu ono ma służyć ? ZABETONOWAĆ ! [/quote]
    to jest pomnik ku pamięci głupich decyzji mer-a

    7 1 Cytuj
  • ania 7 lip 2012

    [quote=gość: osiedlowy] anula napisał/a:pewnie, niech zburzą strzelnice bo niepotrzebna, boiska też, no i bibliotekę bo w dobie e-booków na ptaszka ona komu i zabetonujcie wszystko, wsie i miasta, ku uciesz baranów niech będzie jedna wielka droga...no wlaśnie, do czego? No to mi wytłumacz, forumowa MĄDRALO, dlaczego od DWÓCH LAT nie jest udostępnione boisko na miejscu zburzonej kotłowni. Komu ono ma służyć ? ZABETONOWAĆ ! [/quote]

    to może zamiast szczekać ruszyłbyś dupę do urzędu i zapytał co mają zamiar z tym zrobić? A może nawet byś coś zaproponowal...a nie, nie do tego trzeba uruchomić procesy myślowe, u Ciebie ciężko
    a nie przyszło Ci do głowy, że może być niebezpiecznie, że mogą tam wystawać jakieś druty np i póki się z tym nie zrobi dzieciaki, które bedą tam grać mogą się pokaleczyć, pozabijać?

    3 9 Cytuj
  • 8 lip 2012

    Teraz burmistrzem zostanie starosta, a na starostę wybiorą burmistrza. I dalej będzie po staremu.
    Wreszcie opozycja będzie szczęśliwa!

    6 Cytuj
  • 8 lip 2012

    obajtek na burmistrza, dopiero by w myślenicach sie działo

    6 1 Cytuj
  • 8 lip 2012

    ale to są jaja !!!!!!!!!!!z tym wreszcie trzeba skończyć, ludzie obudźcie się i Ci, którzy sie nie boją do dzieła, wywalić tych skorumpowanych i przyklaskujących.

    4 Cytuj
  • 8 lip 2012

    Nierealne.Ludzie wolą stare pewne niż niepewną przyszłośc.A kto zamiast?

    1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    zamiast? ktoś całkowicie nie powiązany z radnymi, ugrupowaniami, kościołem; całkowicie nie zależny - może się jeszcze taki uchował i ma dużo samozaparcia i optymizmu.

    3 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: tubylec] zamiast? ktoś całkowicie nie powiązany z radnymi, ugrupowaniami, kościołem; całkowicie nie zależny - może się jeszcze taki uchował i ma dużo samozaparcia i optymizmu. [/quote]

    jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził

    2 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: tubylec] zamiast? ktoś całkowicie nie powiązany z radnymi, ugrupowaniami, kościołem; całkowicie nie zależny - może się jeszcze taki uchował i ma dużo samozaparcia i optymizmu. [/quote]
    to kogo będzie reprezentował?, ogół jest niezorganizowany i często niezorientowany, wybieraja " kupione" obiecankami układziki, taki owszem może wyskoczyć w sytuacji zupełnej degrengolady poprzednika, ale wkrótce też obrośnie w układy, jak nie to poleci, bo zorganizuje się grupa prąca do pieniądza i go usunie, aby potrzeby partykularne załatwić, trudno jest utrzymać się włodarzowi, który dobro wspólne poprzez niezależność chce pomnażać , ale dążenie do ideału jest istotą demokracji, nagłaśnianie jest formą walki o zasady.

    4 Cytuj
  • ania 9 lip 2012

    [quote=gość: Wujek Gienek] gość: tubylec napisał/a:zamiast? ktoś całkowicie nie powiązany z radnymi, ugrupowaniami, kościołem; całkowicie nie zależny - może się jeszcze taki uchował i ma dużo samozaparcia i optymizmu. to kogo będzie reprezentował?, ogół jest niezorganizowany i często niezorientowany, wybieraja " kupione" obiecankami układziki, taki owszem może wyskoczyć w sytuacji zupełnej degrengolady poprzednika, ale wkrótce też obrośnie w układy, jak nie to poleci, bo zorganizuje się grupa prąca do pieniądza i go usunie, aby potrzeby partykularne załatwić, trudno jest utrzymać się włodarzowi, który dobro wspólne poprzez niezależność chce pomnażać , ale dążenie do ideału jest istotą demokracji, nagłaśnianie jest formą walki o zasady. [/quote]
    zgadzam się, przykład obwodnicy Myślenic, który tu został poruszony. Jedni absolutnie za inni absolutnie przeciw, co by włodarz nie zrobił będzie posądzony o kumoterstwo i branie łapówek przez grupę, której postulatów nie spełni. dlatego jestem za budowaniem strzelnic, boisk, świetlic i bibliotek w pierwszej kolejności.

    2 4 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Kto w zamian?[quote=gość: tubylec] zamiast? ktoś całkowicie nie powiązany z radnymi, ugrupowaniami, kościołem; całkowicie nie zależny - może się jeszcze taki uchował i ma dużo samozaparcia i optymizmu. [/quote]
    I jakie będzie miał zaplecze?
    Z kim będzie rządził,kogo obsadzi na stanowiskach a kto będzie przegłosowywał mu uchwały?
    Polityka nie jest dla uczciwych,jak ktoś uczciwy trzyma się z dala,zresztą sami politycy to potwierdzają uważając określenie "polityczny 'za największe oskarżenie ,obelgę ,potwarz itd.
    Po drugie prawie nikt nie idzie do polityki dla idei tylko aby ugrać coś dla siebie czy popierającej go grupy.

    2 Cytuj

Odpowiedz