Forum » Myślenice

Szkoła rodzenia w Myślenicach

  • 27 sty 2010
    Cytuj
  • 27 sty 2010

    w czerwcu rozmawiałam z położną i mówiła że szkoła normalnie funkcjonuje w myślenicach.Aprzy tym to bardzo sympatyczna kobieta była.

    1 Cytuj
  • 27 sty 2010

    ja osobiście nie chodziłam do szkoły rodzenia, bo stwierdziłam ze jest mi to nie potrzebne i urodziłam ślicznego synka bardzo szybko i bez komplikacji

    Cytuj
  • 27 sty 2010

    PRZYSZŁE MAMY...NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA TO PODCZAS PORODU SŁUCHAJCIE I RÓBCIE CO WAM DYKTUJE POŁOŻNA A BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE

    1 Cytuj
  • 27 sty 2010

    szkoła rodzenia dziś od 18! naprawdę warto

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    Najnowsze informacje o szkole rodzenia na stronie głównej szpitala: www.spzoz.myslenice.pl w menu "szkoła rodzenia".

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    Ta w Szpitalu - REWELACJA! Biorąc uwagę, że to jest ze free, to super! Prowadzące Panie położne są rewelacyjne i naprawdę mają super nastawienie - to nieliczne osoby w tym szpitalu z pasją.

    Polecam!

    1 Cytuj
  • 20 sty 2011

    Prosze podac dokładne namiary itp?W które dni się odbywają?
    Z góry dziekuję

    Cytuj
  • Kamila 22 sty 2011

    Polecam, zwłaszcza jak ktoś tu planuje rodzić.
    Od razu wiadomo jak wygląda organizacja na oddziale, itp itd.

    1 Cytuj
  • 28 sty 2011

    od którego miesiąca zacząć chodzić do szoły rodzenia?

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Ponawiam pytanie : Od którego miesiąca najlepiej zacząć chodzić do szkoły rodzenia??????
    Jestem pierwszy raz w ciąży i chciałabym pójść do szkoly rodzenia tylko niewiem od kiedy sie chodzi? Prosze o odpowiedz :)

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Działa, zajecia sa prowadzone w kazda srode o 18:00 http://spzoz.myslenice.pl/php/index.php?option=com_content&view=article&id=92&Itemid=63 tutaj znajdziecie namiary. Zajecia prowadza dwie mile panie...Pani Paulina prowadzi teorie a pani Dorota cwiczenia. Ja wlasnie zakonczylam szkole rodzenia teraz oczekuje na porod....naprawde warto chodzic dla mnie to pierwsza ciaza i duzo sie dowiedzialam pomimo ze duzo czytalam na necie, poza tym macie moliwosc poznania szpitala w ktorym bedziecie rodzily (w kazdym szpitalu wymagaja innych rzeczy), jego personelu, zobaczenia nowej sali porodowej i uczeszczania razem z partnerami jesli tylko maja ochote:)...co prawda sala nie jest duza i troszke ciasno ale atmosfera przyjemna...a standardy co do opieki napewno sie zmienily, tak zapewniaja nas panie prowadzace...ale wiadomo incydenty tez sie zdarzaja (tak jak mialo to miejsce 13.02 z pijanym gin)...Jak bedziecie na zajeciach to pytajcie o wszystko czego nie jestescie pewne...pozdrawiam

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    od którego miesiąca należy zacząć chodzić do szkoły rodzenia?

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    tak na spokojnie to 7 miesiąc, ja tak chodziłam i większość moich znajomych

    Cytuj
  • 5 kwi 2012

    Czy każda pani powinna przed porodem wybrać położną i gdzie to można zrobić? Czy położna przychodzi do domu na pierwszą kąpiel, trzeba to gdzieś zgłosić? Podobno trzeba też znać nazwisko pediatry, do którego będzie się chciało zapisać dziecko, bo tam zostanie ze szpitala przesłana karta szczepień. Napiszcie, czy trzeba to ustalać wcześniej z lekarzem. Kogo z pediatrów polecacie? Podobno Jakubowską chwalą?

