Forum » Myślenice

Sylwester: Strażnica na górnym

  • 4 sty 2012

    gorzej niz zwierzeta czy wy nie macie sie czyms kolwiek innym zajac tylko pierdołami sie zajmujecie, było mineło

    8 3 Cytuj
  • 5 sty 2012

    http://www.youtube.com/watch?v=zLtzVs2k0pk

    Życzmy sobie choć w nie wielkiej części pokazów.

    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU .

    3 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Wlasnie ze nie bylam kolo wc i widzialam jak pan z krzyszkowic szukal dymu z innymi uczestnikami i pierwszy zaczal sie bic a kto pozniej dolaczyl do tej bitki to juz mnie nie interesuje ja widzialam kto zaczal takze pozdrawiam pana z krzyszkowic ktory tak kozaczyl do wszystkich

    1 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    dla kogo szczęśliwy to szczęsliwy..

    1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    w tej straznicy (kolo esów) to powinniscie sobie zrobic eserdżi2011 !!

    2 2 Cytuj
  • 5 sty 2012

    dokładnie koleżanko Moniko

    1 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    tacy z was wszystkich fighterzy a zden pod postem sie nawet nie podpisze :) to chyba z krzyszkowic pan . był najbardziej obity. :P

    4 3 Cytuj
  • 5 sty 2012

    No tak dokładnie :) ale jak pan z krzyszkowic leciał z dwoma kolegami do taryfgy wszystko było ok tak ?:P to dopiero wojowniki szkoda ze w 10ciu nie przylecieli :P

    4 2 Cytuj
  • 5 sty 2012

    kto zaczynał to zaczynał :) i pan o tym dobrze wie bo dobrze wiedział co było w wc z kim sie tam bił itp. pozdrawiam

    3 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    kazdy wie jak było tylko i teraz strasznie na formum kto z kim gdzie i wogole dajcie sobie siana kazdy wie swoje i pewnie zdania nie zmieni a takie pisanie kto komu jak jest bezsensu.

    3 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    a ten Sylwester to był nie wypał i teraz niech wszystkich po kolei zamkna bez wyjatkow

    6 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    dokładnie było mineło i trzeba zamknac ten watek.

    5 Cytuj
  • 5 sty 2012

    kiedy premiera jakiegoś Filmu ? :D

    3 2 Cytuj
  • 5 sty 2012

    z sylwestra?

    3 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    tak z sylwestra :D

    4 1 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Do moderatora.
    Może się nie znam ale wydaje mi się że to jest poważna strona, na której rozmawia się na poważne tematy. Dlatego czytając kolejne posty tego forum dyskusyjnego myślę, że najwyższy czas na zamknięcie wątku. Nie wiem co tam się działo ale jest już niespełna tydzień po zdarzeniu i myślę że nie ma najmniejszego sensu wyzywać się i oczerniać nawzajem. Było minęło i trzeba wrócić do szarej rzeczywistości, amen.

    6 6 Cytuj
  • 5 sty 2012

    dokładnie forum jest do dyskusji a nie do oczerniania osob 3cich. i pisania kto jest jaki a kto taki. pozdrawiam

    5 5 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Panie organizatorki chyba sobie nie zdają sprawy z następstw jakie niesie organizacja takich imprez. Dobrze ze nikomu nic się nie stało.

    W ogóle to jakiś ewenement jest, czy mozna sprzedawać wejsciowki na takie imprezy bez kasy fiskalnej i zajestrowanej firmy, oplaconego ZAIKSu i wykupionego ubezpieczenia NW? Dobrze że jeszcze nikt się tam jedzeniem nie zatruł bo wtedy to była by jazda.

    Jak dla mnie takie imprezy to tylko proszenie się o kłopoty dla organizatorów jak i uczestników...

    11 2 Cytuj
  • 7 sty 2012

    dokładnie popieram Cie kolego w 100%

    5 1 Cytuj
  • 29 lut 2012

    ale cóż się dziwić jak to dwie blondynki zorganizowały :)

    3 3 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Słucham was hohoho i jzzcsee trochę, a właściwei do jak jzzcsee nagrywaliście dla Zanzibar Land. W sumie, bardzo się poprawiliście od tego czasu. A Blady już nie udaje Hayter'a. Życzę Wam kolejnego udanego roku i masy podkastf3w.

    1 Cytuj
  • 14 cze 2012

    [quote=gość: mary_jane] ale cóż się dziwić jak to dwie blondynki zorganizowały :) [/quote]

    powiedziane ;)

    1 1 Cytuj

Odpowiedz