Forum » Myślenice

Burmistrz oskarżony

  • 6 lut 2012

    Buhaha, wiadomo kto ten post zaraz wyżej napisał. Uważajcie bo Maciuś może wziąć przykład z wójta o dyktatorskich zapędach i grozić aresztem dla krytyki, bo tak zaczyna robić Obajtek zapatrzony w Fidela. Cichosz, kto piśnie słówko - do ciupy.

    9 1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Pcimianie proszeni są o niezaśmiecanie myślenickiego forum swoimi prawdziwymi bądź urojonymi problemami. Macie od tego swój blog.
    Swoją drogą żal patrzeć jak na wszelkie sposoby próbuje się zaszkodzić wójtowi Pcimia. Blog nie wystarczył, donosy do wszystkich instytucji świata nie wystarczyły, własny wątek na naszym forum nie wystarczył, teraz paskudzicie tutaj. Może spróbujecie w POLSAT NEWS? Albo po prostu wasz szef, były wójt niech zacznie pijać napar z melisy rano i wieczorem. To pomaga na skołatane nerwy.

    3 7 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=gość: foka] Pcimianie proszeni są o niezaśmiecanie myślenickiego forum swoimi prawdziwymi bądź urojonymi problemami. Macie od tego swój blog. [/quote]
    Myśleniczanom to nie przeszkadza, bo "myślenickie myślenie" może być zjawiskiem wykraczającym poza granice MiG Myślenice:-D.

    10 Cytuj
  • 6 lut 2012

    mój wpiś udowadniał tezę, że przy zmianie władzy może dojść do zwiększenia urzędników, bo starych się zwolnić nie da, a łupy trzeba upchać. Pcim jest doskonałym przykładem. Nic wiecej. " Myślenickie myślenie" oprócz memo i foki [ ta sama osoba ] to potrafi dostrzec.

    7 2 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Kolego weterynarzu, piszesz nie na temat. Nie wiem jakiego użyć młotka żeby to dostatecznie trwale wbić do twojej tępej pały.

    2 11 Cytuj
  • 7 lut 2012

    szkoda ze w polsce sady i prokuratura tak wolno działaja

    11 Cytuj
  • Finezyjny Gość 7 lut 2012

    a cóż mi się kojarzy z myślenickimi władzami, które są nie do ruszenia?
    Jakoś ten filmik mi podchodzi pod ucho: http://youtu.be/KYXvNpVHOSw . Wszyscy inni a jednak tacy sami. Ludzie nie do ruszenia...

    4 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Czy to prawda co mówią, że umorzyli tą sprawę?

    10 Cytuj
  • 10 lut 2012

    sprawa dodiero sie narodzi,zobaczycie

    9 Cytuj
  • 10 lut 2012

    U nas wszystko możliwe,prawo jest dla maluczkich.Zwykły obywatel za kilka złotych czy drobne przewinienie traci pracę a polityk może wszystko.A naiwni wyborcy wierzą w to co mówią media czy politycy.Jesteśmy tania siłą roboczą dla dążących do swojego polityków.Właściciel niewolników dbał lepiej o nich niż teraz państwo o swoich obywateli.

    10 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: antyabsurdalna] Czy to prawda co mówią, że umorzyli tą sprawę? [/quote]

    Taka sama plotka jak to że zostal zatrzymany.

    7 1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 10 lut 2012

    B..... zrobił wszystko, żeby być czystym człowiekiem. Natomiast B........ jeśli będzie trzeba to zacznie sypać wszystkich po kolei, żeby swój tyłek uratować. A ta sprawa nie zakończy się tylko na B....... i B......... .
    Samych niejasności jest zbyt dużo, żeby taką sprawę umorzyć.
    Ta sprawa będzie miała jeszcze swój rozgłos medialny.

    8 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Dalej sie ośmieszacie?

    2 9 Cytuj
  • 10 lut 2012

    kurka zaraz jak b dostanie wyrok skazujacy to wypad z baru ty i cala reszta znajomków

    10 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Nie zwracajcie uwagi na unsera "kurka" po wnikliwej analizie jego tekstów wszystko wskazuje na to ze może to być homoseksualista a co za tym idzie klasyczna prowokacja.

    11 Cytuj
  • 10 lut 2012

    wydawałoby sie że rok czasu jak dostaliście ** po wyborach powinien wystarczyć na wytrzeźwienie. ale wam sie dalej marzy władza na którą jesteście za słabi

    1 12 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Tak teraz to pewne. Zalecam daleko idącą ostrożność.

    7 Cytuj
  • Finezyjny Gość 10 lut 2012

    Czyżby kurka był klakierem B.........? Czy może blisko spokrewniony z B....., że tak go ta konwersacja boli?

    8 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    Albo być może kurka również uwikłany :) Co mam myśleć - sam nie wiem...

    7 1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 10 lut 2012

    Żebyśmy to wiedzieli... :)

    5 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    A może by ich tak na taczkach przewieźć po myślenickim rynku?

    7 2 Cytuj
  • 10 lut 2012

    mam nadzieje że sąd rejonowy wykaże się rozsądkiem i szybko oddali te niedorzeczne oskarżenia.
    sprawa zakończy się raz na zawsze

    2 5 Cytuj
  • Finezyjny Gość 10 lut 2012

    kurka, kurka... z takimi tekstami to na www.mistrzowie.org wylądujesz :)

    3 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=finezyjny_gosc] kurka, kurka... z takimi tekstami to na www.mistrzowie.org wylądujesz :) [/quote]

    Ty ze swoimi kolegami z Borzęty już dawno tam jesteście

    2 4 Cytuj
  • Finezyjny Gość 10 lut 2012

    Szczerze, to mnie "wali" czy jest tam wysypisko śmieci czy nie. Problem jest następujący, że mogło dochodzić do łamania prawa przy powstawaniu całej tej inwestycji. To mnie tylko boli. Jeśli będzie mi przeszkadzało wysypisko śmieci to się przeprowadzę gdziekolwiek gdzie takiego nie ma. Sprzedać dom i kupić inny to w obecnych czasach żaden problem. Uwierz mi.

    Ludzi wkurza tylko, że władza sobie bimba na ich wołanie i w żywe oczy kręci wały. Nie popadamy jak muchy przez to wysypisko. Co najwyżej padnie wiarygodność dla władzy, o ile już nie padła.

    [quote=gość: kurka] finezyjny_gosc napisał/a: kurka, kurka... z takimi tekstami to na www.mistrzowie.org wylądujesz :)

    Ty ze swoimi kolegami z Borzęty już dawno tam jesteście [/quote]

    A teraz pokaż mi linka do mistrzów z "moimi kolegami" z Borzęty.

    6 Cytuj

Odpowiedz