    Cytuj
  • 7 kwi 2012

    Chodzi Ci o wybieranie położnej do porodu czy takiej która Cie potem odwiedza???
    Do porodu się nie wybiera, jest z Tobą ta, która ma dyżur. Jeśli chodzi o położną ,która przyjdzie do domu to na pewno masz wybraną, Twoja matka Ci wybrała jak byłaś mniejsza. Położna parę dni po wypisaniu ze szpitala lub nawet na drugi dzień odwiedza Cię, nigdzie nie musisz dzwonić. Wtedy możesz z nią coś ustalić na temat kapieli itp
    Nazwisko lekarza ,do którego będziesz chodziła z dzidziusiem podajesz w szpitalu. Nic nie ustalasz z lekarzem. Ja polecam panią Skowrońską, o Jakubowskiej nie słyszałam dobrych rzeczy. Ale ile ludzi tyle opinii, każdy ma swoje zdanie.

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Nasze matki nic nam nie wybierały w systemie działającym 20 lat temu położna przychodziła bo szpital miał obowiązek monitować dalszą opiekę ,od czasu zmiany ustawy a jest to już parę lat wybór położnej środowiskowej ,wybór lekarza czy wybór pielęgniarki środowiskowej do opieki w domu nad chorym należy do ubezpieczonego.To on decyduje kto będzie nad nim sprawował opiekę ,po 21 tygodniu ciąży wybiera się położną środowiskową jeśli nie wiesz czy wybrałaś czy nie ,to żaden problem bo każda nowa deklaracja podpisana u wybranej eliminuje tę poprzednią, albo potwierdza wybór wcześniej dokonany.Teraz jest trochę nowych położnych, moja znajoma zapisała się tam koło poradni kobiet w ośrodku tym nowym ,ciekawa oferta np. pożyczają do słuchania tętna ,jest szkoła rodzenia ,i po porodzie miala laktator do odciągania pokarmu w ramach opieki położnej.Trzeba popytać i się zapisać możesz się zdeklarować kiedy chcesz są też w bloku pielęgniarskim panie też powiedzą co i jak .

    1 1 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    3 lata temu potrzebowałam środowiskową do zrobienia zastrzyku dla mojego dziecka, poprosiłam o to moja sąsiadkę, która jest taką pielęgniarką...wówczas poinformowała mnie, że jeśli te zastrzyki mają być za darmo to muszę zadzwonić do ,,swojej środowiskowej'', która jest przydzielana jakoś od górnie (na dany rejon)...

    Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Trzeba dopytać ,bo w soboty niedziele jest opieka całodobowa i rejony są nieczynne i ten przydział to chyba nie tak .
    Wyjście nowa deklaracja i konkurencja na rynku zrobi swoje
    A na stronie NFZ Kraków informacje dla pacjentów dokładnie jest napisane jakie obowiązki z tytułu przekazywania przez fundusz opłat

    Cytuj
  • 29 sie 2012

    cześć, chciałam zapytać czy ktoś wie jak jest na zajęciach w szkole rodzenia w szpitalu. Czy podobały Wam się zajęcia i byłyście zadowolone, właśnie się zastanawiam nad pójściem i chciałabym poznać Wasze opinie.

    1 Cytuj
  • 29 sie 2012

    Jest jak na zajęciach wykład ,ćwiczenia a zadowolonym można być wówczas jak wiedzę teoretyczną przekuje się w praktyczną .
    A w Myślenicach są dwie szkoły rodzenia jak masz czas to chodz do obydwu , za darmo i tu większość tak robi i to nie prawda że trzeba ze sobą ciągnąć faceta ,sama sobie wyrobisz opinie .

    Cytuj
  • 29 sie 2012

    Jest jak na zajęciach wykład ,ćwiczenia a zadowolonym można być wówczas jak wiedzę teoretyczną przekuje się w praktyczną .
    A w Myślenicach są dwie szkoły rodzenia jak masz czas to chodz do obydwu , za darmo i tu większość tak robi i to nie prawda że trzeba ze sobą ciągnąć faceta ,sama sobie wyrobisz opinie . [/quote]

    Jedna w szpitalu druga obok na Jagiellońskiej

    Cytuj
  • 23 sty 2016

    mamuski jak obecnie ma sie nasza miejscowa szkola rodzenia w szpitalu?

    4 Cytuj
  • sobota 24 sty 2016

    Polecam panią Wiole Strek.

    7 2 Cytuj

Odpowiedz